Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
496 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 496 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟριτσακια μου πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι θέλετε να πεισετε μια κοπέλα που θέλει να φυγει να μεινει. Πραγματικα εγω ειναι το πρωτο φορουμ που μπαίνω δεν εχω εμπειρια αλλα εξ αρχης ήξερα οτι θα βρω και ατομα που θα ταιριαξουμε κι ατομα που δνε θα ταιριαξουμε. Ηξερα οτι θα υπάρξουν και αντιπαραθέσεις με κάποια κορίτσια.... Ηξερα οτι σε κάποιες φάσεις θα χαλαστω κιολας γιατι σίγουρα θα υπάρχουν και ατομα με ψευτικα ids που μπαινουν εφώ για να κάνουν την πλάκα τους ή για να μας ανακατέψουν. Ωστοσο τα ζυγισα τα πραγματα και ειπα αυτα που μου προσφερει αυτο το φορουμ ειναι περισσοτερα από αυτα που με χαλάνε... Από εδω εχω ενημερωθει για τα πάντα... Από οταν αποφασισα να μεινω έγκυος μέχρι και που εμεινα και έπειτα γέννησα! Γνωρισα πολλες κοπέλες... Με κάποιες εχουμε ερθει πολύ κονταμ νε κάποιες απλα μιλάμε. Με καποιες ειχαμε εντονες αντιπαραθέσεις αλλα κι αυτό μεσα στη ζωη ειναι. Σε κάποιο άλλο θέμα τα βρηκαμε... και ειμασταν σαν να μην εχει συμβει ποτέ τίποτα. Ετσι ειναι και στη ζωη. Τι να κανουμε! Δηλαδή θα ειχε και ενδιαφερον όλες να συμφωνουμε με όλες ??????? Και οι εντασεις μέσα στη ζωη ειναι. Σημερα ειμαστε καλά αυριο τσακωνόμαστε μεθαυριο τα ξαναβρίσκουμε. Δεν μπορω να καταλαβω γαιτι εγω πρεπει να αισθανομαι ασχημα που σε κάποιο θέμα μίλησα λίγο πιο ασχημα ή τσακωθηκα με καποια κοπέλα αφου στο επόμενο με την ιδια κοπέλα ήταν όλα οκ. Θα πρεπει να λογοσοτήσω? Η κοπέλα προφανως τα ζυγισε τα πραγματα και πιστευει οτι πλεον αυτο το φορουμ της προσφέρει λιγότερα από αυτα που τη χαλάνε. Οποτε για πιο λόγο να μεινει... ?? Κι εγω θα εφευγα αν αισθανόμουν το ίδιο.

Κοριτσάκι μου ζήτα από την Ολίβια να σε διαγραψει. Καλά να περνάς!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν είχα σκοπό να γράψω άλλα γιατί συνήθως δεν ασχολούμαι με ανθρώπους που φεύγουν έτσι εύκολα όμως νομίζω πως είσαι εξαίρεση. Η Άννα που είχε ανοίξει θέμα για να εκφράσει την συμπάθειά της σε κάποιες κοπέλες σε είχε αναφέρει και εσένα νομίζω. Ξέρεις δεν είναι εύκολο να γνωριστείς με όλον τον κόσμο του φόρουμ αυτόματα. Εγώ για εσένα ξέρω απλά και δεν είμαι σίγουρη κιόλας ότι είσαι μια κοπέλα που πρόκειται να γεννήσει το παιδάκι της χωρίς τον πατέρα του. Αυτό σε τιμάει και νομίζω πως στο έχω εκφράσει. Αν μπεις σε ένα θέμα με εγκυούλες που γεννάνε την ίδια περίοδο με εσένα θα σε καλοδεχθούν. Αν μπεις σε ένα θέμα που μιλάει για τον θηλασμό και εκφράσεις μια απορία θα σου απαντήσουν. Αν κάνεις εσύ η ίδια μια σοβαρή ερώτηση για ένα θέμα που σε απασχολεί πχ. για τον τοκετό, πάλι θα σου απαντήσουν. Το να μπαίνεις όμως σε ένα πιο ανάλαφρο θέμα πχ. σε αυτό που λέμε καλημέρα, ίσως σου απαντήσουν ίσως και όχι. Και αυτό ισχύει και για εμένα! Όμως ξέρεις γιατί εγώ έχω περισσότερες πιθανότητες από εσένα; Γιατί ήμουν εδώ και "χθες" και μπορεί κάποια αλλη κοπέλα να θυμηθεί πχ ότι ήταν να κάνω εμβόλιο στον μικρό και να με ρωτήσει για την υγεία του. Δηλαδή λίγο-λίγο γνωριζόμαστε. Εγώ σε ανάλαφρα θέματα δεν έμπαινα για καιρό γιατί δεν ειχα κάτι να πω και να μου πουν. Και είναι λογικό μετά από καιρό κάποια άτομα εδώ μέσα να γνωρίζονται περισσότερο γιατί έχουν μοιραστεί πολλά η μία με την άλλη. Αυτό δεν νομίζω να θεωρείται κλίκα γιατί δεν σημαίνει ότι δεν δεχόμαστε νέο αίμα. Δώσε λοιπόν αν θες φυσικά, χρόνο στον εαυτό σου να σε γνωρίσουμε και να μας γνωρίσεις και τότε και εγώ που θα ξέρω κάτι παραπάνω από εσένα όπως είναι λογικό θα έχω κάτι παραπάνω να σου πω σε ένα ανάλαφρο θέμα εκτός από μια απλή καλημέρα ή και τίποτα. Το ότι κάποιος περνάει απαρατήρητος σε κάποια θέματα, δεν σημαίνει ότι πάντα θα περνάει απαρατήρητος. Νομίζω πως αυτό είναι καθαρά δική σου ανασφάλεια. Και τα κορίτσια που φάνηκαν καχύποπτα το έκαναν γιατί είδαν αυτή την ξαφνική αλλαγή διάθεσής σου απο χθες μεχρι σήμερα. Εφόσον δεν ήμασταν όλες στο chat δεν μπορούμε φυσικά να ξέρουμε τι έγινε εκεί και είναι λογικό να παραξενευόμαστε, δεν νομίζεις; Εξάλλου όποιος έχει τις αμφιβολίες του μπορεί πολύ εύκολα να μπει και να δεις όλες σου τις δημοσιεύσεις για να πειστεί ότι δεν είσαι τρολ. Εβγαλες γενικά συμπεράσματα και εγώ δεν θα σε παρακαλέσω να μείνεις. Η απόφαση άλλωστε είναι μόνο δική σου.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια καλημέρα . Χτες δεν μπόρεσα να μπω το βράδυ με τις δυσκολίες του φόρουμ λοιπόν να σας πω τη έγινε το πρωι ; κάποια στιγμή ηθελα να πω στη Νάταλι κάτι σημαντικό και της είπα στείλε μου τηλ. και εκείνη την ωρα που μιλαγάμε με την Ναταλί η Άννα κάτι έλεγε με το Νενάκι και είπαν να τα πούν απο το τηλέφωνο επειδή και οι τοίχοι έχουν αυτιά εκέινη την ωρα ήταν και η αγάπη 25 παρών και η τατιάνα νομίζω τους εξηγήσαμε ότι έχει τύχει την ωρα που μιλάμε μέσα στπ τσατ να μπάινουν άτομα απότομα τα οποία δεν ξέρουμε και καλό είναι να προσέχουμε τη λέμε . Δηλαδή εγω εκείνη την ωρα μπόρεσα και βρήκα τη Νάταλι θα έπρεπε να πάρω την άδεια απο την Εύα η τη κάθε Εύα για το τη θα κάνω απο το σπίτι μου ; μην τρελλαθούμε τελείως όλες οι ευαίσθητες εδω μαζεύτηκαν ; και εγω πέρασα εγκυμοσύνη και μάλιστα έπρεπε να διαχειριστώ και δύσκολες καταστάσεις όπως το έμφραγμα του πατέρα μου αλλά όχι και έτσι με τη παραμικρή βλακεία ξαφνικά στεναχωριούνται ; έ μα δεν μπορώ άλλο μάλλον στην εγκυμοσύνη μου ήμουν πολύ αναίσθητη ....Δεν πειράζει όποια θέλει να φύγει ας φύγει θα παρακαλάμε ;

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Κορίτσια καλημέρα . Χτες δεν μπόρεσα να μπω το βράδυ με τις δυσκολίες του φόρουμ λοιπόν να σας πω τη έγινε το πρωι ; κάποια στιγμή ηθελα να πω στη Νάταλι κάτι σημαντικό και της είπα στείλε μου τηλ. και εκείνη την ωρα που μιλαγάμε με την Ναταλί η Άννα κάτι έλεγε με το Νενάκι και είπαν να τα πούν απο το τηλέφωνο επειδή και οι τοίχοι έχουν αυτιά εκέινη την ωρα ήταν και η αγάπη 25 παρών και η τατιάνα νομίζω τους εξηγήσαμε ότι έχει τύχει την ωρα που μιλάμε μέσα στπ τσατ να μπάινουν άτομα απότομα τα οποία δεν ξέρουμε και καλό είναι να προσέχουμε τη λέμε . Δηλαδή εγω εκείνη την ωρα μπόρεσα και βρήκα τη Νάταλι θα έπρεπε να πάρω την άδεια απο την Εύα η τη κάθε Εύα για το τη θα κάνω απο το σπίτι μου ; μην τρελλαθούμε τελείως όλες οι ευαίσθητες εδω μαζεύτηκαν ; και εγω πέρασα εγκυμοσύνη και μάλιστα έπρεπε να διαχειριστώ και δύσκολες καταστάσεις όπως το έμφραγμα του πατέρα μου αλλά όχι και έτσι με τη παραμικρή βλακεία ξαφνικά στεναχωριούνται ; έ μα δεν μπορώ άλλο μάλλον στην εγκυμοσύνη μου ήμουν πολύ αναίσθητη ....Δεν πειράζει όποια θέλει να φύγει ας φύγει θα παρακαλάμε ;

Πραγματικά δεν χρειάζεται να απολογείσαι και να δίνεις λογαριασμό σε κανέναν. Εγώ προσωπικά που ανέφερα το τσατ στο ομολογουμένως ΤΕΡΑΣΤΙΟ κείμενό μου, Razz , πραγματικά δεν με νοιάζει τι ειπώθηκε εκεί. Δεν νομίζω ότι φταίτε εσείς που παρεξηγήθηκε η κοπέλα γι' αυτό για εμένα δεν χρειαζόταν να εξηγηθείς. Δικαιωμά σου είναι να κάνεις ότι θέλεις όποτε το θέλεις και όπως το θέλεις και σε όποιον αρέσεις.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε: μην τρελλαθούμε τελείως όλες οι ευαίσθητες εδω μαζεύτηκαν ; και εγω πέρασα εγκυμοσύνη και μάλιστα έπρεπε να διαχειριστώ και δύσκολες καταστάσεις όπως το έμφραγμα του πατέρα μου αλλά όχι και έτσι με τη παραμικρή βλακεία ξαφνικά στεναχωριούνται ; έ μα δεν μπορώ άλλο μάλλον στην εγκυμοσύνη μου ήμουν πολύ αναίσθητη ....Δεν πειράζει όποια θέλει να φύγει ας φύγει θα παρακαλάμε ;

Συμφωνω απόλυτα !!!!!!!!!!!!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν διαφωνώ μαζί σου Βανια αλλά δεν μπορούμε να κρίνουμε τους άλλους σύμφωνα με τον εαυτό μας! Και αυτό που προσπαθούσα να πω είναι να προσπαθούμε να είμαστε πιο ανοιχτες σε νέα άτομα ,και δεν μιλώ συγκεκριμένα για σένα Βάνια! Δεν ξέρουμε η κοπέλα τι περνάει για να σκέφτεται έτσι !

Και γω σε μια παρόμοια περίπτωση είχα πει σε μια κοπέλα που ήθελε να φύγει ,οτι είναι δικό της θέμα τι θα κάνει και τώρα που το σκέφτομαι το μετάνιωσα!Δεν είμαι υπερβολικά ευαίσθητη αλλά όπως θα ήθελα να μου φέρονται ,προσπαθώ να φερομαι και γώ!

και όσον αναφορά το παράδειγμά σου για το τσάτ , θυμάμαι χαρακτηριστικά μια φορά η νενα και ναταλι λέγαν τα δικά τους,και είχα νιωσει οτι ημουν περιττή ,το ειπα και τα κοριτσια φέρθηκαν αψογα μου εξήγησαν και τελείωσε το θέμα. Είναι άτιμο μέσο επικοινωνίας ο υπολογιστης ,μπορω πολυ εύκολα να σε παρεξηγήσω και μπορεις και εσύ το ιδιο! Γιαυτό και λέω να ρίχνουμε μπολικο νερό στο κρασί μας γιατι πραγματικά νιώθω οτι κάνω φίλες εδω ! Και μακάρι να σας γνωριζα από κοντά!Και το λέω αυτό γιατι ως φοιτήτρια ημουν πολύ ανοιχτή με τα χρόνια όμως έγινα πιο κλειστή σαν ανθρωπος!και αυτό δεν μου αρέσει πια!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν νομιζω πως ειναι αυτος ο λογος γιατι αναφερθηκε η λεξη μαλωνουνε απο το αγγελουδι και οχι οτι δεν της μιλησε καποια η οτι ειχε παραπονο που ηθελε η βανια να μιλησει με την ναταλι...πραγματικα δεν θελω να κρινω κανεναν αλλα αυτο που ξερω εγω κι εχω μαθει στη ζωη μου ειναι οταν θελω να φυγω απο καπου φευγω δεν καθομαι να το ανακοινωσω γιατι αυτοματα αυτο σημαινει πως δεν θελω να φυγω και απλα θελω να τραβηξω την προσοχη! εχω και αλλες σκεψεις αλλα δεν θα το συνεχισω σεβομαι το γεγονος πως η κοπελα ειναι εγκυος!!!! καλη τυχη και να ειναι καλα!!!!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιτα κοριτσια για να ξεκαθαριστει λιγο το θεμα .εγω με το αγγελουδι ειχα μιλησει και στο τσαρτ επαννειλημενος και την ειχα συμπαθησει επειδη βρηκε την δυναμη να φερει στο κοσμο το παιδι της μονη της .δεν γινεται να μιλαμε μεσα στο τσαρτ για την παρεξηγηση που εγινε και ηταν και αλλα κοριτσια και το καταλαβαν και δεν εγινε τιποτα ελεθευρες κοπελες ειμαστε να μιλαμε με οπιον θελουμε .και νομιζω πως αν ηθελε πραγματικα να φυγει δεν θα ανοιγε θεμα εδω .για να δημιουργησει εντυπωσεις οτι κατι εγινε στο τσαρτ .θα εστελνε μηνυμα στην ολιβια και θα τησ ελεγε πως θα κλεισει ο λογαριασμο .αγγελουδιμου στο καλο καλη λευτερια και να σου πανε ολα καλα.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι θα πω οτι καλο ειναι να μην κρινουμε κανεναν.οποιος δεν του κανει το φορουμ την κανει με ελαφρα και τελειωνει το θεμα.τοσο απλα Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:εγω παλι θα πω οτι καλο ειναι να μην κρινουμε κανεναν.οποιος δεν του κανει το φορουμ την κανει με ελαφρα και τελειωνει το θεμα.τοσο απλα Very Happy

δεν κρινουμε καποιον...
ανοιχτηκε ενα θεμα οπως γινεται παντα και απανταμε αλλιως δεν θα παιρναμε χαμπαρι τιποτα αρα η κοπελα ηθελε να το συζητησουμε αλλιως δεν θα το ανοιγε..αυτο λεμε... ας βγαλει ο καθενας τα συμπερασματα του

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν θες να συζητησεις κατι απλα το συζητας και ζητας γνωμες εγω καταλαβα οτι η κοπελα μπηκε και ανοιξε θεμα για να ανακοινωσει οτι θελει να διαγραφει.εγω δεν εχω να βγαλω κανενα συμπερασμα και ουτε με ενδιαφερει κιολας τι αποφαση θα παρει η καθεμια.εδω ειναι το φορουμ σε οποιον αρεσει καθεται σε οποιον οχι τοτε φευγει.τοσο απλα.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:οταν θες να συζητησεις κατι απλα το συζητας και ζητας γνωμες εγω καταλαβα οτι η κοπελα μπηκε και ανοιξε θεμα για να ανακοινωσει οτι θελει να διαγραφει.εγω δεν εχω να βγαλω κανενα συμπερασμα και ουτε με ενδιαφερει κιολας τι αποφαση θα παρει η καθεμια.εδω ειναι το φορουμ σε οποιον αρεσει καθεται σε οποιον οχι τοτε φευγει.τοσο απλα.

Ορθά και κοφτά. Σαν ψυχρή εκτελέστρια μου ακούστηκες αλλά τα λες τόσο συγκεκριμένα που συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μερικες φορες και εγω απορω με τον εαυτο μου ετσι οπως τα λεω.μου θυμιζω κατι απο εποχη χιτλερ Very Happy

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggelina25 έγραψε:exeis dikio se ayto alla klikes yparxoun edw twra kalos h kakos,an rwteiseis kati h exeis mia aporia einai liges kopeles pou sou apantane h an peis ena geia.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Κι εγώ έχω προσέξει τις κλίκες, και να σου πω γι'αυτό το λόγο σκέφτηκα να μην ξαναμπώ στο φόρουμ. Αλλά λέω σαν κι εμένα είναι κι άλλες κοπέλες που θέλουνε να λύνουνε κάποιες απορίες τους οπότε μένω κι επιμένω. Αυτό που δεν καταλαβαίνω εδώ και καιρό όμως είναι το γεγονός ότι μερικά κορίτσια μαλώνουν με κάποια άλλα. Γιατί? Δεν μπορούμε να έχουμε ΟΛΟΙ την ίδια γνώμη!!!! Σε κάποια θέματα άλλοι συμφωνούν και άλλοι διαφωνούν. Έτσι γίνεται. Εγώ αυτά είχα να πω.

Admin_Olivia

Admin_Olivia
Admin
Admin
ΛΗΞΗ!! kalhspera koritsia...pws diagrafetai o logariasmos - Σελίδα 2 215994 kalhspera koritsia...pws diagrafetai o logariasmos - Σελίδα 2 215994

http://forum.eimaimama.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις