Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
386 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 386 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
andith έγραψε:
mama katerina έγραψε:απο βζ καλα παμε ολες βλεπω ε??
κι γω θα ηθελα λιγο πιο μικρο επισης να ξυπνουσα αυριο και να μην ειχα τα περιττα κιλα επισης θα ηθελα να ειχα 5 ποντους ακομη στο υψος μου αντι για 1,70 να ημουν 1,75
αυτα.. Very Happy

δε θες!εγω που ειμαι 1,76 θα ηθελα να ημουν 1,70!η τουλαχιστον να μην ειχα ποδι βαρκα!
οποε λοιπον θα ηθελα να μην φοραω 42 νουμερο παπουτσι αλλα 40 γινετε?κ μια ανορθωση στηθους κ κοιλιακους!αυτα!α!τα ψωμακια μου μηπως τα θελει καμια?γιατι ειδα οτι ανταλαζατε στηθος πριν! Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 215994 Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 215994

πω πω! εγώ φορώ 37 από το γυμνάσιο......αφού σήμερα σκεφτόμουν να έριχνα μια ματιά και στα παιδικά.... Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 654316

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!! εγω φοραω 40

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Προσφέρω πλούσια μακριά μαλλιά με μπούκλες.. και ζητάω στήθος!!

Για να σταματήσει να λέει ο άντρας μου στο μωρό.. "όλο το ρούφηξες! ήτανε που ήτανε μικρό, δεν άφησες τίποτα! Και δεν έχω και λεφτά για να της βάλω σιλικόνη.." Laughing Laughing Laughing

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ 2 ΒΥΖΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΜΟΥ, ΕΝΑ ΣΩΣΙΒΙΟ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟ, ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΡΑΓΑΔΕΣ -ΛΙΓΕΣ-ΣΤΟΝ ΠΩΠΩ. Α ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΝΑΔΑ ΣΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙ. ΤΑ ΔΙΝΩ ΟΣΟ ΟΣΟ ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ λοιπον δινω κατι ραγαδες στη κοιλια στο στηθος την το σωσηβιο γυρω γυρω τις ουλες μου απο το καψιμο το ενα στηθος (γτ ειναι ανησα με ενα νουμερο διαφορα) για ενα σαν το αριστερο βυζι μου κ τους μονιμους μαυρους κυκλους μου.σε τιμη ευκαιριας ετσι....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωωω, κι εγω τίποτα δεν θα άλλαζα (είδατε το ποστ παραπάνω, είμαι απόλυτα ευχαριστημένη με τον εαυτό μου... Shocked ) ναι, αλλά τωρα με αυτα που είπατε, θέλω και μακρύτερα πόδια, κι εγω θέλω να γίνω 1,76, και να φύγουν οι ραγάδες απο όπου έκατσαν, να φύγει η κυτταρίτιδα και η μία άσπρη τρίχα που είδα τις προάλλες να ξεκουμπιστει και να μην ξαναγυρίσει. θα ήθελα και λιιιιιγο μεγαλύτερο μέτωπο, να μπορώ να κόψω μια φράντζα της προκοπής.
Και να φύγουν ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ οι τρίχες απο πόδια/μπικίνι/μασχάλες/μουστάκι.

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω κατι φρατζολακια στους γοφους...αντε τωρα πως να τα μαζεψω

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
1) Ύψος (τουλάχιστον 1,65)
2) Μύτη (λεπτότερη)
3) Μαύρους κύκλους
4) Χείλια (λίγο πιο γεμάτα)
5 Μαλλιά (περισσότερα και πιο δυνατή την τρίχα)

Καλά είναι ως εδώ ή να συνεχίσω??
Laughing Laughing Laughing Laughing

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Πωωω, κι εγω τίποτα δεν θα άλλαζα (είδατε το ποστ παραπάνω, είμαι απόλυτα ευχαριστημένη με τον εαυτό μου... Shocked ) ναι, αλλά τωρα με αυτα που είπατε, θέλω και μακρύτερα πόδια, κι εγω θέλω να γίνω 1,76, και να φύγουν οι ραγάδες απο όπου έκατσαν, να φύγει η κυτταρίτιδα και η μία άσπρη τρίχα που είδα τις προάλλες να ξεκουμπιστει και να μην ξαναγυρίσει. θα ήθελα και λιιιιιγο μεγαλύτερο μέτωπο, να μπορώ να κόψω μια φράντζα της προκοπής.
Και να φύγουν ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ οι τρίχες απο πόδια/μπικίνι/μασχάλες/μουστάκι.
Μέτωπο άκουσα και είπα να συνδεθώ για να σε βοηθήσω! Εχω εγώ μεγάλο, μην αγχώνεσαι ότι δε θα βρείς!! Πού θέλεις να γίνει η ανταλλαγη Smile ?? Βέβαια, δεν μπορώ να σου δώσω απλά λίγο, ολο το χαρίζω!! Τι?? Μισές δουλειες? Very Happy ???

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η μυτη μου θελει λιγο κοψιματακι Razz

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενα αυριο που θα συναντηθουμε ας ανταλλαξουμε τα περισσευούμενα -μετωπο να θες- εδω-! αεροδρόμιο!!!!
Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραία, νομίζω ότι είναι το μόνο που μου λείπει, από όλα τα υπόλοιπα έχω....μπλοοοοοοοοολικαααααααααααα...

elenaki83

elenaki83
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nena έγραψε:Ωραία, νομίζω ότι είναι το μόνο που μου λείπει, από όλα τα υπόλοιπα έχω....μπλοοοοοοοοολικαααααααααααα...

Καλά.... το κειμενάκι που'χεις γράψει για το ότι κάνουμε τα πάντα λάθος είναι ΘΕΪΚΟ!!!!!!!
Και πόσο δίκιο έχεις....

Πάντως όσον αφορά την ερώτησή σου.... θα άλλαζα την πλαδαρή κοιλιά που μου έμεινε μετά τη γέννα, την κυταρρίτιδα (που αυξηθηκε με την εγκυμοσύνη), την περιφέρεια, το χαλαρό στήθος...... να πώ κι άλλα????

Όχι ότι πριν την εγκυμοσύνη ήμουν μοντέλο, αλλά τώρα παράγινε το κακό....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenaki83 έγραψε:Όχι ότι πριν την εγκυμοσύνη ήμουν μοντέλο, αλλά τώρα παράγινε το κακό....
Ρε συ, κι εγω αυτην την εντυπωση είχα, ότι πάντα ημουν κάπως πιο γεμάτη, αλλά τις προάλλες είδα το βίντεο απο το γάμο της κουμπάρας μο πριν 10 χρόνια και το μόνο που έχω να πω είναι ότι ημουν μια Ζιζελ!!! Αφου με έβλεπα δίπλα σε άτομα που θεωρουσα ότι έχουν κορμάρα και με έβρισκα πιο κορμάρα... (με έπιασαν οι μετριοφροσύνες τωρα, δε βλεπω τα μουτρα μου.. Razz )...
Μελαγχόλησα πάλι... πωωωωωωω... Shocked Shocked

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw prin ta mwra hmouna kormara o nai twra omws den mpwro na perigrapsw

elenaki83

elenaki83
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nena έγραψε:
elenaki83 έγραψε:Όχι ότι πριν την εγκυμοσύνη ήμουν μοντέλο, αλλά τώρα παράγινε το κακό....
Ρε συ, κι εγω αυτην την εντυπωση είχα, ότι πάντα ημουν κάπως πιο γεμάτη, αλλά τις προάλλες είδα το βίντεο απο το γάμο της κουμπάρας μο πριν 10 χρόνια και το μόνο που έχω να πω είναι ότι ημουν μια Ζιζελ!!! Αφου με έβλεπα δίπλα σε άτομα που θεωρουσα ότι έχουν κορμάρα και με έβρισκα πιο κορμάρα... (με έπιασαν οι μετριοφροσύνες τωρα, δε βλεπω τα μουτρα μου.. Razz )...
Μελαγχόλησα πάλι... πωωωωωωω... Shocked Shocked



ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧ κι εγώ το'παθα αυτοοοοοοοοό!!!!!!! Βλέπω τον γάμο μου (πριν 3 χρόνια) και μένω ξερή!!! Βλέπω τα τζην που πριν τ'βλεπα κι έλεγα "πω πωωωωωω, τι κ@λαρα είναι αυτή που έχω...." τώρα τα βλέπω και λέω.... "καλέ.... τι κ@λαράκι είναι αυτό που είχα...."

(μήπως έχω κάποιο πρόβλημα....????)

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οποτε κοριτσια θα συναντηθουμε ολες μαζι για να ανταλλαξουμε τα ανεπιθυμητα μερη του σωματος μας..η μια θα κρατει τα βυζια η αλλη το κουτελο η αλλη καποιους ποντους η αλλη μαλλι κ.α.... Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 328109 Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 328109 Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 328109

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν δν ειχα κανενα τρομερο σωμα,αλλα λογω καταγωγης ημουνα ολο καμπυλες τις οποιες περιφρονουσα πιστευωντας πως ειναι τοπικο παχος.Κι τωρα που βλεπω φωτο κ γω απο παλια λεω αα καλααα

Τωρα μετα τη γεννα αν θα μπορουσα θα αλλαζα τη κοιλια που εχω απο την εγκυμοσυνη κ που σιγουρα θα μ μεινει κι απο τη δευτερη,θα εκανα μια ανορθοση στηθους μια εξαφανιση κυτταριτιδας κι λειζερ αποτριχωση παντου.Αμα γινουν αυτα πιστευω οτι θα βλεπομαι.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω πως το προβλημα ολων μας δεν ειναι να αλλαξουμε τους εαυτους μας!!!!!!!!!!!αλλα να αλλαξουμε τους αντρες μας!!!!!!!!διοτι αν οι αντρες μας ηταν πλαστικοι χειρουργοι 1ον θα μας ειχαν κανει το κατιτις τους και 2ον θα ειχαν τοοοοοοοοσα χρηματα ωστε να εχουμε περσοναλ τεινερ,διατροφολογο,μαγειρισσα,νταντα κ φυσικα απειρες πιστωτικες και δε θα ειχαμε κανενα μα κανενα απο τα παραπανω προβληματα...αρα κοριτσια μου και παλι καταληγουμε στο γνωστο συμπερασμα οτι ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] χαχαχαχαχα

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:νομιζω πως το προβλημα ολων μας δεν ειναι να αλλαξουμε τους εαυτους μας!!!!!!!!!!!αλλα να αλλαξουμε τους αντρες μας!!!!!!!!διοτι αν οι αντρες μας ηταν πλαστικοι χειρουργοι 1ον θα μας ειχαν κανει το κατιτις τους και 2ον θα ειχαν τοοοοοοοοσα χρηματα ωστε να εχουμε περσοναλ τεινερ,διατροφολογο,μαγειρισσα,νταντα κ φυσικα απειρες πιστωτικες και δε θα ειχαμε κανενα μα κανενα απο τα παραπανω προβληματα...αρα κοριτσια μου και παλι καταληγουμε στο γνωστο συμπερασμα οτι ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] χαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχα Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 587529

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:νομιζω πως το προβλημα ολων μας δεν ειναι να αλλαξουμε τους εαυτους μας!!!!!!!!!!!αλλα να αλλαξουμε τους αντρες μας!!!!!!!!διοτι αν οι αντρες μας ηταν πλαστικοι χειρουργοι 1ον θα μας ειχαν κανει το κατιτις τους και 2ον θα ειχαν τοοοοοοοοσα χρηματα ωστε να εχουμε περσοναλ τεινερ,διατροφολογο,μαγειρισσα,νταντα κ φυσικα απειρες πιστωτικες και δε θα ειχαμε κανενα μα κανενα απο τα παραπανω προβληματα...αρα κοριτσια μου και παλι καταληγουμε στο γνωστο συμπερασμα οτι ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!
Θα τολμήσω να το πάω λίγο παραπέρα και να πω πώς φταίνε αυτοι που μεγάλωσαν τους αντρες μας και δεν τους έκαναν πλούσιους πλαστικους χειρουργους, να μας έχουν
...περσοναλ τεινερ,διατροφολογο,μαγειρισσα,νταντα κ φυσικα απειρες πιστωτικες...
Διαφωνείτε???????????????? Wink Wink Wink

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:νομιζω πως το προβλημα ολων μας δεν ειναι να αλλαξουμε τους εαυτους μας!!!!!!!!!!!αλλα να αλλαξουμε τους αντρες μας!!!!!!!!διοτι αν οι αντρες μας ηταν πλαστικοι χειρουργοι 1ον θα μας ειχαν κανει το κατιτις τους και 2ον θα ειχαν τοοοοοοοοσα χρηματα ωστε να εχουμε περσοναλ τεινερ,διατροφολογο,μαγειρισσα,νταντα κ φυσικα απειρες πιστωτικες και δε θα ειχαμε κανενα μα κανενα απο τα παραπανω προβληματα...αρα κοριτσια μου και παλι καταληγουμε στο γνωστο συμπερασμα οτι ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!
Θα τολμήσω να το πάω λίγο παραπέρα και να πω πώς φταίνε αυτοι που μεγάλωσαν τους αντρες μας και δεν τους έκαναν πλούσιους πλαστικους χειρουργους, να μας έχουν
...περσοναλ τεινερ,διατροφολογο,μαγειρισσα,νταντα κ φυσικα απειρες πιστωτικες...
Διαφωνείτε???????????????? Wink Wink Wink

συμφωνωωωωω και επαυξανω!!!!! Rolling Eyes

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:νομιζω πως το προβλημα ολων μας δεν ειναι να αλλαξουμε τους εαυτους μας!!!!!!!!!!!αλλα να αλλαξουμε τους αντρες μας!!!!!!!!διοτι αν οι αντρες μας ηταν πλαστικοι χειρουργοι 1ον θα μας ειχαν κανει το κατιτις τους και 2ον θα ειχαν τοοοοοοοοσα χρηματα ωστε να εχουμε περσοναλ τεινερ,διατροφολογο,μαγειρισσα,νταντα κ φυσικα απειρες πιστωτικες και δε θα ειχαμε κανενα μα κανενα απο τα παραπανω προβληματα...αρα κοριτσια μου και παλι καταληγουμε στο γνωστο συμπερασμα οτι ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!
Θα τολμήσω να το πάω λίγο παραπέρα και να πω πώς φταίνε αυτοι που μεγάλωσαν τους αντρες μας και δεν τους έκαναν πλούσιους πλαστικους χειρουργους, να μας έχουν
...περσοναλ τεινερ,διατροφολογο,μαγειρισσα,νταντα κ φυσικα απειρες πιστωτικες...
Διαφωνείτε???????????????? Wink Wink Wink

συμφωνωωωωω και επαυξανω!!!!! Rolling Eyes

ειχατε δεν ειχατε παλι την πεθερα μου σκεφτηκα συνειρμικα και σκεφτηκα οτι την παρασκευη θα παω και οιμεεεεεεεε μελαγχολησα......
παντως δεν εχετε αδικο............. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:
andith έγραψε:
mama katerina έγραψε:απο βζ καλα παμε ολες βλεπω ε??
κι γω θα ηθελα λιγο πιο μικρο επισης να ξυπνουσα αυριο και να μην ειχα τα περιττα κιλα επισης θα ηθελα να ειχα 5 ποντους ακομη στο υψος μου αντι για 1,70 να ημουν 1,75
αυτα.. Very Happy

δε θες!εγω που ειμαι 1,76 θα ηθελα να ημουν 1,70!η τουλαχιστον να μην ειχα ποδι βαρκα!
οποε λοιπον θα ηθελα να μην φοραω 42 νουμερο παπουτσι αλλα 40 γινετε?κ μια ανορθωση στηθους κ κοιλιακους!αυτα!α!τα ψωμακια μου μηπως τα θελει καμια?γιατι ειδα οτι ανταλαζατε στηθος πριν! Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 215994 Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 215994

λες ε??? χαχαχχαχαχα να σου πω τα παπουτσια παραγγελια τα κανεις? Razz Razz Razz

ναι εχω κανει 2 φορες παραγγελια σε βιοτεχνια,μποτες!μερικες φορες βρισκω 41 με μεγαλο καλαποδι(migato κυριως)και τα clarks εχουν 41,5 που μου κανει(οχι παντα)φετος βολευτηκα πολυ τα ipanema που φτιαχνει η ζιζελ,αν ξερετε το 41 ειναι ακριβως στο ποδι μου!το πιο αστειο ειναι οταν παω σε μαγαζια και δεν εχουν 41 να επιμενουν να δοκιμασω το 40!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:
mama katerina έγραψε:
andith έγραψε:
mama katerina έγραψε:απο βζ καλα παμε ολες βλεπω ε??
κι γω θα ηθελα λιγο πιο μικρο επισης να ξυπνουσα αυριο και να μην ειχα τα περιττα κιλα επισης θα ηθελα να ειχα 5 ποντους ακομη στο υψος μου αντι για 1,70 να ημουν 1,75
αυτα.. Very Happy

δε θες!εγω που ειμαι 1,76 θα ηθελα να ημουν 1,70!η τουλαχιστον να μην ειχα ποδι βαρκα!
οποε λοιπον θα ηθελα να μην φοραω 42 νουμερο παπουτσι αλλα 40 γινετε?κ μια ανορθωση στηθους κ κοιλιακους!αυτα!α!τα ψωμακια μου μηπως τα θελει καμια?γιατι ειδα οτι ανταλαζατε στηθος πριν! Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 215994 Τι θα αλλάζατε στην εμφάνιση σας; - Σελίδα 3 215994

λες ε??? χαχαχχαχαχα να σου πω τα παπουτσια παραγγελια τα κανεις? Razz Razz Razz

ναι εχω κανει 2 φορες παραγγελια σε βιοτεχνια,μποτες!μερικες φορες βρισκω 41 με μεγαλο καλαποδι(migato κυριως)και τα clarks εχουν 41,5 που μου κανει(οχι παντα)φετος βολευτηκα πολυ τα ipanema που φτιαχνει η ζιζελ,αν ξερετε το 41 ειναι ακριβως στο ποδι μου!το πιο αστειο ειναι οταν παω σε μαγαζια και δεν εχουν 41 να επιμενουν να δοκιμασω το 40!

εισαι μια ψηλη γυναικαρα δηλαδη και θελεις να κοντυνεις? scratch
μια χαρα σε βρισκω θες να μου δωσεις τους 6 ποντους σου? Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι, να τους μοιραστουμε τους 6, να παρουμε απο 3 η καθεμια (αυτο ακουστηκε κάπως...) και να γίνουμε 1.73???? Συμβιβάζεσαι???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις