Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...
ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ.
ΣΤΙΣ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ,ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΔΙΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΔΙΟΤΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΗΘΕΛΕ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΗΝ ΕΓΓΟΝΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ,ΤΙΠΟΤΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΤΟ ΑΦΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ.ΜΕΣ΄ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥ.

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...
ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ.
ΣΤΙΣ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ,ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΔΙΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΔΙΟΤΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΗΘΕΛΕ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΗΝ ΕΓΓΟΝΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ,ΤΙΠΟΤΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΤΟ ΑΦΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ.ΜΕΣ΄ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥ.

ποσες μερες γινεται αυτο??Να σου πω,μηπως και αυτος βρηκε χρονο να χαλαρωσει λιγο και να μεινει με τον εαυτο του,ή μηπως δεν θελει να σας ενοχλησει?Δεν ξερω δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο..Εσυ τι σκεφτεσαι?

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

3ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... Empty http://forum.eimaimama.gr/t7029-topic Κυρ Ιουλ 24, 2011 1:14 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΕΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛ.ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΙΟΤΙ ΞΕΣΗΚΩΝΕΤΕ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΤΟΝ ΖΗΤΑΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ.ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΟΤΙ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΕΓΩ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ?

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κατερινακι μηπως τελικα το εχει πειραξει που κατσατε και δεν στο ειπε .το καλυτερο που εχεις να κανεις για να μην βαζεις ιδεες με το μυαλο σου ειναι να τον ρωτησεις
για να ξεκαθαρισεις .πιστευω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο .ευχομαι ολα καλα

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω με την αννα αλλα αν ημουν εγω στην θεση σου θα τον ειχα ξεχεσει !! το γαιδουριιιιιιιιι!!! εννοειτε να τον παρεις τηλ και οχι αυριο !! ολη μερα στρειδι να του γινεις !!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκι! Συμφωνώ με τα κορίτσια ότι τον πείραξε δηλαδη. Μπορεί κι αυτός να περιμένει να τον πάρεις εσύ...

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μήπως περιμένει από σένα να τον πάρεις;

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν τον πείραξε ή όχι εσύ θα το κρίνεις, που τον ξέρεις τί χαρακτήρας είναι... αλλά δε νομίζω.. ο άνθρωπος σου λέει μια χαρα περνάνε οι γυναίκες μου, μια χαρά κι εγώ αποτοξινώνομαι μόνος μου κ όλα οκ, αφού ξέρει ότι σε λίγο καιρό θα ρουτινιάσετε πάλι... Razz Razz Razz Razz
Εμείς οι γυναίκες τα ξεψειρίζουμε όλα κ κάνουμε την τρίχα τριχιά... ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... 215994

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Από οτι καταλαβα ξέρουμε οτι ειναι καλα ο ανθρωπος....ε? Δεν εχετε μιλήσει καθολου απο οταν γυρισε? Δεν τον πηρες να δεις οως πηγε το ταξιδι κι αν εφτασε καλα? Γιατι ισως κι αυτο να τονη πειραξε οτι δεν τον πηρες. Ή αλλιως μπορει να τον πειραξε οτι μεινατε εκει ή οντως να πιστευει οτι αν παρει θα αναστατωσει τη μικρη. Παντως αν ήταν κατι αλλο κακο - να ειχε βρει καμια γκομενα - ισα ισα πιστευω οτι θα επαιρνε συνεχεια για να θολωσει τα νερα. Οποτε κατι αλλο τον εχει πειραξει. Παρε τον εσυ και απλα κραξε τον και λίγο!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Μήπως περιμένει από σένα να τον πάρεις;

Και εγώ αυτό σκέφτομαι γιατί έκανε ταξίδι και περιμενε ίσως να τον πάρεις να δεις αν έφτασε.

Εγώ σκέφτομαι και κάτι άλλο. Επειδή στο παρελθόν έχεις αναφερθεί καναδυό φορές ό΄τι η μικρή δεν θέλει τους γονείς του άντρα σου μήπως εκείνος ζήλεψε λίγο και σου καταλογίζει ευθύνες; Το λέω επειδή έκατσες παραπάνω με το παιδί στους γονείς σου κάνοντας το χατίρι του πατέρα σου (και καλά έκανες βέβαια) άρα προσπαθείς να τους μάθει το παιδί αν και φαντάζομαι δεν θα τους βλέπει όσο συχνά βλέπει τους άλλους παππούδες που είναι κοντά. Ενώ αντίθετα στους δικούς του γονείς είχες σκεφτεί εφόσον το παιδί δεν τους θέλει, να μην τους βλεπει κιόλας. Αν αυτό το είχες πει στον άντρα σου μπορεί τώρα να πίστεψε ότι κάνεις διακρίσεις σαν να θες το παιδί να συμπαθήσει μόνο τους δικούς σου γονείς. Δεν σου λέω ότι αυτό είναι αλήθεια απλά σου λέω πως μπορεί να το σκέφτεται ο άντρας σου. Και συνήθως τέτοια πράγματα δυσκολευόμαστε να τα ξεστομίσουμε και γίνονται παρεξηγήσεις γιατί τα κρατάμε μέσα μας. Μίλα με τον άντρα σου γιατί κάτι έχει και δεν στο λέει...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο εμενα...

αν θυμαμαι καλα....ειναι που ρωταγες την αλλη φορα αν πρεπει να μεινεις με τον μπαμπα σου διακοπες η να πας σε ενα γαμο μια ανηψιας του αντρα σου...
εσυ εισουνα η σε εχω μπερδεψει???

ο αντρας σου εφυγε και θα πηγαινε στο γαμο εστω και μονος αν θυμαμαι καλα...οποτε μπορει να εχει ΄΄τσαντιστει ΄΄ που επελεξες να μην πας...μπορει να του εχουν βαλει λογια (που νομιζω πως το περιμενες)...μπορει να ηθελε και αυτος να δει ποσο θα το τραβηξεις εσυ μεχρι να τον παρεις τηλ ..γιατι στο κατω κατω εσυ εισουνα αυτη που εμεινε πισω να περασει καλα...
εσυ γιατι δεν πηρες τοσες μερες??

Υ.Γ...αν δεν εισαι εσυ με αυτη την περιπτωση σορρυ..

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:καλημερα και απο εμενα...

αν θυμαμαι καλα....ειναι που ρωταγες την αλλη φορα αν πρεπει να μεινεις με τον μπαμπα σου διακοπες η να πας σε ενα γαμο μια ανηψιας του αντρα σου...
εσυ εισουνα η σε εχω μπερδεψει???

ο αντρας σου εφυγε και θα πηγαινε στο γαμο εστω και μονος αν θυμαμαι καλα...οποτε μπορει να εχει ΄΄τσαντιστει ΄΄ που επελεξες να μην πας...μπορει να του εχουν βαλει λογια (που νομιζω πως το περιμενες)...μπορει να ηθελε και αυτος να δει ποσο θα το τραβηξεις εσυ μεχρι να τον παρεις τηλ ..γιατι στο κατω κατω εσυ εισουνα αυτη που εμεινε πισω να περασει καλα...
εσυ γιατι δεν πηρες τοσες μερες??

Υ.Γ...αν δεν εισαι εσυ με αυτη την περιπτωση σορρυ..

Αυτό το θυμάμαι και εγώ. Μήπως θύμωσε ο άντρας σου που θα πάει στον γάμο ασυνόδευτος σαν εργένης ή μήπως του έβαλε λογια όλο του το σόι εναντίον σου; Εκείνος είχε συμφωνήσει με την επιθυμία σου να κάτσεις στην Κρήτη με το παιδί και να μην πας στο γάμο μαζί του;

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω εντυπωσιαστει!!! Ολα τα θυμαστε βρε κοριτσια!! Γι αυτο εγω χανω επεισοδια καθε φορα! Γιατι δεν θυμαμαι ποια μου λεει τι. Αλλα ειναι και καλο γιατι και να με τσαντισει μια κοπελα σ ενα θεμα στο επομενο δεν θυμαμαι οτι ειναι η ιδια κι ετσι δεν τσακωνομαι!!!! Very Happy

Παντως respect! Respect

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Εχω εντυπωσιαστει!!! Ολα τα θυμαστε βρε κοριτσια!! Γι αυτο εγω χανω επεισοδια καθε φορα! Γιατι δεν θυμαμαι ποια μου λεει τι. Αλλα ειναι και καλο γιατι και να με τσαντισει μια κοπελα σ ενα θεμα στο επομενο δεν θυμαμαι οτι ειναι η ιδια κι ετσι δεν τσακωνομαι!!!! Very Happy

Παντως respect! Respect

Μπα μην νομίζεις άλλα τα θυμόμαστε και άλλα όχι. Εγώ αυτό που έλεγε η Μπουμπουκίτσα το είχα ξεχάσει και το ξαναθυμήθηκα. Αλλά θυμόμουν πως η μικρή της Κατερίνας δεν ήθελε την γιαγιά της γιατί το πίεζε το παιδί για να το αγκαλιάσει και έκλαιγε όποτε πηγαίναν στο χωριό. Λίγο πολύ μετά από καιρό κάποια πράγματα σου μένουνε. Και την Κατερίνα την θυμόμουν γιατί είχε γράψει ένα πολύ γλυκό άρθρο για την κορουλα της στο μπλογκ της Ολίβιας! Στο λέω εγώ που γενικά έχω μνήμη χρυσοψαρου...

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω λεω να τον παρετε τηλ μαζι με τη μικρουλα σου και να κανετε οτι δε συμβαινει τιποτα.. σαν μπαμπας δεν ειναι καλος; δεν ενδιαφερεται γενικα;
απλα μπορει να ειναι κουρασμενος, να ξεχαστηκε, να περιμενει απο σενα κι ενα σωρο αλλα. αστο τωρα, μη χαλιεσαι, πρτε τον τηλ εσεις..μπαμπακας ειναι..ειναι δυνατον να αδιαφορει;

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω γλυκιά μου θα τον είχα παρει μέχρι τωρα 100 φορές...γενικά κατα τη διαρκεια της ημέρας οταν ειναι στη δουλειά και συ σπίτι δε μιλάτε?
εξαρτάται και απο τη σχέση που έχετε μεταξύ σας με το τηλ...εμεις ας πούμε οταν ο ένας εινβαι στη δουλεια και ο αλλος προσέχει το παιδι μιλάμε τουλάχιστον 2 φόρες στο τηλέφωνο...

17ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... Empty http://forum.eimaimama.gr/t7029-topic Δευ Ιουλ 25, 2011 5:45 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΑΝΕΨΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΟΠΟΤΕ ΕΜΕΙΝΑ ΕΔΩ.ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΝΟΧΛΗΤΕ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΓΟΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ,ΦΤΑΙΝΕ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΔΕΛΕΑΣΟΥΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟ,ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ.
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΤΥΠΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ.Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΘΑ ΛΥΓΙΖΕ.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε!!!τι σκεψεις ειναι αυτες που σε προβληματιζουν;;;
"να τον παρω η να περιμενω να δω την αντιδραση του;"
αυτο μου φαινεται λιγο παιδιαστικο!!!και βεβαια να τον παρεις και να μην βαζεις τιποτα στο μυαλουδακι σου...
ειχες καθε δικαιωμα να μεινεις περισσοτερο στον μπαμπα σου(μην εχεις τυψεις γι αυτο) και εχεις καθε δικαιωμα να παιρνεις τηλ τον αντρα σου οπουε θες!!!
οι εγωισμοι κια οι "στρατηγικες" χαλανε τις σχεσεις...λειτουργησε οπως σου λεει η καρδουλα σου!!!

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kaatrin έγραψε:καλε!!!τι σκεψεις ειναι αυτες που σε προβληματιζουν;;;
"να τον παρω η να περιμενω να δω την αντιδραση του;"
αυτο μου φαινεται λιγο παιδιαστικο!!!και βεβαια να τον παρεις και να μην βαζεις τιποτα στο μυαλουδακι σου...
ειχες καθε δικαιωμα να μεινεις περισσοτερο στον μπαμπα σου(μην εχεις τυψεις γι αυτο) και εχεις καθε δικαιωμα να παιρνεις τηλ τον αντρα σου οπουε θες!!!
οι εγωισμοι κια οι "στρατηγικες" χαλανε τις σχεσεις...λειτουργησε οπως σου λεει η καρδουλα σου!!!
ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ,ΑΠΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑ.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina780 έγραψε:
kaatrin έγραψε:καλε!!!τι σκεψεις ειναι αυτες που σε προβληματιζουν;;;
"να τον παρω η να περιμενω να δω την αντιδραση του;"
αυτο μου φαινεται λιγο παιδιαστικο!!!και βεβαια να τον παρεις και να μην βαζεις τιποτα στο μυαλουδακι σου...
ειχες καθε δικαιωμα να μεινεις περισσοτερο στον μπαμπα σου(μην εχεις τυψεις γι αυτο) και εχεις καθε δικαιωμα να παιρνεις τηλ τον αντρα σου οπουε θες!!!
οι εγωισμοι κια οι "στρατηγικες" χαλανε τις σχεσεις...λειτουργησε οπως σου λεει η καρδουλα σου!!!
ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ,ΑΠΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑ.
σωστα!!!!τιποτα να μη πτοει!!!κοιτα να χαλαρωσεις εκει στην ομορφη Κρητη και εγω ξερεις τι λεω καθε φορα που μου μπαινουν στο μυαλο τετοιες σκεψεις περι τριτου προσωπου:οποια θελει να μπλεξει με παντρεμενο με παιδι...κακο του κεφαλιου της και περαστικα της!αν διασφαλισουμε στους αντρες μας ηρεμια στη ζωη τους θα ειμαστε κερδισμενες!!!και επισης μιας και πιασαμε κουβεντα περι τριτων προσωπων γενικα (δεν αναφερομαι στον αντρα σου προς θεου)λεω επισης και το αλλο:και να γινει εγω δεν θελω να το μαθω ποτε!φιλια!!!!

21ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... Empty http://forum.eimaimama.gr/t7029-topic Δευ Ιουλ 25, 2011 7:55 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΝ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΦΥΣΙΚΑ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩ ΣΤΗΝ ΑΓΝΟΙΑ...

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω προσωπικα θα τον ειχα σκοτωσει! ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... 667478 δε θελω να επεμβω κιολας αλλα 3 μερες δεν ειναι πολλες?1 να το καταλαβω να ηθελε να ηρεμησει!ασε που θα τον ειχα παρει εγω σιγουρα! ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... 654655 ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... 654655
ασχετο αλλα τωρα ειδα αυτη την εικονιτσα ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... 13953 ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ...Η ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... 13953 κ ξεκαρδιστικα!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε κοριτσάκι μου αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το εξής ,αποχωρηστήκατε καλα αλλά οταν έφυγε ούτε εσυ ενδιαφέρθηκες να πάρεις αν εφτασε ουτε εκείνος οτι έφτασε;;


Μήπως θύμωσε γιαυτό; Δεν είμαστε Λύκειο να κάνουμε πείσματα για το ποιος θα πάρει! Πάντως πιστεύω οτι κάτι τοιν πείραξε και καλό είναι με συζήτηση να τα βρείτε! Μήπως αισθάνθηκε παραμελημένος; ¨η ζήλεψε τον πατέρα σου ,δηλ επειδή καθησες εκει και δεν τον ακολούθησες; Τι να πω οι αντρες εχουν περίεργη λογική! Ολα είναι πιθανά!

Εγώ αυτό που θα έκανα πάντως είναι να του έστελνα ένα μήνυμα που θα του έλεγα : Αντε εμένα με έχεις χεσμένη ,αλλά και το παιδι να έχεις 3 μέρες να το ακούσεις και να δεις τι κάνει;;;

ΕΕΕ τότε θα τσουρουφλιστει και φυσικά οταν πάρει τηλ μην κάνεις καυγα !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις