Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βάσια μου καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!! ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 893968
Μακάρι να έχεις δίκιο ρε αγαπούλα μου...έχω σαλτάρει αυτή η αναμονή με σκοτώνει.Πάντως αν σκεφτώ ότι η τελευταία φορά που είχαμε επαφή με τον άντρα μου ήταν στην 17η μέρα (γιατί μετά που να με πλησιάσει ο έρμος με τα νεύρα που είχα...χααχαχαχα) και σήμερα είναι η 25η μέρα...πώς να δείξει το τεστ;
Πάντως μέχρι τώρα η συχνοουρία το βράδυ και το πρωί συνεχίζεται,έχει πριστεί οκ το στήθος μου αλλά αυτό μπορεί να είναι και σημάδι περιόδου...άσε που έχω γεμίσει σπυράκια...αυτό πάλι μπορεί να είναι σημάδι περιόδου αλλά και εγκυμοσύνης αφού στην 2η παλίνδρομη είχα γεμίσει πάλι...
ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 679259 ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Αλλά δεν δείχνουν αυτά τα τεστ σε ολες τις περιπτώσεις τόσο νωρίς. Αν εχεις καθυστερημένη σύλληψη κι εμφύτευση θες τουλάχιστον 15 μερες από τη σύλληψη και οπωσδήποτε μια μερα καθυστερησης για να δειξει το τεστ. Επί τη ευκαρία κι εγω τα ιδια συμπτωματα έχω εκτος απο τα σπυράκια.

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Έχεις απόλυτο δίκιο ρε γλυκιά μου...σας έχω τρελάνει μου φαίνεται... ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 667478

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου και απο μενα και''γω σου ευχομαι να σου πανε ολα οπως επιθυμεις ..Η αποψη μου ειναι να περιμενεις μερικες μερουλες μηπως κ δεν σου ερχετε λογω ανχους κ μετα να πας να κανει μια εξεταση η αιματος η απευθειας στην γιατρο σου για υπερυχο...
εγω ειχα καθυστερηση κ εκανα υπομονη 2βδομαδες κ πηγα στον γιατρο μου κ καναμε τον υπερυχο κ εκει το μαθαμε...
το να κανεις κ 10 τεστ ειναι τσαμπα λεφτα κ δεν θα εισαι κ σιγουρη...ειτε αρνητικο ειτε θετικο θα σου βγει δεν θα θελεις να το επιβεβαιωσεις???ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΑς ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ 100%..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γ&Κ έγραψε:Έχεις απόλυτο δίκιο ρε γλυκιά μου...σας έχω τρελάνει μου φαίνεται... ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 667478

Τι λες κοπέλα μου. Δε μας εχεις τρελλανει καθόλου! Ευτυχώς που ειμαστε δω, μιλαμε και μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας και ξερουμε τι μας γινεται!

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τatianoula μου είχα ήδη κλείσει ραντεβού με γιατρό για την Τρίτη,αλλά δεν ξέρω αν είμαι έγκυος αν φαίνεται τόσο νωρίς στον υπέρυχο!
Αν δεν αδιαθετήσω θα κάνω μια χοριακή τη Δευτέρα να δω τι γίνεται που είναι η 27η μέρα.Α!Και με το καλό κοριτσάκι μου!!! Very Happy
Vasia μου σ ευχαριστώ... ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 417472

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΝ ΣΕ ΕΙΣΑΙ ΕΓΥΟΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ! ΚΑΤΙ ΘΑ ΔΕΙ! ΘΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ! ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΠΑΛΙ! ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ !!!! I love you I love you I love you I love you

vasiakalou

vasiakalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φιλια και καλή μας επιτυχια!

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλή μας επιτυχία Βάσια μου και καλή συνέχεια να έχουμε! Very Happy
Κατερινάκι σ ευχαριστώ για την υποστήριξη!! Very Happy

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsaki mou ti ekanes telika emathes tpt na xaroume....ax k mia apo ta idia eixa emonh ton prwto mina prosapthion nomiza eixa symptwmata ta panta ton eixa zalisei ton antra mou...k ton deutero telika emeina egkuos k xwris symptomata pros to paron...sou euxomai na eisai filia

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marinaki <3 <3 έγραψε:koritsaki mou ti ekanes telika emathes tpt na xaroume....ax k mia apo ta idia eixa emonh ton prwto mina prosapthion nomiza eixa symptwmata ta panta ton eixa zalisei ton antra mou...k ton deutero telika emeina egkuos k xwris symptomata pros to paron...sou euxomai na eisai filia

Μαρινάκι μου 26η μέρα ξημερώνει τίποτα ακόμα,ούτε καν πόνοι περιόδου.Απλά είμαι πρισμένη και φυσικά εξακολουθώ να τρέχω στην τουαλέτα...
Δεν έχω φτάσει στο σημείο να έχω εμμονή ευτυχώς,ίσως λόγω του ότι και τις 2 φορές που είχα τις παλίνδρομες δεν το χα καταλάβει ότι ήμουν έγκυος.Όταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες πριν από 3 μήνες με τον άντρα μου ήμουν ήρεμη γιατί μπορεί να είχα 2 παλίνδρομες αλλά έμενα εύκολα έγκυος!
Αν είμαι αγχωμένη τώρα είναι γιατί με έχει τρελάνει το σώμα μου εδώ και δέκα μέρες!
Σε ευχαριστώ γλυκούλα μου!Την Δευτέρα θα κάνω χοριακή και θα σας πω!Πάντως το καλό είναι ότι προς το παρόν τίποτα δεν θυμίζει περίοδο που έρχεται...μόνο τουαλέτα τουαλέτα τουαλέτααααααααααααααααα!!!!!!!!!! ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 679259 χααχαχαχαχαχαχαχαχ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γ&Κ έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:koritsaki mou ti ekanes telika emathes tpt na xaroume....ax k mia apo ta idia eixa emonh ton prwto mina prosapthion nomiza eixa symptwmata ta panta ton eixa zalisei ton antra mou...k ton deutero telika emeina egkuos k xwris symptomata pros to paron...sou euxomai na eisai filia

Μαρινάκι μου 26η μέρα ξημερώνει τίποτα ακόμα,ούτε καν πόνοι περιόδου.Απλά είμαι πρισμένη και φυσικά εξακολουθώ να τρέχω στην τουαλέτα...
Δεν έχω φτάσει στο σημείο να έχω εμμονή ευτυχώς,ίσως λόγω του ότι και τις 2 φορές που είχα τις παλίνδρομες δεν το χα καταλάβει ότι ήμουν έγκυος.Όταν ξεκινήσαμε τις προσπάθειες πριν από 3 μήνες με τον άντρα μου ήμουν ήρεμη γιατί μπορεί να είχα 2 παλίνδρομες αλλά έμενα εύκολα έγκυος!
Αν είμαι αγχωμένη τώρα είναι γιατί με έχει τρελάνει το σώμα μου εδώ και δέκα μέρες!
Σε ευχαριστώ γλυκούλα μου!Την Δευτέρα θα κάνω χοριακή και θα σας πω!Πάντως το καλό είναι ότι προς το παρόν τίποτα δεν θυμίζει περίοδο που έρχεται...μόνο τουαλέτα τουαλέτα τουαλέτααααααααααααααααα!!!!!!!!!! ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 679259 χααχαχαχαχαχαχαχαχ
wraia k egw mia apo ta idia oyte ponos xamila oute to stithos na pristi tpt k itan egkumosini ok filia na mas peis otan mathis k na einai ola kala ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 215994

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kαλημέρα γλυκιά μου αύριο θα μάθω και θα σας πω μόλις πάρω τα αποτελέσματα φιλιά!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταλαβαινω την λαχταρα σου την νιωθω!
Εχω αγωνια ,φανταζομαι εσυ! Ευχομαι οχι μονο να εισαι εγκυος αλλα να εχεις και διδυμα!!! Μακαρι να μας φερεις τα καλα νεα!αλλα ακομη κι αν δν εισαι μην απογοητευεσαι γιατι θα ερθει το μωρακι!στο χρωσταει ο θεος!φιλια..

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γλυκούλα μου το ξέρω ότι με καταλαβαίνεις...σ΄ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου...εύχομαι και για σένα κάθε ευτυχία!
Αύριο αμέσως μόλις μάθω ,καλά ή άσχημα θα σας πω!Είστε όλες υπέροχες και με έχετε βοηθήσει απίστευτα απλά και μόνο επειδή υπάρχετε! ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 417472

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μόλις έκανα τη χοριακή,το απόγευμα θα ξέρω...θα σας έχω ενήμερες κουκλίτσες μου,καλημέρα

efaki@23

efaki@23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.... ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 377361

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύχομαι να έχεις θετικό αποτέλεσμα!! sunny Θα περιμένουμε!!

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα! καλα αποτελεσματα! περιμενουμε να μασ πεις!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσάκι μου!!! ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 654316 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ; - Σελίδα 2 654316

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να έχεις τα πιο ΣΟΥΠΕΡ αποτελέσματα εύχομαι!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gia pes peires t apotelesmata makari na einai kala ta nea filia

Γ&Κ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Eυχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια μου γλυκά.Το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γ&Κ έγραψε:Eυχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια μου γλυκά.Το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα...

ευχομαι να εχεις νινακι στην κοιλιτσα σου..περιμενουμε..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις