Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
355 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 355 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 5:18 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω... υπάρχει κάποιο όριο που δεν πρέπει να περνά ένα μωρό στο ρηλάξ; Εμείς πλέον καθόμαστε αρκετες ωρες και κοιμάται κιόλας κάτι μισάωρα. Επίσης η δόνηση που έχει το ρηλάξ πειράζει σε κάτι; Γιατί όταν είναι ανήσυχος και τη βάζω, σαν να ηρεμεί λίγο. Δεν την έχω και συνέχεια φυσικά!

2ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 5:25 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποιο ρηλάξ έχεις; εμένα μου΄φέρανε δώρο ένα της chicco χωρίς δόνηση.. έχει ειδικό μαξιλαράκι για νεογέννητο και μετά γίνεται πολυθρονίτσα όταν μεγαλώσει το παιδάκι.. αλλα ακομα και μικρο που ειναι με το μαξιλαρακι το μωρο μου σφιγγεται.. και δεν του βολευει.. οποτε το εβγαλα. αλλα επειδη εχει κλιση το ρηλαξ, δεν το βαζω πάνω από 5 λεπτά... για τη μεσούλα του...

http://lovinghorses.pblogs.gr/

3ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 5:25 am

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόπη,καλησπέρα! Smile Smile Smile

Εμένα είναι 2 μηνών και τον αφήνω στο ριλάξ περίπου 1 ώρα,μετά τον βγάζω για να ξεπιαστεί.Δόνηση εγώ δεν έχω!

Να μας πουν οι πιο έμπειρες μανούλες!Και εμένα πάντως κοιμάται στο ριλάξ!Του αρέσει πάρα πολύ!!!!!!!!Και παίζει πολύ με τα παιχνίδια!

4ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 5:56 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw exw tis fisher prize kai ontws h donisi einai teleia alla mexri 3-4 minwn..meta den ta pianei...ase pou oi mpataries teleiwnoun kathe vdomada...pfff...
pantws einai poly elafria den peirazei se kati..

5ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 6:20 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμεις αυτο εχουμε κ περναει αρκετες ωρες μεσα!!του αρεσει που κουρνιαζει.εφοσον ειναι ξαπλωτο δεν υπαρχει προβλημα...

6ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 6:30 am

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Της fisher price,μου το είχαν φέρει δώρο!Ο μικρός δεν το ήθελε με τίποτα,έκλαιγε,ούρλιαζε!Τελικά το άλλαξα και πήρα ένα της chicco,που του αρέσει πάρα πολύ! ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 328109 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 328109 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 328109 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 328109 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 328109 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 328109

7ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 6:38 am

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγώ ένα fisherprice έχω και ήδη το καμάρι φαίνεται να το ευχαριστιέται ιδιαιτέρως (σήμερα είναι 19 ημερών!) Ειδικά κάτι μεσημεράκια μπροστά στην ανοιχτή μπαλκονόπορτα με τη δόνηση ανοιχτή ρίχνει τρελούς ύπνους!
Sleep Sleep Sleep

8ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 6:40 am

Όλγα

Όλγα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kai εμείς το ρηλάξ της fisher-price έχουμε και η μικρή μου που είναι σχεδόν 3 μηνών το αγαπάει πολύ! Για να είμαι ειλικρινής, κι εγώ έχω επιφυλάξεις για τη δόνηση. Γενικά την αποφεύγω και τη χρησιμοποιούμε μόνο που και που μέχρι να την πάρει ο ύπνος (κατά τη διάρκεια της ημέρας κοιμάται μερικές φορές στο ρηλάξ, φαίνεται να τη βολεύει πολύ)

9ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 7:57 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω τη δονηση δεν την εμπιστευομαι. του τη βαζω για πολυ λιγο...

10ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 8:26 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α τελεια θελω κ εγω ενα τετοιο για το μωρο που θα ερθει

http://www.gatospito.com

11ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 8:32 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το δικο μας ριλαξ απο κατω εχει οδηγιες που λενε οχι πανω απο μιση ωρα και απαγορευεται ο υπνος...εμενα ο μπεμπης εκει κοιμοταν, εκει ετρωγε
την δονηση δεν την θέλει
νομιζω οτι εχει να κανει και παλι με τα γουστα του μωρου...

12ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 9:22 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai mena koimotan ,etroge, kai epaiye me ta paixnidakia pou eixe pano...alla tin donisi den tin ithele kai mena...

13ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 9:35 am

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Της είχα αγοράσει ένα απλό relax της chicco χωρίς δόνηση και παιχνίδια. Όταν ήρθαμε σπίτι τηνέβαλα στο κρεβάτι αλλά έδειχνε να μην βολεύεται και γκρίνιαζε οπότε την έβαλα στο relax και βλέποντάς την να κοιμάται την είχα όλη μέρα εκεί (είτε στο σαλόνι είτε στο δωμάτιο). 30 ημερών ήρθε και την είδε η γιατρός και είπε πως δεν θέλει να την αφήνω όλη μέρα εκεί αλλά να την βάζω στο κρεβάτι της για να ισιώσει το σωματάκι της. Μου επέτρεψε όμως να την έχω στο relax το πρωί στο σαλόνι. Μπορεί να παιδευτήκαμε 3 νύχτες αλλά τελικά συνήθισε το κρεβάτι και μάλιστα όλη μέρα χεχε

14ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 11:23 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα επειδή δεν κοιμόταν την ημέρα (μόνο κάτι δεκαλεπτάκια!) την είχα συνέχεια στο relax της chicco. Τώρα έχω της fisher-price με δόνηση αλλά δεν είδα ιδιαίτερη διαφορά όταν το χρησιμοποιούσα. Οπότε το άφηνα χωρίς δόνηση.

15ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 11:37 am

jona

jona
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια κι εγώ ένα απλό της chicco έχω χωρίς δόνηση και τον βάζω από την αρχή.
Λίγο τις πρώτες μέρες και σταδιακά περισσότερη ώρα.Ευτυχώς όταν νυστάξει σπάνια να κοιμηθεί εκεί.Ζητάει το κρεβάτι του ή το καρότσι!Θα με τρελλάνει αυτό το παιδί!

16ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 1:20 pm

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εγώ είχα της Chicco με τη δόνηση και τα παιχνιδάκια..Από την πρώτη μέρα που γυρίσαμε σπίτι εκεί την είχα όλη μέρα..Εκεί κοιμόταν εκεί καθόταν εκεί όλα...Μόνο το βράδυ και όταν βγαίναμε δεν ήταν στο ριλάξ...
Ο γιατρός μου είχε πει μόνο να μην τη βάζω πάνω στον καναπέ για να μην πέσει...
όμως δεν κράτησε πολύ η αγάπη της για το ριλάξ...Μετά τον 3ο μήνα το βάλαμε στην αποθήκη μας!!!!!!!!!
Razz Razz

17ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τρι Ιουν 15, 2010 2:00 pm

Nicole.P

Nicole.P
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
παιδια δεν ξερω για σας..αλλα μια μερα ακουμπησα το κεφαλι μου στο ριλαξακι του μικρου με την δονηση αναμενη..(της chicco το ριλαξ)και τα ειδα ολα! πο πο τρεμουλο και κακο.. ζαλιστηκα επιτοπου! ε ...δεν του την ξανα εβαλα! φοβαμαι οτι δεν ειναι και ΟΤΙ καλιτερο! και αν δεν με πιστευετε...καντε δοκιμη ..ακουμπηστε πανω..ποσο θα αντεξετε αραγε? ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307

18ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Relaxing... Τετ Ιουν 16, 2010 1:07 am

daddycool


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Nicole.P έγραψε:παιδια δεν ξερω για σας..αλλα μια μερα ακουμπησα το κεφαλι μου στο ριλαξακι του μικρου με την δονηση αναμενη..(της chicco το ριλαξ)και τα ειδα ολα! πο πο τρεμουλο και κακο.. ζαλιστηκα επιτοπου! ε ...δεν του την ξανα εβαλα! φοβαμαι οτι δεν ειναι και ΟΤΙ καλιτερο! και αν δεν με πιστευετε...καντε δοκιμη ..ακουμπηστε πανω..ποσο θα αντεξετε αραγε? ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307
Τα ρηλάξ βγήκανε για να...ηρεμούν το παιδί & όχι για να το αφιονίζουν!Φανταστείτε να προσπαθείτε να ηρεμήσετε & το κρεβάτι σας να δονείται, να κάνει...ήχους η να αναβοσβήνει λαμπάκια η & όλα αυτά...μαζί!Παράνοια!

19ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τετ Ιουν 16, 2010 2:03 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
daddycool έγραψε:
Nicole.P έγραψε:παιδια δεν ξερω για σας..αλλα μια μερα ακουμπησα το κεφαλι μου στο ριλαξακι του μικρου με την δονηση αναμενη..(της chicco το ριλαξ)και τα ειδα ολα! πο πο τρεμουλο και κακο.. ζαλιστηκα επιτοπου! ε ...δεν του την ξανα εβαλα! φοβαμαι οτι δεν ειναι και ΟΤΙ καλιτερο! και αν δεν με πιστευετε...καντε δοκιμη ..ακουμπηστε πανω..ποσο θα αντεξετε αραγε? ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307 ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 911307
Τα ρηλάξ βγήκανε για να...ηρεμούν το παιδί & όχι για να το αφιονίζουν!Φανταστείτε να προσπαθείτε να ηρεμήσετε & το κρεβάτι σας να δονείται, να κάνει...ήχους η να αναβοσβήνει λαμπάκια η & όλα αυτά...μαζί!Παράνοια!

Χαχαχαχαχα! Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μπορούσαμε να δούμε πώς βλέπουν όλα αυτά τα πράγματα τα ίδια τα μωρά.

Aς πούμε αυτό το μωρό, μάλλον δεν συμπαθεί το μουσικό περιστρεφόμενό του:

http://www.eimaimama.gr

20ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τετ Ιουν 16, 2010 2:44 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια εμενα το ριλαξ με εσωσε! Ο γιος μου το λατρευε οταν ηταν πολυ μικρουλης. Μισουσε βεβαια τη δονιση. Δεν ηθελε με τιποτα την καλαθουνα του και ετσι τον ειχα αρκετες ωρες στο ριλαξ. Ηρεμουσε. Μια νυχτα και μετα απο εντονο κολικο τον ταισα και τον εβαλα στο ριλαξ του. Ξαπλωσα για λιγο στον καναπε και ξυπνησα στις 5,30 το πρωι. Κοιμηθηκε περιπου 4 ωρες στο ριλαξ. Δεν επαθε τιποτα παντως!

21ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τετ Ιουν 16, 2010 2:50 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμείς της fisher price έχουμε... τη δόνηση δείχνει να την απολαμβάνει πάντως!!! δεν είναι πολύ δυνατή στο συγκεκριμένο ρηλάξ.
Εγώ από την αρχή δεν τον έβαζα καθόλου αλλά τώρα τον λυπάμαι ρε κορίτσια ολη μέρα να είναι εντελώς ξάπλα στο κρεβάτι. Γι'αυτό έχει καναδυό βδομάδες που τον βάζω, κυρίως από το μεσημέρι που ξυπνάει(ναι, ναι...μετά τις 12 σηκωνόμαστε εντελώς!) μέχρι απογευμα-βραδάκι, γιατί καθόμαστε στο μπαλκόνι και τον έχουμε μαζί. Θέλει και παρέα ο άτιμος!!
Παντως η πεθερά μου μου είπε ότι και τα 2 της παιδιά στο ρηλάξ τα μεγάλωσε... και μια χαρά παλικάρια βγήκαν και οι 2! (ο άντρας μου πιο πολύ φυσικά Smile )

22ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τετ Ιουν 16, 2010 2:56 am

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
peppy-mama έγραψε:egw exw tis fisher prize kai ontws h donisi einai teleia alla mexri 3-4 minwn..meta den ta pianei...ase pou oi mpataries teleiwnoun kathe vdomada...pfff...
pantws einai poly elafria den peirazei se kati..
Α και μεις αυτο εχουμε!Μας βολεψε παρα πολυ,αλλα η μπαταρια ηταν ενα θεμα.Δεν την εβαζα πολλες ωρες,οσο ηθελε να καθεται καθε φορα.Αυτο γινεται και πολυθρονακι για μετα.

23ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Τετ Ιουν 16, 2010 3:30 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popi. έγραψε:Κι εμείς της fisher price έχουμε... τη δόνηση δείχνει να την απολαμβάνει πάντως!!! δεν είναι πολύ δυνατή στο συγκεκριμένο ρηλάξ.
Εγώ από την αρχή δεν τον έβαζα καθόλου αλλά τώρα τον λυπάμαι ρε κορίτσια ολη μέρα να είναι εντελώς ξάπλα στο κρεβάτι. Γι'αυτό έχει καναδυό βδομάδες που τον βάζω, κυρίως από το μεσημέρι που ξυπνάει(ναι, ναι...μετά τις 12 σηκωνόμαστε εντελώς!) μέχρι απογευμα-βραδάκι, γιατί καθόμαστε στο μπαλκόνι και τον έχουμε μαζί. Θέλει και παρέα ο άτιμος!!
Παντως η πεθερά μου μου είπε ότι και τα 2 της παιδιά στο ρηλάξ τα μεγάλωσε... και μια χαρά παλικάρια βγήκαν και οι 2! (ο άντρας μου πιο πολύ φυσικά Smile )
εμενα ο μικρος περναει πολλες ωρες στο συγκεκριμενο ρηλαξ και ειναι 13 ημερων. τον εβαλα με το που γυρισαμε στο σπιτι και το προτιμαει απο το να ειναι τελειως ξαπλα...αν του βαλω και την πριγκηπεσσα του μαλαμα, η καλυτερη του!!!λιωνει στον υπνο!! ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ 604962

24ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Empty Απ: ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ Σαβ Νοε 05, 2011 7:31 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗς φισερ πραις εχω την αφηνω αρκετα κ χαλαρωνει...
η δονηση της αρεσει πολυ.... την κοιμηζει κιολας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις