Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κορίτσια!Μπορείτε παρακαλώ να γράψετε τα δικαιολογητικά που σας ζήτησαν στο ΙΚΑ για να πάρετε την άδεια κύησης; Βρήκα κάποια στο ιντερνετ αλλά ήθελα να κάνω επαλήθευση....Ευχαριστώ εκ των προτέρων! δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 531909 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 531909

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν θυμαμαι καλα:
1)ενσημα 2 τελευταιων ετων
2)βεβαιωση γιατρου ικα με πητ
3)βεβαιωση εργοδοτη
4)το βιβλιαριο ασθενειας
νομιζω αυτα,θα σου πουμε και οι υπολοιπες κοπελες,μην τυχων κανω και κανενα λαθος

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ :
-ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ
-ΒΙΒΛΙΑΡΕΙΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ
-ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ (ΙΚΑ) ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΕΙΣ ΒΙΒΛΙΑΡΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΟΥ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΗΣ

ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΛΛΑΞΑ ΙΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΕΦΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΥ.

ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ 2 ΧΑΡΤΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΔΩΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΠΙΔΟΜΑΤΟΣ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ.

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 15/09

ΕΝΣΗΜΑ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑΝ (ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

συμπληρωσα καποια.

1)ενσημα 2 τελευταιων ετων(εχετο για ωρα αναγκης..
2)βεβαιωση γιατρου ικα με πητ
3)βεβαιωση εργοδοτη
4)το βιβλιαριο ασθενειας
5)εναν λογαριασμο τραπεζας με εσενα κατοχο.(φωτοτυπια του λογαρισμου)
6)φωτοτυπια ταυτοτητας

αν εχεις και αλλα ατομα που τα ασφαλιζεις και εκεινα τα βιβλιαρια.εγω πχ ασφαλιζω τα παιδια οποτε καικεινο..
επισης το χαρτι που θα παρεις απτον γιατρο του ικα θα ειναι στα 3 χωρισμενο. πανω θα γραψει ο γιατρος, στη μεση ειναι αυτα που θα γραψει ο εργοδοτης και κατω τα δικα σου στοιχεια.
για τραπεζα εμενα μου ειπαν οποιαδηποτε τραπεζα δεξερω αν πρεπει σιγουρα εθνικη.
αυτα.
τη Δευτερα θα παω να τα παραδωσω εγω οποτε ειναι φρεσκα αυτα που ξερω. ελπιζω ναμη μου βγαλουν τιποτα αλλο καιμε τρεχουν πανω κατω

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
1. Είχα εκτυπώσει 200 ένσημα από τα 2 τελευταία χρόνια... βέβαια δεν μου τα ζήτησαν... τα είδε στον η/υ
2. Το βιβλιάριο του ΙΚΑ
3. Βιβλιάριο τραπέζης που να είμαι πρώτο όνομα εγώ - είχα της εθνικής - πάλι είχα εκτυπώσει την πρώτη σελίδα αλλά δεν την πήρε
4. Ζήτησε κάτι που να φαίνεται η διεύθυνση που μένω - π.χ. έναν λογαριασμό... εγώ έδειξα το εκαθαριστικό της εφορίας που είχε πάνω την διεύθυνσή μου
5. Το χαρτί με τις 3 παραγράφους που μου είχε δώσει ο γιατρός του ΙΚΑ και το είχα συμπληρώσει εγώ, ο γιατρός του ΙΚΑ και ο εργοδότης.

Νομίζω πως δεν ξεχνάω κάτι...

Είχα μαζί και την ταυτότητά μου...!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια είστε θησαυρός!!Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!καλημερούδια! δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 883208 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 883208 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 883208 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 883208

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχθες τα κατεθεσα και το μονο που μου ζητησαν ηταν το χαρτι του γιατρου του ικα με την ΠΗΤ οπου ειχε υπογραψει ο εργοδοτης και πιο κατω εγω και το βιβλιαριο υγειας μου.
ωστοσο πριν απο κανενα μηνα ειχα ηδη (στο μητρωο) καταθεσει την φωτοτυπια ενος λογαριασμου τραπεζης γιατι εκει θα μπει το επιδομα κυηοφοριας.αν αυτο δε το εχεις ηδη κανει να εχεις μαζι σου και εναν λογαριασμο ΔΕΗ η ΟΤΕ ως αποδειξη της διευθυνσης σου κι αν θυμαμαι καλα φωτοτυπια της ταυτοτητας.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ardo έγραψε:κορίτσια είστε θησαυρός!!Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!καλημερούδια! δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 883208 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 883208 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 883208 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 883208

Καλημερούδια ομορφούλα!
Τίποτα δεν είναι!
Γρήγορα ξεμπέρδεψα... να ξέρεις...!!
δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590 δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 334590

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα ...σημερα πηγα στο εοπυ-ικα και καταθεσα τα χαρτια για το επιδομα κυοφοριας,2χαρτια μονο μου ζητησε και το βιβλιαριο,τα ενσυμα 2χρονων και βεβαιωση εργοδοτη-δικια μου-και γιατρου(μια σελιδα ειναι και στην δινει το εοπυ-ικα)εκλεισα ενα ραντεβου με τον γιατρο για να μου υπογραψει ενα χαρτι για επιβεβαιωση και για εξουσιοδοτηση του αντρα μου θα παω στο κεπ!!!! δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 215994

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα πήγα και κατέθεσα τα χαρτιά για το επίδομα κυοφορίας... Είστε σούπερ γιατί χάρη σ' εσάς δε μου έλειπε τίποτα! δικαιολογητικα για άδεια κύησης ΙΚΑ-help please εγκυούλες!! 328109

Το θέμα μου είναι ότι ενώ μου έδωσαν βεβαίωση ότι παρέλαβαν τα απαραίτητα δικαιολογητικά (και θα πιστωθεί ο λογαριασμός), και άλλη μια βεβαίωση των στοιχείων μου, αυτό που δεν μου έδωσαν ήταν το χαρτί πάνω στο οποίο θα αναγράφεται το ποσό που θα μου πιστώσουν... Τη ρώτησα εκείνη την ώρα την υπάλληλο για το ποσό και μου είπε κάτι του στυλ ότι πρέπει πρώτα να μπούνε τα λεφτά στο λογ/σμό και ότι δεν μπορούσε να μου το δώσει από τώρα κλπ. Το θέμα είναι ότι χρειάζομαι το χαρτί με το ποσό για τον εργοδότη... Πήγε καμία από εσάς πρόσφατα στο ΙΚΑ για τον ίδιο σκοπό; Και αν ναι, σας έδωσαν κατευθείαν το χαρτί πάνω στο οποίο να αναγράφεται το ποσό που θα εισπράξετε; Rolling Eyes Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Edit: Τελικά μου είπαν από το τηλέφωνο (ω ναι, τους βρήκα!) ότι το χαρτί θα είναι έτοιμο από Τετάρτη και μετά... Δεν καταλαβαίνω αυτό το πήγαινε-έλα, αλλά τεσπα... Μόνο το δικό μου ΙΚΑ τα κάνει αυτά άραγε; Rolling Eyes

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σας ...να κανω κ εγω μια ερωτηση μιας κ ΠΡΕΠΕΙ να καταθεσω κ εγω τα χαρτια ειμαι ηδη σε αδεια μια εβδομαδα...θα χρειασστει να εχω μαζι κ την β επιπεδου???

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κράτα τη κ αυτή καλού κακού γιατί κάποιοι τη ζητάνε.

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!εγω ειχα παρει κ αναρρωτικη αδεια καποιους μηνες κ ειχαν ζητησει 2φορες εναν υπερηχο οπου να φενεται ο λογος της αδειας ποτε δεν μου ζητησαν την β'επιπεδου...

αν τωρα ειναι για το επιδομα λοχειας-κυοφορειας δεν μου ειχν ζητησει καν υπερηχο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις