Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Empty ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Παρ Σεπ 16, 2011 6:36 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 28 ΜΗΝΩΝ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΙΕΚΟΨΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΜΕΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΙΩΘΩ ΕΤΟΙΜΗ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΓΑΣΘΩ.ΠΗΓΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Κ ΕΔΩΣΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΥΠΕΘΥΝΗ ΕΔΕΙΞΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
ΠΡΙΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ,ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ Κ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ.
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΔΩ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ Κ ΕΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΕΤΙΝΑ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ.ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΧΟΛΑΕΙ ΕΞΙ Κ ΕΠΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ BABY SITTING ΜΕΤΑ.ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ.
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ Ο ΠΑΤΡΙΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΙΚΗ Κ ΨΥΧΡΗ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΘΥΜΩΣΕ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ.ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΚΙΟΛΑΣ.
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΝ 350Ε-400Ε,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΝΕΙ.ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ..και μιλωντας για μενα μονο ...αν δεν ειχα προβλημα επιβιωσης δεν θα πηγαινα στη δουλεια..θα καθομουν με το παιδακι μου..

αλλα

αφου εσυ αισθανεσαι ετοιμη να πας και μαλιστα το νοιωθεις σαν αναγκη να ΄΄ξεφυγεις΄΄ λιγο εγω λεω να το προσπαθησεις..
γιατι δεν ψαχνεις εναν παιδικο σταθμο?? ειναι σε καλη ηλικια το παιδακι σου να παει..θα γνωρισει και αλλα παιδακια και θα ασχοληθει με διαφορες δραστηριοτητες που δεν μπορει να του προσφερει η γιαγια στο σπιτι..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι δεν τ αφηνεις το πρωι στη μαμα σου κ το απογευμα κ Σαββατο παρε μια γυναικα,θα ναι κ ο αντρας σου σπιτι οποτε θα την επιβλεπει!Αφου θα σου κανει καλο ψυχολογικα αξιζει να δωσεις αυτα τα χρηματα (απο τον μισθο σου θα ναι εξαλλου)
Μονο παρε καμια κακομουτσουνη,μη βρισκεις και στις πορτες μετα.. Razz

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Γιατι δεν τ αφηνεις το πρωι στη μαμα σου κ το απογευμα κ Σαββατο παρε μια γυναικα,θα ναι κ ο αντρας σου σπιτι οποτε θα την επιβλεπει!Αφου θα σου κανει καλο ψυχολογικα αξιζει να δωσεις αυτα τα χρηματα (απο τον μισθο σου θα ναι εξαλλου)
Μονο παρε καμια κακομουτσουνη,μη βρισκεις και στις πορτες μετα.. Razz

Xαχαχαχα, βρε Λιτσακι, τι ωραία που τα λες!

Σοβαρα τωρα και εμενα μου αρεσει η ιδέα του παιδικού σταθμού! Είχες σκεφτεί νομίζω να το πας το παιδί ουτως ή άλλως αν θυμάμαι καλά από άλλο θεμα, σωστά; Τελικά τι αποφάσισες; Ίσως θα μπορούσες κάπως να τα βρεις με την μαμά σου και να το πηγαίνεις πχ το πρωί παιδικό και να στο κρατάει εκείνη μόνο τα 3 απογεύματα που είναι ανοιχτά τα καταστήματα. Δεν ξέρω μέχρι τι ωρα λειτουργούν οι σταθμοί γι αυτό τα σκέφτομαι έτσι.

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κακως που δεν σε βοηθαει ο αντρας σου... Δεν ξερω τι δουλεια κανει αλλα ξερω πως εγω δουλευα 8ωρα με ακαταστατες ωρες και ξενυχταγα με το μωρο και ειχα και υπευθυνη δουλεια, αρα αν θελει καποιος ολα γινονται. Κι εγω τον αφησα 2,5 μηνων και πηγα στη δουλεια σε ξενη γυναικα βεβαια και μετα απο 8μηνων σε παιδικο σταθμο. Τ' απογευματα ο αντρας μου και στις υπηρεσιες η γειτονησα-σπιτονοικοκυρα μου. Αλλα δεν γινεται αν δεν βοηθησει καποιος.... Και να σου πω κατι η μαμα σου δεν εχει αδικο, αφου ο αντρας σου ειναι σπιτι το απογευμα να το κραταει εκεινος. Εχει συναισθηση της οικονομικης κρισης...;;;;
Θα σε παρουν σε δουλεια και εκεινος λεει οχι, γιατι θελει να ξεκουραστει αντι να περασει χρονο με το παιδακι του που στην τελικη ειναι και δικο του παιδι... Μηπως κι εμεις τους κακομαθαινουμε λιγο; (βαζω και τον δικο μου μεσα που αρκετες φορες στα δυσκολα την "εκανε")
Εκτος κι αν δεν εχετε οικονομικο θεμα οποτε εκει αλλαζει το πραγμα... κατσε σπιτι με το παιδακι σου και βρες ενα χομπι για να ξεφευγεις λιγο...
Κακως που δεν συνεργαζεται μαζι σου, θα επρεπε να σε στηριξει, οι εποχες ειναι δυσκολες σε μερικα χρονια οπως ειπε και ο Γιωργακης ενας μονο θα δουλευει στην οικογενεια... Δουλειες δεν υπαρχουν και οι ευκαιρειες ειναι λιγες...
Ρωτα για κοπελα να την πληρωνεις με την ωρα, αν και ειναι κουλο να ειναι ο αντρας σου στο σπιτι και εκεινη εκει... Δεν ασχολειτε καθολου με το παιδι; Εξαλλου ειναι μονο 3 φορες την εβδομαδα και 1 Σαββατο μπορει και να σε συμφερει. Εγω θα πηγαινα...

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι παιδικοι σταθμοι του δημου ειναι μεχρι τις 15:30 ανοικτοι και οι ιδιωτικοι μεχρι τις 5-6 οποτε παλι δεν σε βολευουν εκτος αν το κραταει η μαμα σου απογευματα. Σε καταλαβαινω πως δεν θες να φορτωσεις τον αντρα σου αλλα ολοι πρεπει να κανουμε θυσεις και το παιδι δεν ειναι υποχρεωση μονο της μανας αλλα και του πατερα. Αν εχεις τοση αναγκη να δουλεψεις ειτε για οικονομικους ειτε για ψυχολογικους λογους ολοι πρεπει να βοηθανε. Μηπως να κοιταζες για ημιαπασχοληση? Οχι πως την σημερον ημερα μπορουμε να ειμαστε και επιλεκτικοι αλλα λεω τωρα μπας και...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπάρχουν ιδ. παιδικοί σταθμοί που είναι ανοιχτοί και το απόγευμα για να εξυπηρετούν το απογευματινό ωράριο καταστημάτων.
Έτσι θα απασχολείτε και η μικρή με άλλα παιδάκια και θα έχεις λύσει και το πρόβλημα του απογευματινού ωραρίου. Δεν πιστεύω να κοστίζουν πάνω από 200 Ευρώ.
Καλή επιτυχία με την συνέντευξη!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινιώ μου είναι καλό που θέλεις να πιάσεις δουλειά και να βοηθήσεις αλλά καλή μου η μητέρα σου δεν είναι υποχρεωμένη να σου κρατήσει το παιδί , άλλωστε από ότι είδα σου είπε ότι μπορεί το πρωί αλλά όχι το απόγευμα . άσχετο αν είναι χωρισμένοι και άσχετο αν της έχει πει οτιδήποτε ο άντρας της με τον οποίο οι σχέσεις είναι τυπικές , μην ξεχνάς έχει και αυτή ζωή και να σου πω και κάτι έχει λόγο και αυτός όσο και να μην σου αρέσει γιατί αυτό διαταράσσει τις δικές του συνήθειες .
Λες ο άντρας σου ότι μόλις θα σχολάει και δεν θα ξεκουράζετε τι να κάνουμε Κατερίνα μου τα πάντα έχουν ένα τίμημα , αν δεν υπήρχε ανάγκη δεν θα έψαχνες για εργασία έτσι δεν είναι; Αν λοιπόν σε φωνάξουν για δουλειά και επειδή σε λίγο αυτό θα είναι είδος προς εξαφάνιση πιάσε την ευκαιρία συζήτησε με τον άντρα σου και όλα καλά θα πάνε

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΡΙ30. ΘΕΛΕΙ ΘΥΣΙΕΣ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΖΩΗ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ

10ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Empty http://forum.eimaimama.gr/t7788-topic Παρ Σεπ 16, 2011 9:39 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΣΑΒ/ΚΟ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΠΗ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΛΟΙΠΕΣ,Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΕΛΕΙ ΘΥΣΙΕΣ.ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ Κ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ Η ΛΕΞΗ <ΕΡΓΑΣΙΑ> ΣΤΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΜΟΥ.
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΕΡΕΥΤΕΣ.

11ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Σαβ Σεπ 17, 2011 11:52 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν καταλαβαινω τι σημαινει οτι θα ειναι κουρασμενος απο τη δουλεια. αντι να λετε ευχαριστω που θα σας την κραταει ολη την εβδομαδα μεχρι το απογευμα. τι να κανει δηλαδη η γυναικα?ειναι πολυ σημαντικη η βοηθεια της!!!εσυ δηλαδη δε θα εισαι κουρασμενη απο τη δουλεια?δε θα το φροντισεις το παιδι σου?το ιδιο οφειλει να κανει και ο μπαμπας. ας μην τους καλο-κακομαθαινουμε!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω με τα τρια κοριτσια....εγω που θα ξυπναω σε ενα μηνα στις 6 και θα φευγω εκει που ηταν να ερχεται η μανα μου επειδη ειδα λιγη αχαριστια απο μερους του θα σηκωνεται αυτος για τις ωρες αυτες....Να μαθουν οτι εχουν κι αυτοι παιδια....Γιατι αλλιως να μη δουλευεουμε και να ειμαστε στα σπιτια μας,αλλα να μη γκρινιαζουν κι ολας...Αλλα δδε γινεται....Να μαθει να κραταει και ο αντρας σου και ο δικος μου και ολοι τα παιδια δεν τα καναμε μονες...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω κι εγω με τα κοριτσια αν υπαρχει αναγκη πρεπει να γινεται συμβιβασμος δεν γινεται διαφορετικα αλλωστε ειναι ωραιο να συμμετεχει και ο μπαμπας στο μεγαλωμα του παιδιου οσο μπορει!!! ευχομαι να βρειτε μια λυση!!!

Υ.Γ ρε Λιτσακι δεν παιζεσαι! Very Happy

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΣΥΓΟΥΡΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ. ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΕΣΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ.ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΣΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ.ΑΥΤΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ?
ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙΣ?
ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.
(ΑΚΟΜΗ ΠΟΥ ΔΕ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΡΙΟΣ ΣΟΥ). ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΣ ΝΑΙ!
ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΑΛΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.
ΠΕΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΦΥΛΑΞΗ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ.
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΟΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

15ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Empty http://forum.eimaimama.gr/t7788-topic Κυρ Σεπ 18, 2011 5:29 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝ ΜΕ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΜΕΣΩΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΘΑ ΦΥΓΩ ΚΙΟΛΑΣ.

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΤΩ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.
ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ.

17ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Empty http://forum.eimaimama.gr/t7788-topic Κυρ Σεπ 18, 2011 6:13 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις