Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

xrysa87


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna28 έγραψε:[i]15 ΗΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ!!! ΑΝΤΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 325318

ax poso se katalabainw k egw anypomwnw na dw to agoraki mou Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 49454

newmama

newmama
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ νιώθω σα να είμαι έγκυος για χρόνια!

Θέλω πρώτα από όλα να δω τον μπουμπούκο μου φυσικά και μετά όλα αυτά τα απλά πράγματα που δεν εκτιμούσα πριν!!
Να κουμπώσω το τζιν μου, να δέσω εύκολα τα παπούτσια μου, να πιω μια μπύρα βρε αδερφέ και πόσα ακόμα!

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!
Πως πάνε οι κοιλίτσες;; Άντε να δούμε ποια θα κάνει την αρχή!!! Με το καλό για όλες μας!!

Τα νέα μου: σήμερα μπήκα στο μήνα μου!
Προχτές είχαμε ραντεβού στο γιατρό, ο οποίος μας είπε ότι ο μπεμπάκος είναι περίπου 2600, έχει εμπεδωθεί και ο τράχηλός μου έχει εξαλειφθεί σε μεγάλο βαθμό! Που σημαίνει ότι πολύ πιθανό να γεννήσω πολύ νωρίτερα από την ΠΗΤ!!
Για να δούμε τι θα δούμε!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να πω την μαυρη μου αληθεια κοριτσια δεν βιαζομαι την τεταρτη εχουμε ραντεβου με τον γιατρουλη μας να δω τι θα μου πει

http://www.gatospito.com

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ούτε εγώ βιάζομαι πολύ, σε σημείο να λέω αμάν να τελειώνουμε!! Σίγουρα έχω τη λαχτάρα να το κρατήσω στην αγκαλιά, την περιέργεια να δω τη φατσούλα του κλπ κλπ.. αλλά από την άλλη σκέφτομαι.. τώρα καλά το'χω παντού μαζί μου και ξέρω που είναι και τι κάνει!!

Σωματικά πάντως, μόνο τις τελευταίες μέρες έχω αρχίσει και ζορίζομαι λίγο. Λίγο στο να ξαπλώσω και να βολευτώ (βασικά μέχρι να βολευτούμε κι οι δύο είναι το θέμα... Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 215994 ), λίγο στο να περπατήσω αρκετή ώρα.. σήμερα ειδικά νιώθω βάρος χαμηλά να με πιέζει και να με δυσκολεύει στις κινήσεις.

Όπως και να'χει... μετρημένες οι μέρες, αργά ή γρήγορα, θα αρχίσουν να σκάνε μύτη τα μπεμπάκια μας!!! Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 328109 Very Happy

newmama

newmama
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μόνο εγώ βιάζομαι, ε?!
Αυτές οι καούρες με έχουν κουράσει νομίζω! Είτε τρώω είτε δεν τρώω είμαι χάλια κι όταν ξαπλώνω δεν το συζητώ...

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωχ κατάλαβα.. λογικό να σ' έχουν κουράσει οι καούρες, δεν το συζητώ! Εγώ ευτυχώς δεν είχα καθόλου μέχρι στιγμής...

newmama

newmama
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ στο πρώτο τρίμηνο δεν είχα τίποτα, όλα τώρα με έπιασαν!

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ έχω Τετάρτη ραντεβού με το γιατρό, λογικά θα κάνουμε ένα υπερηχογράφημα γύρω στις 10-15 του μηνός και ανάλογα με το τι θα δούμε θα ορίσουμε ημερομηνία Very Happy
όσο για τις καούρες, δεν τις αντέχω άλλο, έχω πεθάνει. Περνάω και μια ωραιότατη φαρυγγίτιδα, οπότε...
Βασικά, όσο πιο αργά μου πει, τόσο καλύτερα, γιατι έχω πολλά ακόμα να κάνω που δεν τα έχω προλάβει.
Το μόνο καλό είναι ότι ακόμα μπορώ και οδηγώ ανετότατα και αυτό με διευκολύνει πολύ...
Σας αφήνω, πάω να χτυπήσω ένα MAALOXάκι για το καλό...

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κάνετε κορίτσια;; Πως πάει;;
Εμείς ακόμα είμαστε 2 σε 1.. Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 215994
Έχω αρκετές συσπάσεις, κάποιες στιγμές μάλιστα είναι απανωτές... Και πονάκια-τραβηγματάκια κάτω χαμηλά στην κοιλιά όταν πάω να σηκωθώ ή όταν προσπαθώ να βολευτώ να ξαπλώσω.. Αλλά δεν είναι όπως της περιόδου, πιο πολύ θα έλεγα ότι είναι μυικά..
Ο μικρούλης μου είναι σχετικά ήσυχος, που και που τεντώνεται προσπαθώντας φαίνεται να βολευτεί.. έχει στριμωχθεί εκεί μέσα...

Για να δούμε.. θα το προλάβω το επόμενο ραντεβού με το γιατρό;;; Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 688264 Ή θα βρεθούμε νωρίτερα στο μαιευτήριο;; Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 4872

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απαπαααααααααα σημερα πηγα στο γιατρουλη μου η μαια εκανε μαθημα σε κατι φοιτητριες οποτε ηρθε η ωρα για να μου βαλει το γνωστο δακτυλο ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει απαπα χαλια ενιωσα βεβαια μου ειπε οτι κακως ντρεπομαι γιατι τα κοριτσια εχουν δει κ χειροτερα πραγματα το δικο μου ηταν κ περοιποιημενο αργουμε ακομη ο τραχηλος ειναι ψηλα κ μου ειπε να εχω ακομη πιο πολλες επαφες

http://www.gatospito.com

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι μωρέ... το τελευταίο που πρέπει να μας απασχολεί είναι αυτό, δε χωράνε ντροπές σ'αυτά...

Εμένα μου είπε ότι έτσι και έχω επαφή, την άλλη μέρα έχω γεννήσει...

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Crazy έγραψε:Τι κάνετε κορίτσια;; Πως πάει;;
Εμείς ακόμα είμαστε 2 σε 1.. Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 215994
Έχω αρκετές συσπάσεις, κάποιες στιγμές μάλιστα είναι απανωτές... Και πονάκια-τραβηγματάκια κάτω χαμηλά στην κοιλιά όταν πάω να σηκωθώ ή όταν προσπαθώ να βολευτώ να ξαπλώσω.. Αλλά δεν είναι όπως της περιόδου, πιο πολύ θα έλεγα ότι είναι μυικά..
Ο μικρούλης μου είναι σχετικά ήσυχος, που και που τεντώνεται προσπαθώντας φαίνεται να βολευτεί.. έχει στριμωχθεί εκεί μέσα...

Για να δούμε.. θα το προλάβω το επόμενο ραντεβού με το γιατρό;;; Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 688264 Ή θα βρεθούμε νωρίτερα στο μαιευτήριο;; Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 4872

κ να που πλησιαζει ο καιρος να κρατησεις στην αγακλιτσα σου το μικρο πλασματακι που ηθελες πατα πολυ!
ευχομαι να πανε ολα καλΑ Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 415870

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
annaki έγραψε:
Crazy έγραψε:Τι κάνετε κορίτσια;; Πως πάει;;
Εμείς ακόμα είμαστε 2 σε 1.. Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 215994
Έχω αρκετές συσπάσεις, κάποιες στιγμές μάλιστα είναι απανωτές... Και πονάκια-τραβηγματάκια κάτω χαμηλά στην κοιλιά όταν πάω να σηκωθώ ή όταν προσπαθώ να βολευτώ να ξαπλώσω.. Αλλά δεν είναι όπως της περιόδου, πιο πολύ θα έλεγα ότι είναι μυικά..
Ο μικρούλης μου είναι σχετικά ήσυχος, που και που τεντώνεται προσπαθώντας φαίνεται να βολευτεί.. έχει στριμωχθεί εκεί μέσα...

Για να δούμε.. θα το προλάβω το επόμενο ραντεβού με το γιατρό;;; Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 688264 Ή θα βρεθούμε νωρίτερα στο μαιευτήριο;; Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 4872

κ να που πλησιαζει ο καιρος να κρατησεις στην αγακλιτσα σου το μικρο πλασματακι που ηθελες πατα πολυ!
ευχομαι να πανε ολα καλΑ Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 415870

Σ' ευχαριστώ πολύ!! Κι εσύ ό,τι επιθυμείς!! Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 417472

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς πήγαμε εχθές στο γιατρό και το μικρό έχει πάρει θέση, αλλά είναι ακόμα ψηλά, δεν εχω καθόλου συσπάσεις και πόνους, οπότε είμαστε οκ. Στις 15 του μηνός θα κάνω ένα τελευταίο υπερηχογράφημα και ανάλογα με το τι θα δούμε θα κλείσουμε ραντεβού. Πάντως, γύρω στις 25 Νοεμβρίου υπολογίζει να μου το πάρει!!!! Very Happy
Το κακό είναι ότι έχω μια άσχημη φαρυγγίτιδα. Ο ΩΡΙΛΑ που με είδε την προηγούμενη εβδομάδα ΚΑΚΩΣ δεν μου έδωσε αντιβίωση και τώρα τρέχω και δε φτάνω με αντιβίωση, σιρόπια και δεν συμμαζεύεται. Κι ο βήχας είναι πολύ έντονος και θέλει προσοχη μη σπάσει κάνα νερό εκεί που δεν το περιμένουμε Mad
Έχω να κοιμηθώ τουλάχιστον μία εβδομάδα, είναι κι ο μικρός μέσα στη γκρίνια και την άρνηση (εννόψει της άφιξης του μωρού????)!!!
Μόνο ο άντρας μου την έχει καταβρεί, γιατί... ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΦΩΝΙΑ Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 679259
Crazy, με το καλό να έρθει ο μπέμπης σου, βλέπω ετοιμάζεστε άμεσα!!!!
Περιμένω νέα απ'όλες, άντε να δούμε ποια θα κάνει την αρχή!

euphoria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Pelio έγραψε:Εμείς πήγαμε εχθές στο γιατρό και το μικρό έχει πάρει θέση, αλλά είναι ακόμα ψηλά, δεν εχω καθόλου συσπάσεις και πόνους, οπότε είμαστε οκ. Στις 15 του μηνός θα κάνω ένα τελευταίο υπερηχογράφημα και ανάλογα με το τι θα δούμε θα κλείσουμε ραντεβού. Πάντως, γύρω στις 25 Νοεμβρίου υπολογίζει να μου το πάρει!!!! Very Happy
Το κακό είναι ότι έχω μια άσχημη φαρυγγίτιδα. Ο ΩΡΙΛΑ που με είδε την προηγούμενη εβδομάδα ΚΑΚΩΣ δεν μου έδωσε αντιβίωση και τώρα τρέχω και δε φτάνω με αντιβίωση, σιρόπια και δεν συμμαζεύεται. Κι ο βήχας είναι πολύ έντονος και θέλει προσοχη μη σπάσει κάνα νερό εκεί που δεν το περιμένουμε Mad
Έχω να κοιμηθώ τουλάχιστον μία εβδομάδα, είναι κι ο μικρός μέσα στη γκρίνια και την άρνηση (εννόψει της άφιξης του μωρού????)!!!
Μόνο ο άντρας μου την έχει καταβρεί, γιατί... ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΦΩΝΙΑ Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 679259
Crazy, με το καλό να έρθει ο μπέμπης σου, βλέπω ετοιμάζεστε άμεσα!!!!
Περιμένω νέα απ'όλες, άντε να δούμε ποια θα κάνει την αρχή!

Pelio mou perastika sou koritsaki...Euxomai syntoma na sou perasoun ola kai to mono pou na skeftesai na einai to mikro sou plasmataki pou plisiazei.. Egw simera pantws me to pou kathisw ligo orthia exw entono pono sto katw meros tis koilias kai parallila kai ston kolpo...O mikroulis exei trelathei kai stis klwtsies...ti na pw...den pistevw na einai endeixeis ola auta???? Kai kati allo...oi syspaseis pws einai? Pws akrivws tis noiwthoume???

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε με το καλό όλες μας.... Εγώ πήγα την Παρασκευή στο γιατρό και το οριστικοποιήσαμε για τις 26 Νοεμβρίου στις 8π.μ. πρωί πρωί με τη δροσούλα Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 215994 Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 215994 Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 215994

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
euphoria έγραψε:
Pelio mou perastika sou koritsaki...Euxomai syntoma na sou perasoun ola kai to mono pou na skeftesai na einai to mikro sou plasmataki pou plisiazei.. Egw simera pantws me to pou kathisw ligo orthia exw entono pono sto katw meros tis koilias kai parallila kai ston kolpo...O mikroulis exei trelathei kai stis klwtsies...ti na pw...den pistevw na einai endeixeis ola auta???? Kai kati allo...oi syspaseis pws einai? Pws akrivws tis noiwthoume???

S'eyxaristo poly poly! Ponous ston kolpo eixa ki ego tin proigoumeni evdomada, alla stamatisan kai o giatros eipe oti den einai tipota, apla ola einai sympiesmena kai kapoia nevra travane. Tora gia ton pono stin koilia xamila, pare to giatro sou ena til.gia kalo kai gia kako na tou to perigrapseis. Oi syspaseis einai ponakia kai tha niotheis ti mitra sou na sklirainei kai na ginetai san petra!
Pantos, otan gennisa to Dimitri kai me epiasan ponoi 37w+5d mou eixe pei o giatros na paro 2 buscopan kai an oi ponoi den stamatagan entos 2-3 oron tha simaine oti den itan proparaskevastikoi, alla kanonikoi. Oper kai egeneto.
Ola kala!!!

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πελιώ μου σ'ευχαριστώ!!
Με το καλό και για σένα!!
Και περαστικά!!!...

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Konteyoyμε κοριτσια να ανοιξουμε κ ευχες για οσες εχουν γεννησει τι λετε?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.gatospito.com

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο δικός μου γενικά ήταν ήσυχος και έτσι συνεχίζει και τώρα. Που και που τουρλώνεται, τεντώνεται, πετάει και κανά ποδαράκι από τη μια μεριά..

Συσπάσεις έχω πολλές, αλλά όχι επώδυνες. Οπότε φαντάζομαι πως είναι οι προπαρασκευαστικές. Τα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά που λέει και η Ευφορία (nice! Smile ) τα έχω κι εγώ, κυρίως όταν πάω να σηκωθώ ή να ξαπλώσω. Αλλά θα έλεγα πως είναι πιο πολύ μυικά παρά κάτι άλλο. Δηλαδή κάτι σαν πόνο περιόδου δεν έχω νιώσει. Θα'πρεπε;

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΠΗΤ 14-11 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΣ ΦΟΒΑΜΑΙ!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ? Very Happy Very Happy

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα αυτο μου προτεινε η μαια να κανω πιο συχνα σεξ τι ναπω βρε κοριτσια εχω μπερδευτει οεοεοεοεοεο

http://www.gatospito.com

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Oses einai na gennisete fysiologika kante averta sex na proetoimasteite!
Ego pou eimai me kaisariki den mporo na kano Sad , giati den theloume na erthoun ponoi... Mad
Gia Protoxronia mas vlepo, Theou thelontos kai morou epitrepontos... santa

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα μου'πε ότι έτσι και κάνω, την άλλη μέρα έχω πάει για γέννα... οπότε μόνο αυτό: Μέλλουσες μαμάδες Νοεμβρίου 2010!! - Σελίδα 5 215994 χαχαχαχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις