Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
143 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 143 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τρι Ιουλ 19, 2011 11:43 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Θελω σεξ..αλλα πως; με την πεθερα παραπερα?
Σημερα γελουσαμε,κοινως μας ειχε φαει με τν αντρα μου και αυτη απτη ζηλια της λεει ,καντε ησυχια!
Σκατα να φαει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κλειδωνετε την πορτα??????τς τς τς τς τετοια σας μαθαινουμε εδω τοσο καιρο????που ειναι η νατασα λο. να σας μαθει τροπους??????? Razz

52Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τρι Ιουλ 19, 2011 11:54 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμα βγαλω κ εγω τροπους θα την κανω καλα την πεθερα! Η ζηλιαρα! Πως να κανεις κ σεξ? Αφου ειναι σα τν χαρο!! Λεει κ ο αντρας μου:παμε καμια βολτιτσα με το αμαξι? ΟοοΟΟο!! !!

53Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τρι Ιουλ 19, 2011 11:11 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Αμα βγαλω κ εγω τροπους θα την κανω καλα την πεθερα! Η ζηλιαρα! Πως να κανεις κ σεξ? Αφου ειναι σα τν χαρο!! Λεει κ ο αντρας μου:παμε καμια βολτιτσα με το αμαξι? ΟοοΟΟο!! !!

ε ναι ρε συ πηγαινετε καμια βολτα με το αμαξι σε κανενα ξενοδοχειοοοο....ξερεις τωρα!!!

54Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τρι Ιουλ 19, 2011 11:49 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα τι κόλλημα και αυτή η πεθερά. Γυναίκα του γιου της είσαι όχι γκόμενα... Μωρέ Κύπρο θέλει! Μακρυά να τον βλέπει σε φωτογραφίες! Δεν θα σας πεθάνει πριν την ώρα σας!

55Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τετ Ιουλ 20, 2011 12:53 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:Μα τι κόλλημα και αυτή η πεθερά. Γυναίκα του γιου της είσαι όχι γκόμενα... Μωρέ Κύπρο θέλει! Μακρυά να τον βλέπει σε φωτογραφίες! Δεν θα σας πεθάνει πριν την ώρα σας!


μα ρε κοριτσια,δε παλευεται.εσυ μαρακι εισαι τυχερη με την πεθερα που εχεις.εμενα το τι ειρωνας μπορει να γινει απο την ζηλια δε λεγεται..και ξερεις τι με πειραζει,οσο ημουν εγκυος 9 μηνες με ειχε σκασει ψυχολογικα και ειχα συγχιστει πολλες φορες απλα ελεγα αδιαφορια ξανα και ξανα.ομως εχασα το μπεμπη και γυρναει κ λεει μεχρι τα χριστουγεννα να μεινω εγκυος.λες και ειμαι μηχανη ανακυκλωσης για να ανακυκλωνω τα κενα τα δικα της.γ αυτο και ευελπιστω απο σεπτεμβρη να μας παει καλα το βημα στη κυπρο να ειμαστε μακρυα.κ οταν ξαναμεινω εγκυος θα το μαθει απο φωτογραφια στο μαιευτηριο.
Την καλημερα μου και τα φιλακια σε ολες! Πλην τρολ!!!!!

56Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τετ Ιουλ 20, 2011 1:05 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
MariaM έγραψε:Μα τι κόλλημα και αυτή η πεθερά. Γυναίκα του γιου της είσαι όχι γκόμενα... Μωρέ Κύπρο θέλει! Μακρυά να τον βλέπει σε φωτογραφίες! Δεν θα σας πεθάνει πριν την ώρα σας!


μα ρε κοριτσια,δε παλευεται.εσυ μαρακι εισαι τυχερη με την πεθερα που εχεις.εμενα το τι ειρωνας μπορει να γινει απο την ζηλια δε λεγεται..και ξερεις τι με πειραζει,οσο ημουν εγκυος 9 μηνες με ειχε σκασει ψυχολογικα και ειχα συγχιστει πολλες φορες απλα ελεγα αδιαφορια ξανα και ξανα.ομως εχασα το μπεμπη και γυρναει κ λεει μεχρι τα χριστουγεννα να μεινω εγκυος.λες και ειμαι μηχανη ανακυκλωσης για να ανακυκλωνω τα κενα τα δικα της.γ αυτο και ευελπιστω απο σεπτεμβρη να μας παει καλα το βημα στη κυπρο να ειμαστε μακρυα.κ οταν ξαναμεινω εγκυος θα το μαθει απο φωτογραφια στο μαιευτηριο.
Την καλημερα μου και τα φιλακια σε ολες! Πλην τρολ!!!!!

Ε, πως να μείνεις και εσύ έγκυος αν δεν σας αφήνει να βρεθείτε με τον άντρα σου; Με τον κρίνο;;;; Άντε μωρε την γρουσούζα. Φύγετε μακρυά να σωθείτε!

57Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τετ Ιουλ 20, 2011 1:05 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσάκια μου συγνώμη αλλά ΠΑΛΙ θα πεταχτώ....
μήπως είναι υπερβολή αυτό το θέμα;;; Rolling Eyes
Υπάρχει ήδη το "τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή" που είναι στη 2η σελίδα και το "Μια καλημέρα είναι...πες την κι ας πέσει κάτω" που είναι στη 14η σελίδα.
Δηλαδή αυτή τη στιγμή υπάρχουν 3 θέματα για να γράφουμε "ό,τι μας κατέβει" και πιάνουμε χώρο απο κάποιο άλλο πιο σημαντικό ίσως που θα μπορούσε να είναι στη λίστα των πρόσφατων θεμάτων. Wink

58Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τετ Ιουλ 20, 2011 1:25 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Κορίτσάκια μου συγνώμη αλλά ΠΑΛΙ θα πεταχτώ....
μήπως είναι υπερβολή αυτό το θέμα;;; Rolling Eyes
Υπάρχει ήδη το "τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή" που είναι στη 2η σελίδα και το "Μια καλημέρα είναι...πες την κι ας πέσει κάτω" που είναι στη 14η σελίδα.
Δηλαδή αυτή τη στιγμή υπάρχουν 3 θέματα για να γράφουμε "ό,τι μας κατέβει" και πιάνουμε χώρο απο κάποιο άλλο πιο σημαντικό ίσως που θα μπορούσε να είναι στη λίστα των πρόσφατων θεμάτων. Wink


αθηνα μου μη ζητας συγνωμη,εχεις ενα δικαιο σε αυτα που λες και ισως να επισκιαζεται καποιο αλλο θεμα ποιο σημαντικο.απλα το φορουμ εχει οπως ξερουμε τις κατηγοριες του και ο καθενας μας μελετα και απαντα σε οποιο θεωρει πως εχει αποψη.απλα δε νομιζω το να μιλαμε κ εδω οτι το κανουμε εσκεμενα για αυτο το λογο,και δεν εννοω οτι αυτο υπονοεις προς θεου!
Τουλαχιστο σκεφτομαι πως εστω 3 θεματα ναι μοιαζουν,αλλα ειναι θεματα που εχουν μεσα χαρουμενη ροη και δεν ειναι σκοπιμα για να 'κρυψουν' αλλα σοβαροτερα τα οποια βεβαιως και 'φαινονται' εφοσον κρινεται απο την πλειονοτητα μας και τις αποψεις μας...ειναι γνωμη μου,μην την παρεις στραβα ετσι?? Φιλακιααααα

59Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τετ Ιουλ 20, 2011 1:30 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλειώ μου γιατί να το πάρω στραβά; Προς Θεού.
Απλώς είναι 3 ακριβώς ίδια θέματα, έχουν ακριβώς τον ίδιο σκοπό και δεν χρειάζονται. Αυτό λέω.
Τώρα όποιος θέλει να γράψει γράφει. Εγω πάντως λεφτά δεν παίρνω απο κανένα αν έχει μεγαλύτερη απήχηση. χα χα χα Wink

60Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τετ Ιουλ 20, 2011 1:46 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Κλειώ μου γιατί να το πάρω στραβά; Προς Θεού.
Απλώς είναι 3 ακριβώς ίδια θέματα, έχουν ακριβώς τον ίδιο σκοπό και δεν χρειάζονται. Αυτό λέω.
Τώρα όποιος θέλει να γράψει γράφει. Εγω πάντως λεφτά δεν παίρνω απο κανένα αν έχει μεγαλύτερη απήχηση. χα χα χα Wink

χαχαχα! :p

61Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τετ Ιουλ 20, 2011 4:27 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:οκ!θα μπω σαν νεο μελος....athin-ouli και θα δω μηπως ερθει καμια εμπνευση περιεργη.....!

ΜΜΜΜ οι εμπνεύσεις έρχονται με την κατάληξη -ouli? Λες να βάλω το μυαλό μου να δουλέψει μπας και βγάλω κανά φράγκο? Την κατάληξη την έχω gi-ouli....
Κάποιο κοπέλα είπε για το θέμα ότι υπάρχουν άλλα 2 ίδια. Το άνοιξα εγώ ούτε που το σκέφτηκα απλά για να ξεφύγουμε λίγο από κάποιο άλλο θέμα, κάποιες ξέρουν. Τώρα ποσοστά κανείς δεν παίρνει ή αν παίρνει πείτε μου κι εμένα κορίτσια να βγάλω κανά φράγκο να βοηθήσω την οικογένεια. Καλέ εσύ με την πεθερά χάρο. Πες της για να κάνω παιδί αν το θυμάσαι πως γίνονται τα παιδιά χρειάζεται μια πράξη πρώτα. Με σένα πάνω από το κεφάλι μας πως θα σου κάνω το εγγόνι. Τι παραγγελιές είναι αυτές θέλω τα Χρίστούγεννα να είσαι έγκυος. Σαν να λέμ θέλω τον Αύγουστο να κλείσω δωμάτιο για τις διακοπές. Πάντως το να πάτε βόλτα με τον άντρα σου για να συννουσιαστείτε από τη μία τραγικό από την άλλη έχει κι ένα σασπενς. Θα ξανανιώσετε. Κάντε σαν παιχνίδι ότι τώρα γνωρίζεστε κλπ. Αφού δεν μπορείς να αποφύγεις την κατάσταση τουλάχιστον να κάνεις πράγματα να περνάς καλύτερα.

62Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 Empty Απ: Γράψε ότι θέλεις Τετ Ιουλ 20, 2011 4:32 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="MariaM"]
blackrose έγραψε:Θελω σεξ..αλλα πως; με την πεθερα παραπερα?
Σημερα γελουσαμε,κοινως μας ειχε φαει με τν αντρα μου και αυτη απτη ζηλια της λεει ,καντε ησυχια!
Σκατα να φαει! Γράψε ότι θέλεις - Σελίδα 3 679259

Τη γιαγιά μου μου θύμισε! Έμεναν για 2 χρόνια μαζί όταν παντρεύτηκαν οι γονείς μου! Φρίκη! Μια φορά πήγε να μπει στο δωμάτιο και αφού ειδε ότι ήταν κλειδωμένα, λέει "Κάνετε;;;; Κάντε, κάντε" Χαχαχαχα!

Μεγαιρα, που αποπλανείς το γιο της και εσύ! Χχαχαχαχα


κανετε κανετε ;;; χαχαχαχαχχα καλοοοοοοο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις