Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Πολυκυστικές.. Empty Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 7:18 am

SeliniR

SeliniR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια υπάρχει κάποια κοπέλα εδώ μέσα, που να είχε πολυκυστικές που αυτοθεραπεύτηκαν?? Shocked

http://orosal.blogspot.com

2Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 7:25 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ! Smile Αν και τελικά,δεν έμαθα ποτέ αν αυτό που είχα ήταν πολυκυστικές ή απλά 2-3 κυστούλες.Υπάρχει διαφορά αλλά έχει περάσει και καιρός από τότε...

3Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 7:33 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SeliniR έγραψε:Κορίτσια υπάρχει κάποια κοπέλα εδώ μέσα, που να είχε πολυκυστικές που αυτοθεραπεύτηκαν?? Shocked



ΑΧ ΑΧ ΑΧ...
κι άμα σου πω ότι από το πρωί με αυτό ασχολούμε τι θα πείς?
τις ανακάλυψα στα 20 μου που είχα γεμίσει σπυράκια στο πρόσωπο και μου είπε ο γυναικολόγος ότι φταίνε οι πολυκυστικές..
εγώ έβγαζα σπυράκια και η κολλήτη μου τρίχες(έχει κι αυτή πολυκυστικές)..
έφυγαν στην εγκυμοσύνη και για σχεδόν ένα χρόνο μετά την γέννα...από τον προηγούμενο μήνα τις ξαναέχω πάλι και το κατάλαβα από την καθυστέρηση του κύκλου μου και από τα ΣΠΥΡΆΚΙΑ μου (που σήμερα βγήκαν ακόμη δυο τέρατα)...
όσο για το αν θεραπεύονται δεν ξέρω να σου πω σίγουρα,εγώ π΄ρα σε κάποιες φάσεις αντισυλληπτικά αλλά τα σταμάτησα για να κάνω παιδάκι...

4Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 7:33 am

mylife

mylife
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
SeliniR έγραψε:Κορίτσια υπάρχει κάποια κοπέλα εδώ μέσα, που να είχε πολυκυστικές που αυτοθεραπεύτηκαν?? Shocked

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ...
ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ...
ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 14 ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ...
ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΑΝΤΙΣΥΛΥΨΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΝΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ,,,ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ,,,ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ...
ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ!
ΞΑΝΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...ΠΑΛΙ ΔΙΑΚΟΠΗ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...
ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΤΟΛΟΓΩ ΤΑ ΕΠΙΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ 6-7. ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΟΡΙΣΤΙΚΑ (ΣΤΑ23) ΕΒΓΑΛΑ ΕΝΑ ΜΟΥΣΙ affraid ΚΑΙ ΑΚΜΗ!!!!!! ΑΣΤΑ... ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ...ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑΝ
ΟΛΑ...
ΑΠΟ ΤΟΤΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... ΩΣΤΟΣΟ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΟ, ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ Η ΔΟΣΗ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΘΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕ.
ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...
ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ?
ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΩΣΤΟΣΟ ΑΝ ΔΕΙΣ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ AGNUS CASTUS(FYTIKO FARMAKO) TO ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ... ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ... ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΣΥΛΕΞΟΥΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ... cyclops
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ.

5Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 8:00 am

SeliniR

SeliniR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τη μια μέρα που πήγα στο γυναικολόγο μου είπε ότι έχω πολυκυστικές (μαζί με ένα σωρό άλλα [χλαμύδια, κολπίτιδα κλπ]) και την επόμενη που πήγα μου είπε άλλη γιατρός ότι οι ωοθήκες μου είναι καθαρές. Δεν πήρα τίποτα στο ενδιάμεσο, αλλά δεν είχα κάνει και ορμονικές εξετάσεις. Δηλαδή μπορεί να μην ήτανε πολυκυστικές αλλά κάτι άλλο? Εγώ το κατάλαβα πό μια φορά που είχα 15 μέρες καθυστέρηση. Ναι μεν ο κύκλος μου ήτανε 33 με 35 μέρες, αλλά δεν έκανε και ποτέ 15 μέρες καθυστέρηση!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

http://orosal.blogspot.com

6Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 8:03 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμένα τότε ο ένας γυναικολόγος μου μου είπε ότι είχα ΣΠΩ και ο άλλος ότι είχα 2 κυστούλες,με ένα 3μηνο αντισυλληπτικά εξαφανίστηκε ότι και να ήταν πάντως! Για τα χλαμύδια και την κολπίτιδα πήρες αγωγή να φανταστώ!

7Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 8:06 am

SeliniR

SeliniR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nαι, έκανα αγωγή με climycen και κάτι χάπια. Αν θυμάμαι καλά.. Αλλά για πολυκυστικές δεν πήρα τίποτα. Μια φορά πριν χρόνια είχα πάρει αντισυλληπτικά, γιατί ο γυναικολόγος ήθελε ντε και καλά να έχω περίοδο κάθε 28!! Αλλά μόλις άρχισα να γίνομαι σαν αρκουδίτσα, τα σταμάτησα!! Και ως δια μαγείας, εδώ και 4 μήνες έχω περίοδο κάθε 28-29 μέρες!! Έλεος??
Αλήθεις, που μπορεί να οφείλεται αυτό ρε κορίτσια?

http://orosal.blogspot.com

8Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 8:16 am

mylife

mylife
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
SeliniR έγραψε:Nαι, έκανα αγωγή με climycen και κάτι χάπια. Αν θυμάμαι καλά.. Αλλά για πολυκυστικές δεν πήρα τίποτα. Μια φορά πριν χρόνια είχα πάρει αντισυλληπτικά, γιατί ο γυναικολόγος ήθελε ντε και καλά να έχω περίοδο κάθε 28!! Αλλά μόλις άρχισα να γίνομαι σαν αρκουδίτσα, τα σταμάτησα!! Και ως δια μαγείας, εδώ και 4 μήνες έχω περίοδο κάθε 28-29 μέρες!! Έλεος??
Αλήθεις, που μπορεί να οφείλεται αυτό ρε κορίτσια?

ΕΛΑ ΝΤΕ???
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΠΩ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΤΙΑ , ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...
Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ(ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ...
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ, ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑΤΑ ΚΛΠ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...?
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ! (TEST ΠΑΠ-ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ-ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ-ΧΛΑΜΥΔΙΑ)
ΦΙΛΙΑ... Very Happy

9Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 8:21 am

SeliniR

SeliniR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω εβαζα και κολπικη κρεμα, ο σύντροφος τα χάπια. Έκανα τεστ παπ και καλλιεργεια τρεις φορες μέσα στο χρόνο που πέρασε... Και έτσι είδαμε ότι με τη θεραπεία τα χλαμύδια έφυγαν (προφανώς και απο το σύντροφο!!). Όμως, δεν θέλω να ξαναπάω σε γιατρό, πρώτον γιατί με φόρτωσαν με χάπια τα οποία άλλοι γιατροί μου έλεγαν ότι δεν είναι τα σωστά, και δεύτερον γιατί πια ήρθα Κέρκυρα και δεν έχει στρατιωτικο νοσοκομείο εδώ. Πρέπει να πάω Γιάννενα..

http://orosal.blogspot.com

10Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 8:27 am

mylife

mylife
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
SeliniR έγραψε:Εγω εβαζα και κολπικη κρεμα, ο σύντροφος τα χάπια. Έκανα τεστ παπ και καλλιεργεια τρεις φορες μέσα στο χρόνο που πέρασε... Και έτσι είδαμε ότι με τη θεραπεία τα χλαμύδια έφυγαν (προφανώς και απο το σύντροφο!!). Όμως, δεν θέλω να ξαναπάω σε γιατρό, πρώτον γιατί με φόρτωσαν με χάπια τα οποία άλλοι γιατροί μου έλεγαν ότι δεν είναι τα σωστά, και δεύτερον γιατί πια ήρθα Κέρκυρα και δεν έχει στρατιωτικο νοσοκομείο εδώ. Πρέπει να πάω Γιάννενα..

ΚΑΤΑΛΑΒΑ...
ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ, ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΣ, ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΣΟΥ...ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ...
ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΒΡΕ ΑΥΤΑ..
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ.
ΦΙΛΙΑ Wink

11Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 9:22 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω ,αλλα η μονη μου θεραπεια ηταν τα αντισυλληπτικα.εχω πολυ σταθερο κυκλο αλλα εχω και μεγαλο προβλημα ακμης και τα χαπια ηταν η μονη λυση!!

12Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 9:28 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ είχα ΣΠΩ με μεγάλους και ασταθείς κύκλους...Επαιρνα αντισυλληπτικά για χρόνια (όχι τόσο για να στρώσει ο κυκλος μου , όσο για αντισύλληψη, να πω την αλήθεια).οταν τα σταμάτησα συνεχίστηκε η ίδια αστάθεια κύκλου...Ωστόσο, δεν είχα κανένα θέμα με τη σύλληψη,και εγώ και κάποιες φίλες με ΣΠΩ.Αν σου λένε τέτοια πράγματα και σε πανικοβάλλουν, μην επηρεάζεσαι!!!

13Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 10:29 am

mylife

mylife
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kaatrin έγραψε:εχω ,αλλα η μονη μου θεραπεια ηταν τα αντισυλληπτικα.εχω πολυ σταθερο κυκλο αλλα εχω και μεγαλο προβλημα ακμης και τα χαπια ηταν η μονη λυση!!
katrin γεια σου,,,
Εγω ειχα προβλημα ακμης και εβγαλα ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΠΙΓΟΥΝΙ!!! ΜΟΥΣΙΤΣΑ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ confused
Δεν μπορουσα να βγω εξω... ολοι μου ελεγαν: πως εγινε ετσι η μουρη σου??? affraid
να ξυριστεις!!! affraid
και πολλα αλλα...ψυχολογικο ειχα παθει!
ετσι πηγα σε πολλους δερματολογουσ αλλα ενας με βοηθησε και εφυγε η ακμη! οσο για το "μουσι" κανω λειζερ!
κοιτα το παντως για την ακμη...μην το αφησεις...ειναι κριμα...

14Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 10:48 am

SeliniR

SeliniR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Den exw akmh!!!

http://orosal.blogspot.com

15Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 11:14 am

mylife

mylife
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
SeliniR έγραψε:Den exw akmh!!!

STHN KATRIN ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ.
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ!!!!! Πολυκυστικές.. 654316
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΛΔ...

16Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 11:39 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhspera egw eixa k malista o gynaikologos mou pou htan tote mou eixe pei oti poly dyskola tha meinw egkyos fysiologeika ela omws meta apo ena mhna emeina stin prwth korh mou xwreis kapoio farmako k otan peiga se ayton meta mou eipe eise poly tyxerh ela pou ekana 3 paidakia k eixa k dyo apovoles.ekanes eksetaseis k sto vreike o giatros sou?

17Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 11:44 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai egw exw trixes sto pygouni ti pragma einai ayto alla den exw akmh pote den eixa k kamia fora o kyklos einai k ana 45 meres den exw parei antysiliptika xapia ayto me tis tryxes sas efygan?

18Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 11:53 am

SeliniR

SeliniR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βασικά, εγώ στα 18 μου, έπαιρνα αντισυλληπτικά, ο γιατρός μου είπε να έχω συγκεκριμένη ώρα που το παίρνω, όχι γιατί έτσι πρέπει, αλλά για να μην το ξεχνάω. Τα έπαιρνα για ένα μήνα (και έγινα σαν αρκουδάκι που λέγαμε..) και μια μέρα το πήρα μισή ώρα αργότερα και άρχισε να τρέχει αίμα από κάτω (και δεν ήτανε περίοδος γιατί έίχε τελειώσει 6β μέρες πριν..).. Και τα σταμάτησα. Με το που τα σταμάτησα, μετά από μια βδομάδα περίπου έφυγαν οι τρίχες!! Και γενικά ρε κορίτσια, είναι χάπια! Άλλο να τα παίρνεις σαν θεραπεία, και άλλο γενικώς!

http://orosal.blogspot.com

19Πολυκυστικές.. Empty Απ: Πολυκυστικές.. Δευ Σεπ 05, 2011 12:00 pm

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emena den efygan h trixes ,k twra pou peiga sto giatro mou mou eipe ola ok egw exw mikres se wothikes aplos exw polla wothylakia panw tous[img][/img]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις