Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1exasa ton mpampa mou shmera Empty exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:34 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xtipeise to thl k htan h theia mou k mou eip pws ton xasane an k egw den megalosa mazi toy sxedon den ton kserw asxeima ta nea Sad Sad Sad

2exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:40 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συληπητηρια κοριτσι μου, ζωη σε σας, δεν ξερω τι αλλο να σου πω!

3exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:41 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συλληπητήρια

4exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:41 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συλλυπητήρια αγγελίνα! ήσουν που ήσουν απ'ότι θυμάμαι χάλια από χθες..

5exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:42 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συλληπητηρια κοριτσακι,ο θεος ας τον αναπαυσει...

6exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:43 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελινα μου συλληπητηρια σε καταλαβαινω κι εγω ειμαι πληγωμενη απο τον πατερα μου και δεν τον βλεπω αλλα ειμαι σιγουρη πως θα στεναχωρηθω παρα πολυ αν γινει κατι τετοιο!

7exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:45 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eyxaristw koritsia toulaxiston prolava na ton dw eixa paei prin meres kommothnh ekei zei prin mia evdomada,k htan k neos 47 xronon

8exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:50 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι άσχημο να χάνεις τον άνθρωπο που συντέλεσε για να σε φέρει στο κόσμο .Ο πατέρας συνήθως για εμάς τα κορίτσια είναι ο άφθαρτος άνθρωπος αυτός που αντέχει στα δύσκολα και έχουμε την αντύπωση ότι θα είναι πάντα εκεί δίπλα μας και όταν τελικά φεύγει απο τη ζωή γκρεμίζετε ο κόσμος της παιδικής μας ηλικίας νιώθουμε την έλλειψη και εκεί συνηδητοποιούμε πόσο σημαντική ήταν η θέση του στη ζωή μας . Έχασα τον πατέρα μου πριν απο 18 μήνες και όμως ακόμα κάποιες στιγμές έχω την αίσθηση ότι είναι δίπλα μου . Προσπάθησε να έχεις στο μυαλό σου όλες εκείνες τις στιγμές που σε έκαναν να είσαι ευτυχισμένη .

9exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 3:54 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vania mou den ezeisa me ton viologiko mou patera den exw anamneiseis olo k olo 4 fores alla k paly ponaw

10exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 4:06 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λογικό είναι .Ακόμα και η έλλειψη αναμνήσεων και στιγμών πονάνε πάρε το χρόνο σου , δεν μπορώ να σου πω πότε σταματάει ο πόνος εμένα η έλλειψη του είναι σε καθημερινή βάση απλά προσπαθω να το καλύπτω σκέφτοντας κάποιες εικόνες ακόμα και το βλέμμα του η το χαμογέλο του και η μεγάλη αγκαλιά που μου έκανε ακόμα και η φωνή του είναι αρκετά .....

11exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 4:13 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα θερμα μου συλληπητηρια κοπελα μου

12exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 4:24 am

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συλλυπητήρια...
Να είσαι καλά να τον θυμάσαι και ας μην ζήσατε μαζί!

13exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 4:49 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sas eyxaristw oles para polly koritsia Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad

14exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 4:54 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συλλυπητήρια κοπέλα μου.Να ζήσετε, να τον θυμάστε...

15exasa ton mpampa mou shmera Empty http://forum.eimaimama.gr/t7496-topic Δευ Αυγ 29, 2011 5:22 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΥΛΗΠΗΤΗΡΙΑ,ΖΩΗ ΣΕ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΒΡΕΙ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.

16exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 5:27 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συλληπητηρια

17exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 5:29 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συλληπητήρια. Ζωη σ'εσάς.

18exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 5:38 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωή σε σας κοριτσάκι μου

19exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 7:35 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συλληπητηρια μεσα απο την καρδια μου....!

20exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 7:38 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συλληπητηρια κοπελα μου.να τον θυμασαι παντα εστω και αν δεν ειχατε και πολλες επαφεςCrying or Very sad

21exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 7:57 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sas eyxaristw oles koritsia

22exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 8:03 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συλληπητηρια οπως και να εχει ακομα και αν δεν τον εζησες πολυ σιγουρα ειναι δυσκολο

23exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 8:27 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νίνα μου,
...ένα φιλί απο την καρδιά μου για συμπόνια, ένα χάδι απ' την σκέψη μου για κουράγιο και μια λέξη "συλλυπητήρια..." απ' τα βάθη της ψυχή μου για παρηγοριά, είναι όσα έχω την ευχέρεια να σου στείλω απο τόσο μακριά.... Sad

Δεν ξέρω πως μπορώ να καλύψω το κενό που νιώθεις αυτή τη στιγμή... Crying or Very sad
Ειλικρινά, λυπάμαι πάρα πολύ... Sad

Ακόμα και αν τον γνώρισες μονάχα για λίγο, δεν παύει να ήταν ένα κομμάτι απο τα κομμάτια που συνέθεταν το παζλ της ζωής σου... ακόμα και το πιο μικρό να 'χάθηκε', αρκεί για να αισθανθείς έντονα το κενό που αφήσε η απουσία του και να πονάς που λέιπει...

Τουλάχιστον, πρόλαβες και είδες τον άνθρωπο που σ' έφερε στη ζωή κι εκείνος το γέννημα του... ίσως να ήσουν εσύ εκείνο το κομμάτι της δικής του ζωής, που περίμενε να δει τελευταίο για να 'φύγει' απο αυτή...
Ότι επιλογές κι αν κάνουμε σε αυτόν τον κόσμο, όπως κι αν ζήσουμε, ότι και να λέμε, όσο και αν αρνιόμαστε την πραγματικότητα, όπου και αν καταλήξουμε, πάντα στο τέλος αναγνωρίζουμε το μεγαλύτερο επίτευγμα μας σε όλη την πορεία της ζωής μας αυτής... το ότι φέραμε έναν άνθρωπο στον κόσμο, το ότι συμβάλαμε στο μεγαλύτερο θαύμα, το ότι φεύγουμε μα αφήνουμε ένα μέρος απο αυτό που υπήρξαμε πίσω, ένα ίχνος που λέει ότι, κάποτε υπήρξαμε μέρος μιας κάποιας ιστορίας... αυτό είναι και το νόημα όλης μας της ύπαρξης σε αυτήν εδώ τη ζωή...

Έτσι πιστεύω πως, αυτός ο άνθρωπος που σε έφερε τελικά σε δαύτον τον κόσμο, έφυγε στο τέλος χαρούμενος, γιατί μέσα απο τα πολλά του λάθη κατάλαβε πως τελικά έκανε και κάτι πολύ σωστό... δημιούργησε και άφησε πίσω του κληρονομιά ένα από τα καλύτερα του κομμάτια... την κόρη του...
Και σίγουρα μετάνιωσε που όλα αυτά τα χρόνια δεν στάθηκε πλάι σου, μα είμαι βέβαιη πως τώρα θα επανορθώσει... θα αποκτήσεις κι άλλον έναν άγγελο κοντά σου που θα σε αγαπά και θα σε προστατεύει...

Να ζήσεις κουκλίτσα μου και να τον θυμάσαι, όπως τον γνώρισες πριν μέρες... σαν τον άνθρωπο που μπορεί να μη σε μεγάλωσε, μα σε γέννησε και σίγουρα όταν σε είδε θα ένιωσε πολύ περίφανος γι' αυτό...

Καλό του ταξίδι...
Υπομονή μάτια μου... Sad I love you

24exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 8:40 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
se eyxaristw poly nenaki mou me syngineises para polu etsi einai k as mhn klew alla ponaw einai prwth fora pou xanw toso konthno mou atomo nai ton eida k lypeithhka para ppoly noiwtho perierga san na mhn einai alhtheia ayto san na mhn efyge k to xeirotero ton vreike to prwi h eterofaleis adelfh mou pou einai 16 skeftome ta koritsia pou emeinan peisw se mia tryferh hlikia pou megalosan mazi tou pou ton kseroun k ton gnwreizoun gia aytes einai poio dyskola,egw apo tin allh eixa poly thhmo mesa mou pou den me eixe parei pote thl na mou pei ena xronia polla oute otan pantreytika oute otan ekana ta paidia mou den peire na mou pei na sou zhsoun,ton synxoresa omws alla exw ena megalo keno mesa mou den mpwro na klapsw den kserw giati.

25exasa ton mpampa mou shmera Empty Απ: exasa ton mpampa mou shmera Δευ Αυγ 29, 2011 9:06 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συλληπητηρια κοριτσι μου,ζωη σε σας...ειναι πολυ δυσκολο,να χανεις εναν δικο σου ανθρωπο και ας μην τον εζησες.η μανα μου χωρησε με τον βιολογικο μου μπαμπα απο τον 8 μηνα της εγκυμοσυνης της,δεν τον εζησα καθολου,αλλα και παλι μετα απο 25 χρονια βρηκα το τηλεφωνο του,ειναι στο εξωτερικο και μιλαμεστο τηλ.ηταν πολυ καλο που τον επισκευτηκες.καλο παραδεισο να εχει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις