Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
186 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 186 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΤΟΥΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΜΒΑΙΝΩ ΟΤΑΝ ΑΠΕΙΛΕΙΤΑΙ Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ. Ε ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΤΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ ΔΕΝ ΑΠΕΙΛΕΙΤΑΙ.ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΣΦΑΞΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΄ΚΥΡΙΑΣ' ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΜΑΛΛΙΑ, ΔΕΝ ΣΠΡΩΞΑΝΕ, ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΣΑΝΕ?! ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΕΡΝΑΝ ΦΑΣΕΙΣ. ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΗΡΘΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΜΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ-ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ- ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ. ΠΗΓΕ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΠΕΜΕΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕ. ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ-ΣΥΝΟΔΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΧΕΡΙ. ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΛΑ Twisted Evil . ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ... ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ.ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΣΑΙ ΟΚ. ΤΩΡΑ ΑΝ Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΑΚΑΤΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Ε ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΚΑΚΩΣ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΩ, ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ -ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ- ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΣΟ ΛΑΘΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΤΑ ΞΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ Η ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΑΦΟΥ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΕ ΕΤΩΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΟΛΟ ΤΙΜΩΡΙΑ Κ ΟΛΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΕΙ.

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ιδιο ακριβως επαθα κι εγω την πρωτη μας μερα στον παιδικο
ο δικος μου τραβηξε τα μαλια σε ενα αγορακι
δεν προλαβα να μπω και να ζητησω συγνωμη γιατι η δασκαλα μου ειπε οτι τετοια περιστατικα θα συμβουν πολλα και θα τα διαχειριστει εκεινη

οι γονεις του αλλου παιδιου το πηραν και εφυγαν δεν τον αφησαν καθολου να κατσει

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο.
Γενικότερα υπάρχουν κάποιοι γονείς που αν μπορούσαν τα παιδιά τους θα τα είχαν μέσα σε βιτρίνα -αυτό δεν γίνετε αν θέλεις το παιδί σου να αποκτήσει έλεγχο για τη ζωή του πρέπει να τους αφήνεις επιλογές και να είσαι κοντά να επέμβεις μόνο αν το πράγμα γίνει επικίνδυνο για ένα απο τα παιδιά ακόμα και το δικό σου να μην είναι .

αγορομανούλα

αγορομανούλα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[/quote]
ΦΥΣΙΚΑ Κ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ,ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΑΜΕΡΙΜΝΗ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΟ ΘΕΑΜΑ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΞΕΝΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ Κ ΖΗΤΗΣΑ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ,ΑΣΧΕΤΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΤΣΙΔΑ.[/quote]

Ε ΤΟΤΕ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΕΡΣΙΜΟ ΤΗΣ.ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ "ΤΕΤΟΙΕΣ" ΜΑΜΑΔΕΣ. ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω θελω να σου πω οτι ειχα πει κ σε μια φιλη μου που η κορη της ηταν ενα επιθετικο παιδι....λεω ηταν γιατι πλεον εχει ηρεμησει πολυ....της ειπα λοιπον οτι εφοσον ξερεις οτι το παιδι σου χτυπαει να εισαι παντε σε αποσταση αναπνοης διπλα του γιατι δεν φταινε τα αλλα παιδακια να τρωνε το ξυλο της κορης σου...εγω προσωπικα δεν τα βαζω με τα παιδακια αλλα νευριαζω οταν η μαμα καθετε κ πινει καφε,,αφου ξερεις οτι το παιδι σου χτυπαει να εισαι κοντα να προλαβεις καταστασεις....δεν μιλαω για σενα μιλαω γενικα..απο κει και περα να γινει τα παντα λυνονται με ωραιο τροπο κ δεν φερεσε ετσι σε ενα παιδακι που ειαι μικρο κ σιγουρα δεν καταλαβαινει!

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastazia έγραψε:εγω θελω να σου πω οτι ειχα πει κ σε μια φιλη μου που η κορη της ηταν ενα επιθετικο παιδι....λεω ηταν γιατι πλεον εχει ηρεμησει πολυ....της ειπα λοιπον οτι εφοσον ξερεις οτι το παιδι σου χτυπαει να εισαι παντε σε αποσταση αναπνοης διπλα του γιατι δεν φταινε τα αλλα παιδακια να τρωνε το ξυλο της κορης σου...εγω προσωπικα δεν τα βαζω με τα παιδακια αλλα νευριαζω οταν η μαμα καθετε κ πινει καφε,,αφου ξερεις οτι το παιδι σου χτυπαει να εισαι κοντα να προλαβεις καταστασεις....δεν μιλαω για σενα μιλαω γενικα..απο κει και περα να γινει τα παντα λυνονται με ωραιο τροπο κ δεν φερεσε ετσι σε ενα παιδακι που ειαι μικρο κ σιγουρα δεν καταλαβαινει!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΔΙΑΦΟΡΕΣ Κ ΑΝΑΙΣΘΗΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ.ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.ΤΙΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΤΡΟΠΟ,ΤΗΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΜΕ ΕΝΤΟΝΟ ΤΡΟΠΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ.ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΗΛ???ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΡΩ?ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ.ΑΝΤΙΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ.ΡΩΤΗΣΑ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΤΗΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ Κ ΤΟ ΚΟΒΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΞΕΜΑΛΙΑΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ.ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗ ΘΕΣΗ,ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις