Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
564 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 564 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 7:29 am

don N

don N
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΚΑΛΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΑΝ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ Η ΓΕΝΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ.
[u]ΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ.
ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ (ΙΔΙΩΤΗΣ , ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΣΕ 1 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ) ΑΦΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΚΕΙ . ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ....
ΣΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΗΛ. ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΠΑΩ.
ΜΕ ΠΗΤ 18/4 ΠΑΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ (ΜΗ ΕΜΠΕΔΩΣΗ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ). ΕΓΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ Η ΚΥΡΙΑ ΑΠΟ ΤΡΟΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΡΩΤΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΑΓΝΩΣΤΟ"..
ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ (Υπάρχει Emoticon να ρίχνει μούτζα στον εαυτό του για να το βάλω??). ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΕΤΡΕΨΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΘΕΣ ΕΛΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ.
ΟΠΩΣ Κ ΕΓΙΝΕ. ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ , ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ.ΝΟ1 ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ. ΠΟΝΟΣ.. ΑΛΛΑ ΑΝΤΕΞΑ. ΝΟ. 2 ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΩΝ ΝΕΡΩΝ. ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙ..
ΜΕ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ Η ΩΡΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΙΡΙΔΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ "ΕΠΙΣΠΕΥΘΕΙ" Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΠΕΥΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΕΙΝΕΙ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ Μ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΡΚΩΣΗ.
ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΟΜΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΣ ΒΗΧΑΣ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΙΡΙΔΕΙΟ???)ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΑΝ ΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ . ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΣΚΕΨΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΣΤΟΛΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ: ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ.. ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΛΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΡΕΖΙΛΙ. ΦΩΝΑΖΕΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΟΣΕΝΤΟΝΙ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΒΗΧΩ ΠΑΛΙ, ΤΥΧΑΙΑ, ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ, ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ, ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΤΩ ΚΟΙΤΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΕΓΩ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΤΡΟΜΟ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ: ΤΟ ΕΙΔΕ ΑΥΤΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ? ΦΩΝΑΞΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...
ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΤΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ: ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ , ΠΑΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΜΗ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΟΥΜΕ Η ΜΗ ΠΑΘΩ ΖΗΜΙΑ ΕΓΩ.
ΔΕΝ ΕΦΕΥΓΑΝ ΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΑΙΜΑ
ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ,
ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ GREYS ANATOMY -ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ-
ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΑΣ 11:40 ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΠΗΓΕ ΣΥΝΝΕΦΟ.
ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΤΟ ΣΟΚ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΗΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ . Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ : ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΤΗ ΠΑΙΔΑΡΟ ΕΒΓΑΛΕΣ!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΓΩ ΔΕ ΖΗΤΑΓΑ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΡΟΠΗ?
ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ INTERNET ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ ΠΕΡΕΤΑΙΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΠΛΟΚΗ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ.
ΤΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΑ , ΤΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΒΗΞΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΚΑΙ ΤΥΧΗ ΠΟΥ Η ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΛΙΚΗ.
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΥΣΤΕΡΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ , ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΝ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΘΑ ΠΑΩ. .






[flash][/flash]

2ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 7:40 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩ,ΠΩ,ΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΥΧΗ.ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΗΧΕΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΣΕΣ ΚΑΘΕΤΗΡΑ.ΕΓΙΝΑΝ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ "ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟ ΕΒΓΑΛΕΣ".ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΗΘΗΚΕ.

3ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:15 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα και να χαίρεσαι το μωράκι σου!
όντως,υπήρξες τυχερή που είχες μερική και όχι ολική αποκόλληση,γιατί τότε τα πράγματα θα ήταν πολύ σοβαρά.
τώρα, να σου πω κάποια πραγματάκια,που ξέρω.
αρχικά, η επισκληρίδιος αναλγησία πράγματι ίσως προκαλέσει μια μικρή επιβράδυνση -όχι πάντα- ,μόνο σε περίπτωση που η μήτρα έχει προδιάθεση να πάθει αδράνεια. επισήμως,η επισκληρίδιος όμως δεν ενοχοποιείται για κάτι τέτοιο.
και ο βήχας δεν οφειλόταν στην επισκληρίδιο (είπαμε ήσουν τυχερή! Razz ).
όσο για την αποκόλληση, μήπως είχες κάποιους απ΄τους προδιαθεσικούς παράγοντες (κάπνισμα,υπερβολική ποσότητα αμνιακού υγρού )?

αυτό που πρέπει να κάνεις τώρα είναι να ηρεμήσεις και να μην σκέφτεσαι τις κακές αυτές στιγμές και θα συμφωνήσω με τον άντρα σου,κοίτα τι άντρα έβγαλες! ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? 125586 γερός και καλότυχος να είναι!!

4ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:22 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταρχην να σου ζησει!!!!
κατα δευτερον το ξερεις πως ολα τα επειγοντα περιστατικα απο τα ιδιωτικα μαιευτηρια καταληγουν στα δημοσια?στα ιδιωτικα απλα πληρωνεις βιτρινα. εγω και τα δυο μου στο αρεταιειο τα γεννησα και πρωτα ο Θεος και το νινακι νο 3 εκει θα το γεννησω!!!

5ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:32 am

don N

don N
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
/
markellajohny έγραψε:καταρχην να σου ζησει!!!!
κατα δευτερον το ξερεις πως ολα τα επειγοντα περιστατικα απο τα ιδιωτικα μαιευτηρια καταληγουν στα δημοσια?στα ιδιωτικα απλα πληρωνεις βιτρινα. εγω και τα δυο μου στο αρεταιειο τα γεννησα και πρωτα ο Θεος και το νινακι νο 3 εκει θα το γεννησω!!!

ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΠΗΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ 1ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΙΚΗ , ΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΕ. 19/8 ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ 1ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ 19/9, ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ! ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΣΤΡΑΦΗΚΑ ΣΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΩΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΙΣΤΙΚΟΤΑΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

6ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:32 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να προσθέσω επίσης ότι σημασία έχει να έχεις γιατρό καλό και πραγματικό επιστήμονα,είτε γεννάς στο δημόσιο είτε στο ιδιωτικό.
δεν είσαι περισσότερο ασφαλής στο δημόσιο σε καμία περίπτωση.
γιατί το έχω ακούσει πολλές φορές.αν είναι να την πάθεις ,θα την πάθεις.και δυστυχως,εχω χορτασει απο περιστατικα Mad μεγάλη προσοχή στους γιατρούς που διαλέγετε!!

7ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:34 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
don N έγραψε:/
markellajohny έγραψε:καταρχην να σου ζησει!!!!
κατα δευτερον το ξερεις πως ολα τα επειγοντα περιστατικα απο τα ιδιωτικα μαιευτηρια καταληγουν στα δημοσια?στα ιδιωτικα απλα πληρωνεις βιτρινα. εγω και τα δυο μου στο αρεταιειο τα γεννησα και πρωτα ο Θεος και το νινακι νο 3 εκει θα το γεννησω!!!

ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΠΗΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ 1ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΥΣΤΕΡΙΚΗ , ΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΕ. 19/8 ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΥΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ 1ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ 19/9, ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ! ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΣΤΡΑΦΗΚΑ ΣΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΩΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΙΣΤΙΚΟΤΑΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ.


έτσι είναι, ακριβώς.

8ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:39 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα δεν το πληρωνει το νοσοκομειο τη νοσηλεια. μη λεμε οτι θελουμε, απλα δεν αναλαμβανουν την ευθυνη του να συμβει κατι κακο!!!οσο για υστερικη στο αρεταιειο πρωτη φορα το ακουω!!!οι μαιες ειναι ευγενεστατες και βοηθουν απιστευτα και στο θηλασμο και σε ολα!!!!και δεν ειμαι η μονη που το λεει. οποια εχει γεννησει εκει σιγουρα το ιδιο θα εχει να πει.

9ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:43 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:καταρχην να σου ζησει!!!!
κατα δευτερον το ξερεις πως ολα τα επειγοντα περιστατικα απο τα ιδιωτικα μαιευτηρια καταληγουν στα δημοσια?στα ιδιωτικα απλα πληρωνεις βιτρινα. εγω και τα δυο μου στο αρεταιειο τα γεννησα και πρωτα ο Θεος και το νινακι νο 3 εκει θα το γεννησω!!!
αυτό δεν ευσταθεί τα ιδιωτικά νοσοκομεία είναι πλήρη εξοπλισμένα τουλάχιστον το Ιασώ που γέννησα το είχαμε κοιτάξει -απλά οι υπηρεσίες είναι τόσο ακριβές που για αυτό οδηγούνται στα δημόσια ή αν χρειαστεί μονάδα νεογνών που δυτσυχώς δεν έχουν όλα τα ιδιωτικά και για αυτό οδηγούνται στο παίδων στο κρατικό Νίκαιας η στο Αλεξάνδρας αν δεν κάνω λάθος . Προσωπικά θεωρώ ότι δεν υπάρχει γενικότητα πάντα υπάρχουν καταστάσεις που ακόμα και το ίδιο περιστατικό διαφορετικά μπορεί να είναι σε μια γυναίκα από μια άλλη .



Έχει επεξεργασθεί από τον/την βανια στις Δευ Αυγ 01, 2011 8:49 am, 1 φορά

10ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:44 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μια παρενθεση. το αρεταιειο δεν ειναι δημοσιο του ΕΣΥ και για να κανεις εξετασεις μεσα πρεπει να εχεις το γιατρο σου, εκεινος σου κλεινει ραντεβου. δεν εχει καμια σχεση με το ελενας και το αλεξανδρας!!!

11ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:45 am

don N

don N
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
markellajohny έγραψε:μα δεν το πληρωνει το νοσοκομειο τη νοσηλεια. μη λεμε οτι θελουμε, απλα δεν αναλαμβανουν την ευθυνη του να συμβει κατι κακο!!!οσο για υστερικη στο αρεταιειο πρωτη φορα το ακουω!!!οι μαιες ειναι ευγενεστατες και βοηθουν απιστευτα και στο θηλασμο και σε ολα!!!!και δεν ειμαι η μονη που το λεει. οποια εχει γεννησει εκει σιγουρα το ιδιο θα εχει να πει.

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΑΙΑ.
ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

12ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:46 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:
markellajohny έγραψε:καταρχην να σου ζησει!!!!
κατα δευτερον το ξερεις πως ολα τα επειγοντα περιστατικα απο τα ιδιωτικα μαιευτηρια καταληγουν στα δημοσια?στα ιδιωτικα απλα πληρωνεις βιτρινα. εγω και τα δυο μου στο αρεταιειο τα γεννησα και πρωτα ο Θεος και το νινακι νο 3 εκει θα το γεννησω!!!
αυτό δεν ευσταθεί τα ιδιωτικά νοσοκομεία είναι πλήρη εξοπλισμένα τουλάχιστον το Ιασώ που γέννησα το είχαμε κοιτάξει -απλά οι υπηρεσίες είναι τόσο ακριβές που για αυτό οδηγούνται στα δημόσια ή αν χρειαστεί μονάδα νεογνών που δυτσυχώς δεν έχουν όλα τα ιδιωτικά και για αυτό οδηγούνται στο παίδων στο κρατικό Νίκαιας η στο Αλεξάνδρας αν δεν κάνω λάθος . Προσωπικά θεωρώ
ότι δεν υπάρχει γενικότητα πάντα υπάρχουν καταστάσεις που ακόμα και το ίδιο περιστατικό διαφορετικά
δεν αντιλεγω, αλλα δεν ειναι μονο περιστατικα με νεογνα αλλα και με επιτοκους. και επειδη μου ετυχε οταν γεννησα, η κοπελα επεσε σε κωμα στο ιασω και την μετεφεραν κακην κακως στο αρεταιειο!!!για ποιο λογο?

13ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:48 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
don N έγραψε:
markellajohny έγραψε:μα δεν το πληρωνει το νοσοκομειο τη νοσηλεια. μη λεμε οτι θελουμε, απλα δεν αναλαμβανουν την ευθυνη του να συμβει κατι κακο!!!οσο για υστερικη στο αρεταιειο πρωτη φορα το ακουω!!!οι μαιες ειναι ευγενεστατες και βοηθουν απιστευτα και στο θηλασμο και σε ολα!!!!και δεν ειμαι η μονη που το λεει. οποια εχει γεννησει εκει σιγουρα το ιδιο θα εχει να πει.

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΑΙΑ.
ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
μα σου εξηγω πως τα ρα ντεβου τα κλεινει ο γιατρος σου στη μαιευτικη!!!εκτος κι αν καλεσατε στη γυναικολογικη που δεν εχει καμια σχεση!!!

14ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 8:55 am

don N

don N
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑΙ ΟΚ ΕΓΩ ΔΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ . ΣΤΟ 1ο ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ . ΑΥΤΗ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ? ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ.

15ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 9:01 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό σου λέω ότι δνε μπορείς να συγκρίνεις καταστάσεις υπάρχει εντατική μονάδα στο Ιασώ αλλά ξέρεις πόσο χρεώνετε ; οπότε τη πιο φυσιολογικό απο το να πάει αυτό το έκτακτο περιστατικό σε δημόσιο ; και για να μην τα ισοπεδώνουμε όλα μιλάμε για το Αρεταίειο το καλύτερο ίσως πανεπιστιμιακό νοσοκομείο δεν μπορεί να συγκριθεί με κανένα άλλο δημόσιο είναι μακράς το καλύτερο .Αλλά εγω στο Ιασω έπαθα ένα βράδυ κρίση άσθματος και ήρθαν σύσωμη όλες οι ειδικότητες μέχρι και καρδιολόγος δνε χρειάστηκε να με στείλουν ουποδήποτε αντιμετωπισαν το πρόβλημα μια χαρά

16ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 9:02 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστινάκι μου το αρεταίειο δε το έχω γνωρίσει μιας και πηγαίνω μόνο αλεξάνδρας και έλενας , αλλά εχω ακούσει ότι είναι σαφώς καλύτερο απ'αυτά. για τα τηλεφωνήματα και ποιος κλείνει τα ραντεβού δε γνωρίζω, γνωρίζω όμως ότι τα ιδιωτικά δεν έχουν όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό γι'αυτό και στέλνουν τα περιστατικά στα δημόσια, δε σημαίνει ότι οι γιατροί του δημοσίου είναι κορυφή και δε μπορούν να τους ανταγωνιστούν οι υπόλοιποι!! έχω καθηγητές ιατρικής απ'τους πιο αξιόλογους της χώρας ,οι μισοί δουλεύουν στο δημόσιο τομέα και οι άλλοι είναι ιδιώτες.

17ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Δευ Αυγ 01, 2011 9:12 am

don N

don N
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 1 ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΓΙΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ . ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΤΟΧΕΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ Η ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΚΟΥΣΤΩ ΓΡΑΦΙΚΗ drunken ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.

18ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Τρι Αυγ 02, 2011 5:46 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κατ΄αρχάς να σου ζήσει το μωράκι σου..!! Η ιστορία μου μοιάζει αρκετά με τη δική σου, με τη διαφορά ότι εγώ δεν είχα αποκόλληση, αλλά δεν είμαι έτοιμη να τη διηγηθώ...

Αυτό που μου τονίζει ακόμα η μαία μου, που ήταν δίπλα μου συνέχεια, μέχρι και σήμερα που έχουν περάσει 2 μήνες με παίρνει τηλέφωνο να δει πως είμαστε, είναι ότι σημασία έχει ότι το παλέψαμε, κι ότι τα παιδάκια μας είναι καλά..

Κι εγώ γέννησα στο αρεταίειο, το οποίο είναι πανεπιστημιακό νοσοκομείο, και όντως πρέπει να έχεις γιατρό μέσα για να κάνεις εξετάσεις...Αυτό που περιγράφεις για ασυννενοησία, δεν έχει καμμία σχέση με αυτό που αντιμετώπισα εγώ στους 8 μήνες που πηγαινα για εξετάσεις , καθώς και τις 4 μέρες που έμεινα μέσα μετά τη γέννα...

Σου εύχομαι να δεις το γιόκα σου να μεγαλώνει και να αντρειώνει, και σύντομα το δεύτερο αφού το επιθυμείς..!!!

19ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Τρι Αυγ 02, 2011 6:28 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οπως και να εχει ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Τρι Αυγ 02, 2011 11:22 pm

don N

don N
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia sas efxaristw oles poy bikate sto kopo na diavasete thn megaaali istoria mou, gia tis apadiseis sas kai gia tis efxes sas.
alla de thelw na parexigoumaste kai to egrapsa kai parapanw.
prozak den katigorisa to sygekrimeno nosokomeio oyte giatrous kai nosokomes
apla epeidi i markellajohny anefere to sygekrimeno thymithika to skiniko poy mas etyxe prospathodas ma kleisoume 1 prwto rantevou kai to anefera. tipota perissotero apo ayto. kleinw me ayto giati arxika to thema itan i istoria mou kai me aytin mou tin anafora niwthw oti apoprosanatolistikame apo to thema.
na eiste oles kala kai na xaireste ta zouzounia sas

21ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Τετ Αυγ 03, 2011 2:02 am

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πως γινεται να καταληγουμε παντα να διαφωνουμε για τα ιδιωτικα και τα δημοσια...
Καταρχην να σου ζησει και να ειναι παντα καλοτυχος και υγειης...
Μετα θα σου ελεγα να κανεις μια προσευχη, να ευχαριστησεις το Θεουλι και να παρεις μια αγκαλια το μωρακι σου...
Συμφωνω κι εγω με την αποψη οτι ειτε εισαι σε ιδιωτικη ειτε σε δημοσια κλινικη αν ειναι να παει κατι στραβα θα παει... Κι αν ο γιατρος μπορει να αντιμετωπισει την κατασταση θα την αντιμετωπισει οπου κι αν ειναι... Ποιος ειπε οτι οι γιατροι στα δημοσια νοσοκομεια εχουν καμια ορεξη να αφεινουν γυναικες και νεογενητα να πεθαινουν ή να παθαινουν ανεπανορθωτες βλαβες; Εγω δεν μπορω να το πιστεψω οτι υπαρχουν τετοιοι γιατροι... Απλα υπαρχουν γιατροι με εμπειρια που μπορουν να αντιμετωπισουν καποιες καταστασεις και γιατροι που δεν μπορουν ή δεν ξερουν...
Ο γιατρος μου ειναι στο νοσοκομειο στο Κιλκις, εκει γεννησα... Για την ενδομητριωση μου ειπε απο την αρχη: " Θα κανουμε τα παντα για να μην μπαινεις στο χειρουργειο, αλλα εγω δεν ειμαι και Θεος, κι εσυ δεν πρεπει να ξεχνας καθε 6 μηνες οπου κι αν εισαι να κανεις εναν υπερηχο".. Τοτε έμενα Σαμο οποτε αυτος δεν με ειχε στανταρ πελατισσα καθε 6μηνες γιατι τους υπερηχους τους εκανα Σαμο...
Και ναι, ζηλευω τις γυναικες που γεννησαν σε ιδιωτικο γιατι ειχαν πολυτελειες που εγω δεν ειχα... Αν ο γιατρος μου ηταν σε ιδιωτικο δεν θα με ενοιαζε, θα πηγαινα εκει οπου ηταν ο γιατρος μου, γιατι πιστευω οτι ο γιατρος κανει τη διαφορα...
Να ημαστε γερες και να χαιρομαστε τα μωρα μας και οι εγκυουλες, οπου κι αν αποφασισουν να γεννησουν, να πανε με θετικη ενεργεια και σκεψη και ολα θα πανε καλα....
Τι πιο ομορφο απο τη γεννηση ενος παιδιου....

22ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Empty Απ: ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ? Πεμ Αυγ 11, 2011 1:33 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως πολυ τυχερη ησουν.να σαι καλα κ εσυ κ η οικογενεια σου.εγω παλι γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο κ σκοπευω εκει να ξαναπαω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις