Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 10:01 am

Μπεμπάκι..:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια. όσες δεν με γνωρίζεται είμαι η Αθανασία 21 χρονων. Πριν μία εβδομάδα έκανα τεστ ΠΑΠ πρώτη φορά και σήμερα πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο μου για τα αποτελέσματα. Μου είπε ότι όλα είναι καλά εκτός από μία υποψία για κονδυλώματα. Μου είπε ότι οι κυτταρολόγοι πολλές φορές δεν είναι σίγουροι και έτσι δίνουν το χειρότερο αποτέλεσμα για να είναι καταλυμένοι. Μου είπε ότι θα χρειασεί να κάνουμε επανεξέταση σε 3 μήνες για να είμαστε σίγουροι.Από την ώρα που μου το είπε μπαίνω στο ίντερνετ και κοιτάω όλα τα σχετικά για τα κονδυλώματα και η αλήθεια είναι ότι έχω τρομακρατηθεί ΠΟΛΥ..Με τον σύντροφο μου είμαστε μαζί 2 χρόνια σχεδόν και έχουμε αποκλειστική σχέση..Αύριο θα πάμε να κάνει εξέταση και ο σύντροφος μου μήπως έχει και αυτός. Επίσης ο γυναικολόγος μου, μου είπε να κάνω και το εμβόλιο κατά του καρκίνου του τραχήλου. Εδώ είναι που έχω ένα σωρό αμφιβολίες. Είναι πολλοί που λένε ότι μπορεί να προκαλέσει πολλά γιατί δεν έχει ελεγχθεί και βγήκε απλά σε μία οικονομική καταστροφή της εταιρίας για να βγάλει χρήματα. Διάβασα ότι έχει προκαλέσει γενετικές ανωμαλίες στα μωρά που έφεραν γυναίκες που εμβολιάστηκαν και έχω πάθει ΥΣΤΕΡΙΑ...Δεν ξέρω τι να κάνω..Θα μιλήσω βέβαια και με τον γιατρό μου πιο αναλυτικά αλλά αυτό το άγχος με τρελαίνει..Έχει εμβολιαστεί καμία με το εμβόλιο κατά του καρκινου του τραχήλου? Έχει κολλήσει καμία κονδυλώματα?

2Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 10:10 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το εμβόλιο δεν το έκανα, μετά από προσωπική μελέτη... Είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα! Κανείς ακόμα δε γνωρίζει αν είναι αποτελεσματικό ή όχι..

3Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 10:14 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ό,τι αφορά τον ιό hpv τώρα..

Δεν θεραπευόμαστε ποτέ από τον ιό των κονδυλωμάτων και μένουμε φορείς δια βίου, αλλά το ανοσοποιητικό μας σύστημα (όταν είναι σε καλή κατάσταση) τον κρατά υπό έλεγχο. Αν όμως το ανοσοποιητικό μας καταπέσει, τα κονδυλώματα μπορεί να ξαναβγούν, όπως και συμβαίνει με άλλους ιούς (π.χ.έρπητας).Μεταδίδονται και με τον στοματικό έρωτα, αλλά πολύ σπάνια και εμφανίζονται στην εσωτερική επιφάνεια του στόματος ή στη γλώσσα.
Είναι σεξουαλικά ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΗ νόσος. Δηλαδή, μεταδίδονται, τα κολλάς από κάπου.Κανείς δεν μπορεί να πει με βεβαιότητα αν και για πόσο χρόνο μετά τη θεραπεία κονδυλωμάτων ο ιός συνεχίζει να μεταδίδεται από τη συγκεκριμένη περιοχή. Στην πράξη, αν μερικούς μήνες μετά από τη θεραπεία δεν εμφανιστούν νέα κονδυλώματα συνήθως η περιοχή θεωρείται θεραπευμένη. Κανείς δεν ξέρει πόσοι μήνες ακριβώς χρειάζεται να περάσουν.

Ο φίλος σου υπάρχει περίπτωση να μην έχει κολλήσει, αλλά γενικά τα κονδυλώματα μεταδίδονται πολύ εύκολα.

Είναι σοβαρή η σχέση σας? Και πόσο αποκλειστική? Αν δεν στα κόλλησε ο σύντροφος σου? Εσύ από που τα κόλλησες?

4Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 10:22 am

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ

5Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 10:24 am

Μπεμπάκι..:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lilliput έγραψε:
Είναι σοβαρή η σχέση σας? Και πόσο αποκλειστική? Αν δεν στα κόλλησε ο σύντροφος σου? Εσύ από που τα κόλλησες?

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.. Η σχέση μου με τον σύντροφό μου ναι είναι σοβαρή. Μένουμε μαζί και όταν με το καλό τελειώσω τις σπουδές μου λέμε να επισημοποιήσουμε. Είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤιΚΗ η σχέσης μας, από την μεριά σίγουρα (θέλω να πιστεύω και από την δική του).
Επίσης δεν έχω κολλήσει κονδυλώματα μου είπε ότι υπάρχει υποψία..Αύριο θα πάμε για να εξεταστεί ο σύντροφος μου μήπως τυχών έχει.

6Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 10:33 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απλά να ξέρεις ότι είναι μόνο σεξουαλικά μεταδιδόμενος ιός.. εύχομαι να είναι όλα οκ κορίτσι μου!!

7Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 10:55 am

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μην τρομάζεις ουσιαστικά θέλει έλεγχο κάθε χρόνο. Ακόμη και να εχεις τον ιο πρεπει να είσαι πολύ αμελής και να μην κάνεις τεστ ΠΑΠ για χρόνια ώστε να εξελιχθεί σε κάτι άσχημο.

8Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 12:32 pm

mylife

mylife
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...
ΑΡΧΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΣΩ ΕΙΝΑΙ: ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ HPV
ΣΤΑ 20 ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ Ο HPV ΑΠΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ, ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ, ΒΙΟΨΙΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ HPV. (Η ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΤΟΥ.) ΟΝΤΩΣ Ο ΙΟΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΠΟΤΕ...ΑΠΛΑ "ΚΟΙΜΑΤΑΙ" Η "ΞΥΠΝΑΕΙ" ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ.
ΕΙΝΑΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΟΣ ΙΟΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΟΥ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ "ΞΥΠΝΗΣΕ" ΤΩΡΑ...Η ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ (ΦΟΡΕΑΣ) ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΛΗΣΕ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΙΣΤΟΣ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ...ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΥΓΑΔΑΚΙΑ Wink ΝΑΙ??? No
ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ 25(ΣΕ 3 ΔΟΣΕΙΣ,ΓΙΝΕΤΑΙ) ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΑ...ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ! Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΜΕΛΗΤΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ, ΜΕ ΧΡΟΝΙΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΣΕ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΜΕΛΗΣ ΣΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Ο HPV ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΕST ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ!
ΦΙΛΙΑ ΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ: ΘΑ ΑΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ! sunny

9Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τρι Σεπ 06, 2011 11:28 pm

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα, πριν απο 5 χρονια και ενω ειχα να κανω παπ 2 χρονια (σχετικο η μη δεν ξερω) μου βρηκαν και εμενα κονδυλωματα. Επειδη τυχαινει να εχω γυναικολογο στην οικεγενεια και η πρωτη μου ξαδερφη τοτε τελειωνε την ειδικοτητα της (πλεον γυναικολογος μου) με καθυσηχασαν και μου ειπαν να επαναλαβω την εξεταση σε 3 μηνες. Μετα απο 3 μηνες τα πραγματα δεν ηταν και τοσο καλα. Εκανα κολποσκοπιση, μετα μου πηραν ενα κομματι για βιοψια και δυστυχως ηταν απο τους επικυνδινους τυπους οποτε εκανα αμεσως εγχειρηση για να αφαιρεσω το μολυσμενο τμημα (τραχηλο). Απο τοτε καθε 6 μηνες κανω παπ. Αυτο που σου ειπαν τα κοριτσια ειναι σωστο, μεταδιδεται μονο μεσω των επαφων και μπορει να το εχεις κολλησει ειτε εσυ ειτε ο συντροφος σου και απλα τωρα να φανηκε. Ο συντροφος σου σιγουρα το εχει γιατι οπως ειπα ειτε το εχει εκεινος απο παλια ειτε τον κολλησες εσυ τωρα αλλα δεν εχει ουσια να το ψαξει αφου δεν εχουν καποια επιπτωση στην δικη του υγεια. Περσι εκανα και εγω το εμβολιο γιατι πλεον εχει αποδειχθει οτι και εμεις που εχουμε τον ιο το εμβολιο καθυστερει την πιθανη επανεμφανιση του. Ειχα και αλλες επιπτωσεις απο αυτη την κατασταση αλλα δεν ειναι του παροντος. Να σκεφτεσαι θετικα, αν και καταλαβαινω ποσο εχεις αγχωθει και να ξερεις οτι υπαρχουν παρα πολυ τυποι κονδυλωματων και πολυ λιγοι ειναι οι επικυνδινοι. Οτι αλλη απορια θες η εχεις εδω ειμαι ειτε μεσα πο πμ

10Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τετ Σεπ 07, 2011 3:06 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου έστειλα πμ!Smile

11Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τετ Σεπ 07, 2011 3:42 am

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Σου έστειλα πμ!Smile

δεν μου ηρθε κατι (νομιζω)

12Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τετ Σεπ 07, 2011 4:21 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vre koritsia gia peite mou kati sto test pap an exeis ton io den tha fanh oti ton exeis?

13Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τετ Σεπ 07, 2011 4:42 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggelina25 έγραψε:vre koritsia gia peite mou kati sto test pap an exeis ton io den tha fanh oti ton exeis?

Αγγελίνα εξαρτάται από το αν ο ιός είναι σε έξαρση και αν είναι εξαρτάται από το αν ο γιατρός θα πάρει δείγμα από το σημείο στο οποίο βρίσκεται.

Τοτούλα δεν το έστειλα σε σένα βρε το πμ!

14Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τετ Σεπ 07, 2011 4:45 am

Μπεμπάκι..:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον σας.. Πραγματικά με κάνατε να νιώθω λιγάκι πιο ήρεμη και το πρώτο μεγάλο ΣΟΚ νομίζω πέρασε..Ελπίζω σε 3 μήνες η υποψία να διαψευσθεί και να μην έχω τίποτα. Τώρα ακόμα και αν έχω θα το αντιμετωπίσω με όποιον τρόπο χρειαστεί..

15Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Empty Απ: Τεστ ΠΑΠ-αποτελέσματα Τετ Σεπ 07, 2011 5:03 am

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν ειχες μια φορα παντα θα εχεις αλλα ειναι αυτο που ειπε και carrie οταν ειναι σε υφεση δεν "φαινοντε"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις