Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1έτσι κι αλλιώς... Empty έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 3:22 am

SeliniR

SeliniR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι 21 μισό, φοιτήτρια. Ένα χρόνο και κάτι με τον σύντροφο-αρραβωνιαστικό μου. Έχουμε ελεύθερες επαφές (σταματήσαμε να προσπαθούμε για νινί λόγω δουλειάς). Ξέρω πώς είμαι μικρή, αλλά είναι κάτι που θέλουμε και οι δύο. Το θέμα μου είναι: Από τη μια, σκέφτομαι ότι θα ήθελα να έχουμε ένα μωράκι οι δυό μας, και θα ήθελε κι εκείνος (30 χρονών!) και μια που είμαι μικρή, μου είναι πιο εύκολο να είμαι κοντά του. Από την άλλη, όμως, σκέφτομαι πώς δεν θέλω να κάνω πράγματα που μου κάναν οι γονείς μου και φοβάμαι να μην κάνω αυτά που κοροϊδεύω!
Για να είμαι ειλικρινής, δεν είναι ότι προσπαθούμε βλέποντας γόνιμες μέρες και τα λοιπά, απλά εκείνος λέει "αν είναι να έρθει, ας έρθει". Εγώ σκοπεύω να αγοράσω αντισυλλυπτικά, εκείνος δεν θέλει να παίρνω φάρμακα.
Εν ολίγοις, από εκεί που σκεφτόμουν κι εγώ ότι αν είναι να έρθει, ας έρθει με το καλό, έγιναν διάφορα πράγματα με τη δική μου οικογένεια που με έκαναν να φοβάμαι μήπως δε μπορώ να μεγαλώσω ένα παιδί!
Έχω όλη τη ζωή μπροστά μου, δε λέω, αλλά ως πότε θα συνεχιστεί αυτό το δίλημμα?

http://orosal.blogspot.com

2έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 3:28 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έτσι κι αλλιώς... 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Τρι Αυγ 30, 2011 6:47 am, 1 φορά

3έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 3:42 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έτσι κι αλλιώς... 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την MariaM στις Τρι Αυγ 30, 2011 5:43 am, 1 φορά

4έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 4:35 am

????????


Επισκέπτης
έτσι κι αλλιώς... 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την etoile! στις Τρι Αυγ 30, 2011 4:39 am, 2 φορές συνολικά

5έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 4:37 am

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:
SeliniR έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι 21 μισό, φοιτήτρια. Ένα χρόνο και κάτι με τον σύντροφο-αρραβωνιαστικό μου. Έχουμε ελεύθερες επαφές (σταματήσαμε να προσπαθούμε για νινί λόγω δουλειάς). Ξέρω πώς είμαι μικρή, αλλά είναι κάτι που θέλουμε και οι δύο. Το θέμα μου είναι: Από τη μια, σκέφτομαι ότι θα ήθελα να έχουμε ένα μωράκι οι δυό μας, και θα ήθελε κι εκείνος (30 χρονών!) και μια που είμαι μικρή, μου είναι πιο εύκολο να είμαι κοντά του. Από την άλλη, όμως, σκέφτομαι πώς δεν θέλω να κάνω πράγματα που μου κάναν οι γονείς μου και φοβάμαι να μην κάνω αυτά που κοροϊδεύω!
Για να είμαι ειλικρινής, δεν είναι ότι προσπαθούμε βλέποντας γόνιμες μέρες και τα λοιπά, απλά εκείνος λέει "αν είναι να έρθει, ας έρθει". Εγώ σκοπεύω να αγοράσω αντισυλλυπτικά, εκείνος δεν θέλει να παίρνω φάρμακα.
Εν ολίγοις, από εκεί που σκεφτόμουν κι εγώ ότι αν είναι να έρθει, ας έρθει με το καλό, έγιναν διάφορα πράγματα με τη δική μου οικογένεια που με έκαναν να φοβάμαι μήπως δε μπορώ να μεγαλώσω ένα παιδί!
Έχω όλη τη ζωή μπροστά μου, δε λέω, αλλά ως πότε θα συνεχιστεί αυτό το δίλημμα?

καταρχας γεια σου!!! βρε κοριτσι μου εγω δεν καταλαβα θες η δεν θες μωρακι γιατι αν θες τι τα θες τα αντισυλληπτικα??? εγω βλεπω πως δεν εισαι σιγουρη!!! μην το κανεις για να κρατησεις κοντα σου τον συντροφο σου να το κανεις οταν θα εισαι συνειδητοποιημενη και θα το θες πραγματικα και οταν θα γινει αυτο να σαι σιγουρη πως κανεις και τιποτα δεν θα σε επηρρεασει!!!!!! ευχομαι τα καλυτερα!


Συγνώμη γι΄αυτό που θα γράψω αλλά δεν μπορώ να μην το αναφέρω....
Σε άλλο φόρουμ είναι η Ελένη και όχι η Σελήνη.... άνοιξε πολλά θέματα συζήτησης τα οποία κλειδώθηκαν το ένα μετά το άλλο μετά απο την καθόλου ευγενική αντιμετώπισή της στις απαντήσεις που έπαιρνε....

Βρε κοριτσάκι, αναστάτωσες πόσα μέλη ενώ δεν είσαι έτοιμη για να ακούσεις τις απόψεις των άλλων, οταν μάλιστα είναι διαφορετικές από τις δικές σου... έχεις να ξεκαθαρίσεις πάαααρα πολλά θέματα μέσα σου.... βρες μια άκρη για να μπορέσεις να βρεις και την πορεία σου και μετά ήρεμη και κατασταλαγμένη έλα και συζήτα ότι θελήσεις....
Σε αυτό το φόρουμ θεωρώ ότι είναι μια μικρότερη παρέα αλλά πιο "δεμένη" αν μου επιτρέπεται αυτός ο όρος.... μη το χαλάς Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mirantini στις Τρι Αυγ 30, 2011 5:28 am, 1 φορά

6έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 4:41 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mirantini έγραψε:
mama katerina έγραψε:
SeliniR έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι 21 μισό, φοιτήτρια. Ένα χρόνο και κάτι με τον σύντροφο-αρραβωνιαστικό μου. Έχουμε ελεύθερες επαφές (σταματήσαμε να προσπαθούμε για νινί λόγω δουλειάς). Ξέρω πώς είμαι μικρή, αλλά είναι κάτι που θέλουμε και οι δύο. Το θέμα μου είναι: Από τη μια, σκέφτομαι ότι θα ήθελα να έχουμε ένα μωράκι οι δυό μας, και θα ήθελε κι εκείνος (30 χρονών!) και μια που είμαι μικρή, μου είναι πιο εύκολο να είμαι κοντά του. Από την άλλη, όμως, σκέφτομαι πώς δεν θέλω να κάνω πράγματα που μου κάναν οι γονείς μου και φοβάμαι να μην κάνω αυτά που κοροϊδεύω!
Για να είμαι ειλικρινής, δεν είναι ότι προσπαθούμε βλέποντας γόνιμες μέρες και τα λοιπά, απλά εκείνος λέει "αν είναι να έρθει, ας έρθει". Εγώ σκοπεύω να αγοράσω αντισυλλυπτικά, εκείνος δεν θέλει να παίρνω φάρμακα.
Εν ολίγοις, από εκεί που σκεφτόμουν κι εγώ ότι αν είναι να έρθει, ας έρθει με το καλό, έγιναν διάφορα πράγματα με τη δική μου οικογένεια που με έκαναν να φοβάμαι μήπως δε μπορώ να μεγαλώσω ένα παιδί!
Έχω όλη τη ζωή μπροστά μου, δε λέω, αλλά ως πότε θα συνεχιστεί αυτό το δίλημμα?

καταρχας γεια σου!!! βρε κοριτσι μου εγω δεν καταλαβα θες η δεν θες μωρακι γιατι αν θες τι τα θες τα αντισυλληπτικα??? εγω βλεπω πως δεν εισαι σιγουρη!!! μην το κανεις για να κρατησεις κοντα σου τον συντροφο σου να το κανεις οταν θα εισαι συνειδητοποιημενη και θα το θες πραγματικα και οταν θα γινει αυτο να σαι σιγουρη πως κανεις και τιποτα δεν θα σε επηρρεασει!!!!!! ευχομαι τα καλυτερα!


Συγνώμη γι΄αυτό που θα γράψω αλλά δεν μπορώ να μην το αναφέρω....
Σε άλλο φόρουμ είναι η Ελένη και όχι η Σελήνη.... άνοιξε πολλά θέματα συζήτησης τα οποία κλειδώθηκαν το ένα μετά το άλλο μετά απο την καθόλου ευγενική αντιμετώπισή της στις απαντήσεις που έπαιρνε....

Βρε κοριτσάκι, αναστάτωσες πόσα μέλη ενώ δεν είσαι έτοιμη για να ακούσεις τις απόψεις των άλλων, οταν μάλιστα είναι διαφορετικές από τις δικές σου... έχεις να ξεκαθαρίσεις πάαααρα πολλά θέματα μέσα σου.... βρες μια άκρη για να μπορέσεις να βρεις και την πορεία σου και μετά ήρεμη και κατασταλαγμένη έλα και συζήτα ότι θελήσεις....
Σε αυτό το φόρουμ θεωρώ ότι είναι μια μικρότερη παρέα αλλά πιο "δεμένη" αν μου επιτρέπεται αυτός ο όρος.... μη το χαλάς Wink

αααα ετσι εξηγειται το ακαταλαβιστικο ποστ της! κι εδω εχει ανοιξει 2 θεματα μεχρι στιγμης αλλα εμεις δεν θα επιτρεψουμε να μας χαλασει το φορουμακι μας!!! ΟΟΟΧΙΙΙ!!! χεχεχεχε!

7έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 4:42 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ απόλυτα με τη Μαρία σε όσα σου λέει για τους φόβους σου. Εγώ θα ήθελα να προσθέσω πως αν δεν νιώθεις σίγουρη και έτοιμη για ένα παιδάκι κα έχεις αμφιβολίες, ίσως είναι καλύτερα να δώσεις λίγο χρόνο στον εαυτό σου. Σε μια συζήτηση που είχα με μια μανούλα της είχα εκφράσει μια απορία μου η οποία ήταν η εξής: Πώς θα ξέρω ότι είμαι έτοιμη να γίνω μάνα; Και η απάντησή της ήταν η εξής: Απλά θα το νιώθεις. Όταν το να γίνεις μάνα θα είναι αυτό που θα θέλεις πιο πολύ από όλα. Όταν δε θα σκέφτεσαι όλα αυτά που θα "στερηθείς" για χάρη του παιδιού. Όταν δε θα έχεις ενδοιασμούς για τίποτα ούτε αμφιβολίες ούτε δεύτερες σκέψεις!

Και τώρα που νιώθω όλα αυτά που μου έλεγε, καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοούσε. Βέβαια, εμείς πρέπει να περιμένουμε λίγο, δεν έχουμε την οικονομική δυνατότητα αυτή τη στιγμή. Αλλά πίστεψέ με, όταν θα είσαι απόλυτα έτοιμη, απλά θα το νιώθεις. Αν κάνω όμως λάθος, ας με διορθώσουν οι μανούλες!

8έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 5:02 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααα ετσι εξηγειται το ακαταλαβιστικο ποστ της! κι εδω εχει ανοιξει 2 θεματα μεχρι στιγμης αλλα εμεις δεν θα επιτρεψουμε να μας χαλασει το φορουμακι μας!!! ΟΟΟΧΙΙΙ!!! χεχεχεχε!


Τι εγινε ρε κοριτσια? μπερδευτηκα..εχω και την συγχυση μου..

9έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 5:06 am

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγγελικη μου κι εγω εχω μπερδευτει...Εσυ ομως τι εχεις?

10έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 5:11 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγγελικη μου κι εγω εχω μπερδευτει...Εσυ ομως τι εχεις?


Ενα μικρο θεματακι με τον αντρα μου...
τι γινεται τωρα με το συκεκριμενο?Μπορει να μας διαφωτισει καποια μανουλα παρακαλω?

11έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 5:21 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:
Αγγελικη μου κι εγω εχω μπερδευτει...Εσυ ομως τι εχεις?


Ενα μικρο θεματακι με τον αντρα μου...
τι γινεται τωρα με το συκεκριμενο?Μπορει να μας διαφωτισει καποια μανουλα παρακαλω?


αν διαβασεις την απαντηση πιο πανω της μαριτινης θα καταλαβεις τι γινεται και μενα κατι δεν μου κολλαγε .παντως εχει ανοιξει δυο θεματα το ιδιο πρωσοπο στο προηγουμενο απαντησα οτι εχει χαμημη χωριακη και εδω λεει αλλα .

12έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 5:40 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν διαβασεις την απαντηση πιο πανω της μαριτινης θα καταλαβεις τι γινεται και μενα κατι δεν μου κολλαγε .παντως εχει ανοιξει δυο θεματα το ιδιο πρωσοπο στο προηγουμενο απαντησα οτι εχει χαμημη χωριακη και εδω λεει αλλα .


Ευχαριστω Αννουλα

13έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 8:45 am

SeliniR

SeliniR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ρε κορίτσια τι άλλα? Σελήνη με βάφτισαν και με φωνάζουν Ελένη. Δεν είχα πρόθεση να μπω κρυφά εδώ μέσα. Αν είχα, δεν θα έβαζα τη φωτο που είχα και στο άλλο φορουμ! Το θέμα μου είναι ότι είχα μείνει έγκυος μια φορά πριν λίγο καιρό αλλά σταμάτησε γρήγορα. Και τεσπα, αν νομίζετε ότι το θέμα κλειδώθηκε αποκλειστικά και μόνο από το πώς μιλούσα εγώ, κάνετε λάθος! και ούτε σταμάτησα να είμαι μέλος εκείνου του φόρουμ! Αλλά μετά από τόση επίθεση δεν ήθελα να γράψω αυτό το θέμα εκεί!!
Συγνώμη, δεν ήθελα να χαλάσω το φορουμάκι σας! Έψαχνα απλά πιο φιλικά άτομα! Συγνώμη, μπορώ να διαγραφτώ!!!
Συγνώμη και πάλι!!! Very Happy Very Happy Very Happy

http://orosal.blogspot.com

14έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τρι Αυγ 30, 2011 9:25 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με μπερδεύετε! έτσι κι αλλιώς... 911307

15έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Τετ Αυγ 31, 2011 1:14 am

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ότι έγινε ,έγινε στο άλλο φόρουμ !Ναι έχεις δίκιο μιραντινι ,είμαστε πιο δεμένες αλλά είμαστε και πιο δεκτικές και ας μαλώνουμε μεταξύ μας που και που! Είμαι σίγουρη οτι η Σελήνη Ελένη έμαθε από τα λάθη της και πρόχωράει μπροστά!

Επίσης είμαι σίγουρη οτι αν κάτι είναι αληθινό και εννοώ την διαδικτυακή μας φιλία κανένας δεν προκειτε να μας διαλύσει και ας το έχουν προσπαθήσει διάφορες παλιά!Τι κατάφεραν...τίποτα απλά μας έδεσαν περισσότερο!

16έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 6:48 am

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βασικα πρωτον μερδευτηκα!θελεις να κανεις παιδακι δεν θελεις??? θελεις αλλα θα παρεις και αντισυλιπτικα? οποτε δεν θελεις...... μαλλον δεν εισαι ετοιμη αλιως δεν θα το σκεφτουσουν καθολου.........μαλλον μην κανεις ακομα....

17έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 6:51 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Ότι έγινε ,έγινε στο άλλο φόρουμ !Ναι έχεις δίκιο μιραντινι ,είμαστε πιο δεμένες αλλά είμαστε και πιο δεκτικές και ας μαλώνουμε μεταξύ μας που και που! Είμαι σίγουρη οτι η Σελήνη Ελένη έμαθε από τα λάθη της και πρόχωράει μπροστά!

Επίσης είμαι σίγουρη οτι αν κάτι είναι αληθινό και εννοώ την διαδικτυακή μας φιλία κανένας δεν προκειτε να μας διαλύσει και ας το έχουν προσπαθήσει διάφορες παλιά!Τι κατάφεραν...τίποτα απλά μας έδεσαν περισσότερο!

συμφωνω και επαυξανω... αλλα αν καταλαβες τι εννοει ο ποιητης απο το αρχικο ποστ κανε ενα explain και σε εμας γιατι οπως βλεπεις καμια δεν καταλαβε!!!!!

18έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 6:52 am

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
sasanath έγραψε:Ότι έγινε ,έγινε στο άλλο φόρουμ !Ναι έχεις δίκιο μιραντινι ,είμαστε πιο δεμένες αλλά είμαστε και πιο δεκτικές και ας μαλώνουμε μεταξύ μας που και που! Είμαι σίγουρη οτι η Σελήνη Ελένη έμαθε από τα λάθη της και πρόχωράει μπροστά!

Επίσης είμαι σίγουρη οτι αν κάτι είναι αληθινό και εννοώ την διαδικτυακή μας φιλία κανένας δεν προκειτε να μας διαλύσει και ας το έχουν προσπαθήσει διάφορες παλιά!Τι κατάφεραν...τίποτα απλά μας έδεσαν περισσότερο!

συμφωνω και επαυξανω... αλλα αν καταλαβες τι εννοει ο ποιητης απο το αρχικο ποστ κανε ενα explain και σε εμας γιατι οπως βλεπεις καμια δεν καταλαβε!!!!!

έτσι κι αλλιώς... 215994 έτσι κι αλλιώς... 215994 έτσι κι αλλιώς... 215994 έτσι κι αλλιώς... 215994

19έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 7:54 am

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
sasanath έγραψε:Ότι έγινε ,έγινε στο άλλο φόρουμ !Ναι έχεις δίκιο μιραντινι ,είμαστε πιο δεμένες αλλά είμαστε και πιο δεκτικές και ας μαλώνουμε μεταξύ μας που και που! Είμαι σίγουρη οτι η Σελήνη Ελένη έμαθε από τα λάθη της και πρόχωράει μπροστά!

Επίσης είμαι σίγουρη οτι αν κάτι είναι αληθινό και εννοώ την διαδικτυακή μας φιλία κανένας δεν προκειτε να μας διαλύσει και ας το έχουν προσπαθήσει διάφορες παλιά!Τι κατάφεραν...τίποτα απλά μας έδεσαν περισσότερο!

συμφωνω και επαυξανω... αλλα αν καταλαβες τι εννοει ο ποιητης απο το αρχικο ποστ κανε ενα explain και σε εμας γιατι οπως βλεπεις καμια δεν καταλαβε!!!!!


Katerina εμένα λες να εξηγήσω;Δεν κατάλαβα; Very Happy Very Happy

20έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 8:05 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:
mama katerina έγραψε:
sasanath έγραψε:Ότι έγινε ,έγινε στο άλλο φόρουμ !Ναι έχεις δίκιο μιραντινι ,είμαστε πιο δεμένες αλλά είμαστε και πιο δεκτικές και ας μαλώνουμε μεταξύ μας που και που! Είμαι σίγουρη οτι η Σελήνη Ελένη έμαθε από τα λάθη της και πρόχωράει μπροστά!

Επίσης είμαι σίγουρη οτι αν κάτι είναι αληθινό και εννοώ την διαδικτυακή μας φιλία κανένας δεν προκειτε να μας διαλύσει και ας το έχουν προσπαθήσει διάφορες παλιά!Τι κατάφεραν...τίποτα απλά μας έδεσαν περισσότερο!

συμφωνω και επαυξανω... αλλα αν καταλαβες τι εννοει ο ποιητης απο το αρχικο ποστ κανε ενα explain και σε εμας γιατι οπως βλεπεις καμια δεν καταλαβε!!!!!


Katerina εμένα λες να εξηγήσω;Δεν κατάλαβα; Very Happy Very Happy

ναι εσενα λεω αν καταλαβες τιποτα απο το αρχικο ποστ!!! χιχιχιχ! Laughing

21έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 8:18 am

mylife

mylife
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΙΑ ΜΑΣ...ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ, ΕΓΙΝΕ, ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΑΣ! Twisted Evil
ΚΑΛΟΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ, ΔΙ'ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΕΣ, ΕΧΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ! ΑΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΣΕΛΗΝΗ ΕΛΕΝΗ ,ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΕΘΕΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ,ΑΥΤΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ.

ΣΕΛΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ:
ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,,,ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ,ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΤΑΣ!
ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ, ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ... ΚΥΡΙΩΣ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ( ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ )ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΩΡΑ!
Η ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ, ΑΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙΣ, ΟΣΟ ΑΝΤΙΞΟΕΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ! ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΑΚΟΜΑ Rolling Eyes
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΙ.

22έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 12:04 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξέρω Κατερίνα τι να πω!Το ξαναδιάβασα το μήνυμα της Ελένης και είναι πραγματικά αντιφατικό!Ίσως είναι όντως πολύ μπερδεμένη! Αλλά ξέρεις κάτι ,έχω τόσα στο κεφάλι μου που δεν θα μπω στην διαδικασία να ψάξω αν λέει αλήθεια ή ψέμματα!
Ούτως ή αλλιώς εδω μέσα μπαίνουμε να παίρνουμε ποικίλες γνώμες είτε μας αρέσουν είτε όχι!Από την στιγμή που εκθέτουμε τον εαυτό μας πρέπει να αποδεχόμαστε και τις συνέπειες ,είτε είναι καλές είτε όχι!


23έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 12:38 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Δεν ξέρω Κατερίνα τι να πω!Το ξαναδιάβασα το μήνυμα της Ελένης και είναι πραγματικά αντιφατικό!Ίσως είναι όντως πολύ μπερδεμένη! Αλλά ξέρεις κάτι ,έχω τόσα στο κεφάλι μου που δεν θα μπω στην διαδικασία να ψάξω αν λέει αλήθεια ή ψέμματα!
Ούτως ή αλλιώς εδω μέσα μπαίνουμε να παίρνουμε ποικίλες γνώμες είτε μας αρέσουν είτε όχι!Από την στιγμή που εκθέτουμε τον εαυτό μας πρέπει να αποδεχόμαστε και τις συνέπειες ,είτε είναι καλές είτε όχι!



ναι συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!!!!

πεσμου οτι εισαι η σασα που μου στελνει τα δωρακια στο σιμς???

24έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 12:52 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιτα να δεις !!! Μην μου πεις εισαι η κατερινα νικ...;;

Πολύ κόλλημα το παιχνίδι εε! Αν χρειαστεις βοηθεια στειλε μηνυμα στο φεισ

25έτσι κι αλλιώς... Empty Απ: έτσι κι αλλιώς... Πεμ Σεπ 01, 2011 12:54 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Κοιτα να δεις !!! Μην μου πεις εισαι η κατερινα νικ...;;

ναι... γεια σου ρε Σασα με το ωραιο το σπιτακι σου!!!!!!! χαχαχαχα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις