Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια,

Μια φίλη μου (εγκυμονούσα) σκέφτεται αντι για πολιτικό γάμο, να κάνει θρησκευτικό χωρίς ομως πολλά εξοδα.
Υπάρχουν εκκλησίες που δέχονται στο προαυλιο να "στηθει" ενα μικρο catering?
Εχει κάνει κάμμια κάτι παρόμοιο?
Για πείτε καμιά ιδέα ...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για ρίξε μια ματιά εδώ...!!!

http://www.mammyland.com/forum/topic?t=1978&p=54396

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα πηγα σε κατι βαφτησια σε εκκλησακι στα δερβενοχωρια ,ενα εκκλησακι που το τυλιγουν τα πλατανια,τι να πω απλα φοβερο και τεσπα ειχαν catering με στρωμενα τραπεζια και τετοια πραγματακια

καλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

και ναι παρα πολλες εκκλησιες δεχονται
ας διαλεξει εκκλησια και να ρωτησει αν δεχονται

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω παέι σε βαπτίσια που κάνανε στο προαύλιο κέτεριγκ και ήταν πάρα πολύ ωραία.
βοηθούσε και το μέρος γιατί ήταν ένα εκκλησάκι μέσα σε δασάκι. είχαν φέρει και μια κοπέλα που απασχόλησε τα μικρά μας και περάσαμε τέλεια.
πολύ καλύτερα από το να είχαμε παέι στην ταβέρνα για κοψίδια

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το δεχονται το catering,εμεις καναμε στην βαφτιση της κορης μας.Το μονο που μας ειπαν οτι δεν θα ηθελαν δυνατα μουσικη.Σεβαστο.Ηταν πολυ ωραια,βρηκαμε και πολυ οικονομικο catering.Να σκεφτεις εκτος Αθηνων ηρθαν (κοντα στην Χαλκιδα) και πηγε 15 ευρω το ατομο!Αν θελεις τα στοιχεια τους μπορω να σου τα στειλω σε μηνυμα.

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι περισσότερες εκκλησίες το δέχονται καμιά φορά είναι καλύτερα από κάπου αλλού.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλα πηγα σε κατι βαφτησια σε εκκλησακι στα δερβενοχωρια ,ενα εκκλησακι που το τυλιγουν τα πλατανια,τι να πω απλα φοβερο και τεσπα ειχαν catering με στρωμενα τραπεζια και τετοια πραγματακια

καλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

και ναι παρα πολλες εκκλησιες δεχονται
ας διαλεξει εκκλησια και να ρωτησει αν δεχονται

mamavivo δερβενοχωρια ακουω! εισαι απο τα μερη μας?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι μενουν κατι φιλοι εκει και παμε συχνα πυκνα

στα σκουρτα τα ξερεις?
καλα ειστε τελειαααααααα εκει

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις καναμε βεβαια οχι ετοιμο με πραγματα που φτιαξαμε εμεις μας κοστισε πολυ φθηνα και αρεσε κιολας και ο παπας δεν ειχε προβλημα τον ειχαμε ρωτησει εξαρχης!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:οχι μενουν κατι φιλοι εκει και παμε συχνα πυκνα

στα σκουρτα τα ξερεις?
καλα ειστε τελειαααααααα εκει

βεβαια και τα ξερω!!!!! ναι ειναι ωραια εκει εγω ειμαι κατω στην Ελευσινα

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ έκανα την βάπτιση της μικρής τον περασμένο Μάιο με catering στον προάυλιο χώρο της εκκλησίας & έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Το φαγητό ήταν πολύ καλό (μόνο 1-2 αρνητικά σχόλια είχα, αυτό που το πας? κάνεις ότι καλύτερο μπορείς & έχεις αρνητικά σχόλια απο ανθρώπους που δεν έχουν κάνει τίποτα σε ανάλογες εκδηλώσεις) & προσφέραμε & παγωτό.
Οι καλεσμένοι πάρα πολύ ευχαριστημένοι.
Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι η εκκλησία. Εγώ μένω Άνω Γλυφάδα και δεν αφήνει καμμία εκκλησία εκτός απο την Αγία Μαύρα στην Ηλιούπολη.
Για άλλες περιοχές δεν ξέρω, αλλά καλύτερα να ψάξεις σχετικά νωρίς για να ξέρεις πως θα κινηθείς.

Με το καλό! Very Happy

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:... Το φαγητό ήταν πολύ καλό (μόνο 1-2 αρνητικά σχόλια είχα, αυτό που το πας? κάνεις ότι καλύτερο μπορείς & έχεις αρνητικά σχόλια απο ανθρώπους που δεν έχουν κάνει τίποτα σε ανάλογες εκδηλώσεις) & προσφέραμε & παγωτό.
Οι καλεσμένοι πάρα πολύ ευχαριστημένοι.
...

Καλά μερικοί ότι και να κάνεις κάτι θα βρουν να σχολιάσουν, είναι στον χαρακτήρα τους και μην δίνεις σημασία! Σημασία έχει ότι όλοι οι υπόλοιποι ήταν ευχαριστημένοι! Και θεωρώ κακοήθια που στο λένε και σε στεναχωρούν... Ευτυχώς δεν άκουσα τέτοια εγώ, αλλά άκουσα άλλα πίσω απο την πλάτη μου πχ. μερικοί παραπονέθηκαν γιατί δεν τους κάλεσα... Razz Razz Razz



Μαρία, με το καλό η βάπτιση και να γίνουν όλα όπως τα θέλετε!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
chicken έγραψε:... Το φαγητό ήταν πολύ καλό (μόνο 1-2 αρνητικά σχόλια είχα, αυτό που το πας? κάνεις ότι καλύτερο μπορείς & έχεις αρνητικά σχόλια απο ανθρώπους που δεν έχουν κάνει τίποτα σε ανάλογες εκδηλώσεις) & προσφέραμε & παγωτό.
Οι καλεσμένοι πάρα πολύ ευχαριστημένοι.
...

Καλά μερικοί ότι και να κάνεις κάτι θα βρουν να σχολιάσουν, είναι στον χαρακτήρα τους και μην δίνεις σημασία! Σημασία έχει ότι όλοι οι υπόλοιποι ήταν ευχαριστημένοι! Και θεωρώ κακοήθια που στο λένε και σε στεναχωρούν... Ευτυχώς δεν άκουσα τέτοια εγώ, αλλά άκουσα άλλα πίσω απο την πλάτη μου πχ. μερικοί παραπονέθηκαν γιατί δεν τους κάλεσα... Razz Razz Razz



Μαρία, με το καλό η βάπτιση και να γίνουν όλα όπως τα θέλετε!

Εγώ πάλι νομίζω πως είναι η μικρότητα αυτή που κινεί τα νήματα σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά τι να πω...
Α! Θα πω αυτό που λέει πάντα ο άντρας μου & ίσως σου αρέσει και εσένα Μαρία μου!
"Στο τέλος ο καθένας παίρνει ότι του αξίζει"
Κάτι που ισχύει και για τους δικούς μου & για τους δικούς σου Wink Wink

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
MariaM έγραψε:
chicken έγραψε:... Το φαγητό ήταν πολύ καλό (μόνο 1-2 αρνητικά σχόλια είχα, αυτό που το πας? κάνεις ότι καλύτερο μπορείς & έχεις αρνητικά σχόλια απο ανθρώπους που δεν έχουν κάνει τίποτα σε ανάλογες εκδηλώσεις) & προσφέραμε & παγωτό.
Οι καλεσμένοι πάρα πολύ ευχαριστημένοι.
...

Καλά μερικοί ότι και να κάνεις κάτι θα βρουν να σχολιάσουν, είναι στον χαρακτήρα τους και μην δίνεις σημασία! Σημασία έχει ότι όλοι οι υπόλοιποι ήταν ευχαριστημένοι! Και θεωρώ κακοήθια που στο λένε και σε στεναχωρούν... Ευτυχώς δεν άκουσα τέτοια εγώ, αλλά άκουσα άλλα πίσω απο την πλάτη μου πχ. μερικοί παραπονέθηκαν γιατί δεν τους κάλεσα... Razz Razz Razz



Μαρία, με το καλό η βάπτιση και να γίνουν όλα όπως τα θέλετε!

Εγώ πάλι νομίζω πως είναι η μικρότητα αυτή που κινεί τα νήματα σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά τι να πω...
Α! Θα πω αυτό που λέει πάντα ο άντρας μου & ίσως σου αρέσει και εσένα Μαρία μου!
"Στο τέλος ο καθένας παίρνει ότι του αξίζει"
Κάτι που ισχύει και για τους δικούς μου & για τους δικούς σου Wink Wink

Μμμμ, σαν να έχει δίκιο... Τώρα μου ήρθε κάτι που γράφει στην υπογραφή της το Ναταλάκι, χαχαχα! Ναι όντως...

????????


Επισκέπτης
Στη Μονη Πεντελης σιγουρα δεχονται...

Εμενα βρε κοριτσια να πω την αληθεια δε μου αρεσει. Ειχα παει σε βαφτιση, το εκαναν εξω και ειχε και κρυο και ειχα πουντιασει.. Θα προτιμουσα να κανω ενα τραπεζι μονο στους πολυ πολυ κοντινους καπου πιο καλα και να μου παει τα ιδια ή και λιγοτερα λεφτα.. Αλλα γουστα ειναι αυτα, του αντρα μου πχ του αρεσει.

Οσο για τον κοσμο... Και ολα τελεια να τα κανεις... παλι κατι θα βρουν να σχολιασουν!!!! Very Happy

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:Στη Μονη Πεντελης σιγουρα δεχονται...

Εμενα βρε κοριτσια να πω την αληθεια δε μου αρεσει. Ειχα παει σε βαφτιση, το εκαναν εξω και ειχε και κρυο και ειχα πουντιασει.. Θα προτιμουσα να κανω ενα τραπεζι μονο στους πολυ πολυ κοντινους καπου πιο καλα και να μου παει τα ιδια ή και λιγοτερα λεφτα.. Αλλα γουστα ειναι αυτα, του αντρα μου πχ του αρεσει.

Οσο για τον κοσμο... Και ολα τελεια να τα κανεις... παλι κατι θα βρουν να σχολιασουν!!!! Very Happy

Καλέ εννοείτε με κρύο δεν το κάνεις έξω! Αλλά δεν το κάνεις και ντάλα μεσημέρι χωρίς καμμία ομπρέλα, μια τέντα, ένα κατιτίς. Άλλωστε, που θα βάλεις και το μωρό βαπτισμένο/ βρεμμένο?
Τώρα για το αν σου αρέσει η όχι, πραγματικά και εγώ πριν το κάνω δεν το καλοκοίταζα να σου πω την αλήθεια μου. Αλλά έτυχε σε μια βάπτιση πολύ κοντινού μου προσώπου (πρώτου μου ξάδερφου) να μην καλεστώ στο τραπέζι, γούστο τους & καπέλο τους δεν το συζητώ, αλλά εμένα δεν μου άρεσε να διαχωρίσω έτσι τους καλεσμένους μου. Ήθελα όποιος έρθει να ευχηθεί για το παιδάκι μου να τον κεράσω κάτι. Δεν ήθελα να φύγουν έτσι άνθρωποι που ήρθαν νε με τιμήσουν, να τιμήσουν στην χαρά του παιδιού μου. Εννοείτε πως κοστολογικά θα μου πήγενε το 1/3 της τιμής, αλλά γούστα είναι αυτά Very Happy Very Happy
Βέβαια, ξαναλέω, εξηγώ τους λόγους που το αποφάσισα εγώ & ο άντρας μου. Οι περισσότεροι δεν το σκέφτονται όπως εμείς Very Happy

Επίσης, ήθελα να ταλαιπωρήσω όσο δυνατόν λιγότερο το πουλάκι μου Very Happy

CHRISTINEG

CHRISTINEG
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω εκανα την βαφτιση της μπεμπας πριν 2 εβδομαδες και εκανα catering με fingerfood εξω απο την εκκλησια! βοηθησε και ο καιρος και ο χωρος ! ειχα τεντες ειχε δεντρα και παγκακια με τραπεζια! ηταν γενικοτερα ωραιος χωρος! εμενα προσωπικα κοριτσια μου αρεσει παρα πολυ αυτο το στυλ!
τωρα οσον αφορα τι θα πει ο κοσμος... δε με πολυνοιαζε! οτι μπορει κανει ο καθενας !
Very Happy

mama_tou_konstantinou

mama_tou_konstantinou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η φιλη σου κοντα σε ποια περιοχη ψαχνει?
Ξερω να σου πω μονο για τα βορεια γιατι το εψαξα αρκετα περσι που βαφτιζαμε τον μπεμπη μας.
Εμεις καναμε το μυστηριο και το κετερινγκ μετα στην εκκλησια Αγιων Αποστολων Πετρου & Παυλου στη Πευκη και ηταν πολυ καλα (και ο παπας εξαιρετικος σημαντικο κι αυτο).
Επισης πηγα σε μια βαφτιση στη Νεα Φιλοθεη καπου πισω απο το μαιευτηριο Μητερα,με ενα ωραιο δασακι μπροστα στην εκκλησια επισης πολυ ωραια.
Στη μονη Πεντελης δεν μου αρεσε καθολου ο χωρος...βεβαια γουστα ειναι αυτα...

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ειχα παει στο χαιδαρι σε γαμο και στην νικαια και ηλιουπολη σε βαφτιση και ειλικρινα ειναι πολυ καλη ιδεα. βασικα αμα εχεις μεγαλο σοι και δεν σε παιρνει να το κανεις ουτε σε ταβερνα ειναι μια χαρα.ξερω επισης οτι στον αγιο σωστη στην συγγγρου δεχοντε αλλα δεν ειναι μονο να δεχτει η εκκλησια αλλα και να μην υπαρχει μυστηριο μετα ουτως οστε να υπαρχει ελευθερια. και εμεις για την βαφτιση του χρονου θελουμε να κανουμε το ιδιο αλλα μενουμε μοσχατο και ψαχνουμε κατι κοντα.αν καποια κοπελα ξερει καποια εκκλησια ας ενημερωσει

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν εχω παει σε τετοια βαπτιση ή γαμο αλλα μου αρεσει παρα μα παρα πολυ η ιδεα και σε μια θεωρητικη συζητηση που ειχαμε με τον σηζηγο αποφασισαμε οτι αν κανουμε ποτε δευτερο παιδακι θα κανουμε catering εξω απο την εκκλησια... Ναι μου αρεσει ως ιδεα... και μου αρεσει και πολυ η ιδεα να τα ετοιμασω μονη μου, αν και δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο με μωρο παντως μου αρεσει κι αυτη η ιδεα παρα μα παρα πολυ...
Και εννοειτε οτι αυτα τα κανεις οταν εχει καλο καιρο οχι μες το κρυο...

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχω παει σε βαφτιση που ειχε κατερινγκ και ηταν πολυ ωραια ηταν στολισμενα πολυ ωραια ολα και αν ειναι και σχετικα νωρις σε ωρα θα ειναι καλυτερα.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΣΟΥ.
ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ 15 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ?! ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑΣ ΤΟ 2010 ΜΕ 17 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΕ 15ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΝΟΥ. ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ. ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ ΟΙ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΤΙΜΕΣ.

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγώ του χρόνου με το καλό σκέφτομαι κέτερινγκ έξω απο την εκκλησία, Αυτό μου άρεζε πάντα οι ταβέρνες μετά από γάμους και βαπτίσεις μου φαίνονται λίγο υπερβολή και παλιομοδίτικα!
Δεν ξέρω βέβαια τί θα κάνω ακόμη δεν το έχω ψάξει,...πόσο καιρό πριν ψάχνετε για κέτερινγκ και εκκλησία;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΣΟΥ.
ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ 15 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ?! ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑΣ ΤΟ 2010 ΜΕ 17 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΕ 15ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΝΟΥ. ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ. ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ ΟΙ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΤΙΜΕΣ.

για catering δεν ειναι ακριβο,εξαρταται και απο το μενου.Eμας εκει που καναμε την βαφτιση μας ζητουσαν 23 ευρω το ατομο χωρις τις μπυρες κ τον ΦΠΑ...και ηταν ψησταρια ετσι??

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
13 ευρω κοστισε στην ξαδερφη μου που εκανε αλλα ηταν πολυ ωραια ειχε διαφορα στο πιατο και εγω σκεφτομαι να κανω ετσι για να μην κανω τραπεζι μετα .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις