Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοεις διπλα εκει που κατερρευσε η παραλία? κα ιο γοητευτικοτατος κατα τα αλλα δημαρχος μας το κραταει ως αξιοθεατο για να θυμομαστε τι καταστροφη εκανε το τσουναμι?
ε ναι λοιπον! λειτουργει- κα ιθα σου ρθω και με τη παντόφλα κυρια μου γιατι διπλα μενω!χαχαχα
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοποτε θελετε!!!!!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πού μαρη μένεις δίπλα? στην αρχη της καβαλας εννοώ, όπως ερχομαι εγω.. ουχι στον Μασουτη του βυρωνος.. εχει κι εκει παιδοτοπο??? οσο ζω μαθαινω.
κι επισης - οταν λες κατερρευσε η παραλία? εκει στο φάληρο?? (εδω η σκεπη του κολυμβητηρίου επεσε, ανθρωπων εργα, και δεν εγινε τίποτις, θα τα βάλουμε μετα και με τα φυσικά φαινόμενα? ε ουχι!!!)

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα οκ
καταλαβα που εννοεις! κανενα προβλημα κυρια μου -ερχομαστε κ εκει!
μεσα στα σπιτια ειναι -πισω απτον Μασουτη- οχι τον αλλο που ειναι πανω στο δρομο..ε?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ρε συ, σε ενα στενακι. σε βολεύει εκει? Εγω συνηθως αφηνω το αυτοκίνητο εκει στα γηπεδάκια (οταν πηγαινα στα ΙΕΚ, διοτι δυσκολευόμουν να το βάλω μεσα στην αυλή Rolling Eyes )
Καλα, θα ξαναεπικοινωνησουμε για το μιτινγκ, αν και απο τοι μας βλέπω, ειμαστε του πατ-κιουτ, ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε!
ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ! - Σελίδα 3 215994

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντου με βολευει μεσα στην Καβαλα- γιατι τσακ μπαμ θα με πεταξει καποιος! θα το κανουμε-θελω να γνωρισω τον Αλεξ! ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ! - Σελίδα 3 654316

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να πω...
Με τα 'θέλω να πω στον...', 'θέλω να πω στην...' μου διέφυγε το κυριώς θέμα της ημέρας...
Έχασα τζάμπα τον χρόνο μου ανάμεσα στην δουλειά να διαβάζω και στο τέλος έμεινα (ως συνήθως) με ένα ερωτηματικό.

Ώστε βρεθήκατε πουλάκια μου...
Κούκλες όόόόόόόλες η μαμάδες (είσασταν και πάρα πολλές).
Άντε κι ελπίζω και εγώ να πιούμε έναν καφέ μαζί κάποια στιγμή.

Α και Νένα, μη σε ξανακούσω να μιλάς για τα κιλά σου. Είσαι πολύ πιο ωραία τώρα από εκείνη τη φωτό που είχες βάλει κάποια στιγμή στο άβαταρ σου.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιιιιιιιιι, τι ΜΕ ειπε ρε κοριτσια, ΜΕ εβρισε την πιο ωραια φωτο που εχω βγει ποτε!! Ιιιιιιι, προσβόλαααααα!!! Ιιιιιιι...
καλά μαρη, κι εσυ βρισκεις πιο ωραια την χτεσινη απο εκείνη? Καταρχην τοτε ημΑν πιο νεα, πιο αδυνατη, νο σκοτουρες, νο εγνοιες, και με προσωπο φράπα (ασχετως αν το προσωπο το επιμελήθηκαν τα 120 ενωμένα εργοστασια μακιγιαρισματος και ειδών κομμωτηρίου..).

Και ποια ΜΕ ειπε οτι τζαμπα πηγα κομμωτηριο και δε φαινεται το μαλλι??? Ιιιιι και σε σένα, αν σε πιασω στα χερια μου, ουτε το δικο σου μαλλι θα φαινεται. Παλάλα!

ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ! - Σελίδα 3 215994 ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ! - Σελίδα 3 215994 ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ! - Σελίδα 3 215994

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σταματα καλε- καλα σου λεει η Δεσποινα-
αντε την αλλη φορα δεν θα αρχισουμε παλι την μιρλα για το πως περασαν 20 χρόνια...θα κατσουμε να μετρησουμε τις τριχες στο κεφάλι μου που ειναι και τοσες που μεχρι να φερει τις φραπεδιες ο σερβιτόρος θα εχουμε τελειωσει! Razz

εδω που τα λεμε... εμεις δεν ειμαστε για καφε..ξενερωμα-ειμαστε για ρετσινοτσίπουρα-
θα το κανουμε κ αυτο εεεεεεεεεεεεεεεε????

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαστε, δε λέω, αλλά ποιος θα οδηγησει σπίτι μετα??? οεο??? εκτος κι αν παμε κανενα μεσημερι, και καθησουμε μετα και για το ξενερωμα, κανενα καφε, κανενα φρεντο, και γυρισουμε σπίτια μας απογευματοβραδακι..

όσο για τα 20 χρόνια, ασε με, το ξανακουσα σήμερις. Ακους εκει 20 χρονια απο τοτε που ειχαν ανακυρηχτει τα Σκόπια ανεξάρτητη δημοκρατία! Προχτες καλε ετρεχα στο συλλαλητηριο!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω σαν χθες πηγαιναμε σχολειο ρε...ααχ..Νενα- μου εφερε ο Χρηστος μια σακουλα χαρτινη μεγαλη με φωτο που ειχαμε χασει- τις βρηκε στο πατρικο του- ημασταν ποτε τοσο φρεσκαδουρια???
πωπω...και ξανα πωπω.....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαστε και πολλά χρονια μαζι τους ρε συ, μπουμπουκια μας πήραν... Οκ, δεν θα γουσταρα να ειμαι 19 ή 20, αλλα τα 25 ειναι ωραια ηλικία.. δε γίνεται να μέναμε εκει? (αντι να μενουμε καβαλα Razz )

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα οντως...
συμφωνω- τα 25 ειναι η καλυτερη ηλικια...
τωρα βεβαια οταν γινουμε τελειως καρακαηδόνες δεν ξερω τι θα λεμε- θα βλεπουμε φωτο στα 40 κ θα λεμε!κοιτα!!κοριτσακι ημουν κ πως σταφιδιασα!χαχα

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟΟΟΟΟ
Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:χαχαχαχα οντως...
συμφωνω- τα 25 ειναι η καλυτερη ηλικια...
τωρα βεβαια οταν γινουμε τελειως καρακαηδόνες δεν ξερω τι θα λεμε- θα βλεπουμε φωτο στα 40 κ θα λεμε!κοιτα!!κοριτσακι ημουν κ πως σταφιδιασα!χαχα
ετσι ετσι.. ο άντρας μου μου έλεγε για κάποιος που ηταν 75-80 χρονών και οταν μιλούσε για τοτε που ηταν 45 έλεγε "30 χρονια πριν.. τότε που ημουν νέος"
οπότε δικιο εχεις, ετσι θα κάνουμε Rolling Eyes

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμ... κοριτσάκια... άμα έρθω και εγώ να μείνω στην Καβάλα, θα με πάρετε στην παρέα σας;;; Είμαι καλό κοριτσάκι, αλήθεια...Embarassed

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα κατάφερα σήμερα νωρίς νωρίς κοίμησα τα παιδιά και να 'μαι και γω νυχτοπούλι (τι θα έχανα την κουβένταWink
Ακούω κάτι για ρετσίνα και τσίπουρα... και μ' αρέέέέσει...
Και ναι βρε καλύτερη είσαι τώρα αλλά που να δεις εμένα στα 40 μου... θα γίνω σέξυ 40άρα. Περιμένω πως και πως.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι ααχ κ τι δεν εδινα για μια ταβερνοκατασταση!!
ιδια ηλικια ειμαστε ε? Very Happy

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εεεεε και γω θέλωωωωωω!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε να μαζευτούμε να πιούμε!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Δεσποινακι ααχ κ τι δεν εδινα για μια ταβερνοκατασταση!!
ιδια ηλικια ειμαστε ε? Very Happy

Τώρα που είπες ηλικία.... Σκέφτομαι να ανοίξω ένα θεματάκι να θυμηθούμε τα παλιά...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο Οκτώβρη μάλλον η επόμενη , μαμαδοσυναντηση, για μένα τουλάχιστον διοτι αυτη τη βδομάδα θα ξεπατωθω.. εσεις μπορείτε να βρεθειτε ανετα, αλλα να βγαλετε φωτος να με δειξετε, καλα??

Σασα, εμεις μπορουμε να τον πιουμε τον καφε στην Χρυσουπολη, αλλα κι εσυ εχεις τρεχαματα με τα βαφτισια τωρα, εμεις με το γαμο, μετα η κουκιδα με τα δικά της βαφτισια.. μετα δεν ξέρω οιος εχει τρεχαματα, αλλα ελπίζω να σταματαμε κομματι, για να μπορεσουμε να μαμαδοσυναντηθουμε.

Αν ειναι να φερουμε παιδια, μονο παιδοτοπο ψηφιζω, και εγω μονο τον εναν θα φερω. Αν θελετε ρετσινοκατασταση, προτεινω κανενα μεσημερακι, ωστε οποιος εχει δρομο μετα να μπορει να περιμενει να φυγει η ρετσινα απο το αιμα, για να φυγει πριν νυχτωσει (οποιος οδηγει εννοΑω).

Αυτα. παω για υπνο διοτι αυριο εχω παραθυρα, βεραντες, γραφειο και σιδερο. Και να τυλιξουμε και τα κερασματα για τους καλεσμενους... ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ! - Σελίδα 3 679259 ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ! - Σελίδα 3 679259 ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΜΑΜΑΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ-ΕΞΕΤΕΛΕΣΘΗ! - Σελίδα 3 679259

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι - κ εγω θα ειμαι πιο κουλ μετα τη βαφτιση- αν κ θα παει ο αντρας μου επιστρατος κ θα μεινω μονη -οποτε εκεινη τη βδομαδα -17 με ....ποσο εινα ιδεν θυμαμαι- θα ειμαι ζορικα.
θα βρεθουμε ομως!
καληνυχτα- κ κοιτα να τυλιξεις καλα τα γλυκα εεεεεεεε?? Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Εμ... κοριτσάκια... άμα έρθω και εγώ να μείνω στην Καβάλα, θα με πάρετε στην παρέα σας;;; Είμαι καλό κοριτσάκι, αλήθεια...Embarassed
θα σε παρουμε, θα σε παρουμε, ελα εσυ εδω πανω και τα λεμε... ολο ρετσινες θα πινουμε.. (εγω που δεν πινω ρετσινα θα το ριξω στις μπυρες, οκ??)

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια, άνοιξα θεματάκι για ...παλιές καταστάσεις.
Αντε γριές κουνηθείτε!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η αληθεια ειναι οτι εχω ενα ψιλοτρεξιμο αλλα τα απογευματα ειμαι πιο χαλαρα. μπορω βεβαια να περιμενω να μαζευτουμε ολες μαζι.κουκκιδα και οποια κοπελα θελει τι λετε;ασε που ο σταυρος ξεκιναει νυχτερινο στην καβαλα οποτε μπορει να μας παει καβαλα νενα και να γυρισουμε μαζι του πισω.θα το ρυθμισουμε,οσο για τον καφε στην χρυσουπολη οποτε εισαι λασκα χτυπα ενα τηλ!καλο κουραγιο για αυριο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις