Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 6:04 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΑΝΑ...ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΣ pampers ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4800KG..ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ACTIVE FIT ..NEW BABY KAI ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ..ΤΩΡΑ ΕΧΩ NEW BABY ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 2 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 3-6KG ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΒΡΕΧΕΤΕ...ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΩΡΕΣ..ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΙ ΠΟΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

2ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty http://forum.eimaimama.gr/t7985-topic Τρι Σεπ 27, 2011 6:20 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ ΕΓΩ PAMPERS ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ.ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΠΤΕΡΙΓΙΑ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΟΥΡΑ?ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ BABYLINO,ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΑΥΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΡΡΟΦΙΤΗΚΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΣΤΑΓΟΝΑ.ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ LIBERO ΑΣΕ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ Κ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΑ.ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ BABYLINO,ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ CLUB ΤΟΥΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ Κ ΚΟΥΠΟΝΙΑ. Laughing

3ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 6:23 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω τα εχω δοκιμασει ολα στον μικρο,περνω παντα οτι βγει σε προσφορα αλλα περισσοτερο χρησιμοποιω libero ειμαι ευχαριστημενη δεν του εκανε τιποτα αλλεργια και μονο μια φορα βγηκαν τα ουρα εξω οταν επρεπε να αλλαξω νουμερο!!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

4ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 6:25 am

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΑΡΚΑ

5ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 7:13 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω σαν πρωτη φορα ειχα παρει pampers για να τα δοκιμασω αλλα τα baby-dry απ την κλινικη μου εδωσαν τα new baby οποτε επελεξα να παρω και εγω αυτα μετα αλλα δε με βολεψαν καθολου εβγαιναν τα τσισακια του απ το πλαϊ καθε φορα που τον ξυπνουσα για να τον αλλαξω επρεπε να αλλαζαμε και φορμακι ασε που γκρινιαζε αμεσως μολις τα εκανε αλλα τα baby-dry καμια σχεση πρεπει εγω να δω οτι τα εκανε για να τον αλλαξω αλλιως δε θα γκρινιξει πολυ απορροφιτικα . δοκιμασα τα babylino αλλα μετα απο 3-4 φορες που τα εβαλε γεμισε σπυρακια μαλλον τον πειραξαν. τωρα οταν τελειωσουν αυτα λεω να δοκιμασω και τα libero.

6ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 10:14 am

emmab

emmab
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγω εχω δοκιμασει και pampers και babylino και libero...Mε τα libero δεν ειχα κανενα προβλημα και βασικα δεν μου μυριζαν....Ενω τα pampers μου μυριζαν παρα πολυ!!!

7ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 10:41 am

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παιρνω τα baby dry της pampers(αυτα ειναι τα καλυτερα για μενα)ή τα active fit(να σημειωσω οτι αυτα τα αγοραζω οταν τα βρισκω σε προσφορα) επισης μου αρεσαν και τα babylino sensitive....ειναι πολυ απορροφητικα....αν ομως δεν βρισκω προσφορες αγοραζω του lidl(μετα τον 9ο μηνα του τα ξεκινησα)...τα libero του κανανε αλλεργια...

8ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 11:56 am

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια, οι πάνες Toujours από τα Lidl είναι ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ οι καλύτερες και ταυτόχρονα οι φτηνότερες! Διαρροές και ερεθισμοί δεν υπάρχουν!!!

9ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 12:04 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τα παμπερς δετα αλλαζω.εχω δοκιμασει και αλλες μαρκες που αναφερετε αλλα δεμου αρεσαν. τα παμπερς βασικα μαρεσουν γιατι ειναι πολυ εφαρμοστα στο μωρο. ειδικα αργοτερα τα activefit ειναι πολυ ελαστικα. τωρα θα αγορασω τα new baby παντως χωρις 2η σκεψη

10ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 12:06 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ta pampers τα χρησιμοποιούσα αρκετό καιρό, αλλά μυρίζουν τα τσίτσα πολύ έντονα αν κατουρηθεί το παιδί, άσε που είναι πολύ λεπτά και με ένα κατούρημα το πολύ δύο βαραίνει και κρέμεται από πίσω χάλια. Τα Libero ομως με τα οποία ξεκινήσαμε από το μαιευτήριο ακόμα και τώρα εδω και λίγο καιρό άρχισα να τα ξαναπαίρνω είναι πάρα πολύ καλά..Τα babylino έχουν φτάσει να είναι αρκετά ακριβά και δεν τα έχω πάρει ποτέ. Όμως ακόμα και αυτά της μάρκας carrefour που είχα πάρει στις διακοπές μια χαρά ήταν...., όπως και του lidl που έχω ακούσεί πολύ καλά λόγια.

11ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 12:07 pm

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Supermama, εμείς με τα pampers είχαμε πάντα διαρροές Mad

12ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 12:25 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μωρε,οκ. τελικα ειναι υποκειμενικο αυτο.εμεις πχ δεν ειχαμε θεματα..

13ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 1:00 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δοκιμασα τα παντα σαν τα παμπερς δεν βαζω καμια μαρκα..ελαφριες απορροφητικες και πολυ φτηνες απο το εξωτερικο!

14ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τρι Σεπ 27, 2011 11:57 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω του εω βαλει τα παντα κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τις πανες των λιντλ και του καρφουρ.αυτε που θα προτεινα να μην ξαναβγουν ποτε ειναι των τζαμπο κατι πανες που εχει.κοριτσια οι πιο απαισιες πανες μακρια απο αυτες

15ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 12:01 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω χρησιμοποιουσα Libero στον γιο μου απο τοτε που γεννηθηκε τωρα ειναι 19 μηνων , του ειχα βαλει και pampers αλλα εβγαιναν τα τσισα εξω ..απο τον Ιουνιο του πηρα τις πανες των lidl οι οποιες ειναι καταπληκτικες τις φοραει ολο το καλοκαιρι και δε μου συγκαηκε ποτε ουτε ειχαμε και ατυχηματα..ειναι πολυ οικομικες και αρκετα καλες θα ελεγα..Οι μπεμπες φορανε libero τωρα μολις ομως χρονισουν θα παρω και σε αυτες απο τα lidl να μη σας πω και νωριτερα!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

16ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 12:07 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλο ειναι να τις δοκιμασετε ολες για να δειτε αν τυχον προκαλουν αλλεργια στο δερματακι του μωρου.. απο κει κ περα η καθε μαμα θα κρινει απο μονη της ποια ειναι η πιο "σωστη" πανα συμφωνα με την λειτουργικοτητα της!! γιατι για την τιμη ξερω οτι ολες οι "επωνυμες" εχουν πανω κατω την ιδια τιμη..

17ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 12:48 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΖΕ!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ..

18ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 2:58 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pampers φοράει αλλά τώρα σκέφτομαι ν α δοκιμάσω και libero. Και τα babylino είναι καλά αλλά είναι ακριβότερα από τα pampers (!) και όταν κάνει τσίσα μαζεύονται σε ένα σημείο όπου σκληραίνει η πάνα και έτσι δεν είναι τόσο άνετα.

Αν έχεις διαρροές, πάρε το μεγαλύτερο νούμερο, μη κοιτάς μόνο τα κιλά.

19ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 3:05 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς τους βάζαμε τα πάμπερς μέχρι κάπου 1,5 χρονών και μου έκαναν μυκητίαση επειδή λέει δεν αφήνουν το δέρμα του μωρού να αναπνεύσει.Τα λίμπερο και Babylino τους έκαναν αλλεργίες και έτσι η παιδίατρος μας είχε πει να παίρνουμε του Lidl που και απορροφητικά είναι και αναπνέει το δέρμα τους.Ποτέ ξανά δεν είχαμε πρόβλημα πάντως με αυτά και είναι και πολύ φθηνά.Α, η παιδίατρος τα έβαζε στην κόρη της από 2 μηνών.

20ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 3:15 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η πάνα είναι καθαρά θέμα του τι ταιριαζει με το δερματάκι του κάθε μωρου. Οπότε δεν έχει σημασία αν είναι ακριβές ή φθηνές. Και οι ακριβές κάνουν ερεθισμους. Απλά δεν ταιριάζουν στο δέρμα. Σε εμας απο την αρχή ταίριαζαν οι Libero και δεν έχω πειραματιστεί. Δεν μου έδωσαν ποτέ αφορμή για να ψαχτώ όμως γιατί δεν είδα ποτέ μα ποτέ ερεθισμένο δέρμα. Τώρα πια δεν βάζω ούτε κρέμα σε εκεινη την περιοχή! Απλά όταν κάνει τσίσα αλλάζω την πάνα και τέλος. Έχει ταιριάξει απόλυτα με το δερματάκι του!

21ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 3:26 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειμαι ευχαριστημενη απολες οσες εχω δοκιμασει- κ ετσι προτιμω τις φθηνοτερες. απλα φροντιζω να τηρω την οδηγια που λεει οτι για να μην υπαρχουν διαρροες πρεπει να ειναι καπου στη μεση τα κιλα του μωρου σε σχεση με τα κιλα στα οποια απευθυνεται το νουμερο κ ολα πανε καλα. παιρνω οποια μαρκα εχει προσφορα ή εκπτωση το καταστημα Very Happy

22ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 3:29 am

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω προτιμω τα pampers απο την αρχη μεχρι τωρα που ειναι 10 μηνων κ δεν υπαρχει κ δεν εχω κανενα λογο να τα αλλαξω.
κ αν θελησω να κανω οικονομια προτιμω τα simply dry που ειναι στην μιση τιμη απο τα αλλα κ ειναι εξισου καλα!

https://www.youtube.com/cretanvenus

23ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Τετ Σεπ 28, 2011 4:08 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς απο την αρχή pampers. Τώρα φοράει τα active fit και πολύ μαρέσουν. Τα libero δεν τα προτιμώ γιατί είναι πολύ χοντρά, όπως και τα babylino. Επίσης & στα δύο όταν έκανε τσίσα το δερματάκι της ήταν υγρό όταν της άλλαζα πάνα.

24ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Σαβ Νοε 26, 2011 2:38 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε μου λετε κορτσουδες..... ο μικρος μου τωρα φοραει το νουμερο 3 στις πανες που ειναι μεχρι 9 κιλα τωρα ειναι 7 (ηταν δλδ πριν 2 βδομαδες ) τωρα μπορει και λιγο παραπανω. ποτε πρεπει να αλλαξουμε νουμερο? γτ εχει 2-3 μερες που βλεπω οτι στα μπουτακια του εχει σημαδακια σαν να τον σφιγγουν.

και επισης το 4 νουμερο ειναι 7 μεχρι 18 κιλα δεν εχει μεγαλη αποκλιση? δε θα ναι πολυ μεγαλες?

25ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Empty Απ: ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΑΣ Σαβ Νοε 26, 2011 2:44 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:δε μου λετε κορτσουδες..... ο μικρος μου τωρα φοραει το νουμερο 3 στις πανες που ειναι μεχρι 9 κιλα τωρα ειναι 7 (ηταν δλδ πριν 2 βδομαδες ) τωρα μπορει και λιγο παραπανω. ποτε πρεπει να αλλαξουμε νουμερο? γτ εχει 2-3 μερες που βλεπω οτι στα μπουτακια του εχει σημαδακια σαν να τον σφιγγουν.

και επισης το 4 νουμερο ειναι 7 μεχρι 18 κιλα δεν εχει μεγαλη αποκλιση? δε θα ναι πολυ μεγαλες?

οχι δεν θα ειναι και μενα που ειναι 7500 κιλα το 4 φοραει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις