Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Ψηφοφορία βοηθεια.... Κυρ Σεπ 11, 2011 10:12 pm

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΟΡΦΟ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΛΥΣΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ.ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΠΑΝΩ ΓΘΡΩ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΟΛΑ ΩΡΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ..ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΔΕΝ ΛΕΩ...ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΓΚΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΝΟΙΚΙΑΣΕ ΔΙΠΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΜΕΝΕΙ Η ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΕΙΕς ΤΟΥ.ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ.ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ Ο.ΤΙ ΩΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ..ΔΕΝ ΡΩΤΑΝΕ...ΠΑΙΡΝΟΝ ΣΥΝΕΧΩΣΑ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΝΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΒΑΡΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΕΠΙΜΟΝΑ..Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕΙ ..(ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ) ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΤΑΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΕΜΑΣ..ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΔΗΘΕΝ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΝΕΨΕΙ ΤΙ ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ...ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ...ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..(ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ) ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ( ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΚΟΨΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΟΥΛΑ) ΤΑ ΡΟΥΧΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΕΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ.Λ.Π.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΓΚΑΡΑΖ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ".ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΛΙΩΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΝ...ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ... βοηθεια.... 679259

2Ψηφοφορία http://forum.eimaimama.gr/t7719-topic Κυρ Σεπ 11, 2011 10:18 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΝΟΙΧΤΑ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ.ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΥΦΟΣ,ΝΕΥΡΑ Κ ΕΝΤΑΣΗ.ΠΡΕΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ Κ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ.
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΣΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΤΥΧΑΙΟ.
ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.
ΜΙΛΗΣΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΛΥΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ.

3Ψηφοφορία http://forum.eimaimama.gr/t7719-topic Κυρ Σεπ 11, 2011 10:20 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ,ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΔΩ.

4Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Κυρ Σεπ 11, 2011 10:39 pm

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΙΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ) ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΛΥΣΗ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΕΓ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΞΕΚΟΒΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ..ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ; ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΑΠΑΝΤΑ:ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΩ;

5Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Κυρ Σεπ 11, 2011 10:43 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stavroulitsa έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΙΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ) ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΛΥΣΗ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΕΓ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΞΕΚΟΒΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ..ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ; ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΑΠΑΝΤΑ:ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΩ;
ΑΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΤΣΙ,ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΟΡΟΥΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΕΙΣ,ΝΑ ΤΗΣ ΜΑΘΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΞΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ,ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΥΚΟΚΟΙΡΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

6Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Κυρ Σεπ 11, 2011 10:55 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ λεω πως αν ο άντρας είναι μαμάκιας, το καλύτερο είναι να το πάρεις απόφαση και να σηκωθείς να φύγεις απο εκεί μέσα. Να ξέρεις πως δύσκολα αλλάζουν τέτοιοι άνθρωποι γιατί έχουν συναισθηματική εξάρτηση απο τους γονείς τους. Και φυσικά οι γονείς βρίσκουν εκεί πάτημα και κάνουν ότι κάνουν. Κάποιος τους έχει δώσει τον αέρα, το δικαίωμα και κάνουν κουμάντο και έχουν τον έλεγχο παντού. Και πραγματικά νομίζω πως είσαι πολύ μικρη και δεν έχεις και παιδιά και μπορείς να δώσεις την ευκαιρία στον εαυτό σου να ευτυχίσει πραγματικά. Φαντάζεσαι να ζεις έτσι καθημερινά για το υπόλοιπο της ζωής σου; Δώσε λίγη σημασία και στον εαυτό σου και σκέψου το δικό σου μέλλον. Μπορεί να σου φαίνεται ακραίο αυτό που προτείνω αλλά εγώ τον βλέπω σαν λύτρωση. Καλός χρυσός ο σύντροφός σου, αλλά με ένα μεγάλο ελάττωμα. Αν δεν μπορείς να ζήσεις με αυτό για το υπόλοιπο της ζωής σου, φύγε πριν έρθουν παιδιά στην ζωή σας. Να ξέρεις ότι όταν έρχονται τα παιδιά, θα αλλάξουν και οι δικές σου πρωτεραιότητες γιατί τα παιδιά έχουν κυρίαρχο ρόλο στην καρδιά της μάνας. Θα γίνουν λοιπόν όλα πιο έντονα και αν ο άντρας σου συνεχίσει να ειναι εξαρτώμενος απο τους γονείς του και δίνει μεγάλη σημασια στην γνώμη τους, θα έχεις πολλά προβλήματα στην ανατροφή των παιδιών σου. Δεν θα σε υπολογίζουν και κανείς δεν θα σου δίνει δίκιο. Μην μείνεις σε μια αρρωστημενη σχέση που μπάζει. Κοίτα το μέλλον σου. Στο λέω γιατί όταν έρθουν τα παιδιά, ο άνθρωπος που αγαπάς τώρα μπορεί με την στάση που έχει την τάση να κρατά να καταστρέψει ότι όμορφο νιώθεις για αυτόν. Σε πιστεύω λοιπόν ότι τον αγαπάς, αλλά επειδή η μητρική αγάπη είναι πέρα από κάθε φαντασία και πολύ πιο δυνατή, καλό είναι να κάνεις παιδιά με κάποιον που έχει πραγματικό του στόχο να είσαι εσύ ευτυχισμένη (και όχι εκείνος να ειναι βολεμένος, όπως είναι τώρα).

7Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Κυρ Σεπ 11, 2011 11:32 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:Εγώ λεω πως αν ο άντρας είναι μαμάκιας, το καλύτερο είναι να το πάρεις απόφαση και να σηκωθείς να φύγεις απο εκεί μέσα. Να ξέρεις πως δύσκολα αλλάζουν τέτοιοι άνθρωποι γιατί έχουν συναισθηματική εξάρτηση απο τους γονείς τους. Και φυσικά οι γονείς βρίσκουν εκεί πάτημα και κάνουν ότι κάνουν. Κάποιος τους έχει δώσει τον αέρα, το δικαίωμα και κάνουν κουμάντο και έχουν τον έλεγχο παντού. Και πραγματικά νομίζω πως είσαι πολύ μικρη και δεν έχεις και παιδιά και μπορείς να δώσεις την ευκαιρία στον εαυτό σου να ευτυχίσει πραγματικά. Φαντάζεσαι να ζεις έτσι καθημερινά για το υπόλοιπο της ζωής σου; Δώσε λίγη σημασία και στον εαυτό σου και σκέψου το δικό σου μέλλον. Μπορεί να σου φαίνεται ακραίο αυτό που προτείνω αλλά εγώ τον βλέπω σαν λύτρωση. Καλός χρυσός ο σύντροφός σου, αλλά με ένα μεγάλο ελάττωμα. Αν δεν μπορείς να ζήσεις με αυτό για το υπόλοιπο της ζωής σου, φύγε πριν έρθουν παιδιά στην ζωή σας. Να ξέρεις ότι όταν έρχονται τα παιδιά, θα αλλάξουν και οι δικές σου πρωτεραιότητες γιατί τα παιδιά έχουν κυρίαρχο ρόλο στην καρδιά της μάνας. Θα γίνουν λοιπόν όλα πιο έντονα και αν ο άντρας σου συνεχίσει να ειναι εξαρτώμενος απο τους γονείς του και δίνει μεγάλη σημασια στην γνώμη τους, θα έχεις πολλά προβλήματα στην ανατροφή των παιδιών σου. Δεν θα σε υπολογίζουν και κανείς δεν θα σου δίνει δίκιο. Μην μείνεις σε μια αρρωστημενη σχέση που μπάζει. Κοίτα το μέλλον σου. Στο λέω γιατί όταν έρθουν τα παιδιά, ο άνθρωπος που αγαπάς τώρα μπορεί με την στάση που έχει την τάση να κρατά να καταστρέψει ότι όμορφο νιώθεις για αυτόν. Σε πιστεύω λοιπόν ότι τον αγαπάς, αλλά επειδή η μητρική αγάπη είναι πέρα από κάθε φαντασία και πολύ πιο δυνατή, καλό είναι να κάνεις παιδιά με κάποιον που έχει πραγματικό του στόχο να είσαι εσύ ευτυχισμένη (και όχι εκείνος να ειναι βολεμένος, όπως είναι τώρα).
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΑΡΙΑ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΡΕΣΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΤΡΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΥΝΑΤΗ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ,ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ,ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗΣ Κ ΒΑΘΙΑ...

8Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 12:05 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina780 έγραψε:
stavroulitsa έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΙΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ) ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΛΥΣΗ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΕΓ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΞΕΚΟΒΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ..ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ; ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΑΠΑΝΤΑ:ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΩ;
ΑΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΤΣΙ,ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΟΡΟΥΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΕΙΣ,ΝΑ ΤΗΣ ΜΑΘΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΞΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ,ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΥΚΟΚΟΙΡΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.


Αφού την απάντηση την ξέρεις μόνη σου. Το έχω ξαναπεί αν ο άντρας μου έχει πρόβλημα με τους δικούς μου ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΛΥΝΩ. Κάτσε μια μέρα ήρεμα και ξαναμιλήστε για όλα αυτά που σ ενοχλούν. Μετά αν θέλει να μιλήσετε και με τη μάνα του μίλησε. Πες τους πως θες να είναι η κατάσταση. Αν συνεχίσουν τα ίδια και σου πει τι να κάνω να την διώξω? Πες του δεν θέλω να την διώξεις απλά να της εξηγήσεις.Γιατί με αυτό τον τρόπο διώχνεις σιγά σιγά εμένα. Κι εγώ όταν είχα σχέση με τον άντρα μου και πήγαινα σπίτι του η μάνα του έμενε από κάτω. Σχεδόν συζούσαμε. Είχε κλειδιά άνοιγε όποτε γούσταρε και γενικά ήταν πολλές ώρες πάνω. Δεν το είχα ξεκόψει τότε. Απλά έλεγα στον άντρα μου ότι μ ενοχλεί και δεν έκανε κάτι. Τώρα χώνεται συνέχεια. Αν δεν καταλάβει τα θέλω σου φύγε κορίτσι μου. Ποια είναι τα υπόλοιπα που είστε καλά? Στο βασικότερο που είναι η ψυχική σου ηρεμία είσαι χάλια. Τι γίνεται όταν είστε σπίτι μαζί ή μόνη σου. Το σπίτι μας είναι τόπος ξεκούρασης και χαλάρωσης. Άμα δεν περνάμε καλά σε αυτό τι να το κάνουμε.

9Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 2:22 am

young_mommy12585


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stavroulitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΟΡΦΟ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΛΥΣΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ.ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΠΑΝΩ ΓΘΡΩ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΟΛΑ ΩΡΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ..ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΔΕΝ ΛΕΩ...ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΓΚΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΝΟΙΚΙΑΣΕ ΔΙΠΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΜΕΝΕΙ Η ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΕΙΕς ΤΟΥ.ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ.ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ Ο.ΤΙ ΩΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ..ΔΕΝ ΡΩΤΑΝΕ...ΠΑΙΡΝΟΝ ΣΥΝΕΧΩΣΑ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΝΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΒΑΡΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΕΠΙΜΟΝΑ..Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕΙ ..(ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ) ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΤΑΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΕΜΑΣ..ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΔΗΘΕΝ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΝΕΨΕΙ ΤΙ ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ...ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ...ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..(ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ) ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ( ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΚΟΨΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΟΥΛΑ) ΤΑ ΡΟΥΧΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΕΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ.Λ.Π.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΓΚΑΡΑΖ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ".ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΛΙΩΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΝ...ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ... βοηθεια.... 679259

πωπω έμπλεξες, καλό είναι το ζευγάρι να μη μένει κοντά στους γονείς είτε του ενός είτε του αλλου, γιατί ακόμα και οι πιο καλοπροαίρετοι να είναι με τον καιρό θα δημιουργούνται προβλήματα από το πουθενά, ειδικά εάν όπως στην περίπτωση σου δεν θέλει να μετακομίσει κάπου αλλού ο σύντροφος σου. Εάν είστε πραγματικά ευτυχισμένοι μεταξύ σας, θα πρέπει να συζητήσεις μαζί του και να θέσεις τα όρια και τους κανόνες σου ξεκάθαρα τα οποία ο ίδιος θα πρέπει να μεταφέρει στο σόι του. Εάν και πάλί δε λένε να το καταλάβουν και επιμένουν να πηγαινοέρχονται, τότε πες τους το εσύ η ίδια και ας βγεις κακιά, πίστεψε με, με τον καιρό θα το χωνέψουν. Εάν κάνετε και ένα παιδάκι σκέψου ότι θα γίνει κέντρο διερχομένων το σπίτι σας, χωρίς σεβασμό ούτε σε εσάς ούτε στο πρόγραμμα που μπορεί να έχεις για το παιδί σου. Εγώ που μένω κοντά στους γονείς μου, εκνευρίζομαι πάρα πολύ όταν έρχεται πχ ο πατέρας μου γυρω στις 10 το βράδυ να δει τη μικρή χωρίς να παίρνει τηλ, κ παρόλο που είναι πατέρας μου του την λέω και δείχνω με τη συμπεριφορά μου την ενόχληση μου. Μπορείς να δείξεις και εσύ με τη συμπεριφορά σου όταν είναι ανεπιθύμητοι κάποιες φορές και θα το πιάσουν στον αέρα το υποννοούμενο! Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο! flower

10Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 2:26 am

young_mommy12585


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MariaM έγραψε:Εγώ λεω πως αν ο άντρας είναι μαμάκιας, το καλύτερο είναι να το πάρεις απόφαση και να σηκωθείς να φύγεις απο εκεί μέσα. Να ξέρεις πως δύσκολα αλλάζουν τέτοιοι άνθρωποι γιατί έχουν συναισθηματική εξάρτηση απο τους γονείς τους. Και φυσικά οι γονείς βρίσκουν εκεί πάτημα και κάνουν ότι κάνουν. Κάποιος τους έχει δώσει τον αέρα, το δικαίωμα και κάνουν κουμάντο και έχουν τον έλεγχο παντού. Και πραγματικά νομίζω πως είσαι πολύ μικρη και δεν έχεις και παιδιά και μπορείς να δώσεις την ευκαιρία στον εαυτό σου να ευτυχίσει πραγματικά. Φαντάζεσαι να ζεις έτσι καθημερινά για το υπόλοιπο της ζωής σου; Δώσε λίγη σημασία και στον εαυτό σου και σκέψου το δικό σου μέλλον. Μπορεί να σου φαίνεται ακραίο αυτό που προτείνω αλλά εγώ τον βλέπω σαν λύτρωση. Καλός χρυσός ο σύντροφός σου, αλλά με ένα μεγάλο ελάττωμα. Αν δεν μπορείς να ζήσεις με αυτό για το υπόλοιπο της ζωής σου, φύγε πριν έρθουν παιδιά στην ζωή σας. Να ξέρεις ότι όταν έρχονται τα παιδιά, θα αλλάξουν και οι δικές σου πρωτεραιότητες γιατί τα παιδιά έχουν κυρίαρχο ρόλο στην καρδιά της μάνας. Θα γίνουν λοιπόν όλα πιο έντονα και αν ο άντρας σου συνεχίσει να ειναι εξαρτώμενος απο τους γονείς του και δίνει μεγάλη σημασια στην γνώμη τους, θα έχεις πολλά προβλήματα στην ανατροφή των παιδιών σου. Δεν θα σε υπολογίζουν και κανείς δεν θα σου δίνει δίκιο. Μην μείνεις σε μια αρρωστημενη σχέση που μπάζει. Κοίτα το μέλλον σου. Στο λέω γιατί όταν έρθουν τα παιδιά, ο άνθρωπος που αγαπάς τώρα μπορεί με την στάση που έχει την τάση να κρατά να καταστρέψει ότι όμορφο νιώθεις για αυτόν. Σε πιστεύω λοιπόν ότι τον αγαπάς, αλλά επειδή η μητρική αγάπη είναι πέρα από κάθε φαντασία και πολύ πιο δυνατή, καλό είναι να κάνεις παιδιά με κάποιον που έχει πραγματικό του στόχο να είσαι εσύ ευτυχισμένη (και όχι εκείνος να ειναι βολεμένος, όπως είναι τώρα).


Συμφωνώ μαζί σου!!!!! Απλά δεν ήθελα να το προτείνω, αλλά κάποια στιγμή θα πρέπει να σκεφτόμαστε και τους εαυτούς μας σε μια σχέση και τι κάνει εμάς ευτυχισμένους και όχι να συμβιβαζόμαστε για να είναι μόνο οι άλλοι!!

11Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 4:03 am

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια εγώ θα συμφωνήσω στο ότι δεν είναι ωραία κατάσταση, ότι πρέπει να μιλήσει η κοπέλα με τον άντρα της (κι όχι με την μάνα του, γιατί τη σχεση δεν την έχει μαζί της κατά τη γνώμη μου) να βρούνε μια λύση, κτλ.. Με αυτό που δεν συμφωνώ είναι ότι οι άνθρωποι δεν αλλάζουν, οπότε φύγε από τώρα γιατί χάνεις τον καιρό σου. Αυτά τα είχα ακούσει κι εγώ σε μια δυσκολη στιγμή με τον σύντροφό μου αλλά ευτυχώς είχα πίστη σε εκείνον και στην αγάπη μας και δεν έκανα καμιά χαζομάρα. Ο Νίτσε είπε ''το ανθρώπινο πνεύμα αν δεν αλλάξει όπως το φίδι το πουκάμισό του θα πεθάνει'' Εγώ το πιστεύω ακράδαντα. Δεν μπορει να μένουμε ιδιοι σε όλη μας τη ζωή, με τις ίδιες ιδεες, να κάνουμε τα ίδια λάθη. Επειδή ένας γεννηθηκε μαμάκιας δεν πάει να πει ότι θα είναι έτσι σε όλη του τη ζωή. Οι έξυπνοι άνθρωποι αλλάζουν, δε το λέω για να παινέψω τον άντρα μου (ούτε και την πεθερά μου που ηρέμησε επιτέλους και με δεχτηκε όπως είμαι) το λέω γιατί το πιστεύω στ'άληθεια. Πρεπει να γινόμαστε καλύτεροι κάθε μέρα. Εγώ θέλω να μου λένε που κάνω λάθος, θέλω να προσπαθώ να είμαι δικαιη και σωστή στη ζωή μου, και δεν νομίζω να είμαι ο μονος άνθρωπος πάνω σε αυτή τη γη...άρα θα σου έλεγα Γιούλη να μιλήσεις με τον άντρα σου και να του δώσεις την ευκαιρία να καταλάβει και να αλλάξει. Δεν πάει να πει ότι είναι χαμένη υπόθεση εξ'αρχής...Αν υπάρχει αγάπη όλα γίνονται! Κι από τις δύο τις πλευρές βέβαια Smile Σε καμία περίπτωση βέβαια δεν εννοώ να κάνεις συμβιβασμούς που αργότερα θα σε οδηγήσουν στην δυστυχία, δε θελω να παρεξηγηθούν αυτά απου λέω. Εννοώ ότι μη γνωριζοντας τον άντρα σου κάι διαβάζοντας απλά το θέμα, δεν θεωρώ εξ' αρχής ότι είναι ένας τελειώμενος μαμάκιας από τον οποίο πρεπει να τρεξεις μακρία να σωθείς αλλιώς αλλιμονο σου...απλά ότι πρεπει να επανεξετάσεις όλες τις πτυχές της σχεσης σας και να δεις αν αυτό μπορεί να αλλάξει, κι αν όχι κατα πόσο είσαι διατεθειμένη να το ανεχτείς ή να χωρίσεις.

12Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 4:18 am

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σταυρουλίτσα ήθελα να πω κι είπα Γιούλη, μπερδευτηκα Embarassed

13Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 4:43 am

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επειδη εγω παντευτηκα εναν τετοιο αντρα κι εκανα παιδι μαζι του σου λεω λοιπον οτι στα δυσκολα θα σε στελνει στη μανα του ή στη μανα σου γιατι εκεινος δεν θα μπορει να τα χειρηστει και οτι το μονο που ενδιαφερει τετοιου ιδους ανθρωπους ειναι να ξοδευουν λεφτα σε γκαραζ αυτοκινητα και αμορτισερ... Κατα τα αλλα ειναι μια χαρα ολα στη σχεση... Αλλα επειδη τα ζαντολαστηχα δεν ταιζουν παιδια... Φυγε τωρα που εισαι μικρη και μπορεις... αλλιως θα χτυπας το κεφαλι σου... ή θα τρεχεις στους γιατρους για διαφορα ψυχοσωματικα... Εσυ αποφασιζεις και οτι κι αν αποφασισης θα εισαι εσυ υπευθυνη για τα αποτελεσματα των αποφασεων σου...

14Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 10:48 am

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σου.φυγε τωρα τρεχωντας!μετα θα θες και δεν θα μπορεις!τωρα που ειναι αρχη ακομα...καλη τυχη!

15Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 11:00 am

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
moroulou έγραψε:γεια σου.φυγε τωρα τρεχωντας!μετα θα θες και δεν θα μπορεις!τωρα που ειναι αρχη ακομα...καλη τυχη!
καλησπερα συμφωνω και εγω φυγε τωρα οσο μπορεις τρεχα !!!!!!!!!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

16Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 11:08 am

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στη μαμα σου αγαπη μου να πας τρεχοντας! αν ειναι να σε σκανε απο τωρα φαντασου τι εχει να γινει οταν με το καλο παντρευτειτε και κανετε παιδακια...

θα στο παρει και θα το παει στη μαμα του να το μεγαλωσει γιατι αυτη ΠΡΟΦΑΝΩΣ θα ξερει καλυτερα!

Δυσκολο το ξερω αλλα καντο και ασε την κακομοιρα την επομενη να βγαλει ακρη με τους τρελους!!!!

17Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 2:59 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ξερω οτι αν υπαρχει πραγματικη αγαπη ολα λυνονται...εχω εναν αντρα που εδω κ δεκα χρονια μου δειχνει καθε μερα την αγαπη του κ με προσεχει, δεν αφησε ουτε τη μανα του ουτε κανεναν να με στεναχωρησει ετσι. αν δεις οτι απο λογια δε παιρνει τοτε την πατησες. αλλα κανε κ καμια καλοπροαιρετη προσπαθεια με την πεθερα, παιξτο λιγο διπλωματισα. αν ειναι τοσο τραγικα κ δε φτιαχνει η κατασταση τοτε εσυ θα ζυγισεις τα πραγματα κ θα αποφασισεις τι θελεις. μια ζωη ηρεμη ή οχι? αν εσυ δε μπορεις να συνενοηθεις με τον συντροφο σου υπαρχει προβλημα κ δε φταιει ουτε η πεθερα ουτε κανεις αλλος.

18Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 3:24 pm

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταυρουλίτσα, εχώ θα συμφωνήσω με την άποψη της Μαρίας. Επειδή όμως είμαι και χαζορομαντική, και επειδή εσύ ξέρεις καλύτερα από τον καθένα τον άνθρωπό σου, ζύγισε τα πράγματα και σκέψου αν υπάρχει περίπτωση να τον κάνεις να δει τα πράγματα από τη δική σου οπτική γωνία. Αν η απάντηση είναι θετική, δώστου μια ευκαιρία. Άνοιξε όλα τα χαρτιά σου, εξήγησέ του ακριβώς πώς νιώθεις και ζήτα του να κάνει κάτι για να μη σε χάσει πια. Αν όμως η απάντηση είναι αρνητική, τότε εφάρμοσε κατά γράμμα αυτό που σου είπε η Μαρία. Όσο για αυτό που σου είπε "μάνα μου είναι, τι να κάνω να την διώξω;" ο άντρας μου ξέρεις τι θα απαντούσε; "Εννοείται να την διώξεις αν κάνει κακό στην οικογένεια που επέλεξες να κάνεις. Όποιος κάνει κακό στη γυναίκα μου και στο σπίτι μου δεν έχει θέση μέσα σε αυτό". Βέβαια είναι ακραίο αυτό και σε καμία περίπτωση εγώ δε θα συναινούσα στο να κάνει κάτι τέτοιο, κάπως θα συμβίβαζα τα πράγματα, αλλά μόνο που το σκέφτεται και έχει σκοπό να το κάνει πράξη αρκεί.

Ελπίζω όλα να σου έρθουν όπως τα θέλεις κοριτσάκι μου!

19Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Δευ Σεπ 12, 2011 10:44 pm

MAGDALINI

MAGDALINI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΟΡΙΑ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΜΑΝΑ ΕΙΤΕ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΤΕ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΣΥ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΣΑ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΠΕΡΑ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΥΤΗ.............
ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ Κ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΕΤΣΙ!

20Ψηφοφορία βοήθεια... Τετ Σεπ 14, 2011 1:36 pm

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Stavroulitsa το μόνο σίγουρο στο οποίο συμφωνούμε όλες είναι ότι δεν μπορείς να συνεχίσεις να ζεις έτσι και πρέπει να μιλήσεις στον άντρα σου.
ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ επαναλαμβάνω και όχι με τη μαμά του μαζί. Το θεωρώ τραγικό λάθος!!! Δεν έχει καμιά δουλειά αυτή. Μόνο που θα χαρεί Twisted Evil ότι ενοχλείσαι και άκρη δε θα βγάλεις. Μόνη σου το είπες ότι την άλλη φορά που μιλήσατε τα πράγματα γίνανε χειρότερα.
Να του εξηγήσεις για τελευταία φορά αυτά που σε ενοχλούν. Και πρέπει αυτός να το πάρει απόφαση να βάλει όρια στους δικούς του.
Πάντως, γνώμη μου, μόνο το να φύγετε πιο μακριά θα σε σώσει. βοηθεια.... 850933 Αν μένετε μαζί πολύ δύσκολα θα περιοριστεί η πεθερά. Και αν, λέω αν, της μιλήσει και μαζευτεί με την πρώτη ευκαιρία, πχ. όταν έρθει το παιδάκι θα βρει χιλιάδες δικαιολογίες να αρχίσει πάλι τα ίδια. Από μακριά και αγαπημένοι.
Βρες ένα τρόπο να πάτε σε άλλο σπίτι μακριά. Εξήγησέ του πως ότι φροντίδα έχει από τη μάμα του μπορείς να του την προσφέρεις εσύ. Και έτσι είναι το σωστό. Οι δικοί του άλλωστε είναι μεγάλοι άνθρωποι και είναι ώρα να ξεκουραστούν.
Το έχω ξαναπεί " μια ζωή την έχουμε και έχουμε το δικαίωμα να τη ζήσουμε όπως θέλουμε εμείς!!!".
Η παραβίαση του προσωπικού σου χώρου είναι απαράδεκτη και εξαιρετικά ψυχοφθόρα..
Κάνε και προσευχούλα να τον φωτίσει ο Θεός να σε καταλάβει. βοηθεια.... 587529

21Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Τετ Σεπ 14, 2011 10:36 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Εγώ λεω πως αν ο άντρας είναι μαμάκιας, το καλύτερο είναι να το πάρεις απόφαση και να σηκωθείς να φύγεις απο εκεί μέσα. Να ξέρεις πως δύσκολα αλλάζουν τέτοιοι άνθρωποι γιατί έχουν συναισθηματική εξάρτηση απο τους γονείς τους. Και φυσικά οι γονείς βρίσκουν εκεί πάτημα και κάνουν ότι κάνουν. Κάποιος τους έχει δώσει τον αέρα, το δικαίωμα και κάνουν κουμάντο και έχουν τον έλεγχο παντού. Και πραγματικά νομίζω πως είσαι πολύ μικρη και δεν έχεις και παιδιά και μπορείς να δώσεις την ευκαιρία στον εαυτό σου να ευτυχίσει πραγματικά. Φαντάζεσαι να ζεις έτσι καθημερινά για το υπόλοιπο της ζωής σου; Δώσε λίγη σημασία και στον εαυτό σου και σκέψου το δικό σου μέλλον. Μπορεί να σου φαίνεται ακραίο αυτό που προτείνω αλλά εγώ τον βλέπω σαν λύτρωση. Καλός χρυσός ο σύντροφός σου, αλλά με ένα μεγάλο ελάττωμα. Αν δεν μπορείς να ζήσεις με αυτό για το υπόλοιπο της ζωής σου, φύγε πριν έρθουν παιδιά στην ζωή σας. Να ξέρεις ότι όταν έρχονται τα παιδιά, θα αλλάξουν και οι δικές σου πρωτεραιότητες γιατί τα παιδιά έχουν κυρίαρχο ρόλο στην καρδιά της μάνας. Θα γίνουν λοιπόν όλα πιο έντονα και αν ο άντρας σου συνεχίσει να ειναι εξαρτώμενος απο τους γονείς του και δίνει μεγάλη σημασια στην γνώμη τους, θα έχεις πολλά προβλήματα στην ανατροφή των παιδιών σου. Δεν θα σε υπολογίζουν και κανείς δεν θα σου δίνει δίκιο. Μην μείνεις σε μια αρρωστημενη σχέση που μπάζει. Κοίτα το μέλλον σου. Στο λέω γιατί όταν έρθουν τα παιδιά, ο άνθρωπος που αγαπάς τώρα μπορεί με την στάση που έχει την τάση να κρατά να καταστρέψει ότι όμορφο νιώθεις για αυτόν. Σε πιστεύω λοιπόν ότι τον αγαπάς, αλλά επειδή η μητρική αγάπη είναι πέρα από κάθε φαντασία και πολύ πιο δυνατή, καλό είναι να κάνεις παιδιά με κάποιον που έχει πραγματικό του στόχο να είσαι εσύ ευτυχισμένη (και όχι εκείνος να ειναι βολεμένος, όπως είναι τώρα).

στα περισσοτερα συμφωνω με το Μαρακι.Πριν φυγεις ,βρες ενα σπιτι,σε αποσταση απο τους γονεις του (κ τους δικους σου),και πεστου να πατε να το δειτε. Δωσε μια ευκαιρια πριν φυγεις,αλλα δωστου να καταλαβει οτι εισαι αποφασισμενη να εχετε εσεις τον ελεγχο. Στην τελικη θα χει να επιλεξει αναμεσα σε εσενα και σε ενα...parking. Ας το νοικιασει το ρημαδι το parking,θα εχετε και ενα εσοδο παραπανω.

22Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Τετ Σεπ 14, 2011 10:52 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συμφωνώ κι εγώ με ότι σου έγραψε η Μαρία..
κάντην με ελαφρα πηδηματάκια και άσε τις αγάπες και τα ρομάτζα καταμέρους..
ναι συμφωνώ να του δώσεις μια τελευταία ευκαιρία και να του δώσεις να καταλάβει πως εσύ την απόφασή σου την έχεις πάρει,δεν μπορείς να ζήσεις εκεί και είσαι διαθετημένη να χαλάσεις ακόμη και τη σχέση σας!!!
εκεί θα φανεί ο άνθρωπος!!!!!
μην σε τρομάζει η ιδέα ενός τέτοιου χωρισμού,να σε τρομάζει καλύτερα η ιδέα ενός γάμου με έναν άντρα μαμάκια!!
θα σου κάνουν την ζωή κόλαση και θα φταίς εσύ που δεν πήρες την σωστή απόφαση την ώρα που έπρεπε!!!

23Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Τρι Οκτ 04, 2011 12:55 am

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΤΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΑ ΗΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΕΠΕΙΤΑ Η ΕΝΤΑΣΗ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΑ ΥΨΗ.ΑΡΧΙΣΑ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΛΥ ΝΕΥΡΙΚΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ .ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ..ΞΕΣΠΑΣΑ.ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑ .ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΡΘΕ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΩ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΘΑ ΛΛΑΞΟΥΝ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΙΠΕ.ΕΓΙΝΑΝ ΚΙΟΛΑΣ.Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΑΝ ΟΧΙ ΤΗΣ ΛΕΜΕ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΔΙΚΗ, ΗΔΗ ΨΑΧΝΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ... Very Happy

24Ψηφοφορία http://forum.eimaimama.gr/t7719-topic Τρι Οκτ 04, 2011 10:41 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.ΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΑΥΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΖΙ Κ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΤΕ Κ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ ΜΩΡΟ?ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΗ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΒΗΜΑ Κ ΤΟΤΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ Κ ΔΗΘΕΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΤΕ?ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.

25Ψηφοφορία Απ: βοηθεια.... Τετ Οκτ 05, 2011 12:22 am

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KATERINA 780 ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΑΛΕΞΠΟΛΗ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ..ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις