Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Χαλαρωση κολπου και.... Empty Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 1:26 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ετσι μου ειπε ενας γυναικολογος που πηγα για επαναληπτικο τεστ παπ.
Γεννησα περυσι τον Ιουλιο.
Μου ειπε εχει χαλαρωσει ο κολπος σου και εχει αρχισει και κατεβαινει η μητρα οχι κατι το σοβαρο αλλα εχει αρχισει κατι και γινεται...
Με ρωτησε αν ζοριστηκα στην γεννα και του απαντησα πως οχι φανταζομαι οπως καθε γυναικα...ισα ισα που γεννησα μπαμ μπαμ....να πονεσα και 10 12 φορες πολυ δυνατα μεχρι να βγει ο μπεμπης....τιποτα σας λεω...
Και τωρα αναρωτιεμαι να εκανε καποιον λαθος χειρισμο ο μαιευτηρας?
Επισης γνωριζεται αν σε καποια πιθανη επομενη εγκυμοσυνη χρειαστει να την βγαλω ξαπλωμενη και χρειαστει καισαρικη τομη?
[b]

2Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 2:18 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aristina έγραψε:Ετσι μου ειπε ενας γυναικολογος που πηγα για επαναληπτικο τεστ παπ.
Γεννησα περυσι τον Ιουλιο.
Μου ειπε εχει χαλαρωσει ο κολπος σου και εχει αρχισει και κατεβαινει η μητρα οχι κατι το σοβαρο αλλα εχει αρχισει κατι και γινεται...
Με ρωτησε αν ζοριστηκα στην γεννα και του απαντησα πως οχι φανταζομαι οπως καθε γυναικα...ισα ισα που γεννησα μπαμ μπαμ....να πονεσα και 10 12 φορες πολυ δυνατα μεχρι να βγει ο μπεμπης....τιποτα σας λεω...
Και τωρα αναρωτιεμαι να εκανε καποιον λαθος χειρισμο ο μαιευτηρας?
Επισης γνωριζεται αν σε καποια πιθανη επομενη εγκυμοσυνη χρειαστει να την βγαλω ξαπλωμενη και χρειαστει καισαρικη τομη?
[b]

Αλλο παλι και αυτο??Χαλαρωση κολπου λεει,πρωτη φορα το ακουω και μαλιστα σε τοσο νεα κοπελα,τι να πω αυτο θα μπορουσε να συμβει σε καποια γυναικα που ισως εκανε πολλα παιδια δεν ξερω ας μας πει και καποια κοπελα που μπορει να γνωριζει!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

3Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 2:25 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sad Sad τι να πω ετσι μου πε και στενοχωρεθηκα....ολα σε μενα λεωωω... το μονο που ξερω ειναι οτι διορθωνεται χειρουργικα

4Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 2:33 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aristina έγραψε: Sad Sad τι να πω ετσι μου πε και στενοχωρεθηκα....ολα σε μενα λεωωω... το μονο που ξερω ειναι οτι διορθωνεται χειρουργικα

μηπως να το εψαχνες λιγο να επερνες και καμια δευτερη γνωμη να ρωτουσες να σου πουν πιο λεπτομεριες..

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

5Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 2:35 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι δεν πας στον γυναικολογο σου να σε δει?
και αν δεν πας εκει βρες καποιον για δευτερη γνωμη.
μην στεναχωριεσαι προσφατα ειχα αυτη την κουβεντα με τον γυναικολογο μου στο αντιθετο ομως γιατι ειμαι σαν να μην γεννησα και μου ειπε οτι πολλες γυναικες παθαινουν αναλογα με την ανατομαι και επανερχεται οντως χειρουργικα.
αλλα καλου κακου παρε μια δευτερη γνωμη.

6Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 2:36 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν το έχω ξανα ακούσει αλλά αν φοβάσαι πάρε τον τηλέφωνο να σου εξηγήσει τι σημαίνει και να σου λύσει τις απορίες σου.Αν δεν σε καλύψει, πάρε και μία δεύτερη γνώμη.

7Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 3:07 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαλαρωση κολπου και προπτωση μητρας.αυτα ως συνηθως πανε πακετο και οντως διορθωνεται χειρουργικα.

8Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 9:23 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στον γυναικολογο αυτον παω για εξετασεις απλα παροτι ειναι και μαιευτηρας αλλα ειχα αλλον στην γεννα σε νονσοκομειο λογο ασφαλειας....
Τωρα ηθελα μια πρωτη αποψη απο καποια κοπελα αν ηξερε τωρα σε 2η φαση θα το αφησω και οταν ερθει η ωρα πρωτα ο Θεος για 2ο θα παω σε αυτον που με ξεγεννησε να το συζητησουμε.

9Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 9:32 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aristina έγραψε:Ετσι μου ειπε ενας γυναικολογος που πηγα για επαναληπτικο τεστ παπ.
Γεννησα περυσι τον Ιουλιο.
Μου ειπε εχει χαλαρωσει ο κολπος σου και εχει αρχισει και κατεβαινει η μητρα οχι κατι το σοβαρο αλλα εχει αρχισει κατι και γινεται...
Με ρωτησε αν ζοριστηκα στην γεννα και του απαντησα πως οχι φανταζομαι οπως καθε γυναικα...ισα ισα που γεννησα μπαμ μπαμ....να πονεσα και 10 12 φορες πολυ δυνατα μεχρι να βγει ο μπεμπης....τιποτα σας λεω...
Και τωρα αναρωτιεμαι να εκανε καποιον λαθος χειρισμο ο μαιευτηρας?
Επισης γνωριζεται αν σε καποια πιθανη επομενη εγκυμοσυνη χρειαστει να την βγαλω ξαπλωμενη και χρειαστει καισαρικη τομη?
[b]



ποιον γιατρο εχεις κουκλα μου?και εγω απο πρεβεζα ειμαι!

10Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 10:03 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παω στον Χατζοπουλο και με ξεγεννησε ο Τσαναδης στο πανεπιστημιακο Ιωαννινων....

11Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 10:10 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απο Πρεβεζα ε?Μια χαρα!Απο εδω εισαι η βρεθηκες οπως εγω? Laughing Laughing
Μια φορα πριν μεινω εγκυος ειχα ξαναπαει στον Χατζοπουλο και μου ειχε πει οτι η μητρα μου εχει σχημα καρδιας και μπορει να μην μεινω ευκολα εγκυος και οτι μπορει να χρειαστω περαιτερω εξετασεις και διαφορα...κατι που δεν ισχυε βεβαια!Τελος παντων μου περναει απ το μυαλο να το ειπε κι ετσι επειδη πηγα αλλου αλλα δεν νομιζω κιολας....τελος παντων θα το δω...

12Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 11:06 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aristina έγραψε:Παω στον Χατζοπουλο και με ξεγεννησε ο Τσαναδης στο πανεπιστημιακο Ιωαννινων....


ο χατζοπουλος ειναι ο γιατρος μου!!σε αυτον πηγες και σου ειπε οτι εχεις το συγκεκριμενο προβλημα??σορρυ που απανταω τωρα αλλα μολις μπηκα σπιτι!

13Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 11:23 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aristina έγραψε:Απο Πρεβεζα ε?Μια χαρα!Απο εδω εισαι η βρεθηκες οπως εγω? Laughing Laughing
Μια φορα πριν μεινω εγκυος ειχα ξαναπαει στον Χατζοπουλο και μου ειχε πει οτι η μητρα μου εχει σχημα καρδιας και μπορει να μην μεινω ευκολα εγκυος και οτι μπορει να χρειαστω περαιτερω εξετασεις και διαφορα...κατι που δεν ισχυε βεβαια!Τελος παντων μου περναει απ το μυαλο να το ειπε κι ετσι επειδη πηγα αλλου αλλα δεν νομιζω κιολας....τελος παντων θα το δω...


δεν νομιζω οτι ο γρηγορης θα σου ελεγε κατι τοσο σοβαρο απλα και μονο επειδη θα αλλαζες γιατρο!ειναι πολυ υπευθυνος και προσεκτικος στην δουλεια του!
αα εγω ειμαι βερα πρεβεζιανα παιδι μου!! Χαλαρωση κολπου και.... 215994

14Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 11:29 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοιτα τον συμπαθω γι αυτο και παω ειναι αψογος στην δουλεια του αλλα με υποψιασε με αυτο που μου ειχε πει με την μητα πριν μειω εγκυος...κι αν χρειαστει θα κανουμε καποιες παραπανω εξετασεις κλπ...γενικα εγω για να εμπιστευτω τυφλα ειμαι πολυ δυσκολη εχουν δει πολλα τα ματια μου....τελος παντων θα δειξει με το πρβ μου αλλα ηθελα αν ειχε καποια κοπελα εμπειρια να μου ελεγε μαλλον ημουν πολυ τυχερη που μου εκατσε κι αυτο Rolling Eyes ...
Ωραια η Πρεβεζουλα περναμε μια χαρα,εγω ειμαι απο Αθηνα βερα Αθηναια Laughing Laughing και ο αντρας μου απο ενα χωριο της Πρεβεζας καταγωγη αλλα μεγαλωσε λιγο Αθηνα και μετα Γιαννενα...αυτα Smile

15Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Τετ Σεπ 28, 2011 11:37 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aristina έγραψε:Κοιτα τον συμπαθω γι αυτο και παω ειναι αψογος στην δουλεια του αλλα με υποψιασε με αυτο που μου ειχε πει με την μητα πριν μειω εγκυος...κι αν χρειαστει θα κανουμε καποιες παραπανω εξετασεις κλπ...γενικα εγω για να εμπιστευτω τυφλα ειμαι πολυ δυσκολη εχουν δει πολλα τα ματια μου....τελος παντων θα δειξει με το πρβ μου αλλα ηθελα αν ειχε καποια κοπελα εμπειρια να μου ελεγε μαλλον ημουν πολυ τυχερη που μου εκατσε κι αυτο Rolling Eyes ...
Ωραια η Πρεβεζουλα περναμε μια χαρα,εγω ειμαι απο Αθηνα βερα Αθηναια Laughing Laughing και ο αντρας μου απο ενα χωριο της Πρεβεζας καταγωγη αλλα μεγαλωσε λιγο Αθηνα και μετα Γιαννενα...αυτα Smile

και εγω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη με εχει βοηθησει παρα πολυ στην εγκυμοσυνη και εχω και προβληματα!!πρεβεζα μενετε??

16Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Πεμ Σεπ 29, 2011 12:19 pm

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλο σου ευχομαι!Ολα να πανε καλα!Ποσο εισαι?Τι σου συμβαινει?
Μενουμε Καναλι!Ειναι τελεια!Προτιμησαμε να βγουμε παραεξω!Με τα λεφτα του διαμερισματος στην Πρεβεζα πιο εξω αγορασαμε κατι πολυ καλυτερο.Συγνωμη αλλα εχω λιγακι τεξιμο αυτες τις μερες γι αυτο και αργω λιγακι...
Εσεις που μενετε?

17Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Πεμ Σεπ 29, 2011 11:21 pm

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aristina έγραψε:Με το καλο σου ευχομαι!Ολα να πανε καλα!Ποσο εισαι?Τι σου συμβαινει?
Μενουμε Καναλι!Ειναι τελεια!Προτιμησαμε να βγουμε παραεξω!Με τα λεφτα του διαμερισματος στην Πρεβεζα πιο εξω αγορασαμε κατι πολυ καλυτερο.Συγνωμη αλλα εχω λιγακι τεξιμο αυτες τις μερες γι αυτο και αργω λιγακι...
Εσεις που μενετε?


εμεις πρεβεζα μενουμε!!δεν εχουμε καλο timing μου φαινεται!!μπαινω εγω βγαινεις εσυ και το αντιθετο! Laughing μπηκα στον μηνα μου αλλα γενικα ειχα δυσκολη εγκυμοσυνη με αποκολληση συσπασεις εμετους και τα συναφη! Χαλαρωση κολπου και.... 534787 Χαλαρωση κολπου και.... 534787

18Χαλαρωση κολπου και.... Empty Απ: Χαλαρωση κολπου και.... Παρ Σεπ 30, 2011 9:06 am

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Laughing Laughing ναι οντως χα χα χα χα!!!
Ενταξει ολα καλα τωρα μπηκες και στον μηνα σου ολα καλα!!!Που θα γεννησεις πρωτα ο Θεος?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις