Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

KPAP

KPAP
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="dinalala"]
ioannaki έγραψε:Dinalala eisai i lala????ti teleio koritsaki einai auto???eisai egkuos kale??den to ixera....me to kalo!!!!!!!!
ναι βρε ιωαννα μου η λαλα ειμαι...ειμαι και παλι εγκυος....ναι ειναι γεγονος,.... ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 654316 γνωριζομαστε?

ΛΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ.ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ, ΕΙΧΑΜΕ ΠΛΑΚΩΘΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ, [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΛΛΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] -ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΥΓ. Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Ο Υ Κ Λ Α !!!

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λάλα μου βεβαίως και γνωριζόμαστε...Είμαι η Γωγώ ή αλλιώς mpempoula16 που επίσης είχαμε πλακωθεί αρκετές φορές στο mammy.... ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 688264 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 688264
Laughing Laughing Laughing
Περασμένα ξεχασμένα...Εξάλλου, όταν με το καλό κάνω το δεύτερο θα σε χρειαστώ οπωσδήποτε να μου δώσεις τα φώτα σου στο θηλασμό γιατί είσαι μοναδική στο είδος σου.... Respect Respect
Η κόρη σου είναι κουκλάρα...Με το καλό και ο μπέμπης!!!!!Τι ωραία...Κι εγώ θέλω το 2ο να είναι αγόρι!!!

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="KPAP"]
dinalala έγραψε:
ioannaki έγραψε:Dinalala eisai i lala????ti teleio koritsaki einai auto???eisai egkuos kale??den to ixera....me to kalo!!!!!!!!
ναι βρε ιωαννα μου η λαλα ειμαι...ειμαι και παλι εγκυος....ναι ειναι γεγονος,.... ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 654316 γνωριζομαστε?

ΛΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ.ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ, ΕΙΧΑΜΕ ΠΛΑΚΩΘΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ, [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΛΛΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] -ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΥΓ. Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Ο Υ Κ Λ Α !!!
και ο γιοκας σου δεν παει πισω...μαλλον με εχετε μπερδεψει...ποτε δεν ημουν σε φορουν μαμμυ,,, Razz Razz
ΑΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΛΑΛΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΩΘΕΙ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΛΑΣΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΣΤΗΘΟΥς....

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Laughing Laughing Laughing Laughing Πλάκα κάνεις Λάλα μου φυσικά... confused confused Εσύ είσαι!!!!!!!!!!!!
ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannaki έγραψε:Laughing Laughing Laughing Laughing Πλάκα κάνεις Λάλα μου φυσικά... confused confused Εσύ είσαι!!!!!!!!!!!!
ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502
ΒΡΕ ιωαννα μου γλυκια γιατι να πω ψεμματα???μακαρι να μπορουσα να θηλασω και γω αλλα εγχειριστικα οχι βεβαια για καλλωπιστικους λογους.... Rolling Eyes
αλλα ειλικρινα μονο στο φορουμ parents εμπαινα πριν δυο χρονια αλλα δεν μιλουσα...απλα εβλεπα πληροφοριες για το μωρο ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 215994 Embarassed Embarassed Embarassed

KPAP

KPAP
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΑΛΑΣ (ΜΑΜΜΥ) ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ , ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΕΜΕΝΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ Ε? ΠΩΠΩ ΓΩΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ.

dINALALA ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KPAP έγραψε:Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΑΛΑΣ (ΜΑΜΜΥ) ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ , ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΕΜΕΝΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ Ε? ΠΩΠΩ ΓΩΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ.

dINALALA ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ
βεβαιως....εδω ειμαι δεν παω πουθενα...χαιρομαι να τα λεω με μανουλεςς I love you I love you

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 667478 Συγγνώμη ρε Dinalala μου...Σε μπέρδεψα με άλλη...Θα χαρώ να τα λέμε!!! ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 893968 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 893968

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannaki έγραψε:ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 667478 Συγγνώμη ρε Dinalala μου...Σε μπέρδεψα με άλλη...Θα χαρώ να τα λέμε!!! ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 893968 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 893968
αλιμονο ιωαννα μου...σε εκανα και αιτηση για φιλη Razz Razz

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Danialala γωγώ με λένε...Ιωάννα λένε την πριγκίπισσά μου... ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 875502

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariposa έγραψε:despinaki εγω παντως που με τα αδελφια μου εχω μεγαλη διαφορα 10 χρονια με τον αδελφο μου και 8 με την αδελφη μου παντα ελεγα οτι θα ηθελα να εχω ενα αδελφακι σε λιγο πιο κοντινη ηλικια,για να βγαινουμε μαζι,να εχουμε κοινες παρεες κτλ.Απο την αλλη με ειχαν και στα ωπα ωπα λογο του οτι ημουν η μικροτερη.Παντως τωρα που εχω παιδακι θα ηθελα να εχει 2 το πολυ 3 χρονια διαφορα με το δευτερο γιατι μεγαλωνοντας το ενα θα ειναι πιο κοντα στο αλλο οταν ειναι μικρη η διαφορα.Βουρ λοιπον!

και γω εχω διαφορα με τα αδερφια μου,σαν εσενα,7 χρονια με την αδερφη μου και 12 με τον αδερφο μου.
Τα μικρα μου εχουν 16 μηνες διαφορα,ειναι λιγο δυσκολο τοσο κοντα γιατι ειναι σαν να μεγαλωνω 2 μωρα,ενταξει ο μεγαλος επικοινωνει θα πει αυτο που θελει,θα κινηθει και μονος του (να πιει νερο π.χ.) αλλα και παλι θελει πολυ αγκαλιτσα και χαδακια.Στην αρχη ηταν απιστευτο ζορι!αφου ελεγα να κοψω το θηλασμο γιατι δεν προλαβαινα να ικανοποιησω τις βασικες αναγκες του μεγαλου (αλλαγμα πανας,ταισμα,νανουρισμα),βοηθεια επελεξα να εχω ελαχιστη (αφηνω τον μεγαλο στη γιαγια 2 ωρες το πρωι) ηθελα να μην στερησω απο τον γιο μου αυτα που του αναλογουν. σε ενα μηνα περιπου μπηκαμε σε ενα προγραμμα και τωρα ειμαστε καλα,δεν μπορω να φανταστω πια το σπιτι χωρις την μικρη μας.
οποτε καταληγω στο οτι οταν νοιωσει η μαμα και ο μπαμπας ετοιμοι τοτε ειναι καλη στιγμη.

giota


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
otan ema8a pos hmoun egkuos exasa thn gh kato apo ta podia mou ...h elli htan 9mhnon kai go...fouskona nomiza pos den 8a prolabo na xaro tpt mazi ths pos 8a nio8ei paramelhmenh kai xilies dyo skepseis basanisan to mualo mou. nomizo pos proethmasa polu kala thn elli alla kai mena gia ton erxomo ths aleksandras ola mou hr8an polu bolika kai h elli latreuei thn aderfh ths ! hdh nomizo oti synomotoun piso apo thn plath mou... ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 215994

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπλεξαμε τις Λαλες χαχαχαχα
Εγω παντως στην αρχη χαρηκα οτι ηταν η αλλη Λαλα του μαμμυ!!
Γεια σου Λαλα του ειμαιμαμα!

Στο θεμα μας τωρα....
Εγω θελω να γινει 2 και μετα να αρχισω προααπαθεις. Θελω να κοψει την πανα να μιλαει να μου λεει τι θελει τελοσπαντων να εχουμε μια Α συνενοηση... πειναει κλαει, διψα κλαιει, ποναει κλαιει, ειναι χεσμενος κλαιει, θελει να κοιμηθει κλαιει...
Τοτε θα εχουν 3 χρονια διαφορα!

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γωγώ και Κάλι το τι γέλασα με τη λαλοσυζήτηση δεν περιγραφεται!! Laughing Laughing Laughing


Εγώ απο το Γενάρη του 2011 αρχίζω προσπάθειες. Η μικρή μου θα είναι σχεδον 2,5 χρονών. Το πόση διαφορά θα έχουν θα εξαρτηθεί από το πόσο σύντομα θα μείνω έγκυος +9 μήνες! Very Happy

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikoleta έγραψε:Δεν υπάρχει κατάλληλος χρόνος. Και τα λίγα και τα πολλά χρόνια διαφοράς έχουν και πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα. Άρα καλή περίοδος είναι όταν θα νιώσεις έτοιμη.

Θα συμφωνήσω απόλυτα!!!
Οι δικές μου έχουν 3,5 χρόνια διαφορά και δεν το επιδιώξαμε καθόλου.
Αν είχαν λιγότερο πάλι δεν θα με πείραζε!!
Η απόφαση είναι μόνο δική σου και του άντρα σου.
Ειλικρινά δεν υπάρχει ιδανική διαφορά ηλικίας ανάμεσα στα αδέρφια!

http://mammael.blogspot.com/

ρουλα

ρουλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χωρις να εχω διαβασει ολες τις απαντησεις για να ξερω τι εχει ειπωθει,θα πω και εγω την γνωμη μου.οι κορες μου εχουν διαφορα μολις 17 μηνες.για περιπου 2 χρονια περασα πολυ δυσκολα γιατι ηταν πολυ μεγαλη η σωματικη κουραση αφου και οι δυο ειχαν αναγκη την μαμα για τα απαραιτητα.υπηρχαν μερες που αλλαζα μονο πανες μια στη μια μια στην αλλη.το θετικο ειναι οτι δεν ειχα ζηλιες απο την μεγαλη ισα ισα που ειναι πολυ αγαπημενες μεχρι στιγμης και αρχισε να κανει πραγματα απο μονη της νωρις.να τρωει μονη της να πηγαινει να βαζει μονη της νερο στο ποτηρακι της και γενικα πραγματα που μπορει αν δεν ειχα αλλο παιδι να της τα εκανα εγω.τωρα η αδελφη μου γεννησε το δευτερο κοριτσακι της οταν η πρωτη της κορη ηταν 3 χρονων.δεν δειχνει να ζηλευει ξεκαθαρα αλλα εχει αρχισει και κανει πραγματα που δεν εκανε πριν μαλλον απο αντιδραση.ειναι πολυ νωρις ομως και ειναι δικαιολογημενη γιατι για 3 χρονια ηταν το μοναδικο παιδι της οικογενειας και το πρωτο εγγονι απο την αλλη μερια αρα και λιγο καλομαθημενο.το συν ειναι οτι δεν εχει τοσο σωματικη κουραση αφου εχει βγαλει η μεγαλη την πανα,τρωει μονη της και γενικα αυτοεξυπηρετηται καλυτερα απο την δικια μου στις αρχες που ηταν 1μιση χρονων.
το συμπερασμα ειναι οτι ολα εχουν τα θετικα και τα αρνητικα τους και δεν νομιζω οσο και να θελουμε να τα προγραμματισουμε να μας βγουν ετσι οπως τα εχουμε ονειρευτει!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannaki έγραψε:Λάλα μου βεβαίως και γνωριζόμαστε...Είμαι η Γωγώ ή αλλιώς mpempoula16 που επίσης είχαμε πλακωθεί αρκετές φορές στο mammy.... ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 688264 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 688264
Laughing Laughing Laughing
Περασμένα ξεχασμένα...Εξάλλου, όταν με το καλό κάνω το δεύτερο θα σε χρειαστώ οπωσδήποτε να μου δώσεις τα φώτα σου στο θηλασμό γιατί είσαι μοναδική στο είδος σου.... Respect Respect
Η κόρη σου είναι κουκλάρα...Με το καλό και ο μπέμπης!!!!!Τι ωραία...Κι εγώ θέλω το 2ο να είναι αγόρι!!!

καλε?mpempoula16 απο μαμυ,bebadomama εδω!αχαχα!εχουμε μπλεξει τα μπουτια μας κοριτσια! Very Happy Very Happy σε θυμαμαι απο το στυλατο ντυσιμο της μικρης (μου χει μεινει το γουνινο γιλεκο)!!

καλα πολυ γελασα με το Λαλο μπερδεμα! Very Happy Very Happy

ασχετο,αλλα αγαπω Λαλα! I love you

????????


Επισκέπτης
σαν μεγαλυτερη και με εμπειριες χωρις να θελω να παρεξηγηθω η καλυτερη ηλικιακη διαφορα ειναι στα 2 χρονια..εμενα οι κορες μου που σημερα ειναι της παντρειας εχουν παρα 3 μηνες 2 χρονια διαφορα..η μεγαλη μου ειναι γεννημενη 9 μαιου το 1985 και η μικρη μου 10 φεβρουαριου το 1987.προσωπικα δεν με κουρασαν στο να τις μεγαλωσω..ισως επειδη ηταν κοριτσια που λενε οτι ειναι πιο ησυχα απο τα αγορια? δεν ξερω..δεν εχω εμπειρια με μεγαλωμα αγοριων... ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 125586 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 334590

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ZWRZET να τις χαίρεσαι κούκλες οι κόρες σου ( στην φωτό δεν είναι;;Wink

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπόν να πω κι εγώ την γνώμη μου... Η αλήθεια είναι ότι ακουω από άλλους ότι είναι καλύτερο να ξεμπερδευεις γρήγορα κάνοντας τα παιδάκια το ένα μετά το άλλο. Εγώ με την αδερφή μου έχω 5 χρόνια διάφορα- είναι μεγαλύτερη μου- και η μάνα μου λέει ότι της κακοφανηκε που ξανακλειστηκε πάλι για το 2ο παιδί της μετά από τόσα χρόνια. Δεν ξέρω αν θα ήθελα να κάνω τώρα παιδί που η Αλεξ είναι 16 μηνών αλλά θα ήθελα να επιχείρησω αν μου δώσει ο Θεος την χαρά - καθώς έχω και πολλά προβλήματα υγείας- ένα αδερφακι όταν η Αλεξ θα κλείσει και τα 2,5 χρόνια. Δυστυχώς παραγγελία δεν γίνονται αυτά!!!

46Σημαντικό! ΠΟΤΕ Σαβ Ιουλ 03, 2010 2:07 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ!!!ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΥ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!ΕΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΧΟΥΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ .ΗΘΕΛΑ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙς ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΖΟΗΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΡΓΙΣΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!!

????????


Επισκέπτης
Αννα Κ. έγραψε:ZWRZET να τις χαίρεσαι κούκλες οι κόρες σου ( στην φωτό δεν είναι;;Wink

ναι αννα μου αυτες ειναι...σε ευχαριστω πολυ... ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 215994 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 215994 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 417472 ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!! - Σελίδα 2 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις