Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα εγκυούλες!!!! Σκέφτηκα να ανοίξω το συγκεκριμένο θέμα, έτσι για να ξεδώσουμε λίγο... λοιπόν, τι σας έχει λείψει αυτόν καιρό που περιμένετε τα παιδάκια σας; Εμένα τα εξής:
- να φιάξω κουλουράκια κανέλας τώρα που φθινοπώριασε μόνο και μόνο για να μυρίσει το σπίτι και να προσπαθήσω να πατάξω την κατάρα του κεικ που δεν φουσκώνει όπως κάθε χρόνο.. αλλά είπαμε,κομμένα τα γλυκά γιατί παραμονευει ο διαβήτης Τι σας έχει λείψει όλο αυτό τον καιρό; 534787
- να κάνω ένα ολοκληρωμένο δείπνο... να έχει και κρασί και γλυκό δηλαδή.
- να χρησιμοποιώ ως μεταφορικό μέσο το ποδηλατάκι μου!!!!
- να καθαρίσω τα ντουλάπια της κουζίνας σε περίπτωση που έχω νεύρα.

Αυτά από μένα! Εσείς;;;;

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να κοιμηθω,να πιω καφε,να καπνισω δυο πακετα, να παω στο ικεα, να παω στο κοσμος και ν κατεβω στο κεντρο για ψωνια!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πιω έναν καφέ της προκοπής με ζάχαρη,να φάω ένα μακαρόν και να πιω γάλα με κορν φλεικς για πρωινό!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου εχει λειψει η δουλεια μου Sad Sad (tattoo-piercing)


υγ: Carrie δεν πινεις καθολου καφεδακι? Rolling Eyes

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:μου εχει λειψει η δουλεια μου Sad Sad (tattoo-piercing)


υγ: Carrie δεν πινεις καθολου καφεδακι? Rolling Eyes

Όχι δεν πίνωSad Πως να τον πιω σκέτο?Απλώς για να πω ότι ήπια??

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να πιω ενα ολοκληρο μπουκαλι ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΜΠΥΡΑ και να φαω και ενα ταψι γαλακτομπουρεκο απο τον Ασημακοπουλο!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρωτα τον γιατρο σου αν μπορεις να χρησιμοποιησεις σουκραλοζη! ειναι ενα πιο ηπιο γλυκαντικο το εμαθα μετα την επεμβαση μου , επειδη μας απαγορευοταν η ζαχαρη και τα γλυκαντικα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαμομηλάκι με σκοτώνεις!!!!Μην αναφέρεις καν γαλακτομπούρεκα και μπύρες!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Χιονατούλα μου μου είχε πει η πρώτη ενδοκρινολόγος γλυκαντικά καθόλου λόγω του μωρού οπότε δεν το δοκίμασα..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι ελπιζω να μην τα θες και τα 2 ταυτοχρονα ε? μπυρονι με γαλακτομπουρεκο Razz Razz Razz

carrie νομιζω οτι ειναι καταλληλο για διαβητικους, αλλα ο ντοκτορ ξερει καλητερα! Very Happy

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ Κ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΣΥΜΠΡΑΓΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΩ..Α!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΕΡΙ 10 ΩΡΕΣ!!!!

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλά εδώ που τα λέμε ένα γαλακτομπούρεκο κι εγώ θα το τσάκιζα!!! Παλιά δε μ' άρεσε αλλά φαινεται η μικρή μου είναι των παραδοσιακών γλυκών...κι ένα εκμέκ, μια καρυδόπιτα κι ένα κανταίφι παρακαλώ, συνοδευόμενα με παγωτό αν γίνεται... drunken drunken drunken drunken drunken

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ Κ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΣΥΜΠΡΑΓΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΩ..Α!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΕΡΙ 10 ΩΡΕΣ!!!!

Άσχετο..αχ, τι ωραία μπεμπούλα είναι αυτή!!!!!! Θέλω κι εγωωωωωωωωωω, άντε, δεν βλέπω την ώρα!!!!

Στο θέμα μας...εγώ πάλι θα ήθελα να μην χρειαστεί να ξανακατουρήσω για κανα μήνα, γίνεται;;;;;

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπερα εγκυουλες και μη! Εγω απο την περίοδο της εγκυμοσύνης μου εχω να θυμαμαι τα εξής:
1)μου ειχε λειψει αφάνταστα να κοιμηθώ μπρούμητα!
2)δεν πίνω αλκοόλ γενικά αλλά λίγο κρασάκι το ήθελα όταν βγαίναμε έξω για φαγητό. Επίσης όπου πήγαινα απεφευγα να τρώω σαλατικά απ' έξω όπως μου είχε συστίσει ο γιατρός μου.
3)μου ειχε λείψει το να μπορώ να δέσω μόνη μου τα παπούτσια μου!
4)δεν μπορουσα να δώ ότι υπήρχε απο την κοιλιά και κάτω... Embarassed
5)τέλος, μου είχε λείψει η γεύση απο τα πάντα! Ακόμα και το νερό είχε άλλη γεύση! Βέβαια αυτό δεν με εμπόδιζε απο το να πάρω 23 κιλά χαχαχα!

ΥΓ: Μίνα η μπέμπα σου είναι πανέμορφη! Να σου ζήσει!!! Επίσης, Δήμητρα τώρα είδα και το δικο σου μωράκι! Γέμισε το φόρουμ ομορφιές!!!

????????


Επισκέπτης
Mariori έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ Κ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΣΥΜΠΡΑΓΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΩ..Α!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΕΡΙ 10 ΩΡΕΣ!!!!

Άσχετο..αχ, τι ωραία μπεμπούλα είναι αυτή!!!!!! Θέλω κι εγωωωωωωωωωω, άντε, δεν βλέπω την ώρα!!!!

Στο θέμα μας...εγώ πάλι θα ήθελα να μην χρειαστεί να ξανακατουρήσω για κανα μήνα, γίνεται;;;;;

Συμφωνω!!
Επισης ενα ταψι μουσακα, σουβλακι,πιτσα,κοκα κολα,κρουασαν πραλινα απο τον Σκλαβενιτη με εξτρα μερεντα και ενα κουτι με παστες μπλακ φορεστ!!! Αυτα μου ελειψαν και σκοπευω να τα φαω την εβδομαδα μετα τη γεννα!!!! Χαχαχαχα Laughing

Α,και το κυριοτερο, να μη τρεχω συνεχεια σε γιατρους και για εξετασεις,να μη τσιμπιεμαι για το σακχαρο και να κανω ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ ΣΕΞ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μινα μου πανεμορφο το μωρακι σου να σου ζησει....Και σεν αΔημητρουλα,καλοτυχα να ειναι...

Εμενα μου εχει λειψει η σαπιλα που ειχα οτναν ημουν εγκυος..... Razz
Μου εχει λειψει ο χειμωνας

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μου εχει λειψει ο υπνος μεχρι τις 12 το μεσημερι,η τσικουδια να πιω μεχρι να γυρνανε τα παντα γυρω μου κ οι βολτες με το ποδηλατακι μου Sad Sad

https://www.youtube.com/cretanvenus

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου έχει λείψει το να θέλω να πιώ ένα φραπέ και να καπνίσω έναν ολόκληρο καπνο!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="MariaM"]Kαλησπερα εγκυουλες και μη! Εγω απο την περίοδο της εγκυμοσύνης μου εχω να θυμαμαι τα εξής:
1)μου ειχε λειψει αφάνταστα να κοιμηθώ μπρούμητα!
2)δεν πίνω αλκοόλ γενικά αλλά λίγο κρασάκι το ήθελα όταν βγαίναμε έξω για φαγητό. Επίσης όπου πήγαινα απεφευγα να τρώω σαλατικά απ' έξω όπως μου είχε συστίσει ο γιατρός μου.
3)μου ειχε λείψει το να μπορώ να δέσω μόνη μου τα παπούτσια μου!
4)δεν μπορουσα να δώ ότι υπήρχε απο την κοιλιά και κάτω... Embarassed
5)τέλος, μου είχε λείψει η γεύση απο τα πάντα! Ακόμα και το νερό είχε άλλη γεύση! Βέβαια αυτό δεν με εμπόδιζε απο το να πάρω 23 κιλά χαχαχα!

χαχαχα πανω κατω κ μένα αυτά μου είχαν λείψει στην εγκυμοσύνη! + το τσιγάρο!! Smile

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου έχει λείψει το να είμαστε όπως παλια...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Μου έχει λείψει το να είμαστε όπως παλια...

Αυτο ξανα πες το....Ή μαλλον ξανα γραψτο.....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια εβδομαδα περασε και μου λειπει η φωνη της!!!το γελιο της το κελαρυστο!!!!να νιωθω την εννοια της!!!!η ηρεμια που νιωθω κοντα της!!!!
αχ πεθερουλα μου σε λατρευω!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ενα 24ωρο μονο για μενα , να κανω διαφορα να κοιμηθω , να αραξω , να παω για ψωνια με την ησυχια μου , να βγω , ναπιψ καιν να μεθυσω και να ξυπνησω στις 3 το μεσημερι!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:μια εβδομαδα περασε και μου λειπει η φωνη της!!!το γελιο της το κελαρυστο!!!!να νιωθω την εννοια της!!!!η ηρεμια που νιωθω κοντα της!!!!
αχ πεθερουλα μου σε λατρευω!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


χαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!
ΔΕΝ ΈΧΩ ΛΌΓΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στην εγκυμωσυνη μ ειχε λειψει μονο το μπρουμυτα!!! ολα τα αλλα τα εκανα Ή δεν με ενοιαζει που τα στερουμουν π.χ τσιγαρο,ποτο,σεξ

Τωρα με 2 μηνων μπουμπουκι μου λειπου ΠΟΛΛΑ:Υπνος,ξεκουραση,σαπισμα,βολτες οπου,οποτε,με οποιον,για οσο θελω!!Ψωνια,η φιλη μου που δεν την χορτενω,οι ατελέιωτες ωρες WOW μεχρυ το ξοιμερωμα.

Αλλα χαλαλι ολα μ περνανε οταν μ χαμωγελαει το αστερι μου.και ισως αργοτερα να ξαναπαιξω WOW,να ξαναπαω για κανα 5ωρο ψωνια,να ξανα βγω για ποτακι με τη φιλη μου μπαροτσαρκα.α; τον κρατησει κ λιγο ο μπαμπας,σωστα??

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
1. Mου έχει λείψει ο ύπνος μπρούμυτα...!!! ... Όχι βέβαια πως δυσκολεύομαι να κοιμηθώ και με άλλους τρόπους...!!!

2. Μου λείπει το να πίνω μια μαύρη μπύρα όποτε μου έρθει...!!! Και τώρα βέβαια πίνω καμιά αλλά βια βια ένα ποτηράκι κάθε εβδομάδα...!!!

3. Μου έχουν λείψει τα ταξιδάκια στο εξωτερικό με τον αντρούλη μου...!!! Ειδικά τα χριστουγεννιάτικα ταξιδάκια...!!!

4. Μου έχει λείψει το να μπορώ να δω τι κρύβεται κάτω από την κοιλούμπα μου...!!!

5. Μου έχει λείψει το sex με τον αντρούλη μου! Που θα πάει...?? Τον φάγαμε τον γάιδαρο...!!!

6. Μου έχει λείψει το να πίνω όσους καφέδες θέλω την ημέρα...!!!


... Αλλά οταν γεννήσω σε λίγες μέρες... είμαι σίγουρη ότι θα μου λείπει η κοιλίτσα μου και το να νιώθω την μπεμπούλα μου μέσα σε αυτήν...!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις