Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χθες Κλεισαμε τις 40μερες κ καναμε την πρωτη μας βολτα....

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μινουμπάκι, και παμπερς Νο2 και βόλτα... μα εσείς μεγαλώσατε...! Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 429657

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:Μινουμπάκι, και παμπερς Νο2 και βόλτα... μα εσείς μεγαλώσατε...! Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 429657


ναιιιιιιιιιιιι.....
κ στρουμπουλεψαμε,καναμε κ μαγουλακια...!!! ολα καλα το ματακι μας μας εχχουμε μονο με τσιμπλουλες,σημερα κκολλησε κ ταλλο...κ η μαμα στεναχωριεται λιγο....

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πλεον τρωμε κανονικα τη φρουτοκρεμα μας,στεκομαστε καθιστοι χωρις μαξιλαρια εδω και 1 μηνα περιπου,ψευτομπουσουλαμε και εχθες ειπε για πρωτη φορα ολοκαθαρα ΜΠΑΜΠΑ,μεχρι τωρα ελεγε μπα,μπα,εχθες το ειπε συνεχομενα μπαμπα ισως φταιει του οτι εγω του λεω συνεχεια να πει μπαμπα,τρελαθηκε ο αντρας μου,του ειπα του καημενου να μην χαιρεται πολυ γιατι ασυναισθητα το λεει δεν ξερει οτι απευθυνεται σε αυτον,αλλα αυτος ακομα και ετσι χαιρεται!!! Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena1988 έγραψε:Πλεον τρωμε κανονικα τη φρουτοκρεμα μας,στεκομαστε καθιστοι χωρις μαξιλαρια εδω και 1 μηνα περιπου,ψευτομπουσουλαμε και εχθες ειπε για πρωτη φορα ολοκαθαρα ΜΠΑΜΠΑ,μεχρι τωρα ελεγε μπα,μπα,εχθες το ειπε συνεχομενα μπαμπα ισως φταιει του οτι εγω του λεω συνεχεια να πει μπαμπα,τρελαθηκε ο αντρας μου,του ειπα του καημενου να μην χαιρεται πολυ γιατι ασυναισθητα το λεει δεν ξερει οτι απευθυνεται σε αυτον,αλλα αυτος ακομα και ετσι χαιρεται!!! Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316

Ποσο μηνων ειναι βρε Νενακι μου?Αχχχχ,εμενα λεει Αντε αντε εκτος απο το μα,μα,μα και μπα,μπα και το ναι...Χαχαχαχ..

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
nena1988 έγραψε:Πλεον τρωμε κανονικα τη φρουτοκρεμα μας,στεκομαστε καθιστοι χωρις μαξιλαρια εδω και 1 μηνα περιπου,ψευτομπουσουλαμε και εχθες ειπε για πρωτη φορα ολοκαθαρα ΜΠΑΜΠΑ,μεχρι τωρα ελεγε μπα,μπα,εχθες το ειπε συνεχομενα μπαμπα ισως φταιει του οτι εγω του λεω συνεχεια να πει μπαμπα,τρελαθηκε ο αντρας μου,του ειπα του καημενου να μην χαιρεται πολυ γιατι ασυναισθητα το λεει δεν ξερει οτι απευθυνεται σε αυτον,αλλα αυτος ακομα και ετσι χαιρεται!!! Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 654316

Ποσο μηνων ειναι βρε Νενακι μου?Αχχχχ,εμενα λεει Αντε αντε εκτος απο το μα,μα,μα και μπα,μπα και το ναι...Χαχαχαχ..

ειναι 7 μηνων παρα μια εβδομαδα...Το αντε το λεει και ο δικος μου καμια φορα,αχου μωρε τι πλακα εχουν περιμενω πως και πως να ακουσω και αλλες λεξουλες να λεει,τρελενομαι σου λεω Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 215994 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 215994 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 215994

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για πρωτη φορα ειπε οοοοοολο το ονοματεπωνυμο!και πλεον κοψαμε την πανα εντελως!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την Τετάρτη 5/10/11 έπεσε ο πάνω αριστερός κοπτήρας της Ειρήνης. rabbit

Ioanna 1978

Ioanna 1978
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana έγραψε:Πολυ ωραιο θεμα.....
Εμενα καθετε στα 4 και παει μπρος πισω σα να κανει σεξ και φερνει το ενα γονατακι του μπροστα...Σερνεται και μπορει να οργωσει ολο το σπιτι ομως ετσι....Προχθες μου εφυγε απο την κουζινα που τον ειχα....Χαχαχ.......Ερποντας φυσικα,σα σκουλικακι..

Και εμένα η μπέμπα μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα.Κάθεται στα τέσσερα και κάνει μπρός-πίσω.Έχει πολύ γέλιο!!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η δικια μου η μπεμπουλα πριν 4 μερες αρχισε να λεει μαμα! πω πω ρε κοριτσια τι συναισθηματα με κατεκλυσαν! και που ειμαι ακομα.....
ο μπαμπας μας ζηλευει χε χε διοτι τον λεει α μπα κι οχι μπαμπα! ε τι να κανουμε....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ioanna 1978 έγραψε:
tatijana έγραψε:Πολυ ωραιο θεμα.....
Εμενα καθετε στα 4 και παει μπρος πισω σα να κανει σεξ και φερνει το ενα γονατακι του μπροστα...Σερνεται και μπορει να οργωσει ολο το σπιτι ομως ετσι....Προχθες μου εφυγε απο την κουζινα που τον ειχα....Χαχαχ.......Ερποντας φυσικα,σα σκουλικακι..

Και εμένα η μπέμπα μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα.Κάθεται στα τέσσερα και κάνει μπρός-πίσω.Έχει πολύ γέλιο!!!!

Καλε τι κουκλαρα ειναι αυτη?????Φτου σκορδα...Να σου ζησει!!!
Εμενα αρχισε να πιανεται και να προσπαθει να σηκωθει...

Βασιλικη μου να μου την φιλισεις την ομορφια σου....Χεστηκες απο την χαρα σου να υποθεσω ετσι?????

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα ο μπεμπάκος μου που δεν έχει γεννηθεί ακόμη όμως χασμουριέται και γλύφεται!!!!Το είδα στον υπέρηχο εχθές και τρελάθηκα η δόλια η μάνα!!Πιάνεται αυτό που το έγραψα στο θέμα σας?? Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Εμένα ο μπεμπάκος μου που δεν έχει γεννηθεί ακόμη όμως χασμουριέται και γλύφεται!!!!Το είδα στον υπέρηχο εχθές και τρελάθηκα η δόλια η μάνα!!Πιάνεται αυτό που το έγραψα στο θέμα σας?? Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed

ΧΑχαχαχαχ...ΟΟΟΟΛα πιανουνται κουκλαρα μου!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Carrie έγραψε:Εμένα ο μπεμπάκος μου που δεν έχει γεννηθεί ακόμη όμως χασμουριέται και γλύφεται!!!!Το είδα στον υπέρηχο εχθές και τρελάθηκα η δόλια η μάνα!!Πιάνεται αυτό που το έγραψα στο θέμα σας?? Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed

ΧΑχαχαχαχ...ΟΟΟΟΛα πιανουνται κουκλαρα μου!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 215994 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 215994 Το ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 215994

????????


Επισκέπτης
Carrie έγραψε:Εμένα ο μπεμπάκος μου που δεν έχει γεννηθεί ακόμη όμως χασμουριέται και γλύφεται!!!!Το είδα στον υπέρηχο εχθές και τρελάθηκα η δόλια η μάνα!!Πιάνεται αυτό που το έγραψα στο θέμα σας?? Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed

Εμενα ειχε κανει μπουνιτσες τα χερακια του και τα ειχε βαλει μπροστα στο προσωπακι του η ψυχουλα μου!!!
Που να γεννηθουν κιολας!! Θα τρελαθουμε!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το κατορθωμα μας ειναι οτι πιανεται για να σηκωθει,μα τοσο νωρις θα τα κανει ολα αυτο το παιδι.. Καποιες φορες με εκπλησειΤο ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 606100

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

Ioanna 1978

Ioanna 1978
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana έγραψε:
Ioanna 1978 έγραψε:
tatijana έγραψε:Πολυ ωραιο θεμα.....
Εμενα καθετε στα 4 και παει μπρος πισω σα να κανει σεξ και φερνει το ενα γονατακι του μπροστα...Σερνεται και μπορει να οργωσει ολο το σπιτι ομως ετσι....Προχθες μου εφυγε απο την κουζινα που τον ειχα....Χαχαχ.......Ερποντας φυσικα,σα σκουλικακι..

Και εμένα η μπέμπα μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα.Κάθεται στα τέσσερα και κάνει μπρός-πίσω.Έχει πολύ γέλιο!!!!

Καλε τι κουκλαρα ειναι αυτη?????Φτου σκορδα...Να σου ζησει!!!
Εμενα αρχισε να πιανεται και να προσπαθει να σηκωθει...

Βασιλικη μου να μου την φιλισεις την ομορφια σου....Χεστηκες απο την χαρα σου να υποθεσω ετσι?????

Σε ευχαριστώ πολύ.Και εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο σου!!!
Κάθε μέρα βλέπω και διαφορετικά πράγματα απο εκείνη και τρελαίνομαι.Αυτό που με στεναχωρεί περίσσοτερο απο όλα είναι ότι σε λίγες μέρες ξεκινάω δουλειά και αναγκαστικά θα λείπω πολλές ώρες απο το σπίτι με αποτέλεσμα να χάνω όλα αυτά τα καθημερινά και έχει αρχίσει να με πιάνει κατάθλιψη.Είναι μόλις έξι μηνών και θεωρώ πως έχουμε μπει στην καλύτερη φάση της , την οποία εγώ θα χάσω!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena1988 έγραψε:Το κατορθωμα μας ειναι οτι πιανεται για να σηκωθει,μα τοσο νωρις θα τα κανει ολα αυτο το παιδι.. Καποιες φορες με εκπλησειΤο ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 606100

Δεν είναι νωρίς Νένα.
Και τα δυο μου παιδιά 7 μηνών σηκώθηκαν. Για την ακρίβεια η κόρη μου ήταν 7 μηνών και 1 ημέρας και σηκώθηκε στο κρεβάτι της ευτυχώς χωρίς να πέσει (της προλάβαμε). Στον γιο μου έμαθα, και από τον 6ο μήνα είχα σηκώσει το κάγκελο.

[quote="Ioanna 1978"]
tatijana έγραψε:
Ioanna 1978 έγραψε:
tatijana έγραψε:..
...

Σε ευχαριστώ πολύ.Και εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο σου!!!
Κάθε μέρα βλέπω και διαφορετικά πράγματα απο εκείνη και τρελαίνομαι.Αυτό που με στεναχωρεί περίσσοτερο απο όλα είναι ότι σε λίγες μέρες ξεκινάω δουλειά και αναγκαστικά θα λείπω πολλές ώρες απο το σπίτι με αποτέλεσμα να χάνω όλα αυτά τα καθημερινά και έχει αρχίσει να με πιάνει κατάθλιψη.Είναι μόλις έξι μηνών και θεωρώ πως έχουμε μπει στην καλύτερη φάση της , την οποία εγώ θα χάσω!!!!

Μη στεναχωριέσαι Ιωάννα.
Επειδή επέστρεψα και εγώ στην κόρη μου νωρίς (την άφησα 4 μηνών) θα σου έλεγα να επικεντρωσεις τη σκέψη σου στις ώρες που θα είσαι μαζί της και όχι στις ώρες που θα λείπεις.
Δε θα χάσεις στιγμές πίστεψε με. Εκεί θα είσαι που θα πας! Λίγες ώρες θα λείπεις μόνο.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ioanna 1978 έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ioanna 1978 έγραψε:
tatijana έγραψε:Πολυ ωραιο θεμα.....
Εμενα καθετε στα 4 και παει μπρος πισω σα να κανει σεξ και φερνει το ενα γονατακι του μπροστα...Σερνεται και μπορει να οργωσει ολο το σπιτι ομως ετσι....Προχθες μου εφυγε απο την κουζινα που τον ειχα....Χαχαχ.......Ερποντας φυσικα,σα σκουλικακι..

Και εμένα η μπέμπα μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα.Κάθεται στα τέσσερα και κάνει μπρός-πίσω.Έχει πολύ γέλιο!!!!

Καλε τι κουκλαρα ειναι αυτη?????Φτου σκορδα...Να σου ζησει!!!
Εμενα αρχισε να πιανεται και να προσπαθει να σηκωθει...

Βασιλικη μου να μου την φιλισεις την ομορφια σου....Χεστηκες απο την χαρα σου να υποθεσω ετσι?????

Σε ευχαριστώ πολύ.Και εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο σου!!!
Κάθε μέρα βλέπω και διαφορετικά πράγματα απο εκείνη και τρελαίνομαι.Αυτό που με στεναχωρεί περίσσοτερο απο όλα είναι ότι σε λίγες μέρες ξεκινάω δουλειά και αναγκαστικά θα λείπω πολλές ώρες απο το σπίτι με αποτέλεσμα να χάνω όλα αυτά τα καθημερινά και έχει αρχίσει να με πιάνει κατάθλιψη.Είναι μόλις έξι μηνών και θεωρώ πως έχουμε μπει στην καλύτερη φάση της , την οποία εγώ θα χάσω!!!!

Δεν θα παρεις τις αδειες που δικαιουσαι???

Ioanna 1978

Ioanna 1978
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="desT"]
nena1988 έγραψε:Το κατορθωμα μας ειναι οτι πιανεται για να σηκωθει,μα τοσο νωρις θα τα κανει ολα αυτο το παιδι.. Καποιες φορες με εκπλησειΤο ημερολόγιο του μωρού μας - Σελίδα 2 606100

Δεν είναι νωρίς Νένα.
Και τα δυο μου παιδιά 7 μηνών σηκώθηκαν. Για την ακρίβεια η κόρη μου ήταν 7 μηνών και 1 ημέρας και σηκώθηκε στο κρεβάτι της ευτυχώς χωρίς να πέσει (της προλάβαμε). Στον γιο μου έμαθα, και από τον 6ο μήνα είχα σηκώσει το κάγκελο.

Ioanna 1978 έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ioanna 1978 έγραψε:
tatijana έγραψε:..
...

Σε ευχαριστώ πολύ.Και εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο σου!!!
Κάθε μέρα βλέπω και διαφορετικά πράγματα απο εκείνη και τρελαίνομαι.Αυτό που με στεναχωρεί περίσσοτερο απο όλα είναι ότι σε λίγες μέρες ξεκινάω δουλειά και αναγκαστικά θα λείπω πολλές ώρες απο το σπίτι με αποτέλεσμα να χάνω όλα αυτά τα καθημερινά και έχει αρχίσει να με πιάνει κατάθλιψη.Είναι μόλις έξι μηνών και θεωρώ πως έχουμε μπει στην καλύτερη φάση της , την οποία εγώ θα χάσω!!!!

Μη στεναχωριέσαι Ιωάννα.
Επειδή επέστρεψα και εγώ στην κόρη μου νωρίς (την άφησα 4 μηνών) θα σου έλεγα να επικεντρωσεις τη σκέψη σου στις ώρες που θα είσαι μαζί της και όχι στις ώρες που θα λείπεις.
Δε θα χάσεις στιγμές πίστεψε με. Εκεί θα είσαι που θα πας! Λίγες ώρες θα λείπεις μόνο.

Δεν έχεις άδικο.Όταν όμως θα χρειάζεται να φεύγω στις 8 το πρωί , την ώρα που εκείνη ξυπνάει και να γυρνάω στις 6,7 ίσως και 8 πολλές φορές και εκείνη κοιμάται στις 10 όσο να είναι θα χάνω πολλά πράγματα απο την καθημερινότητα της.Τελοσπάντων έχω βγεί πολύ εκτός θέματος.Εδώ είμαστε για να γράφουμε τα καθημερινά ωραία και περίεργα πράγματα που κάνουν τα παιδιά μας!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ioanna 1978"][quote="desT"]
nena1988 έγραψε:...

Δεν έχεις άδικο.Όταν όμως θα χρειάζεται να φεύγω στις 8 το πρωί , την ώρα που εκείνη ξυπνάει και να γυρνάω στις 6,7 ίσως και 8 πολλές φορές και εκείνη κοιμάται στις 10 όσο να είναι θα χάνω πολλά πράγματα απο την καθημερινότητα της.Τελοσπάντων έχω βγεί πολύ εκτός θέματος.Εδώ είμαστε για να γράφουμε τα καθημερινά ωραία και περίεργα πράγματα που κάνουν τα παιδιά μας!!!!

Γιατί τόσες ώρες... είναι πάρα πολλές.
Εδώ χάνεις όλη τη μέρα σου με τοσες ώρες μακρυά όχι μόνο το παιδί σου.
Αλήθεια έχει δίκιο η Τατιάνα, δεν μπορείς να πάρεις εξάμηνο (αν είσαι βέβαια στο ΙΚΑ)

Ioanna 1978

Ioanna 1978
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="desT"][quote="Ioanna 1978"]
desT έγραψε:
nena1988 έγραψε:...

Δεν έχεις άδικο.Όταν όμως θα χρειάζεται να φεύγω στις 8 το πρωί , την ώρα που εκείνη ξυπνάει και να γυρνάω στις 6,7 ίσως και 8 πολλές φορές και εκείνη κοιμάται στις 10 όσο να είναι θα χάνω πολλά πράγματα απο την καθημερινότητα της.Τελοσπάντων έχω βγεί πολύ εκτός θέματος.Εδώ είμαστε για να γράφουμε τα καθημερινά ωραία και περίεργα πράγματα που κάνουν τα παιδιά μας!!!!

Γιατί τόσες ώρες... είναι πάρα πολλές.
Εδώ χάνεις όλη τη μέρα σου με τοσες ώρες μακρυά όχι μόνο το παιδί σου.
Αλήθεια έχει δίκιο η Τατιάνα, δεν μπορείς να πάρεις εξάμηνο (αν είσαι βέβαια στο ΙΚΑ)

Είμαι στο ΙΚΑ και θα μπορούσα να πάρω το εξάμηνο αλλά η εταιρεία που εργάζομαι ανήκει στον θείο μου και εκεί είναι που μπερδεύονται λίγο το πράγματα.Δεν μπορείς (μιλάω πάντα για τον εαυτό μου) να έχεις απαιτήσεις.Καλό ήταν και το χρονικό διάστημα που κατάφερα να λείψω!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα εκανε τα πρωτα του σωστα μπουσουληματα...Εφυγε λοιπον..Αντε καλα του ταξιδια... Razz Razz

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την τριτη καναμε το πρωτο μας εμβολιο...

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Την τριτη καναμε το πρωτο μας εμβολιο...

ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ???? Rolling Eyes Rolling Eyes ΕΧΩ ΡΕΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΛΗΘΕΥΕΙ???ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις