Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 1:12 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ti wraia tha itane na kaname mia plastiki epemvasei...

P einai wmos ta lefta vre koritsia...

Exw akousei pws sto eksoteriko einai ftina wmos me pia empistosini???

27plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 1:35 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:
miki2009 έγραψε:Εγώ έκανα μείωση στήθους σε δημόσιο νοσοκομείο .Αν θέλεις πληροφορίες πες μου.

Καλημερα.Με ενδιαφερει...μου στελνεις pm με λεπτομερειες?


σου έστειλα πμ

28plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 1:36 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:Miki μου, καλημέρα. Ενδιαφέρομαι κι εγώ να μάθω για μείωση στήθους για την αδελφή μου. Αν έχεις την καλοσύνη, μπορείς να μου στείλεις κι εμένα στοιχεία;


έχεισ πμ

29plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 2:18 am

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
miki2009 έγραψε:Εγώ έκανα μείωση στήθους σε δημόσιο νοσοκομείο .Αν θέλεις πληροφορίες πες μου.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙς 7/11 ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ..

30plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 2:22 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
miki2009 έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:
miki2009 έγραψε:Εγώ έκανα μείωση στήθους σε δημόσιο νοσοκομείο .Αν θέλεις πληροφορίες πες μου.

Καλημερα.Με ενδιαφερει...μου στελνεις pm με λεπτομερειες?


σου έστειλα πμ


Miki2009 σε ευχαριστω παρα πολυ για τις λεπτομερειες...να σε ρωτησω μονο για την αιτιολογια της επεμβασης...πρεπει να μου το βεβαιωσει καποιος γιατρος για να με δεχτουν σε δημοσιο νοσοκομειο?

31plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 3:00 am

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα.
Εγώ κορίτσια έκανα μείωση στήθους το 2003 στον Ευαγγελισμό. Με χειρούργησε η ομάδα του Πρίνγκουρη που ήταν τότε ο διευθυντής της πλαστικής εκεί. Νοσηλεύτηκα από Παρασκευή που έγινε η επέμβαση μέχρι τη Δευτέρα που πήρα εξιτήριο. Δεν πόνεσα καθόλου, απλά πήρα αναρρωτική 1 μήνα και δεν μπορούσα να σηκώνω βάρη για λίγο καιρό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Και μην νομίζετε πως επειδή πήγα σε δημόσιο δεν πλήρωσα!!! 1.600,00 μου πήραν τότε!!!

32plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 3:10 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ak.fassa έγραψε:Kαλησπέρα.
Εγώ κορίτσια έκανα μείωση στήθους το 2003 στον Ευαγγελισμό. Με χειρούργησε η ομάδα του Πρίνγκουρη που ήταν τότε ο διευθυντής της πλαστικής εκεί. Νοσηλεύτηκα από Παρασκευή που έγινε η επέμβαση μέχρι τη Δευτέρα που πήρα εξιτήριο. Δεν πόνεσα καθόλου, απλά πήρα αναρρωτική 1 μήνα και δεν μπορούσα να σηκώνω βάρη για λίγο καιρό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Και μην νομίζετε πως επειδή πήγα σε δημόσιο δεν πλήρωσα!!! 1.600,00 μου πήραν τότε!!!


Σιγα μην πηγαινες δωρεαν επειδη ειναι δημοσιο...εξαλλου τι προσφερετε δωρεαν στην Ελλαδα? δυστυχως τιποτα...να σε ρωτησω...πηγες για την επεμβαση για θεμα υγειας ή για αισθητικο λογο? εννοω οτι σε παρεπεμψε καποιος γιατρος για αυτην επεμβαση ή επειδη σε κουραζε εσενα το μεγαλο στηθος αποφασισες να το κανεις?

33plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 3:14 am

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σας πω... Μέχρι την επέμβαση φορούσα σουτιέν νούμερο 7. Τη Δευτέρα που βγήκα από το νοσοκομείο είχα μέγεθος 2 με το ζόρι. Απλά ήταν λιγο κακοποιημένο και ζουληγμένο. Μου/του πήρε 6 μήνες να στρώσει και να στρογγυλέψει ξανά. Και πήγα στο νούμερο 3 αυτόματα. Τώρα και μετά τη γέννα φοράω περίπου 4άρι. Όταν είμαι αδιάθετη είναι γεμάτο 4άρι και τις άλλες μέρες φυσιολογικό.
Με ενοχλούσε το στήθος μου, με βάραινε, είχα αρχίσει να κάνω καμπούρα και αποφάσισα να το κόψω. Ο γιατρός μου έγραψε ένα παραπεμπτικό για αφαίρεση κύστης και έτσι δικαιολογήσαμε την εισαγωγή μου στο νοσοκομείο. Δεν το μετανιώνω στιγμή!!!
Τα 1.600,00 τα ζήτησε για τον αναισθησιολόγο και καλά!!!

34plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 3:17 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EvaggeliaV έγραψε:
miki2009 έγραψε:Εγώ έκανα μείωση στήθους σε δημόσιο νοσοκομείο .Αν θέλεις πληροφορίες πες μου.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙς 7/11 ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ..

εχεισ πμ

35plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 3:20 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες...κι εγω εχω προβλημα στην πλατη μου κυριως και μετα βεβαια προβλημα αισθητικο...μετα την γεννα ειδικα εχει γινει μια αηδια και μιση...θα το προγραμματισω σιγουρα...το οικονομικο μονο με φρεναρει...θα τα μαζεψω ομως οπωσδηποτε...δεν παει αλλο...και παλι ευχαριστω

36plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 3:22 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια σαν πολλές δεν είμαστε με μεγάλο στήθος.
Και εγώ έλεγα ότι ήμουν από τις λίγες με αυτό το πρόβλημα.
Δεν το μετάνιωσα στιγμή.
Τολμήστε το .
Δεν θα σας απασχολεί το θέμα στήθος πλέον.
Για να φανταστείτε επειδή είχα πολύ μεγάλο στήθος και πάντα το διόρθωνα μέσα στο σουτιέν μετά την πλαστική πήγαιναν τα χέρια μου αυτόματα να διορθώσουν αλλά όλα ήταν στην θέση τους.
Χρόνια συνήθεια βλέπετε.

37plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 9:23 am

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω για τον Ευαγγελισμο εχω κλεισει και μου εχει πε μονο για 200€ για τον αναισθησιολογο.. λετε να μου το ειπε ετσι και μετα να μου ζηταει αλλα..?? ποναει μετα και για ποσες μερες..?

38plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 11:50 am

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα! Ξεκίνησα να διαβάζω το θέμα και έχω τρομοκρατηθεί!!! Είμαι έγκυος στον τρίτο μήνα και ακόμα δεν έχω δει αλλαγές στο σώμα μου..Απλά σκέφτομαι ότι τελικά είναι αναπόφευκτες οι αλλαγές στο σώμα της γυναίκας μετά τη γέννα; Έχει να κάνει με το δέρμα της,τις συνήθειες της γενικότερα πριν την εγκυμοσύνη,αν γυμναζόταν, αν πήρε αρκετά κιλά τους μήνες αυτούς...Το στήθος πέφτει τελικά;Και με την κοιλιά τι γίνεται;Ας μου απαντήσουν οι έμπειρες..

39plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 12:06 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kleopatra1981 έγραψε:Καλησπέρα! Ξεκίνησα να διαβάζω το θέμα και έχω τρομοκρατηθεί!!! Είμαι έγκυος στον τρίτο μήνα και ακόμα δεν έχω δει αλλαγές στο σώμα μου..Απλά σκέφτομαι ότι τελικά είναι αναπόφευκτες οι αλλαγές στο σώμα της γυναίκας μετά τη γέννα; Έχει να κάνει με το δέρμα της,τις συνήθειες της γενικότερα πριν την εγκυμοσύνη,αν γυμναζόταν, αν πήρε αρκετά κιλά τους μήνες αυτούς...Το στήθος πέφτει τελικά;Και με την κοιλιά τι γίνεται;Ας μου απαντήσουν οι έμπειρες..


Μετα την γεννα,ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να εισαι εντελως ιδια οπως πριν...σε αλλες οι αλλαγες ειναι μικρες και σε αλλες μεγαλες...ραγαδες ας πουμε,εγω απεκτησα 3 μερες πριν γεννησω..εκει να δεις γκαντεμια...ειναι ομως στο δερμα της γυναικας..αν μια γυναικα γυμναζοταν πριν μεινει εγκυος,σιγουρα θα επανερθει πολυ πιο γρηγορα στα φυσιολογικα της και με τις λιγοτερες ΄΄απωλειες΄΄..στο στηθος παιζει ρολο ποσο ηταν πριν...θα μεγαλωσει στην εγκυμοσυνη σιγουρα,ενα ψιλο πεσιμο θα το εχει και στην κοιλιτσα μια ψιλοχαλαρωση θα την δεις...το θεμα ολο ειναι να μην παρεις πολλα κιλα στην εγκυμοσυνη..απο εκει κρινονται ολα..παντως να σου πω κατι? μην τρελαινεσαι...σημασια εχει να γεννησεις ενα υγιεστατο παιδακι και το σωμα αργα ή γρηγορα,διορθωνεται αν το θες...εγω πηρα 30 ! κιλα στην εγκυμοσυνη και τωρα μετα απο 21 μηνες ειμαι πιο αδυνατη και απο πριν μεινω εγκυος...με το καλο το μωρακι σου...

40plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 12:15 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ ΛΕΜΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΥΛΟΓΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ,ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΓΗΤΟ...ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ20 ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ 15 ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ, ΡΑΓΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ,ΕΙΜΑΙ 51 ΚΙΛΑ ΤΩΡΑ..ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΙΚΡΑΙΝΕ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΤΟΥ ΑΠΟΘΗΛΑΣΜΟΥ!ΕΚΕΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΛΥΠΗ ΚΑΘΩΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ Wink plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 215994

41plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 12:28 pm

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia kai ego kati tha ekana alla den xero kai thelo kai fovamai plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 534787 plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 534787 vasika gia kanena botoxaki skeftomouna giati otan kourazomai kano anamesa sta fridia mia ritida kai fenete entona. kai anarotiemai na xekiniso tora? i na perimeno na perasoun ligo akoma ta hronia (31 hronon eimai) kai meta na kano? giati eho dei kati moures paramorfomenes telios ap auto kai den tha hthela na eho tetia katalixi cyclops
oso gia tin koilia ego den ekana katolou ragades stin egkimosini mou kai epanilta poli grigora sta kila mou kai malista gia kapoio diastima eimouna kai pio adinati apo prin. tora eho arhisi ligo na afinome kai eho parei merika kilakia. gia to stitos tha hthela ena noumero megalitero. auta! ante na kerdiso to tzoker kai na kanoume oles mazy plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 654316 plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 654316 plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 654316 plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 654316

42plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 12:31 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι να το κερδισεις ρε κοπελα μου...εγω δεν θα σε ξοδεψω πολυ...μια μειωση στηθους θελω και ειμαι ετοιμη...να παω σε φυσιολογικο μεγεθος γυναικας γιατι τωρα φοραω το μεγεθος αγελαδας...

43plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 12:33 pm

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="aggeliki5579"]Μακαρι να το κερδισεις ρε κοπελα μου...εγω δεν θα σε ξοδεψω πολυ...μια μειωση στηθους θελω και ειμαι ετοιμη...να παω σε φυσιολογικο μεγεθος γυναικας γιατι τωρα φοραω το μεγεθος αγελαδας...[/q

plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 417472 plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 417472

44plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 12:42 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:Μακαρι να το κερδισεις ρε κοπελα μου...εγω δεν θα σε ξοδεψω πολυ...μια μειωση στηθους θελω και ειμαι ετοιμη...να παω σε φυσιολογικο μεγεθος γυναικας γιατι τωρα φοραω το μεγεθος αγελαδας...
ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ!!ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΝΟΙΩΣΩ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕΛΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΠΟ 4 ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ 2 Shocked ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ??

45plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 12:45 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamia12 έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:Μακαρι να το κερδισεις ρε κοπελα μου...εγω δεν θα σε ξοδεψω πολυ...μια μειωση στηθους θελω και ειμαι ετοιμη...να παω σε φυσιολογικο μεγεθος γυναικας γιατι τωρα φοραω το μεγεθος αγελαδας...
ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ!!ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΝΟΙΩΣΩ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕΛΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΠΟ 4 ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ 2 Shocked ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ??


Εγω απο 3 που πηγα στο 6 ?? οχι συγκλονιστικο,αηδια θα ελεγα....θα την κανω και 2 νουμερακια θα τα κρατησω για σενα...μην ανησυχεις,θα ερθω σαλλονικα με τα β...ια ετοιμα...χαχαχαχα..

46plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 12:49 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:
mamamia12 έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:Μακαρι να το κερδισεις ρε κοπελα μου...εγω δεν θα σε ξοδεψω πολυ...μια μειωση στηθους θελω και ειμαι ετοιμη...να παω σε φυσιολογικο μεγεθος γυναικας γιατι τωρα φοραω το μεγεθος αγελαδας...
ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ!!ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΝΟΙΩΣΩ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕΛΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΠΟ 4 ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ 2 Shocked ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ??


Εγω απο 3 που πηγα στο 6 ?? οχι συγκλονιστικο,αηδια θα ελεγα....θα την κανω και 2 νουμερακια θα τα κρατησω για σενα...μην ανησυχεις,θα ερθω σαλλονικα με τα β...ια ετοιμα...χαχαχαχα..
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΚΑΝΕΣ Κ ΓΕΛΑΣΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ

47plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 4:51 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bre koritsia doste k se mena tin kaimenoula ligaki ama to kopsete. Ego eixa gia tis analogies mou ena normal stithos. to 80A-B analoga. Otan genisa kai thilaza aisthanomoun san tin pamela, tetoio priksimo, tetoio fouskoma. Perimena na teliosei to gala mpas k megalosei kanena noumeraki parapano opos akouga apo alles . Alla....... tzifos. Opos grafei mia parapano oti ebaze to xeri mesa gia na ta bazei stin thesi tous , ego pleon to bazo gia na balo to soutien tin thesi tou giati to bizi eksafanistike.
Thimithika tora tin giagia mou otan tis eixa paei na dei to mikro giati zei sto eksoteriko , molis me eide pou ntunomoun mou leei " manaaaaa mari pou pigan ta bizia sou? " . asta tis leo , eksafanistikan. Leei Pame mazi tora ston giatro na sou balei kainouria k na kano kai ego mia anorthosi. plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 215994
Tha to ekana , alla fobame. Me tosa video pou exo dei tin diadikasia.... tremo stin idea.

48plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 8:42 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω μια κοιλιοπλαστικη θελω να κανω

σε δημοσιο νοσοκομειο που ρωτησα κοστιζει γυρω στα 500ευρω

49plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 10:26 pm

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EvaggeliaV έγραψε:και εγω για τον Ευαγγελισμο εχω κλεισει και μου εχει πε μονο για 200€ για τον αναισθησιολογο.. λετε να μου το ειπε ετσι και μετα να μου ζηταει αλλα..?? ποναει μετα και για ποσες μερες..?

Αν σου είπε τόσα τόσα θα είναι. Εμένα μου τα είχε πει από πριν.
Δεν πονάει τόσο, απλά νιώθεις ενόχληση από τα ράμματα για λίγες μέρες. Αξίζει τον κόπο, μην το σκέφτεσαι αρνητικά!
Να ξέρεις όμως ότι σε περίπτωση που κάνεις παιδάκι μετά ΙΣΩΣ δεν παράγεις τόσο γάλα. Και λέω ίσως γιατί είναι πιθανό αλλά όχι σίγουρο. Ίσως μειωθεί η παραγωγή γάλακτος στο στήθος σου.

50plastikes epemvaseis - Σελίδα 2 Empty Απ: plastikes epemvaseis Τετ Οκτ 03, 2012 10:31 pm

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kleopatra1981 έγραψε:Καλησπέρα! Ξεκίνησα να διαβάζω το θέμα και έχω τρομοκρατηθεί!!! Είμαι έγκυος στον τρίτο μήνα και ακόμα δεν έχω δει αλλαγές στο σώμα μου..Απλά σκέφτομαι ότι τελικά είναι αναπόφευκτες οι αλλαγές στο σώμα της γυναίκας μετά τη γέννα; Έχει να κάνει με το δέρμα της,τις συνήθειες της γενικότερα πριν την εγκυμοσύνη,αν γυμναζόταν, αν πήρε αρκετά κιλά τους μήνες αυτούς...Το στήθος πέφτει τελικά;Και με την κοιλιά τι γίνεται;Ας μου απαντήσουν οι έμπειρες..

Καλημέρα. Μην αγχώνεσαι, κάθε γυναίκα είναι διαφορετική. Εγώ πήρα περίπου 13 κιλά στην εγκυμοσύνη και δεν έκανα καθόλου ραγάδες στην κοιλιά. Έβαζα βαζελίνη με αλόη κάθε μέρα και της έκανα μασάζ και έτσι δεν "ξεχείλωσε". Αν προσέχεις το σώμα σου θα σε προσέξει κι εκείνο. Είναι θέμα τρόπου ζωής. Αν έκανες γυμναστική δεν θα δυσκολευτείς να επανάλθεις. Το στήθος μου δεν έπεσε καθόλου, ίσα ίσα είναι όπως πριν. Και η κοιλιά είχε μαζέψει όλη πριν το μωρό μου κλείσει 3 μηνών.
Την επέμβαση στο στήθος την έκανα το 2003, καμιά σχέση με εγκυμοσύνη. Απλά ήμουν 25 χρονών και είχα κουραστεί από το βάρος του. Ήμουν και πολύ πιο αδύνατη τότε κι ήταν και αντιαισθητικό το θέαμα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις