Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Δευ Ιουν 14, 2010 7:33 am

Goofy-mom

Goofy-mom
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ να και άλλες βιβλιοφάγοι σαν εμένα!!! Πολύ χαίρομαι!! Εγώ έχω διαβάσει πολλά βιβλία μπορώ να πω...σε σημείο που , λόγω χώρου δεν μπορώ να τα φυλλάω σπίτι μου έχουμε δημιουργήσει με την αδερφή μου δανειστική βιβλιοθήκη η μία για την άλλη!!! χαχαχα Πλέον δεν αγοράζω αρκετά βιβλία, αλλά προτιμώ να τα δανείζομαι απο την δημοτική βιβλιοθήκη!!! Τις προάλλες όμως και ενώ δεν είναι καθόλου του γούστου μου να αγοράζω τέτοιου είδους βιβλία, πέφτοντας η ματιά μου πάνω στο συγκεκριμένο μου κίνησε το ενδιαφέρον και λόγω του ότι είμαι εγγυος και δεν έχω διάθεση για κάποια ιστορία μελαγχολική αγάπης ή κάποιο βιβλίο μυστηρίου αποφάσισα να το πάρω!! Είναι το βιβλίο της Σόφι Κινσέλλα "Μέλλουσα μαμά στα πρόθυρα νευρικής κρίσης". Ένα πολύ διασκεδαστικό και εύπεπτο μυθιστόρημα το οποίο λόγω ζέστης και καλοκαιριού σας το συστήνω!!! Εγώ το "ρουφηξα" μέσα σε 1½ μέρα!! Περιμένω από εσάς και άλλες προτάσεις για τέτοιου είδους βιβλία!!!
Αααα και όσο για την Δημουλίδου ( Με το υπέροχο όνομα οφείλω να πω) έχω διαβάσει τα περισσότερα βιβλία της και οφείλω να καταθέσω πως μου φαίνεται λίγο διαταραγμένη προσωπικότητα....χαχαχα Γνώμη μου βέβαια έτσι !!! Very Happy

27βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Δευ Ιουν 14, 2010 8:17 am

praxagora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Απ: βιβλια.. Today at 1:47 pm
tsiki

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αριθμός μηνυμάτων: 83
Points: 107
Ημερομηνία εγγραφής: 25/05/2010

praxagora έγραψε:ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΡΑΓΑΤΣΙΚΕΣ !!! ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ !!!!



Δηλώνω φανατική Καραγατσική.Τα εχω διαβάσει όλα πριν από χρόνια το αγαπημένο μου όμως ειναι ο Γιουγκερμαν... Αλλος αγαπημένος ο Αθανασιαδης (πανθεοι,φρουροι της αχαϊας,αιθουσα του θρόνου κλπ)
Μ' αρεσουν όλοι "κλασικοί" Ελληνες (Βενεζης,Σωτηριου,Καζατζακης,...)Αχ θα μπορουσα να γραφω για ωρες...Διαβαζω φανατικά από τα 14 μου και ειμαι σχεδον 40...όμως μετά το τρίτο παιδί ρε κορίτσια είμαι πολύ πτώμα τα βραδια για να διαβάσω και μου λειπει πολύ.


ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ !!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΤΟΥ 30 !!

28βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 8:15 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελιες μου σας συστηνω την λευκη ορχιδεα !! το διαβαζω τωρα και ειναι πολυ καλο !!

βεβαια μολις τελειωσα το νησι και αν δεν το εχετε διαβασει και αυτο παρτε το !!

29βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 8:18 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:κοπελιες μου σας συστηνω την λευκη ορχιδεα !! το διαβαζω τωρα και ειναι πολυ καλο !!

βεβαια μολις τελειωσα το νησι και αν δεν το εχετε διαβασει και αυτο παρτε το !!


αχ και έλεγα να το πάρω πριν λίγες μέρες, την λευκή ορχιδέα εννοώ, αλλά διάλεξα ένα άλλο το οποίο έχω να πω ότι δεν με ενθουσιάζει κιόλας!
για πες είναι αλήθεια ωραίο? η υπόθεση πάνω κάτω είναι ευχάριστη ή έχει και τις μελαγχολίες της?

30βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 8:32 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο το βιβλιο μαρακι μου εχει απ ολα !!!! να το παρεις !! εγω περιμενω να το τελειωσω και να παρω το ευτυχως που γεννηθηκα ασχημη το οποιο κανει θραυση !!! και μετα θα παρω το παλιο αλλα αγαπημενο η αγαπη αργησε μια μερα !!

31βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 8:35 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:αυτο το βιβλιο μαρακι μου εχει απ ολα !!!! να το παρεις !! εγω περιμενω να το τελειωσω και να παρω το ευτυχως που γεννηθηκα ασχημη το οποιο κανει θραυση !!! και μετα θα παρω το παλιο αλλα αγαπημενο η αγαπη αργησε μια μερα !!


σε ρώτησα γιατί με πιάνει κατάθλιψη με τα στενάχωρα θέματα, όσο και αν μου αρέσουν, αλλά μόλις τελειώσω αυτό που πήρα θα διαλέξω ένα από τα δύο που αναφέρεις ή την λευκή ορχιδέα ή το ευτυχώς που γεννήθηκα άσχημη αν το βρω γιατί κάτι μου λέει ότι θα είναι ωραίο!

32βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 8:59 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μπαινεις μεσα στο βιβλιο αλλα να μην σε επιρεαζει και τοοοοοσο !! ειναι υπεροχες οι εικονες που φτιαχνουμε οταν διαβαζουμε !! μου αρεσουν πολυ τα βιβλια !!

33βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 9:53 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα τελείωσα το Πες το Ψεματα το οποίο είναι φοβερό, να το διαβάσετε!!
Σήμερα αγόρασα το Νησι και το Για Πάντα!!!

34βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 9:57 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Goofy-mom έγραψε:Αχ να και άλλες βιβλιοφάγοι σαν εμένα!!! Πολύ χαίρομαι!! Εγώ έχω διαβάσει πολλά βιβλία μπορώ να πω...σε σημείο που , λόγω χώρου δεν μπορώ να τα φυλλάω σπίτι μου έχουμε δημιουργήσει με την αδερφή μου δανειστική βιβλιοθήκη η μία για την άλλη!!! χαχαχα Πλέον δεν αγοράζω αρκετά βιβλία, αλλά προτιμώ να τα δανείζομαι απο την δημοτική βιβλιοθήκη!!! Τις προάλλες όμως και ενώ δεν είναι καθόλου του γούστου μου να αγοράζω τέτοιου είδους βιβλία, πέφτοντας η ματιά μου πάνω στο συγκεκριμένο μου κίνησε το ενδιαφέρον και λόγω του ότι είμαι εγγυος και δεν έχω διάθεση για κάποια ιστορία μελαγχολική αγάπης ή κάποιο βιβλίο μυστηρίου αποφάσισα να το πάρω!! Είναι το βιβλίο της Σόφι Κινσέλλα "Μέλλουσα μαμά στα πρόθυρα νευρικής κρίσης". Ένα πολύ διασκεδαστικό και εύπεπτο μυθιστόρημα το οποίο λόγω ζέστης και καλοκαιριού σας το συστήνω!!! Εγώ το "ρουφηξα" μέσα σε 1½ μέρα!! Περιμένω από εσάς και άλλες προτάσεις για τέτοιου είδους βιβλία!!!
Αααα και όσο για την Δημουλίδου ( Με το υπέροχο όνομα οφείλω να πω) έχω διαβάσει τα περισσότερα βιβλία της και οφείλω να καταθέσω πως μου φαίνεται λίγο διαταραγμένη προσωπικότητα....χαχαχα Γνώμη μου βέβαια έτσι !!! Very Happy

Εχω διαβάσει κι εγώ της Δημουλίδου, ειναι οντως λίγο περίεργη και μάλλον θα αναφέρεσαι Στο φιλι του δράκου.
Αυτό όμως που μου άρεσε απο τα βιβλία της ήταν Το σταυροδρόμι των ψυχών, καταπληκτικό βιβλίο.

35βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 10:00 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:DHMOYLIDOY ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ
ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕς ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ "ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΧΙΛ "

αα θέλω κι εγώ να πάρω το Μερσέντες Χίλ για πές μας είναι καλό;

36βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 10:01 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια βαλτε και μενα στη λιστα με τους βιβλιοφαγους,αν και πλεον ο χρονος μου ειναι περιορισμενος ολο και κατι γινεται!
Θα ηθελα να σας προτεινω και γω καποια βιβλια και φυσικα πηρα ιδεες απο δικες προτασεις Very Happy
"Ευτυχως που δεν γεννηθηκα ομορφη"
"Η νυφη φορουσε μαυρα"
"Το σπιτι διπλα στο ποταμι"
'Τα δακρυα του Θεου"
'Το εγκλημα της Σεβιλλης"
αυτα ειναι τα βιβλια που διαβασα τον τελευταιο ενα μιση χρονο και μου αρεσαν πολυ!!!

37βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 12:45 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:ο δρόμος του φεγγαριού του Ομηρου Αβραμίδη

Φοβερό βιβλίο!

Επίσης
"Αθηνά.Ευτυχώς που δε γεννήθηκα όμορφη"
"Κάθε χρόνο τον Μάη"
"Λουλούδι της ερήμου"
"Έντεκα λεπτά"

38βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 1:10 pm

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια βάλτε και εμένα στο κλάμπ! Βλέπω ότι όλες έχουμε πάνω κάτω τα ίδια γούστα. Για εμένα ένα είναι ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ : Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ του Σαιντ-Εξυπερύ, όσο χρονών και αν γίνω αυτό δεν θα αλλάξει. Συστήνω και εγώ το Νησί (ανυπομονώ να το δω στη σειρά), το Αθηνά ευτυχώς που δεν γεννήθηκα όμορφη, το σπίτι δίπλα στο ποτάμι, οι άγγελοι χορεύουν στο ποτάμι, ο δρόμος του φεγγαριού τα οποία όμως είναι καταθλιπτικά. Ξεχωρίζω όμως και τους Πεφωτισμένους (Iluminati) του Dan Brown αν κάποια έχει πάει στη Ρώμη είναι σαν να ξανακάνει το ταξίδι! Τώρα συνεχίζω την τετραλογία (αν το λέω σωστα) της Stephenie Meyer . Διάβασα το Λυκόφως, τη Νέα Σελήνη και την Έκλειψη και τώρα θα διαβάσω τη Χαραυγή. Το πρώτο ήταν εκπληκτικό (διαφορετική από τις συνηθισμένες ιστορίες αγάπης), το 2ο καλούτσικο και το 3ο απαράδεκτο. Αναγκαστικά θα διαβάσω και το τελευταίο!

39βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 11:48 pm

gennie


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τώρα που ήμουν στο χωριό διάβασα (σε 3 μέρες, 450 σελίδες, δεν μπορούσα να το αφήσω κάτω!!!) το Ράφτη του Ποσειδώνα της Φραγκιά. Είναι το πρώτο της βιβλίο, με πολύ ωραίο λόγο και ροή και εξελίσσεται σε πολύ πρωτότυπο θρίλερ (όχι σπλάτερ φυσικά). Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

40βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Παρ Αυγ 27, 2010 11:52 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω προβλημα...δεν θυμαμαι τους τιτλους....
απο αυτα που θυμαμαι παντως ωραια ειναι¨
τα δακρυα του θεου
οι μεγαλοι ερωτες δεν φορανε νυφικο
μη μου λες αντιο(το διαβασα πριν γινει σιριαλ και τρελλο κλαμα)
επιμονος κηπουρος

41βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Σαβ Αυγ 28, 2010 12:58 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επισης το ΕΡΩΤΑΣ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ της Μαντα μολις το διαβασα!! Αρχισα το ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ παλι της Μαντα! Φοβερη!!

42βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Σαβ Αυγ 28, 2010 1:14 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε θυμαμαι καν πιο ηταν το τελευταιο βιβλιο που διαβασα!!!δυστυχως δεν προλαβαινω καθολου, αν και ημουν βιβλιοφαγος στα νιατα μου!!!

43βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Σαβ Αυγ 28, 2010 1:49 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afro81 έγραψε:Επισης το ΕΡΩΤΑΣ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ της Μαντα μολις το διαβασα!! Αρχισα το ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ παλι της Μαντα! Φοβερη!!

Τέλεια και τα δυό ειδικά το ερωτας σαν βροχή!!

44βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Σαβ Αυγ 28, 2010 2:05 am

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το καλυτερο βιβλιο που εχω διαβασει ειναι ΤΟ ΝΗΣΙ τρομερο!!!! αν και θα το δουμε το χειμωνα στην tv αλλο ενα ωραιο ειναι το ΑΘΗΝΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΟΜΟΡΦΗ δεν θυμαμαι τινος αν παω σπιτι θα σας πω γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια.

45βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Σαβ Αυγ 28, 2010 5:24 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενα τελειο βιβλιο ειναι το ''η μοναξια ειναι απο χωμα'' της μαρως βαμβουνακη οπως επισης και το ''οι παλιες αγαπες πανε στον παραδεισο'' της ιδιας.

46βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Σαβ Αυγ 28, 2010 5:57 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι και αυτο ειναι πολυ ωραιο το εχω διαβασει πολυ παλια !! το αγαπημενο μου ειναι το ονομα του ροδου και το χειροτερο μου ο κωδικας ντα βιντσι !! επισης αγαπημενο ειναι η βερονικα αποφασιζει να πεθανει !!

47βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Δευ Αυγ 30, 2010 5:21 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα αυτό είναι το θέμα μου.............. Εχω διαβάσει πάρα πολύ στη ζωή μου μόνο στο σχολείο δεν διαβαζα..........
Εχω διαβάσει όλα τα βιβλία της Κατερίνας Μανανεδάκη, Το ''Αθηνα'' που κάποιες προανάφεραν, Το ''Ποτέ χωρίς την κορη μου'', Θεικό βιβλίο τέτοιου είδους είναι οι "Πουλημένες". Κάθε χρόνο αγοράζω 5 - 15 βιβλία. Τα λατρέυω αν και ο συζυγος διαμαρτυρεται λέει ότι το χειμώνα θα τα χρησιμοποιήσει για το τζάκι............
Ενα τέλειο δεν θυμάμαι το συγγραφέα, ελληνας πάντως είναι, είναι το 'Βαλς με δώδεκα Θεούς', τον τελευταίο καιρό μου άρεσαν δύο ξένες συγγραφείς η Ντόροθυ Κουμσον, έχω τρια διαβασα τα δύο, πολύ ωραίο το "Η κόρη της καλύτερης μου φίλης" και την Σεσιλια Αχερν, έχω τέσσερα και τα έχω διαβάσει όλα, ωραιο το "Υ.Γ. Σ΄ αγαπώ" έχει γυριστεί και ταινία με την Χιλαρυ Σουανγκ.............
Διαβάζω πολύ, ειδικά κατά τις 12 που κοιμούνται όλοι, θέλω έστω και για ένα δεκάλεπτο να διαβάσω...........

48βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Δευ Αυγ 30, 2010 5:30 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 12-13....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΒΙΒΛΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ.....ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΥΛ ΕΙΝΑΙ ΤΟ <<ΣΚΛΑΒΕΣ>>

49βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Δευ Αυγ 30, 2010 5:46 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο ιδιο περιπου στυλ ειναι και το πισω απο την μπουρκα.

50βιβλια.. - Σελίδα 2 Empty Απ: βιβλια.. Δευ Αυγ 30, 2010 6:07 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisi έγραψε:Καλα αυτό είναι το θέμα μου.............. Εχω διαβάσει πάρα πολύ στη ζωή μου μόνο στο σχολείο δεν διαβαζα..........
Εχω διαβάσει όλα τα βιβλία της Κατερίνας Μανανεδάκη, Το ''Αθηνα'' που κάποιες προανάφεραν, Το ''Ποτέ χωρίς την κορη μου'', Θεικό βιβλίο τέτοιου είδους είναι οι "Πουλημένες". Κάθε χρόνο αγοράζω 5 - 15 βιβλία. Τα λατρέυω αν και ο συζυγος διαμαρτυρεται λέει ότι το χειμώνα θα τα χρησιμοποιήσει για το τζάκι............
Ενα τέλειο δεν θυμάμαι το συγγραφέα, ελληνας πάντως είναι, είναι το 'Βαλς με δώδεκα Θεούς', τον τελευταίο καιρό μου άρεσαν δύο ξένες συγγραφείς η Ντόροθυ Κουμσον, έχω τρια διαβασα τα δύο, πολύ ωραίο το "Η κόρη της καλύτερης μου φίλης" και την Σεσιλια Αχερν, έχω τέσσερα και τα έχω διαβάσει όλα, ωραιο το "Υ.Γ. Σ΄ αγαπώ" έχει γυριστεί και ταινία με την Χιλαρυ Σουανγκ.............
Διαβάζω πολύ, ειδικά κατά τις 12 που κοιμούνται όλοι, θέλω έστω και για ένα δεκάλεπτο να διαβάσω...........

ένα έχω να πω: Λατρεύω Κατερίνα Μανανεδάκη! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις