Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
358 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 358 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 7:18 am

maggy

maggy
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
οση ωρα γεννουσα η μαια προσπαθουσε να γυρισει με τα χερια το μωρο απο κατω. Και γεννουσα 1 και 45 λεπτα
Οποτε εζησα τα χειροτερα Razz Razz
Και το αλλο ειχα βγαλει αιμοραδιες και πονουσα και το εφαγα και απο πισω για να τα βαλουν μεσα
παμε μια κοντρα λοιπον Razz

http://www.glykoapospitu.blogspot.com

27Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 7:22 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ γέννησα την 38η εβδομάδα αλλά κολπική εξέταση δεν κάναμε!

28Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 7:30 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα η γιατρος μου μου εκανε 2 κολπικες εξετασεις στην 38η και 39η εβδομαδα.... Κοριτσακια δεν θελω να σας πω ψεμματα εγω πονεσα αρκετα και εβγαλα και αιμα και τις 2 φορες. Με ειχε ενημερψσει η γιατρος οτι ειναι πιθανο να δω και να μην τρομαξω ειμαι φυσιολογικο με αυτυν τη εξεταση!!! Wink

29Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 7:32 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Εμενα η γιατρος μου μου εκανε 2 κολπικες εξετασεις στην 38η και 39η εβδομαδα.... Κοριτσακια δεν θελω να σας πω ψεμματα εγω πονεσα αρκετα και εβγαλα και αιμα και τις 2 φορες. Με ειχε ενημερψσει η γιατρος οτι ειναι πιθανο να δω και να μην τρομαξω ειμαι φυσιολογικο με αυτυν τη εξεταση!!! Wink

μπράβο τώρα που το λες και εγώ εκτός από το τσούξιμο θυμάμαι ότι κάτι ροζουλί βγήκε από κάτω.

30Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 7:37 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΠΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΛΠ.ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ (ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!) ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ! ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΕΜΕΝΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΗΔΗ 1 ΔΙΑΣΤΟΛΗ!ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ... ΑΠΡΟΟΠΤΟ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ!!

31Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 7:50 am

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εγώ μπαίνω στην 40η εβδομάδα μεθαύριο κ ο γιατρός την τελευταία φορά που με είδε μου είπε ότι δεν έχει νόημα να με εξετάσει κολπικά γιατί στατιστικά μια πρωτόγεννη μόνο στο 15% (αν θυμάμαι καλά) γεννάει πριν την 39 εβδομάδα, οπότε δε θα δούμε κάτι σοβαρό!
Τώρα...τι να πω?Η' κάτι ξέρει ο άνθρωπος ή για κάποιο λόγο αποφεύγει τις κολπικές εξετάσεις η'(...υπάρχει και 3η υπόθεση)το είπε επειδή είχε κόσμο απ'έξω...Χαχαχα τι να πω κι εγώ?Έχω ψιλομπερδευτεί με αυτούς τους γιατρούς είναι η αλήθεια! afro

32Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 8:12 am

allegra


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ok τελικά αποφάσισα να το παίξω αρρωστη και να μη παω!! ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!

33Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 8:51 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα ο γιατρος μεχρι που μπηκα να γεννησω δεν μου ειχε κανει κολπικη εξεταση!!!ευτυχως γιατι μου εκαναν μετα απο μπηκα στην αιθουσα τοκετου και περιμενα μεχρι να με πιασουν οι δυνατη πονοι!!οποτε την εκανα αλλα ποιο αργα.

34Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 9:23 am

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
allegra έγραψε:Ok τελικά αποφάσισα να το παίξω αρρωστη και να μη παω!! ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!

Χα χα χα καλέ άσε τις κοπάνες και πήγαινε!Εδώ κοτζάμ παιδί θα γεννήσεις ...τι είναι μια εξετασούλα? Embarassed

35Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 9:24 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai ego tin ekana
stin 39 ebdomada...den me ponese polu giati o mpempis itan polu psila kai etsi to afise o giatros...eutuxosssssssss....

36Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 10:08 am

allegra


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marion έγραψε:
allegra έγραψε:Ok τελικά αποφάσισα να το παίξω αρρωστη και να μη παω!! ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!

Χα χα χα καλέ άσε τις κοπάνες και πήγαινε!Εδώ κοτζάμ παιδί θα γεννήσεις ...τι είναι μια εξετασούλα? Embarassed

Γιατί νομίζεις οτι τον τοκετό δε τον φοβάμαι??? pale

37Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 10:23 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααααα Αλέγκρα μου, εγώ να δεις πόσο χεσμεντέν είμαι.... ευτυχώς όμως, με τα μαθήματα ανώδυνου, τις συζητήσεις με τις άλλες εγγυούλες, τόν έβγαλα το φόβο απο το μυαλό μου... απλά δεν τον σκεφτόμουνα!
να φανταστείς, μια μέρα πριν πάω για πρόκληση τοκετού, μέχρι τη 1 τη νύχτα έκανα γενική φασίνα στο σπίτι για να βρει η μπουμπου μου το σπίτι πεντακάθαρο!!!!!
και την άλλη μέρα το πρωί λες και πήγαινα για καφέ ένα πράμα! αφασία! δεν με αναγνώριζα!!!!!

http://lovinghorses.pblogs.gr/

38Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 11:26 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κολπικη εξεταση εκανα την 39εβ + 4μερες. Πονεσα παααρα πολυυυ μετα ειχα για 2 μερες λιγο αιματακι. Οταν πηγα για γεννα με ξαναεξετασε η μαια παλι πονεσα πολυυυυ. Μετα δεν ενοιωθα διοτι εκανα επισκληριδιο. Το 'χερι' ηταν για μενα το πιο ασχημο απο ολη τη γεννα ουτε οι πονοι ουτε τα ραμματα με ενοχλησαν τοσο!

39Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 11:36 am

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
allegra έγραψε:
marion έγραψε:
allegra έγραψε:Ok τελικά αποφάσισα να το παίξω αρρωστη και να μη παω!! ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!

Χα χα χα καλέ άσε τις κοπάνες και πήγαινε!Εδώ κοτζάμ παιδί θα γεννήσεις ...τι είναι μια εξετασούλα? Embarassed

Γιατί νομίζεις οτι τον τοκετό δε τον φοβάμαι??? pale


Αχχχ ωραία,δε νιώθω πια μόνη...γιατί και εγώ τον φοβάμαι ποοοοολύ τον τοκετό και βάσει αυτού του φόβου μου φάνηκε...ψιλοπράγμα η εξέταση!
Αχχχ Βαχχχ Very Happy

40Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 11:48 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athi έγραψε: και αντε περιμενε και οποιος γιατρος-γιατρέσα περνούσε μου έβαζε δάχτυλο.. αφου αν ερχοταν κανεις ελεγα.. μολις μου βαλανε! κι ας μην ερχοταν να μου κανει κατι...


Laughing Laughing Laughing
Πολύ γέλιο!!!!Φαντάζομαι τις φάτσες των γιατρών!

Και εγώ το πέρασα αυτό στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ευτυχώς μόνο δύο φορές.
Η πρώτη ήταν για την κολπική εξέταση και η δεύτερη όταν μου έβαλε υπόθετο ένας νοσοκόμος για να μαλακώσει ο τράχηλος Mad Εκεί τράβηξα πολύ πόνο κορίτσια. Αφού είχα σφιχτεί τοσο πολύ που ο νοσοκομός μου είπε να χαλαρώσω για να βγάλει το χέρι του. Laughing
Και τελικά όλα αυτά τα πέρασα για να έρθει το απόγευμα η γιατρός μου, να μου πει ότι είχαν ανέβει στο φουλ τα λευκά και να κάνουμε καισαρική. Mad

http://mammael.blogspot.com/

41Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:12 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
allegra έγραψε:Ok τελικά αποφάσισα να το παίξω αρρωστη και να μη παω!! ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!
εμενα απο την 38η βδομαδα μου εκανε κολπικη δηλ 4 φορες συνολο εκτος της γεννας και δεν καταλαβα τιποτα μη μασας μονο την πρωτη πονεσα λιγο γιατι σφιγγομουν.. μπες βγες ουτε θα προλαβεις να πεις αααχ Razz Razz

42Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:13 pm

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγώ κάπως έτσι εξελίχθηκα ελίζα μου... 12 ώρες στο κρεβάτι του τοκετού με όνους τεχητούς μετά από υπόθετο πρόκλησης ωδινών και για να μαλακώσει ο τράχηλος.. αυτός βρε ντιπ! τιποτα! και δώστου εγώ να πονάω δώστου να ανασαίνω και να περιμένω.. ώσπου τελικά αφού δεν χαμπάριαζε τίποτα ο τράχηλος... κάναμε καισαρική, στην οποία έμαθα και όλα τα νέα της σόου μπιζζζζζζ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://lovinghorses.pblogs.gr/

43Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:16 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athi έγραψε:κι εγώ κάπως έτσι εξελίχθηκα ελίζα μου... 12 ώρες στο κρεβάτι του τοκετού με όνους τεχητούς μετά από υπόθετο πρόκλησης ωδινών και για να μαλακώσει ο τράχηλος.. αυτός βρε ντιπ! τιποτα! και δώστου εγώ να πονάω δώστου να ανασαίνω και να περιμένω.. ώσπου τελικά αφού δεν χαμπάριαζε τίποτα ο τράχηλος... κάναμε καισαρική, στην οποία έμαθα και όλα τα νέα της σόου μπιζζζζζζ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
κι εγω καπως ετσι μονο που αν και ο τραχηλος μου ηταν μαλακος δεν κατεβαινε με τιποτα ο μικρος ..η κοιλια μου ηταν στα βυζια μου ...ακομη και τωρα ουφφφφφ δε λεει να πεσει ρε κοριτσια Crying or Very sad Crying or Very sad

44Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:18 pm

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με την κοιλιτσα εχουμε ενα θεμα, ε; κι εγώ έχω ένα φούσκωμα.. αφού μου λένε πότε προλάβατε βρε και βάλατε μπρος για το δεύτερο; με περνάε για έγκυο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://lovinghorses.pblogs.gr/

45Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:24 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athi έγραψε:με την κοιλιτσα εχουμε ενα θεμα, ε; κι εγώ έχω ένα φούσκωμα.. αφού μου λένε πότε προλάβατε βρε και βάλατε μπρος για το δεύτερο; με περνάε για έγκυο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
λογω καισσαρικης λες??? κατι τετοια μου λενε και τρελλαινομαι!!!!!!!!βεβαια να πω την αληθεια μου ειχα βαλει 23 κιλα...σχεδον τα μισα απο οσα ημουν....

46Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:25 pm

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Θέλει να είσαι ΠΟΛΥ χαλαρή και να κολλήσεις τα πέλματα όσο το δυνατόν περισσότερο προς τον πωπό... Αν τα κάνεις αυτά, θα σου φανεί παιχνιδάκι... Είχα ακούσει τόσα για την διαβόητη κολπική εξέταση που ήμουν άσπρη σαν το πανί όταν έφτασε η ώρα... Τελικά τζάμπα αγχωνόμουν! Προσωπικά το τεστ ΠΑΠ με ενοχλεί περισσότερο!!!!

http://www.eimaimama.gr

47Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:26 pm

Olivia

Olivia
Admin
Admin
tzeni έγραψε:
athi έγραψε:με την κοιλιτσα εχουμε ενα θεμα, ε; κι εγώ έχω ένα φούσκωμα.. αφού μου λένε πότε προλάβατε βρε και βάλατε μπρος για το δεύτερο; με περνάε για έγκυο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
λογω καισσαρικης λες??? κατι τετοια μου λενε και τρελλαινομαι!!!!!!!!βεβαια να πω την αληθεια μου ειχα βαλει 23 κιλα...σχεδον τα μισα απο οσα ημουν....

Εμένα τώρα έπεσε η φουσκωτή σαμπρέλα στο σημείο της εγχείρησης... Βέβαια δεν με λες ακόμα flat! Χαχαχαχαχα!

http://www.eimaimama.gr

48Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:27 pm

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οταν ήμουν στην αρχη της εγκυμοσύνης στην πρώτη εξέρταση απο το γυναικολόγο ήμλουν 51 κιλά. μέχρι να γεννήσω ήμουν 70. σήμερα είμαι 56...
αλλα ξερετε; δεν με νοιαζει που εχω ενα μικρο φουσκωμα, ουτε η καφε γραμμή του τοκετού που είναι εμφανής... εγώ στην παραλία θα βγω και θαμαι και περήφανη, γιατί είμαι μαμά!

http://lovinghorses.pblogs.gr/

49Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:30 pm

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athi έγραψε:κι εγώ κάπως έτσι εξελίχθηκα ελίζα μου... 12 ώρες στο κρεβάτι του τοκετού με όνους τεχητούς μετά από υπόθετο πρόκλησης ωδινών και για να μαλακώσει ο τράχηλος.. αυτός βρε ντιπ! τιποτα! και δώστου εγώ να πονάω δώστου να ανασαίνω και να περιμένω.. ώσπου τελικά αφού δεν χαμπάριαζε τίποτα ο τράχηλος... κάναμε καισαρική, στην οποία έμαθα και όλα τα νέα της σόου μπιζζζζζζ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εγώ όμως δεν είχα καθόλου πόνους τοκετού. Ούτε καν διαστολή! Shocked
Από την πρώτη κιόλας εξέταση το έλεγε ότι θα πηγαίναμε για καισαρική γιατί δεν πληρούσα τις προϋποθέσεις για φυσιολογικό. Γιατί με παίδεψε τόσο πολύ ήθελα να ήξερα; Rolling Eyes

http://mammael.blogspot.com/

50Κολπικη Εξεταση!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κολπικη Εξεταση!! Σαβ Ιουν 12, 2010 12:32 pm

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμένα μου είπε απο την αρχη ότι΄το βλέπει για καισαρική.. εγώ του είπα να προσπαθήσουμε για φυσιολογικό.. τι τοθελα.. θα ειχα τη μικρή μου στην αγκαλιά μου το πρωί και έτσι την είχα το βράδυ!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις