Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1οι ριζες μας Empty οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 2:05 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πριν φυγω για δουλεια ηθελα να σας ρωτησω! τι ρατσα ειστε? απο που κραταει η σκουφια σας και ποσο νιμιζετε οτι επηρεαζει το χαρακτηρα μας??εγω ειμαι μιση μικρασιατισα και μιση απ τον εβρο. συμπαθω τρελα τους ποντιους κ κρητικους.στη δουλεια μου ηρθε ενα παιδι( σε φροντιστηριο δουλευω) κ επειδη ειναι ντοπιος-οι παππουδες απο βουλγαρια ηρθαν το 1919- τα αλλα παιδια πριν μπει στη ταξη μου ειπαν κυρια να τον προσεχετε!δε καταλαβα γιατι αλλα διαπιστωσα οτι οι γονεις εχουν περασει στα παιδια καποια στερεοτυπα. εσεις πιστευετε οτι παιζει ρολο η καταγωγη στη διαμορφωση του χαρακτηρα? οτι καθε ρατσα εχει συγκεκριμενα στοιχεια??

2οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 2:55 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Αγγελική μου! Καταρχάς να σου πω πως έχουμε ακριβως την ίδια καταγωγή. Ο μπαμπάς μου γεννήθηκε στον Έβρο και η μαμά μου Χαλκίδα αλλά οι παππούδες της είναι απο την Μ.Ασία. Ο παππούς μου που πέθανε πέρυσι πήγαινε στο Προκοπι Ευβοιας (και αγόραζε λουκάνικα με τσιμένι)...

Τώρα για αυτο που λες για την καταγωγή σίγουρα πιστεύω ότι διαμορφώνει κάπως τον χαρακτήρα ανάλογα με τα βιώματα που έχει κάποιος στην χωρα του καθώς την θρησκεία τα ήθη και τα έθιμα. Όμως όχι σε ακραίο βαθμό. Δηλαδή δεν πιστεύω πως το ότι κάποιος γίνεται δολοφόνος ή κλέφτης έχει να κάνει με την καταγωγη του! Ίσως να έχει διαφορετικές αντιλήψεις σε κάποια θέματα και διαφορετική κουλτούρα, όμως το έγκλημα δεν είναι θέμα κουλτούρας όπως συνηθίζουμε να πιστεύουμε στην Ελλάδα.

3οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 3:35 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω παλι πιστευω οτι η παροιμοια "παπουτσι απο τον τοπο σου ....."δεν βγηκε τυχαια.....οσο αφορα βεβαια την νοοτροπια του καθενα κ οχι τον καλο κ τον κακο ετσι?μην παρεξηγηθω....εγω με τον αντρα μου ειμαστε απο διαφορετικα μερη κ εχουμε τεραστια διαφορα στην νοοτροπια που καμμια φορα αναρωτιεμαι πως συνεννοουνται ζευγαρια που ειναι απο αλλες χωρες!!!!χαχαχαχα

4οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 3:43 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω γενηθει στο Διδυμοτειχο,στον Εβρο.Η μανα Θεσσαλονικια,ο πατερας Μακεδονια (Δεσκατη).Οι παππουδες τωρα...ο παππους γενημενος στον Πειραια ,η γιαγια Χασιωτισα (απο τα Χασια ,στη Θεσσαλια ντε..ανταρτικο αν σας λεει κατι)και η γιαγια νο2 (η 2η γυναικα του παππου μου) βλαχα απο την Ναουσα (της Μακεδονιας),η προγιαγια Υδραια,ο προπαππος μαλλον απο Ηπειρο (δεν το χω ψαξει αυτο).Και ολοι μας εχουμε ζησει ενα μεγαλο κομματι της ζωης μας στα Τρικαλα (εκει ειχαν περιουσια οι παππουδες,οποτε αυτο τους τραβηξε εκει).τρεχα γυρευε κοινως..δεν μπορω να κρινω απο εμπειρια λοιπον γιατι ειμαι "απο παντου".Με τον αντρα μου τα βρισκουμε μια χαρα,αυτος Αθηναιος. Εχω γνωρισει φιλοξενους κ καλους ανθρωπους απο διαφορα μερη της Ελλαδας,με διαφορα οι Μακεδονες στην φιλοξενια,οι Νησιωτες (εχω πεθερο Σιφνιο) ειναι πιο αλεγκροι και συνηθως αγαθιαρηδες. Τωρα απο αρβανιτες εχω την ...τυχη να εχω πεθερα αρβανιτισα...δεν ξερω αν το χει η ρατσα αλλα η κουτοπονηρια παει συννεφο! (ειχα προγιαγια αρβανιτισα,αυτη ηταν λιγο δυσκολος ανθρωπος,τρυφερος μεν αλλα ζορικος).

5οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 4:02 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω και οι γονεις μου ειμαστε γεννημενοι αθηνα....ο πατερας του μπαμπα μου ηταν απο ευβοια(αιδηψω) και η μητερα του ειναι απο ανδρο(μπατσι)....η μαμα μου εχει καταγωγη απο μ.ασια απο τη σμυρνη....ο παππους μου,ο μπαμπας της δηλαδη γεννηθηκε μυτιλινη οπου ειχαν εγκατασταθει οι δικοι του μετα τους διωγμους....και η μαμα της ειναι απο μεσσηνια.... Very Happy

6οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 4:11 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ είμαι απο την Έυβοια νοτιοκεντρική Αλιβέρι μεριά.....και οι γονείς μου το ίδιο ...Ήρθα Αθήνα για σπουδές και παρέμεινα...ο ανδρας μου κατάγεται και εκείνος απο το ίδιο μερος αλλα ο έρωτας δεν μας ήθελε μακριά...και έτσι μειναμε μαζί στην Άθήνα...(ευτυχώς που έχω δικό μου σπίτι και έτσι αυτο το θέμα το είχαμε λύσει..)παντρευτηκαμε μετα απο 4 χρονια συμβιωσης και τώρα περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι....!!!(συνολικά είμαστε στα 11 χρονια μαζί...)
οι ριζες μας 328109

7οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 5:01 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παππου απο Κρητη +γιαγια απο θεσσνικη.
παππου απο θράκη +γιαγιά απ'την Πόλη
μπαμπα και μαμα απο Θεσσνικη.
εγω απο θεσσνικη αλλα ειμαι Καβαλιωτάκι. εδω μεγαλωσα κ ζω.

8οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 5:02 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ είμαι μισή ντόπια(από Σέρρες) από τον μπαμπά μου,και οι παππούδες μου το ίδιο!!και μισή σαρακατσάνα από την μαμά μου,είναι από το Κιλκίς,παππούδες ο ένας από κιλκίς και η γιαγιά από Νάουσα Σαρακατσάνοι και οι δυο..εγώ τράβηξα πιο πολύ στο Σαρακατσάνικο..
Ο άντρας μου είναι μισός Ντόπιος(από Σέρρες) από την μάνα του και μισός Θρακιώτης από τον μπαμπά του..

Με λίγα λόγια το παιδάκι μου είναι αχταρμάς...Ντόπιος,σαρακατσάνος και θρακιώτης.

9οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 5:39 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ είμαι Κρητικιά! οι ριζες μας 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την didumomama στις Τετ Φεβ 22, 2012 8:22 am, 1 φορά

10οι ριζες μας Empty http://forum.eimaimama.gr/t7980-topic Τρι Σεπ 27, 2011 5:50 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΣΗΤΕΙΑ.

11οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 5:52 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα α μπαμπας ειναι απο λαρισα η μαμα απο κρεστενα ,στον νομο ηλειας.ο σπυρος ζακυνθινος και οι γονεις του ζακυνθινοι.
εγω γεννηθηκα και μεγαλωσα αθηνα αλλα τα λατρευω και τα 3 μερη.

12οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 6:20 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταγωγη εχω απο Μ.Ασια απο την μερια του μπαμπα μου και Ποντο απο την μερια της μαμας,ο αντρας μου απο τον Ποντο και απο τους δυο γονεις,ειμαστε και οι δυο Βορειοελλαδιτες αλλα μενουμε Εβρο την δευτερη πατριδα μας!!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

13οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 3:15 pm

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω ειμαι βερα σφακιανη!!!
μπαμπας κ μαμα απο τα σφακια το ιδιο κ οι παππουδογιαγιαδες!!! οι ριζες μας 328109
ο αντρουλης μου απο χωριο της επαρχιας μονοφατσιου με μαμα βερα ανωγειανη κ ο πεθερος μονοφατσωτης με ανωγειανη καταγωγη κ αυτος!!
η επαρχια μονοφατσιου για οσους δεν γνωριζουν ειναι στο νομο ηρακλειου.
μενουμε στο ηρακλειο το αγαπημενο μας καστρο I love you I love you I love you

https://www.youtube.com/cretanvenus

14οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 7:59 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ,Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΤΑ.ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΑΘΗΝΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΘΗΝΑ, Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΕΜΠΛΕΞΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΠΕΙΡΩΤΙΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ- ΕΝΩ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΒΕΜΒΑΣΙΑ - ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ!!!!!!!!!!1

ΠΟΛΛΕΣ ΘΡΑΚΙΩΤΙΣΕΣLaughing

15οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 9:13 pm

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερουδια...
Λοιπον οι γονεις μου ειναι απο το Αργος, εγω μεγαλωσα απο τα 8-18 Κορινθο, σπουδασα Αθηνα 18-23 κ εδω κ 4 χρονια ζω μονιμα Ηρακλειο Κρητης οπου παντρευτηκα...

16οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 9:28 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπαμπας απο Σερρες και ο παππους-γιαγια απο αυτην την πλευρα το ιδιο!!!!!!
μαμα απο Σερρες και παππους με ριζες θρακιωτικες και γιαγια με ριζες απο Βουλγαρια!
εγω γεννηθηκα Αθηνα μεγαλωσα μεχρι τα 9 στη Σερρες και μετα παλι πισω Αθηνα μεχρι και τωρα!!!!!! Very Happy

17οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 9:52 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλήμέρα! Έχουμε και λέμε: Μαμά γεννημένη στον Πειραιά με παππόυ και γιαγιά από Μαραθόκαμπο Σάμου. Μπαμπάς γεννημένος Πειραιά κι αυτός με παππού και γιαγιά από Σμύρνη πρόσφυγες. Αρα εγώ είμαι γέννημα θρέμα πειραιώτισσα.

18οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 9:57 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και επειδή τώρα διάβασα και την ερώτηση του θέματος, ναι πιστεύω πως η καταγωγή διαμορφώνει χαρακτήρα από την άποψη ότι ο κάθε τόπος εκτός από τα ήθη και τα έθιμά του έχει και στερεότυπα μέμα στα οποία μεγαλώνουν τα παιδιά και είναι δύσκολο να τα αποβάλλουν αργότερα.

19οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 11:13 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον εγω εχω πολλα μερη στο αιμα μου ο παππους μου απο την Παρο και η γιαγια μου απο Σαντορινη (του πατερα μου οι γονεις)
Ο παππους μου Μικρα Ασια και η γιαγια μου απο μανη ( της μαμας μου οι γονεις)
Ο μπαμπας μου απο την Παρο και η μαμα μου γεννηθηκε στην καλαματα...
Εγω γεννηθηκα στην Αθηνα ...αλλα οταν με ρωτανε απο που εισαι λεω απο την Παρο γιατι εκει με επαιρνε η γιαγια μου απο μωρο καθε καλοκαιρι 3 μηνες και οταν μεγαλωσα τα καλοκαιρια πηγαινα και δουλευα ..μεχρι και σημερα εκει κανω διακοπες και εκει θελω να μαθουν και τα παιδια μου ...οποτε εχω τρελα με τους νησιωτες!!!! Τυχαιο ? δε νομιζω

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

20οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 11:45 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω είμαι πόντια καθαρόαιμη, οι δύο μου παππούδες και η μια γιαγια είχαν γεννηθει στην Τραπεζουντα, και η άλλη μου γιαγια στην Ορντου του Ποντου (στο Τσαμπασιν κοντα Razz ) και ηρθαν όλοι το '22, παιδιά ακόμα.
Η μάνα μου τώρα γεννηθηκε στον Αγ. Αντωνιο Θεσ/νίκης, ενω ο μπαμπάς σε ένα χωριο της Καβάλας που πλέον δεν υπάρχει. Εγω γεννηθηκα Θεσσαλονίκη αλλα μετακομίσαμε εδω όταν ημουν 3 ετών. Οπότε μεγάλωσα στη Χρυσούπολη.

21οι ριζες μας Empty Απ: οι ριζες μας Τρι Σεπ 27, 2011 11:53 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απο την πλευρα της μαμας μου καταγομαι απο σμυρνη και κρητη αλλα γεννηθηκε κ μεγαλωσε στην ελευσινα.απο τον συχωρεμενο τον πατερα μου(τον βιολογικο) καταγομαι απο γαλαξιδι και κερκυρα.απο την κερκυρα ηταν η γιαγια μου γνησια απογονος της οικογενειας καποδιστρια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις