Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
crazymommy έγραψε:
MariaM έγραψε:
crazymommy έγραψε:
MariaM έγραψε:
crazymommy έγραψε:Πωπω, κι εγώ στην ίδια φάση βρίσκομαι... Αν και βασικά εγώ δεν έχω τόσο κόλλημα αλλά ο άντρας μου που νιώθει πολύ άβολα με τη μικρή στο δωμάτιο. Από την άλλη αναρρωτιέμαι αν θα έχουμε το κουράγιο και γι΄αυτό στις διακοπές (αφού δε θα είναι πλέον ηρεμία και χαλάρωση, όπως τις ξέραμε)...
ΚΑι ωραία, πες αντέχουμε... Το κακό με μας είναι ότι η μικρή είναι πολύυυυ ευαίσθητη στον ύπνο και ξυπνάει με τον παραμικρό θόρυβο... Rolling Eyes Δε νομίζω ότι και να ξυπνήσει θα καταλάβει κάτι εκείνη... Εμείς όμως που θα διακόψουμε άρον-άρον θα καταλάβουμε...! Shocked SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 35468

Πήγαμε πρόσφατα τις πρώτες μας διακοπές με το παιδί (την περασμένη βδομάδα εκεί ήμασταν) και ομολογώ πως ήταν τέλεια! Και χαλαρώσαμε και ξεκουραστήκαμε και όλα ηταν τέλεια! Τσάμπα οι τόσες ανησυχίες μου! Περάσαμε πολύ όμορφά όλοι και ειδικά ο μικρός που στις διακοπές κοιμόταν ακόμα πιο βαθιά και ακόμαι πιο εύκολα!
Αααα Μαρία μου από το στόμα σου και στου Θεού τ' αφτί που λένε! Να συμβεί το ίδιο και σε μας, πολλά ζητάω, εεε; Laughing SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 215994

Μπα μην το λες! Εγώ φοβόμουν, μην κουραστεί και μην πεινάσει στην διαδρομή και δεν καταφέρω να τον ταίσω, και διάφορα άλλα τρελά πράγματα. Μετά σκεφτόμουν μην είναι βρώμικο το δωμάτιο και φάω όλες τις μέρες με μια χλωρίνη στο χέρι. Μετά φοβόμουν μήπως δεν του αρέσει που αλλάζει περιβάλλον και δεν νιώθει άνετα και δυσκολεύεται στον ύπνο. Μετά φοβόμουν μήπως επειδή εχει κόσμο η θάλασσα είναι βρώμικη και δεν μπορούμε να κάνουμε μπάνιο. Μην δεν δουλεύει το κλιματιστικό, μην τρακάρουμε, μην δε δουλεύει το μάτι της κουζίνας ή το ψυγείο... και άλλα τόσα! Υστερική ε; Τελικά μια χαρά πήγαμε και ήρθαμε με 2 στάσεις και με λίγο ύπνο στην διαδρομή και κάποιες φορές καθόμουν και πίσω μαζί του για να παίζουμε να μην βαριέται. Το ξενοδοχείο πεντακάθαρο, όλα δουλεύαν τέλεια, μαγείρεψα 2 φορές (την κάθε φορά έφτιαχνα φαγητό για 2 μέρες) μόνο για το παιδί γιατί εμείς παίρναμε έτοιμο, σκούπισα 1 φορά, δεν σφουγγάρισα καμία, μαζευα μόνο τα ρούχα μας και άπλωνα μόνο τα μαγιώ και τις πετσέτες θαλάσσης. Πρωί γάλα μετά θάλασσα μετά μπάνιο στο δωμάτιο, μετά τον τάιζα τα φρούτα και ξεραινόταν στον ύπνο για κανένα 2ωρο ή τρίωρο. Κοιμόμασταν και εμείς ή κάναμε άλλα πράγματα (γκούχου, γκούχου), τρώγαμε μεσημεριανό όσο κοιμόταν ο μικρός, ξυπνούσε έτρωγε μεσημεριανό και αυτός, χαζεύαμε λίγο τηλεόραση να πέσει ο ήλιος και βγαίναμε βόλτα στα τουριστικά μαγαζάκια και έπαιρνα μαζί μου το απογευματινό του να τον ταίσω έξω. 11 μαζευόμασταν έπινε το γάλα σχεδόν κοιμισμένος, σπάνια όλο και ξεραινόταν πάλι στον ύπνο. Ήταν τέλεια σου λέω!
Laughing Laughing Laughing Αχαχα, αυτές τις... λίγες ανησυχίες έχω κι εγώ! Σίγουρα ακούγονται υπερβολικά όλα αυτά, ειδικά αν όλα πάνε καλά. Απλά, λες "σπαει ο διάολος το ποδάρι του και συμβαίνει κάτι" ή το παιδί δεν προσαρμόζεται πολύ απλά (κάτι που συμβαίνει συχνά). Κι εκεί, στην καλύτερη των περιπτώσεων, μόλις τελείωσαν οι διακοπές!
Πάντως μπράβο σας που περάσατε όμορφα και ξεκουραστήκατε και χαλαρώσατε και.. τα κάνατε όλα τέλοσπάντων! Μακάρι κι εμείς... Φεύγουμε Δευτέρα, οπότε έχω αρχίσει από τώρα τη λίστα του Σιντ... εεε της... μετακόμισης! Laughing Laughing Laughing

Α, όσο γι' αυτό νομίζω πως είναι το μόνο ίσως μελανό σημείο! Εκεί, είτε για 5 μέρες πας είτε για 25 δεν έχει σημασία γιατί το συμπράγκαλο που θα κουβαλήσεις είναι στάνταρ! Κατσαρολάκι, πιατάκι, πιρουνάκια, σαλιάρες, μπλεντεράκι, τρόφιμα κτλ. Αλλά να ναι καλά το τεράστιο πορτ παγκάζ μας που χωρεσε μια μεγάλη βαλίτσα με τα ρούχα ολονών και μια μικρή με τα κουζινικά, χαχαχα! Συν το ποδηλατάκι του που το προτιμήσαμε αντί του καροτσιού.
Αχαχα άστα να πάνε!!!! Εμείς με μικρό αυτοκίνητο αναγκαστήκαμε και τα σκάσαμε για μπαγκαζιέρα!!! Και μετά απ' όλα αυτά, για να δούμε θα τα καταφέρουμε...; SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 604962

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχαχα. Εγώ ακόμη δεν έχω παιδί! Είναι στον δρόμο ο μικρούλης μας αλλά μόνο που σκέφτομαι τον αντρα μου -εκεί πάνω στις γλύκες- να ξυπνήσει το μωρό και να ανοίξει τα ματάκια του να κοιτάει....Ακόμα και λεχουδάκι να είναι και να μην καταλαβαίνει τίποτα...εε είμαι σίγουρη ο αντρας μου θα πάθει εγκεφαλικό!!!!!!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Αι στο καλό σας, πιαστήκατε με την κουβέντα για τις διακοπές και ζηλεύω.
Για μας δεν προβλέπεται φέτος. Με το ζόρι ταιριάσαμε τις άδειές μας φέτος με τον άντρα μου να πέφτουν μαζί. Τα μπανάκια μας φυσικά θα τα κάνουμε αλλά να ...μια βόλτα στα τουριστικά θα την ήθελα.
Είπαμε να προσπαθήσουμε να κάνουμε διακοπές φέτος, μιας που θα είναι οι πρώτες μας οικογενειακές αλλά και που.. δεν ξέρουμε αν θα έχουμε λεφτά από του χρόνου, όπως λέει και ο άντρας μου...!
Καλό κουράγιο σε όλους μας!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
desT έγραψε:
Αι στο καλό σας, πιαστήκατε με την κουβέντα για τις διακοπές και ζηλεύω.
Για μας δεν προβλέπεται φέτος. Με το ζόρι ταιριάσαμε τις άδειές μας φέτος με τον άντρα μου να πέφτουν μαζί. Τα μπανάκια μας φυσικά θα τα κάνουμε αλλά να ...μια βόλτα στα τουριστικά θα την ήθελα.
Είπαμε να προσπαθήσουμε να κάνουμε διακοπές φέτος, μιας που θα είναι οι πρώτες μας οικογενειακές αλλά και που.. δεν ξέρουμε αν θα έχουμε λεφτά από του χρόνου, όπως λέει και ο άντρας μου...!
Καλό κουράγιο σε όλους μας!!!!

Χαχα, και εμείς με αυτή την λογική πήγαμε φέτος. Εγώ δεν ήθελα και πολύ αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι όχι μονο πρώτη αλλά και τελευταία μας φορά... οπότε το πήρα απόφαση! Αν πάτε, φρόντισε 2 πράγματα. Να έχει κρεβατάκι για το μωρό και κουζινάκι το δωμάτιο που θα μείνεται. Μερικά έχουν και καρεκλάκι φαγητού! Για που λετε;

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
...
Χαχα, και εμείς με αυτή την λογική πήγαμε φέτος. Εγώ δεν ήθελα και πολύ αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι όχι μονο πρώτη αλλά και τελευταία μας φορά... οπότε το πήρα απόφαση! Αν πάτε, φρόντισε 2 πράγματα. Να έχει κρεβατάκι για το μωρό και κουζινάκι το δωμάτιο που θα μείνεται. Μερικά έχουν και καρεκλάκι φαγητού! Για που λετε;
Φοινικούντα θα πάμε! Έχουμε συνεννοηθεί για κρεβατάκι, παρόλα αυτά θα κάνουμε ένα τσεκ πριν φύγουμε, μήπως τελικά χρειαστεί να πάρουμε το παρκοκρέβατο. Κουζίνα εννοείται! Όσο για καρεκλάκι, έχουμε της fisher-price αυτό που γίνεται σα βαλιτσάκι οπότε δε μας απασχολεί Smile
Εσείς πού πήγατε;

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο που να ξεκινησω?λοιπον,διαβαζοντας τον τιτλο "sex στιε διακοπες...γινεται?
"σκεφτηκα οτι αν δεν γινεται και στις διακοπες,καηκαμε!οταν διαβασα το θεμα,σκεφτηκα..ομοιοπαθουσα!(οχι τωρα)οταν γεννησα την 1η καναμε sex μετα απο 8 μηνες affraid affraid affraid ναι ναι καλα διαβασατε.δεν ειχα ορεξη εγω,δεν ειχε ο αντρας μου,φοβομουν μην ξυπνησει η μικρη και μπορω να σου πω και πολλους ακομα λογους.και εγω οπως εσυ ιωαννα δεν προσεχα τον εαυτο μου και το κακο ειναι οτι συνεχιζω να μην τον προσεχω. Sad οχι μονο στο θεμα κιλων.οταν και εγω οπως και η δεσποινα ειναι να παω καπου και βαφομαι η κορη μου,μου λεει "μαμα εισαι κουκλα" και ο αντρας μου με κοιταζει διαφορετικα.οσον αφορα το θεμα σου ιωαννα εχω να σου πω οτι εμεις ειχαμε την κορη μου 1μιση χρονο στο δωματιο,δηλ δεν επρεπε να το κανουμε 'η επρεπε να γινετε καθε φορα σε αλλο χωρο?ενα εχω να σου πω..στις πρωτες διακοπες με την μικρη(περυσι) εμεινα εγκυος στην δευτερη Razz .βεβαια αν δεν νιωθεις εσυ ανετα οτι και να σου λεμε τωρα δεν οφελει.η μαριαΜ παντως εχει δικιο,τα μικρα πεφτουν ξερα.ειδικα αν κουραστουν και λιγο παραπανω θα εχεις ολο το βραδυ δικο σου Embarassed .καλα να περασετε!!!
ΥΓ.γραματικη εχω και εγω να σου δωσω 5 κιλακια.μα ειναι δυνατον να θελεις να παρεις και μην μπορεις? Mad Twisted Evil εισαι απο τις γυναικες που μισω.συγνωμη κιολας αλλα δεν μπορω να τα ακουω αυτα.εγω γιατι να μην ειμαι σαν εσενα?ε,γιατι.
ΥΓ2.παλι πολλα εγραψα,συγνωμη.σαν το νενακι εχουμε καταντησει πια ολες εδω μεσα.αυτην ομως δεν την φτανει καμια.εχει τα πρωτια.χαχα SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 315810 SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 315810

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannam24 έγραψε:το μπεμπουλακι μας ειναι 10,5 μηνων περιπου και φετος ειναι οι πρωτες μας διακοπες !!!! SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 654316 SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 654316

το θεμα ειναι : γινεται να κανεις σεξ με τον αντρα σου στο ιδιο δωματιο που βρισκεται το παιδι (εννοειται οταν κοιμαται)????? εγω δεν μπορω ουτε να το σκεφτω οτι θα κανω ερωτα με τον αντρα μου και λιγα μετρα μακρυα θα κοιμαται η μπουμπου. νιωθω τυψεις και δεν υπαρχει περιπτωση να το ευχαριστηθω.

εσεις τι κανετε ?

εγω κοιμομουν μαζι με τα παιδια για 4 χρονια και ΠΟΤΕ δεν ειχε γινει κατι στο κρεβατι !! κλειναμε ραντεβου με το συνθημα " να αναψω θερμοσιφωνο ;; " και πηγαιναμε στο σαλονι η στο μπανιο ....... τωρα για τις διακοπες ;; αναλογα αν υπηρχε αλλο ενα δωματιο κατι γινοταν !

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μας βλεπω στο μπανιο του δωματιου και στα γρηγορα.... Laughing Laughing Laughing

οταν γραφω οτι δεν φροντιζω τον εαυτο μου δεν σημαινει οτι εχω παρει κιλα... αντιθετα εχω χασει 4 κιλα απο πριν μεινω εγκυος, ειμαι 55 κιλα.... εννοω οτι αν παμε μια βολτα σαββατο πρωι στα μαγαζι ή για καφε δεν βαφομαι και δεν προσεχω ιδιαιτερα τι θα φορεσω...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γραμματική κοριτσάκι μου άσε τα 5 κιλάκια.... Πάρε 10 απο μένα.... αχ αυτά τα κιλά.....
Εμείς την έχουμε στο σπίτι στο χωριό δίπλα μας-στην κούνια φυσικά-. Πέρσυ έβαζα σεντόνι στα κάγκελα με μανταλάκια εως πάνω και ξέρετε στο αθόρυβο και γρήγορα γρήγορα. Φέτος δεν το βλέπω να γίνεται έτσι. Μάλλον θα μαγαρίσουμε το κουζινάκι, το μπάνιο, την αποθηκούλα.... δεν ξέρω μήπως και στην αυλή.... ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.
ΥΓ Όσες δεν έχετε λεφτά για διακοπές μην αγχώνεστε.... Έχω αυλή-δυστυχώς μονο μια κρεβατοκαμαρα- που χωράει τουλάχιστον 3 σκηνές....

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
MariaM έγραψε:
...
Χαχα, και εμείς με αυτή την λογική πήγαμε φέτος. Εγώ δεν ήθελα και πολύ αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι όχι μονο πρώτη αλλά και τελευταία μας φορά... οπότε το πήρα απόφαση! Αν πάτε, φρόντισε 2 πράγματα. Να έχει κρεβατάκι για το μωρό και κουζινάκι το δωμάτιο που θα μείνεται. Μερικά έχουν και καρεκλάκι φαγητού! Για που λετε;
Φοινικούντα θα πάμε! Έχουμε συνεννοηθεί για κρεβατάκι, παρόλα αυτά θα κάνουμε ένα τσεκ πριν φύγουμε, μήπως τελικά χρειαστεί να πάρουμε το παρκοκρέβατο. Κουζίνα εννοείται! Όσο για καρεκλάκι, έχουμε της fisher-price αυτό που γίνεται σα βαλιτσάκι οπότε δε μας απασχολεί Smile
Εσείς πού πήγατε;

Παραλία Κατερίνης!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannam24 έγραψε:μας βλεπω στο μπανιο του δωματιου και στα γρηγορα.... Laughing Laughing Laughing

οταν γραφω οτι δεν φροντιζω τον εαυτο μου δεν σημαινει οτι εχω παρει κιλα... αντιθετα εχω χασει 4 κιλα απο πριν μεινω εγκυος, ειμαι 55 κιλα.... εννοω οτι αν παμε μια βολτα σαββατο πρωι στα μαγαζι ή για καφε δεν βαφομαι και δεν προσεχω ιδιαιτερα τι θα φορεσω...

Δεν το είπαμε για εσένα. Απλά το έφερε η κουβέντα. Πάντως σε καλό δρόμο είσαι! Έχεις λίγα πράγματα να ασχοληθείς εφόσον είσαι 55 κιλά. Laughing Τα λέμε να τα ακούμε και εμείς μην νομίζεις! Very Happy

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
ioannam24 έγραψε:μας βλεπω στο μπανιο του δωματιου και στα γρηγορα.... Laughing Laughing Laughing

οταν γραφω οτι δεν φροντιζω τον εαυτο μου δεν σημαινει οτι εχω παρει κιλα... αντιθετα εχω χασει 4 κιλα απο πριν μεινω εγκυος, ειμαι 55 κιλα.... εννοω οτι αν παμε μια βολτα σαββατο πρωι στα μαγαζι ή για καφε δεν βαφομαι και δεν προσεχω ιδιαιτερα τι θα φορεσω...

Δεν το είπαμε για εσένα. Απλά το έφερε η κουβέντα. Πάντως σε καλό δρόμο είσαι! Έχεις λίγα πράγματα να ασχοληθείς εφόσον είσαι 55 κιλά. Laughing Τα λέμε να τα ακούμε και εμείς μην νομίζεις! Very Happy
καλα τα λες μαρια.πως λεμε "τα λεω στην πεθερα για να τα ακουσει η νυφη" ετσι και εδω τα λεμε για να τα ακουσουμε εμεις οι λιγο ζουμερες.λιγο ειπα μην πεσετε να με φατε και εβαλα και τον εαυτο μου μεσα.
μαριαΜ σε ωραιο μερος πηγατε διακοπες.ειναι ο αντρας μου απο ενα χωριο της κατερινης και τα ξερω λιγο τα μερη.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
MariaM έγραψε:
ioannam24 έγραψε:μας βλεπω στο μπανιο του δωματιου και στα γρηγορα.... Laughing Laughing Laughing

οταν γραφω οτι δεν φροντιζω τον εαυτο μου δεν σημαινει οτι εχω παρει κιλα... αντιθετα εχω χασει 4 κιλα απο πριν μεινω εγκυος, ειμαι 55 κιλα.... εννοω οτι αν παμε μια βολτα σαββατο πρωι στα μαγαζι ή για καφε δεν βαφομαι και δεν προσεχω ιδιαιτερα τι θα φορεσω...

Δεν το είπαμε για εσένα. Απλά το έφερε η κουβέντα. Πάντως σε καλό δρόμο είσαι! Έχεις λίγα πράγματα να ασχοληθείς εφόσον είσαι 55 κιλά. Laughing Τα λέμε να τα ακούμε και εμείς μην νομίζεις! Very Happy
καλα τα λες μαρια.πως λεμε "τα λεω στην πεθερα για να τα ακουσει η νυφη" ετσι και εδω τα λεμε για να τα ακουσουμε εμεις οι λιγο ζουμερες.λιγο ειπα μην πεσετε να με φατε και εβαλα και τον εαυτο μου μεσα.
μαριαΜ σε ωραιο μερος πηγατε διακοπες.ειναι ο αντρας μου απο ενα χωριο της κατερινης και τα ξερω λιγο τα μερη.

Έχει πάει 2 φορές ο άντρας μου μικρός και τα θυμόταν! Οπότε θεωρήσαμε ότι ειναι ιδανικό μέρος να πάμε με το παιδί, λόγω της απέραντης ακτής και λόγω των μικρών αποστάσεων που μπορείς να βρεις οτι θες χωρίς να μπεις στο αυτοκίνητο! Μια μέρα νοικιάσαμε και οικογενειακό ποδήλατο σαν τρίκυκλο, αλλά με 4 ρόδες! Το νοικιάσαμε για 1 ώρα φυσικά! Εκεί να δεις πως χάνεις κιλά! Διασκεδάζεις όμως παράλληλα και δεν το καταλαβαίνεις το ζόρι! Ο μικρος μπροστά αραχτος σε ένα καθισματάκι για παιδιά και εγώ απο πίσω με τον άντρα μου διπλα-δίπλα να κάνουμε πετάλι... πολύ γέλιο, μιλάμε! Τέλεια ήταν! Αχ....

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valerakievelinaki έγραψε:
ioannam24 έγραψε:το μπεμπουλακι μας ειναι 10,5 μηνων περιπου και φετος ειναι οι πρωτες μας διακοπες !!!! SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 654316 SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 654316

το θεμα ειναι : γινεται να κανεις σεξ με τον αντρα σου στο ιδιο δωματιο που βρισκεται το παιδι (εννοειται οταν κοιμαται)????? εγω δεν μπορω ουτε να το σκεφτω οτι θα κανω ερωτα με τον αντρα μου και λιγα μετρα μακρυα θα κοιμαται η μπουμπου. νιωθω τυψεις και δεν υπαρχει περιπτωση να το ευχαριστηθω.

εσεις τι κανετε ?

εγω κοιμομουν μαζι με τα παιδια για 4 χρονια και ΠΟΤΕ δεν ειχε γινει κατι στο κρεβατι !! κλειναμε ραντεβου με το συνθημα " να αναψω θερμοσιφωνο ;; " και πηγαιναμε στο σαλονι η στο μπανιο ....... τωρα για τις διακοπες ;; αναλογα αν υπηρχε αλλο ενα δωματιο κατι γινοταν !

valeraki ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΘΕΡΜΟΣΙΦΟΝΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΧΑΧΑ...ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙΣ?

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ πόσο σε καταλαβάινω. έχω 5 μήνεσ που γέννησα και γυναίκα αισθάνθηκα προχθές. φταίει η εγκυμοσύνη, η γέννα ο θηλασμός όλα. ξεκίνησα την εγκυμοσύνη στα 85 κιλά την τελείωσα στα 94 και τώρα είμαι 89-90 ακατέβατα καικάνω και διατροφή αλλά τιποτα. αισθανομουν αγελάδα. έτσι λεώ και στον άντρα μου. ένα ζώο ειμαι του ειπα μια μέρα που ξέρει μοναχα να θηλάζει και να καθαρίζει. ξέρεις τι μου απάντησε ότι αυτος με βλέπει γυναίκα. Δεν τον πίστεψα και συνέχισα να έχω το κεφάλι κάτω. Ερωτική ζωή στο μηδέν, όταν ήμουν έγκυος δεν είχαμε επαφή επειδή φοβόταν και τώρα που γέννησα για αλλους χαζούς του λόγους. ειχα ξεχασει να βάφομαι, να βάζω κρέμα, ν α κανω αποτρίχωση να βγάζω φρύδια , να προκαλώ. μέχρι που προχθές μου τη βίδωσε, έκανα ένα αφρόλουτρο, αποτριχώσεις , φρύδια κλπ έκοψα μερικά φρουτάκια, άνοιξα ένα κρασάκι, έβαλα και τα σέξυ εσώρουχα που είχα κρυμμένα από την προ εγκυμοσύνης εποχή, βάφτηκα, και τον περίμενα να γυρίσει απο τη βόλτα του. το μωρο αν και κοιμάται στο ίδιο δωμάτιο μας έκανε τη χάρη και δενξύπνησε παρά μόνο κατα τις 4. σε πληροφορώ ότι από εκέινη τη μέρα που ξανα έβγαλα τη γυναίκα από μέσα μου αισθάνομαι καλύτερα. μέχρι και τα τακουνια μου ανακάλυψα που τα είχα καταχωνιάσει λογω εγκυμοσύνης πάλι. μιά ιδέα ειναι όλα. και οσο για το μωρό στο δωμάτιο, δεν ακουει και δεν καταλαβαίνει οταν κοιμαται τον βραδυνο του ύπνο.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
candycandy έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
ioannam24 έγραψε:το μπεμπουλακι μας ειναι 10,5 μηνων περιπου και φετος ειναι οι πρωτες μας διακοπες !!!! SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 654316 SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 654316

το θεμα ειναι : γινεται να κανεις σεξ με τον αντρα σου στο ιδιο δωματιο που βρισκεται το παιδι (εννοειται οταν κοιμαται)????? εγω δεν μπορω ουτε να το σκεφτω οτι θα κανω ερωτα με τον αντρα μου και λιγα μετρα μακρυα θα κοιμαται η μπουμπου. νιωθω τυψεις και δεν υπαρχει περιπτωση να το ευχαριστηθω.

εσεις τι κανετε ?

εγω κοιμομουν μαζι με τα παιδια για 4 χρονια και ΠΟΤΕ δεν ειχε γινει κατι στο κρεβατι !! κλειναμε ραντεβου με το συνθημα " να αναψω θερμοσιφωνο ;; " και πηγαιναμε στο σαλονι η στο μπανιο ....... τωρα για τις διακοπες ;; αναλογα αν υπηρχε αλλο ενα δωματιο κατι γινοταν !

valeraki ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΘΕΡΜΟΣΙΦΟΝΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΧΑΧΑ...ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙΣ?

εχω πως δεν εχω ???? χεχεεχχχ

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
MariaM έγραψε:
ioannam24 έγραψε:μας βλεπω στο μπανιο του δωματιου και στα γρηγορα.... Laughing Laughing Laughing

οταν γραφω οτι δεν φροντιζω τον εαυτο μου δεν σημαινει οτι εχω παρει κιλα... αντιθετα εχω χασει 4 κιλα απο πριν μεινω εγκυος, ειμαι 55 κιλα.... εννοω οτι αν παμε μια βολτα σαββατο πρωι στα μαγαζι ή για καφε δεν βαφομαι και δεν προσεχω ιδιαιτερα τι θα φορεσω...

Δεν το είπαμε για εσένα. Απλά το έφερε η κουβέντα. Πάντως σε καλό δρόμο είσαι! Έχεις λίγα πράγματα να ασχοληθείς εφόσον είσαι 55 κιλά. Laughing Τα λέμε να τα ακούμε και εμείς μην νομίζεις! Very Happy
καλα τα λες μαρια.πως λεμε "τα λεω στην πεθερα για να τα ακουσει η νυφη" ετσι και εδω τα λεμε για να τα ακουσουμε εμεις οι λιγο ζουμερες.λιγο ειπα μην πεσετε να με φατε και εβαλα και τον εαυτο μου μεσα.
μαριαΜ σε ωραιο μερος πηγατε διακοπες.ειναι ο αντρας μου απο ενα χωριο της κατερινης και τα ξερω λιγο τα μερη.

Έχει πάει 2 φορές ο άντρας μου μικρός και τα θυμόταν! Οπότε θεωρήσαμε ότι ειναι ιδανικό μέρος να πάμε με το παιδί, λόγω της απέραντης ακτής και λόγω των μικρών αποστάσεων που μπορείς να βρεις οτι θες χωρίς να μπεις στο αυτοκίνητο! Μια μέρα νοικιάσαμε και οικογενειακό ποδήλατο σαν τρίκυκλο, αλλά με 4 ρόδες! Το νοικιάσαμε για 1 ώρα φυσικά! Εκεί να δεις πως χάνεις κιλά! Διασκεδάζεις όμως παράλληλα και δεν το καταλαβαίνεις το ζόρι! Ο μικρος μπροστά αραχτος σε ένα καθισματάκι για παιδιά και εγώ απο πίσω με τον άντρα μου διπλα-δίπλα να κάνουμε πετάλι... πολύ γέλιο, μιλάμε! Τέλεια ήταν! Αχ....
Όντως είναι πολύ όμορφα μέρη εκεί και με μεγάλες αμμώδεις παραλίες! Ο,τι πρέπει δηλαδή για παιδιά! Και απ' ότι καταλαβαίνω από την περιγραφή, όντως τέλεια τα περάσατε!!! Με το καλό να.. μπορέσετε και τις επόμενες!!!

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaM έγραψε:Εμένα κοιμάται στο ίδιο δωμάτιο. Στην αρχή και εγώ δεν ήθελα όμως μετά συνηθίζεις την ιδέα! Άσε που με το που ξεκινάει ο βραδινός ύπνος ξεραίνεται και δεν ξυπνάει με τίποτα ο μικρός μου οπότε έχω ξεπεράσει τους ενδοιασμούς μου! Smile


Κι εμείς το ίδιο!!!

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fovero to thema ayto,akous diaforetikes apopseis gia kati pou oles exoume skeftei !! kai emena i mikri mou 10 miso minon einai. kai legane oi dikoi mas prin fygoume gia ameriki, gia na xalarosoume ligaki na mas steiloun diakopes liges meroules,na kanei kanena mpanaki kai o xristos. to thema einai oti i mikri den koimatai allou ektos apo ti kounia tis! ti na kano,pos na kouvaliso oli tis tin kounia??? iparxei kana kolpaki mipos sinithisei to parkokrevato stis diakopes. na simeioso oti edo sto spiti den mpainei katholou ekei na paiksei kai na katsei. oso gia to sex stis diakopes... mou arese mia kopela pou eipe oti palia sta xoria koimontoustan oli i oikogeneia mazi kai kanane to ena paidi piso apo to allo. ayti einqai i pragmatikotita. den ksero aazn tha to ekana,den exo vrethei akomi se ayti ti thesi, giayto mou aresei na akouo gnomes!!!

????????


Επισκέπτης
Κοριτσια εχω να κανω σεξ 5 μηνες σχεδον... Και μου λετε οτι ενω μπορειτε δεν κανετε;;;;;;;;;; Ειστε τρελες;;;; Laughing Laughing Laughing
Εγω περιμενω πως και πως να γεννησω για να τον ξεζουμισω... Μη μου χαλατε το ''ονειρο'' !!! SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 875502
Οχι τιποτα αλλο, δεν εχω και θερμοσιφωνο... Θα λεω ''αγαπη, παμε να αναψουμε τον ηλιακο;;;''!!!!!!!!!!!!!
SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 893968
Αχ,αντε να ερθει αυτη η στιγμη!!!!!! SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 875502 SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 875502 SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 875502 SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 875502

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ??? ΠΟΛΛΑ... Ε ΣΤΡΙΜΩΧΤΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.... ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannam24 έγραψε:απλα απο τοτε που εγινα μαμα επαψα να νιωθω γυναικα...

σπανια εχω ορεξη για σεξ, εχω ψιλοπαραμελησει τον εαυτο μου και νιωθω μονο οτι ειμαι μονο μαμα και οχι γυναικα... αν ειναι να βγω μια βολτα φοραω ο,τι να ναι, ενω η μικρη ειναι κοκετα... δεν θελω να χαραμισω 20 λεπτα απο τον χρονο μου με την μικρη για να ετοιμαστω...

Αυτο κοιτα να το αποβαλεις συντομα γιατι καλη η μητροτητα αλλα οι αντρες μας δεν το νοιωθουν τοσο εντονα και θελουν πισω την γυναικα τους. Ασε που κι εσυ θα νοιωσεις θηλικο αν γινεις ο παλιος σου εαυτος που οκ εχει πλεον και ενα μωρο. Γιατι να βγαινεις εξω και να εισαι ατιμελητη ενω η μικρη κοκετα?
οσο για το σεξ στις διακοπες οπως νοιωθεις εσυ καλυτερα, μην το αποκλειεις απο την αρχη, κανε μια προσπαθεια. Βαλε κατι ωστε να μην μπορει να σας δει αλλα ουτε εσεις να την βλεπετε και κανε φοκους στον αντρα σου.

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioannam24 έγραψε:το μπεμπουλακι μας ειναι 10,5 μηνων περιπου και φετος ειναι οι πρωτες μας διακοπες !!!! SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 654316  SEX ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ... ΓΙΝΕΤΑΙ ???? - Σελίδα 2 654316

το θεμα ειναι : γινεται να κανεις σεξ με τον αντρα σου στο ιδιο δωματιο που βρισκεται το παιδι (εννοειται οταν κοιμαται)????? εγω δεν μπορω ουτε να το σκεφτω οτι θα κανω ερωτα με τον αντρα μου και λιγα μετρα μακρυα θα κοιμαται η μπουμπου. νιωθω τυψεις και δεν υπαρχει περιπτωση να το ευχαριστηθω.

εσεις τι κανετε ?


Για να μην μας παίρνει μάτι η δική μας η μπουμπού το κάνουμε όταν λείπει και όταν είμαστε σε άλλο δωμάτιο.
Επίσης περιμέναμε να δούμε τα αποτελέσματα του ΕΣΠΑ 2012-2103 για να το κάνουμε στο δωμάτιο μας όταν την έπαιρνε το λεωφορείο για τον παιδικό σταθμό.Στις διακοπές το κάνουμε στο δωμάτιο μας γιατί τα παιδιά έχουν το κάθε ένα το δικό τους .Όταν πάνε στον παιδότοπο με την κοπέλα , εμείς καθόμαστε σπίτι και βγάζουμε τα μάτια μας.
Επίσης το έχουμε κάνει και στη τουαλέτα στη ντουσιέρα .

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και σε ξενοδοχείο να είμαστε , φροντίζουμε να έχει παιδότοπο και άλλες δράσεις μέσα στο ξενοδοχείο και έτσι μένουμε μόνοι μας και το κάνουμε .
Αν παίρνουμε και δεύτερο δωμάτιο , τότε ακόμα καλύτερα. Τα βάζουμε για ύπνο και μετά εμείς μένουμε ξάγρυπνοι !

Τι ωραίο θέμα !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις