Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
269 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 269 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
β

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικά είμαι αντίθετη στο πλύσιμο των χαλιών θεωρώ ότι τα χαλιά καταστρέφονται αν τα πλένεις στο σπίτι γιατί το θέμα δεν είναι στο πλύσιμο τόσο όσο στο στέγνωμα τουλάχιστον αυτό μου είπαν ειδική .
άσχετο . Για χρόνια δίναμε τα χαλιά μας έξω μια ωραία μέρα λοιπόν λέει η πεθερά μου ότι έπλυνε η κουνιάδα μου τα χάλια και λέει και ο καλός μου και εμείς θα τα πλένουμε μόνοι μας . Εγώ του ξεκαθάρισα ότι δνε υπάρχει περίπτωση να πλύνω χαλί όπως και όντως το έκανε μόνος του το έκανε μόνο το έπλυνε και το κρέμασε σιγά μην πάω δική του ιδέα ήταν και μάλιστα κακή ιδέα επειδή οι πόροι του χαλιού χάλασαν . Τα επόμενα χρόνια συνεχίζαμε και τα δίναμε εκτός πάλι απο πέρσι τα οποία έπλυνε και εγω απλά τπν βοήθησα να τα απλώσει και τελικά σκατά θέλω χαλιά για αυτό καλύτερα ν δίνεις κάτι καινα είναι οκει άλλωστε το νερό που χαλάμε για το πλύσιμο δεν είναι έξοδο

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά κι εγώ μην φανταστείς ότι έχω περσικά χαλιά.χαχα Από γύφτο της λαικής ) στο σαλόνι και στο παιδικό δωμάτιο μοκέτα της μαμάς μου. Ποιοτικά σαφώς καλύτερη από το δικό μου. Να σου πω την αλήθεια δεν έχω ρωτήσει τιμές έξω.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:Γυρίζει ο άντρας σας από δουλειά. Κάποια στιγμή πλένετε το χαλί στο μπαλκόνι.Όταν βρέχεται ζυγίζει 300 κιλά. Τι θα έκανε?

Α. Να σε βοηθήσω να το πλύνουμε μαζί ή μόνος μου

Β. Να σε βοηθήσω να το σηκώσουμε στα κάγκελα

Γ. Αραχτός στον καναπέ

Εγώ τα δίνω στο καθαριστήριο το καλοκαίρι!χαχαχα Είναι στενό το μπαλκόνι για να τα πλύνω!Αλλά διαλέγω το Β Wink

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giouli73 έγραψε:Γυρίζει ο άντρας σας από δουλειά. Κάποια στιγμή πλένετε το χαλί στο μπαλκόνι.Όταν βρέχεται ζυγίζει 300 κιλά. Τι θα έκανε?

Α. Να σε βοηθήσω να το πλύνουμε μαζί ή μόνος μου

Β. Να σε βοηθήσω να το σηκώσουμε στα κάγκελα

Γ. Αραχτός στον καναπέ

Εγω τα στελνω καθαριστηριο αλλα σε αυτην την περιπτωση διαλεγω συνδιασμο α+β θα το πλεναμε μαζι και θα το κρεμουσε μονος του!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και μένα μάλλον το β θα έκανε αλλά θα μουρμούραγε...
"Είναι ώρα αυτή που βρήκες να πλύνεις το χαλί?" Δηλαδή δεν το έκανες να μην είμαι εγώ ή όταν είμαστε ξεκούραστοι, δηλαδή ποτέ. Ή "Αν μου έλεγες θα το έκανα εγώ κάποια άλλη στιγμή.." δηλαδή μετά από αρκετές μέρες...

Και θα συμφωνήσω με το ότι φταίνε και εδώ οι μαμάδες τους που δε τους έχουν μάθει να κάνουν δουλειές, και θεωρούν ότι σπίτι και μωρά είναι δική μας ευθύνη και μας κάνουν χάρη όταν βοηθάνε. Βέβαια σιγά σιγά ο δικός μου βοηθάει αλλά κάπου κάπου του θυμίζουν τα παλιά...Αχ...

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouboulina έγραψε:Και μένα μάλλον το β θα έκανε αλλά θα μουρμούραγε...
"Είναι ώρα αυτή που βρήκες να πλύνεις το χαλί?" Δηλαδή δεν το έκανες να μην είμαι εγώ ή όταν είμαστε ξεκούραστοι, δηλαδή ποτέ. Ή "Αν μου έλεγες θα το έκανα εγώ κάποια άλλη στιγμή.." δηλαδή μετά από αρκετές μέρες...

Και θα συμφωνήσω με το ότι φταίνε και εδώ οι μαμάδες τους που δε τους έχουν μάθει να κάνουν δουλειές, και θεωρούν ότι σπίτι και μωρά είναι δική μας ευθύνη και μας κάνουν χάρη όταν βοηθάνε. Βέβαια σιγά σιγά ο δικός μου βοηθάει αλλά κάπου κάπου του θυμίζουν τα παλιά...Αχ...


Τους έχουν στα ωπα ωπα οι μαμάδες και μετά την πληρώνουμε εμείς! Εγώ πρέπει να έρθω στα όρια μου για να ξεκουνηθεί και να με βοηθήσει λίγο και αυτό ψιλοπράματα μη φανταστείς ότι ξεκρεμάει και τις κουρτίνες! Για να πετάξει τα σκουπίδια του έχω κολλήσει Post it στην πόρτα γιατί ποτέ δε το θυμαται το πρωί, αλλιώς θα γινόταν η χωματερή της λιοσίων το σπίτι απο σκουπίδια.

doritaz

doritaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
giouli73 έγραψε:Γυρίζει ο άντρας σας από δουλειά. Κάποια στιγμή πλένετε το χαλί στο μπαλκόνι.Όταν βρέχεται ζυγίζει 300 κιλά. Τι θα έκανε?

Α. Να σε βοηθήσω να το πλύνουμε μαζί ή μόνος μου

Β. Να σε βοηθήσω να το σηκώσουμε στα κάγκελα

Γ. Αραχτός στον καναπέ

Ο δικός μου σίγουρα Α. Αφού πρώτα με έκραζε γιατί δεν το έδωσα να το πλένουν σε καθαριστήριο χαλιών. Very Happy

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω στο καθαριστηριο τα εδινα μεχρι κ περσι, αλλα τον μαιο που μας περασε εκανα το λαθος να πλυνω τα μεγαλα χαλια στο μπαλκονι επαθα πλακα.. ασηκωτα τα ατιμα!! ξεμεσιαστικα... δεν λεω, ο αντρας μου προσφερθηκε να με βοηθησει, φερνοντας μου ενα πιεστικο που εχει μπας κ καθαρισουν καλυτερα.. κι επειτα ειπε να με βοηθησει να τα βαλουμε στα καγκελα αλλα λογω του οτι ειχε κανει προσφατα μια επεμβαση κηλης κ απαγορευεται να σηκωνει βαρη, τα εβαλα μονη μου! ποτε ξανα ομως!!! το β κ το γ ψηφιζω παντως-σε καθε περιπτωση..

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ Β ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΛΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ.... ΟΙ ΜΟΚΕΤΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΤΑΝΤΗΣΑΝΕ ΝΑ ΠΛΥΘΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ.... ΤΟΝ ΑΠΕΙΛΗΣΑ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΝ ΔΕΝ ΒΟΗΘΟΥΣΕ... Twisted Evil

36Ψηφοφορία Απ: Ψηφορία - ερώτηση κρίσεως Κυρ Σεπ 25, 2011 12:08 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιουλη,εχεις δει ποσο λεπτουλα ειμαι στο φεις,φανταζεσαι να πλενω χαλια?την ωραπου θα παω να τα κρεμασω στα καγκελα θα φυγω μαζι με αυτα...Το εκανε η κουμπαρα μου για να αποδειξει στον αντρα της οτι ολα τα μπορει ακομη καλυτερα κι απο την μανα του και γυρισε και μου ειπε οτι δε το ξανα κανει γιατι της εφυγε η μεση...Παμε καλα?

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο δικός μου το α...
αυτά τα έχει αναλάβει αποκλειστικά...μαζί με πολλά άλλα...

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emena k A&B opou k na itan oti k na ekane panta me boithaei k pote dn m exei afisei na kanw baries douleies...

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Γιουλη,εχεις δει ποσο λεπτουλα ειμαι στο φεις,φανταζεσαι να πλενω χαλια?την ωραπου θα παω να τα κρεμασω στα καγκελα θα φυγω μαζι με αυτα...Το εκανε η κουμπαρα μου για να αποδειξει στον αντρα της οτι ολα τα μπορει ακομη καλυτερα κι απο την μανα του και γυρισε και μου ειπε οτι δε το ξανα κανει γιατι της εφυγε η μεση...Παμε καλα?

Σε φαντάζομαι ρε τάτι να πλένεις το χαλί και την ώρα που το απλώνεις να φεύγεις μαζί του.χαχαχα Ελπίζω μόνο να μένεις χαμηλά. Κι ο άντρας σου από μέσα ενώ ήταν αραχτός τόση ώρα και σ έβλεπε..γιατί δεν φωνάζεις να σε βοηθήσω.χχχχχχχαχ Από περιέργεια όσες τα πλένετε έξω για πείτε καμιά τιμή. Γιατί νομίζω τσάμπα ξεπατώθηκα.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:ΤΟ Β ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΛΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ.... ΟΙ ΜΟΚΕΤΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΤΑΝΤΗΣΑΝΕ ΝΑ ΠΛΥΘΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ.... ΤΟΝ ΑΠΕΙΛΗΣΑ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΝ ΔΕΝ ΒΟΗΘΟΥΣΕ... Twisted Evil
και μένα πριν 2 χρόνια λόγω οικονομικών δυσκολιών δεν με άφησε να πάρουμε τηλέφωνο να έρθουν να τα πάρουν και ήρθε ο ιανουάριος και χαλιά δεν είχαμε εννοείτε ότι δεν τα έβαλα και τον έφαγε το κρύο . Έίχα στρώσει μόνο στο παιδικό και κάτι πατάκια στην κρεβατοκάμαρα . Πέρσι τα έπλυνε αλλά γίνανε χάλια έχουν γίνει χάλια είναι βάβαια και 12 χρόνια οπότε θα πάμε για άλλα αλλά δνεν την ξαναπατάω θα πάω στο παζάρι φέτος

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το θέμα χαλιών δεν το έχω πολυψάξει. Όταν παντρευτήκαμε πήρα από κάτι γύφτους 2 ασπρόμαυρα που μου άρεσαν και τέλος. Στο παιδικό έβαλα μοκέτα. Στα χαλιά εμένα σπάνια να μ αρέσει σχέδιο κι ότι έχει τύχει να δω είναι πανάκριβο. Μια χαρά που έκατσε ο γύφτος. Επίσης έχω δει ότι οι μοκέτες κυκλοφορούν σε πολύ ωραία σχέδια. Αν ποτέ ορθοποδήσουμε οικονομικά ίσως πάω προς τη μοκέτα. Ή δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να υπάρχει.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου πω την αλήθεια εμένα ο τύπος που έδινα τα χαλιά μου είχε πει :το χειρότερο χαλί είναι πιο καλό απο την καλύτερη μοκέτα και αυτό γιατί αν πέσει κάποιος λεκές επάνω στοχαλί βγαίνει απο κάτω και με το καθάρισμα βγαίνει αλλά στην μοκέτα μπάινει μέσα στο φλοιό και δεν βγαίνει .

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:να σου πω την αλήθεια εμένα ο τύπος που έδινα τα χαλιά μου είχε πει :το χειρότερο χαλί είναι πιο καλό απο την καλύτερη μοκέτα και αυτό γιατί αν πέσει κάποιος λεκές επάνω στοχαλί βγαίνει απο κάτω και με το καθάρισμα βγαίνει αλλά στην μοκέτα μπάινει μέσα στο φλοιό και δεν βγαίνει .

Τι να πω βρε κορίτσι δεν ξέρω. Αν ποτέ σε καμιά 10 χρόνια αλλάξω χαλιά θα το ψάξω. Τώρα ότι και να μου πεις ναι θα πω γιατί δεν ξέρω. Πάντως σίγουρα θα ζητήσω γνώμες από παλιότερες.

44Ψηφοφορία Απ: Ψηφορία - ερώτηση κρίσεως Κυρ Σεπ 25, 2011 10:26 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγουρα α
και μια τεταρτη εκδοχη:να το παμε σε καθαριστηριο

45Ψηφοφορία Απ: Ψηφορία - ερώτηση κρίσεως Κυρ Σεπ 25, 2011 10:37 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα το καμαρι μου με βοηθαει,εχθες και σημερα πιασαμε να κανουμε γενικη το σπιτι και τα χαλια τα επλυνα εγω αλλα τα απλωσε αυτος,μου κρεμασε τις κουρτινες και πολλα πολλα αλλα!! Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

eleni 333


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγώ αγόρασα μια σκούπα AQUA VIVA όπια τινάζει τα χαλιά χωρίς να το σηκώσουμε. Καθαρίζει τόσο καλά που δεν χρειάζεται καθόλου πλύσιμο . μόνο στο παιδικό και στη κουζίνα πλένω και πάλη με την ίδια σκούπα και σε 2-3 ώρες στεγνώνει το χαλί.

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το "α" παντα οταν ξεκιναω να πλυνω κανα χαλι δεν με αφηνει...το κανει μονος του...

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το Α Very Happy

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σαν να το βλεπω να συμβαινει: μπαινει, με βλεπει και λεει ¨α, εσυ δεν πας καλα, εχεις προβλημα!¨ (για να μην υπαρξει παρανοηση, με κραζει- δεν με λυπαται!!!). Μετα αφου αμφιταλαντευεται λιγο και με κοιταει λοξα για να δει αντιδρασεις μου (εγω ηδη τον απειλω με το βλεμα), απροθυμα κανει το β΄ ενω ανυπομονει για το γ΄! Ορκιζομαι οτι βρισκει τελειως παραλογη και περιττη καθε δραστηριοτητα τυπουπλενω χαλια, αλλαζω κουρτινες, κανω παντζουρια κ.τ.λ. και ισως καταβαθος πιστευει κιολας οτι τα σπιτια ειναι καλυτερα οταν ειναι σαν σταυλοι!!

50Ψηφοφορία Απ: Ψηφορία - ερώτηση κρίσεως Παρ Μαρ 30, 2012 11:12 pm

eleni 333


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σίγουρα είναι το Α, όταν ο σύζυγος είναι στο σπίτι. Ο δικόσμου από το πρωί μέχρι και το βράδυ λείπει στη δουλειά , για αυτό προσπαθεί να με κάνη διευκόλυνση με μηχανήματα στης κουρτίνες και με aquaviva .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις