Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:03 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
natali-maria έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Ε κοιταξ να δεις,δν λεω οτι αυτος ειναι σωστος αλλα ειναι αντρας,εσυ γτ βγηκες γμνη απο τ μπανιο??Αρα εβαλες κ συ τ χερακι σου,ερχται σ χαιδευει κ τι κανεεις??Κ δν μιλας στον αντρα σου??Φταις περισσοτερο απο εκεινον γτ εκεινος ριχνει αδεια να πιασει γεματα κ συ πεφτεις.
Εφοσον εχεις λεφτα να περνας το χρονο σου στους δρομους ειμαι σιγουρη θα βρεις με κατι να ασχοληθεις αν δν θες να μιλησεις μ τοναντρα σου γτ η λυση εινα αυτη

συμφωνώ με την συνονόματη!!! τί θα πει σε ξυπνά με χάδια; σε ήξερε κι από χθες; του είσαι τίποτα;;; έλα να μην τα πάρω στο κρανίο τώρα με τους πεθερούς και συνεχίσω μετά με άλλες κατηγορίες συγγένειας....!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΚΑΛΙΟΠΙΤΣΑ ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

βαστώ ακόμα η δόλια!!! ως πότε να δω!!!! cheers cheers cheers

τώρα ρε αδερφή θες να συζητήσουμε για το νοητικό μου επίπεδο; και μη μου τη λες πολύ πολύ σήμερα.... άντε γιατί! tongue tongue tongue tongue

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
εγω δεν εθιξα παρεπιπτοντως κανενος το νοητικο επιπεδο,ισα ισα που σε παινεψα που βγαζεις τα ματια σου ολη μερα στα βιβλια!!!αλλα ειναι γεγονος οτι δεν ησουν ποτε καχυποπτη ουτε τοσο δα,μια σταλιτσα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

77ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:05 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:απαπαπαππα ωραιες εκφρασεις για μαμαδοφορουμ !!!!!!!!!!! συγχαρητηρια ! ολιβια ακουει ;;; σε αλλα φορουμ δεν επιτρεπονται τετοιες συμπεριφορες και τετοιες παλιοκουβεντες !! Rolling Eyes για αυτο εχουν εξαφανιστει τοσα μελη .... κριμα !

Εισαι λαθος Βαρβαρα! Τα μελη που αγαπαμε το φορουμ ειμαστε εδω και με πλακα διωχνουμε τις τρελες που με ψευτικα προφιλ προσπαθουν να δημιουργησουν θεμα!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥς ΠΕΡΑΣΕΙ!!!!!!!


ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!

ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 334590 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 334590 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 334590 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 334590 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 379767 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 379767 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 379767 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 379767

78ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:09 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Vivian έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:απαπαπαππα ωραιες εκφρασεις για μαμαδοφορουμ !!!!!!!!!!! συγχαρητηρια ! ολιβια ακουει ;;; σε αλλα φορουμ δεν επιτρεπονται τετοιες συμπεριφορες και τετοιες παλιοκουβεντες !! Rolling Eyes για αυτο εχουν εξαφανιστει τοσα μελη .... κριμα !

Εισαι λαθος Βαρβαρα! Τα μελη που αγαπαμε το φορουμ ειμαστε εδω και με πλακα διωχνουμε τις τρελες που με ψευτικα προφιλ προσπαθουν να δημιουργησουν θεμα!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥς ΠΕΡΑΣΕΙ!!!!!!!


ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!

ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 334590 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 334590 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 334590 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 334590 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 379767 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 379767 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 379767 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 379767



ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 315810 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 315810 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 315810 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 315810 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 315810 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 315810 ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 315810

79ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:11 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσυ παλι καλα εισαι και τυχερη,ειναι καλοστεκουμενος ο πεθερος.ο δικος μου που ειναι χουφταλο και μου την πεφτει τι να πω?και οσο σκεφτομαι οτι σε λιγες μερες θα παμε να τους δουμε και θα μεινουμε εκει...τι με περιμενει την δολια παλι.διπλοβαρδια θα δουλευω.

80ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:32 am

ΝΑΤΑΣΑ ΛΟ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΤΣΑ ΗΤΑΝ
ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ

81ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:35 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΤΑΣΑ ΛΟ. έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΤΣΑ ΗΤΑΝ
ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ

Ειμασταν σιγουρες!

Τωρα τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια!! Αντε καλο μου!

82ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:35 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΤΑΣΑ ΛΟ. έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΤΣΑ ΗΤΑΝ
ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ


ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ?

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ!!!!!!


Razz Razz Razz Razz

83ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:36 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lagos o petheros

84ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:40 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΣ...Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΡΙΧΤΗΚΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????

85ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:41 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΣ...Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΡΙΧΤΗΚΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

86ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:41 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:
ΝΑΤΑΣΑ ΛΟ. έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΤΣΑ ΗΤΑΝ
ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ


ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ?

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ!!!!!!


Razz Razz Razz Razz


ειδες τι μπηκες τοτε εδω ειχες την λυση στο τσεπακι σου μπραβο .

87ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:42 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΣ...Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΡΙΧΤΗΚΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????



Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

88ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:42 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναταλι ωραια η φωτο Wink Wink Wink Wink

89ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:46 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναταλι ωραια η φωτο Wink Wink Wink Wink



ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

90ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 6:50 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αισχος

91ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty http://forum.eimaimama.gr/t6945-topic Τρι Ιουλ 19, 2011 6:51 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΦΤΑΝΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΒΛΑΚΕΙΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΒΑΜΕ... ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 654655

92ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 9:15 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina780 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΦΤΑΝΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΒΛΑΚΕΙΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΒΑΜΕ... ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 654655
απλά συμφωνώ ....

93ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 12:06 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ...

ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ!!!
ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ... ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ... ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΩ. ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΠΕΘΕΡΟς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣΤΕΚΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ... ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!
ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ... ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ... ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΥΓΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΦΙΧΤΑ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???????? ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΑΥΓΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΦΙΧΤΑ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ... ΘΑ ΤΡΩΓΑΤΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΦΙΧΤΑ ΚΑΘΕ ΣΚ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΠΙΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΑΣ Ή ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΓΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΑΥΟ??????????!


ΑΠΟ ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕ ΜΥΤΗ ΑΥΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?????? ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ !!!! ΔΕΝ ΣΕ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΔΩ! ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΣ ΣΤΟ " ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ" ΑΛΛΑ ΣΤΟ "ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Π......ΑΝΑ"!!

94ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 12:13 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μηπως να ετρωγες μια ομελετα????

95ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 12:39 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:Ε!ΚΑΙ?ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ 3 ΓΙΟΥΣ ΤΟΥΣ?
ΑΠΛΩΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!!
ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΑΚΗΣ ( Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ)
ΤΡΙΤΗ ΤΑΚΗΣ (1ΟΣ ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΑΚΗΣ (2ΟΣ ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ)
ΠΕΜΠΤΗ ΜΑΚΗΣ (3ΟΣ ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΠΕΘΕΡΟΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ!
ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΕΠΟ!
ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΔΟΛΙΑ!!!!


πεθανα μιλαμε,μασουλαω και μπισκοτο και μου εκατσε στο λαιμο!!!! Respect Respect Respect Respect

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

96ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 12:42 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΤΑΣΑ ΛΟ. έγραψε:Γεια σας κοριτσια ειμαι 23χρον.
και σε 1μηνα θα παντρευτω τον αντρα της ζωης προς το παρων μενουμε με τον πεθερο μου στο ιδιο σπιτι πεθερα δεν υπαρχει αλλα εχουμε προβλημα.
Τι εννοω εγω δεν δουλευω και καθομαι στο σπιτι δεν με αφηνει ο αντρας μου να εργαστω ασε που μου τα παρεχει ολα με εχει σαν βασιλισσα και ετσι πρεπει ολοι μερα λειπει σχεδον και μενω μονη μου στο σπιτι με τον πεθερο μου ο οποιος ειναι αρκετα καλοστεκουμενος
Με το που φευγει ο γιος του απο το σπιτι ερχεται στο δωματιο και με ξυπναει ομως αντι να με φωναξει καθεται διπλα μου και με χαιδευει τα μαλλια και την πλατη οταν παει για μπανιο εχει ορθανοιχτη την πορτα και δεν κλεινει την κουρτινα του μπανιου με αποτελεσμα οταν περναω να ον βλεπω γυμνο γενικως κανει κατι τετοια τρελα και ολη μερα προσπαθει να μου τραβειξη την προσοχη νιωθω οτι φταιω και εγω γιατι μια μερα με ειδε γυμνη πηγα απο το μπανιο στο δωματιο να ντυθω και απο τοτε μου λεει οτι ειμαι κορμαρα και οτι ζηλευει τον αντρα μου που εχει τετοια γυναικα κ.α.
δεν ξερω τι να κανω



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marinaki <3 <3 στις Τρι Ιουλ 19, 2011 10:01 pm, 1 φορά

97ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 12:44 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι μου μην ασχολεισαι με αυτην στην κατασταση σου και συγχιστεις

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile !!!

98ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 3:18 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε λοιπον σου ευχομαι θεματογραφε,οτι μαλακια πετας εδω να την παθαινεις!δηλαδη να βρεις τετοιο πεθερο και να τον φας,και οταν θα κλαις εδω καποια στιγμη να σε συμπληρωσουμε με μια μουτζα! Αντε με την βρωμια που μπηκε εδω μεσαΕ λοιπον σου ευχομαι θεματογραφε,οτι μαλακια πετας εδω να την παθαινεις!δηλαδη να βρεις τετοιο πεθερο και να τον φας,και οταν θα κλαις εδω καποια στιγμη να σε συμπληρωσουμε με μια μουτζα! Αντε με την βρωμια που μπηκε εδω μεσα

99ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 10:02 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
re koritsia dn einai alithia dhl pws thn pataw kathe fora xoxi

100ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ Τρι Ιουλ 19, 2011 11:42 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω ρίξει τέτοιο γέλιο πρωί πρωί! χαχαχαχαχα μου φτιάξατε τη μέρα χαχαχαχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις