Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποτε προλαβαινετε και γεμιζεται ενα θεμα? Very Happy σε τι να πρωτοαπαντησω.. Λοιπον..βασικα μπραβο στις μανουλες που θηλαζουν γενικα! τωρα..δε λεω οτι ντρεπομαι να βλεπουν οι αλλοι οτι θηλαζω (σεμνα εννοητε οπως ειπε μια κοπελα) δε ξερω πως να το πω. δεν ειναι ντροπη. ειναι λιγακι αμηχανια. υπαρχει διαφορα σε αυτο..
στην κορη μου τη θηλασα 2 μηνες, και αυτο απλα γιατι δεν ειχα ενημερωθει για καποια ''κολπα'' που λενε. τι να κανεις δηλ στο μωρο,πως κτλ.. ειχα γαλατακι αλλα πρωτονμε κουρασε το καθε μια ωρα να ξυπναει-ηταν το χειροτερο για μενα που πανταιστευα πως τα μωρα ξυπνανε τρωνε στο 3ωρο.. Laughing -και 2ον αυτο που λεω. αντε εχω παρεα να τη δωσω μπιμπερο αντε κατι αλλο οποτε ευκοληθηκα μετα.. ημουν μολις 21 χρονων και ημουν αφασια. στον γιομου δεν ειχα τοσο γαλα. αρωστησε ομως στον μηνα και μπηκε νοσοκομειο. ηταν πολυ σοβαρα που δε ξεραμε για 3 μερες αν.. τεσπα. οποτε ουτε που καταλαβα τιποτα.απλα σταματησα να θηλαζω και απλα κοπηκε μονο του το γαλα.
απο τοτε εχουν περασει 5 χρονια σχεδον. μεσα σε αυτα τα χρονια εκανα παρεες διαδορετικες(μαμαδες δηλ) βλεπω οτιδηποτε θελω στο ιντερνετ και διαβαζω απο μαμαδες παλι διαφορα. οποτε πηρα την αποφαση οτι αυτη τη φοραθελω να θηλασω.καισε πολλα δηλ.τη βιωνω διαφορετικα την εγκυμοσυνη αυτη. πιο..μητρικα που λενε. καπου που ειπα οτι εβαλα στοχο τους 4μηνες για θηλασμο αυτο ειναι αλλο θεμα. ισωςκαι 6 μηνες να φτασω δεν εχω ιδεα. απλα εχω στο μυαλο μου οτι μετα τις κρεμουλες δεν ειναι απαραιτητο.μια χαρα ειναι καιτα μπιμπερο που μαρεσουν κιολας.-μη με κραξετε! συνειδητα τα λεω και τελειως υποκειμενικα-
οπως ειπα το θεμα μου τοβαλα καθαρα απο απορια και ενδιαφερον. δεν εχω απαντηση στις μαμαδες που ξεπερνουν τον χρονο η τα 2 χρονια θηλασμου! απλα ενα μπραβο! εγω απλα δεν ειναι ο τυπος μου ετσι..δεν ειμαι φαν που λενε. αλλο να τοθεωρω καλο πραγμα γιατο μωρο για ενα διαστημα και αλλο να ειμαι εκει!

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σου ευχομαι ολοψυχα να καταφερεις να υλοποιησεις τον στοχο σου για 6μηνο αποκλειστικο θηλασμο. αν θελεις να μαθεις γιατι θηλαζουμε πανω απο 1 χρονο ψαξε στο γκουγκλ για τα οφελη του μακροχρονιου θηλασμου. θα εκπλαγεις απο αυτα που θα μαθεις!

http://pigikalimeriblogspot.com

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:Κι εγω παντως πριν γεννησω ελεγα θα ντρεπομαι να θηλασω κλπ κλπ να μη δουν το στηθος μου κλπ κλπ. Το ξεπερασα απο την πρωτη μερα στο μαιευτηριο που πλακωσε ολη η σαρα και η μαρα. Εγω δεν ηθελα κοσμο, αυτοι εκει, απικο. Οποτε εκπαιδευτηκα η γυναικα, τι να κανω..
νομιζω οτι ο καθενας πρεπει τελικα να κανει αυτο με το οποιο αισθανεται ανετα και δεν καταπιεζεται.

λιτσακο, ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ... και με ξερεις με την πορωση μου με το θηλασμο. Με φανταζεσαι να τα εχω και τα δυο σαν καρπουζια κατω απο τις μασχαλες και να τα θηλαζω και οταν βγαινουν αυτα να μπαινει η μεγαλη για το μεριδιο της!!! εεε.. λιγο δυσκολο το δημοσιο για μενα μαλλον.. ενας ενας, ολοι θα παρετε!

σου στελνω διδυμο-baby dust!!!! θηλασμος μπροστα σε αλλους..μπορειτε? - Σελίδα 2 567772 θηλασμος μπροστα σε αλλους..μπορειτε? - Σελίδα 2 49454

Laughing Laughing Laughing σαν καρπουζια! Laughing Laughing

ευτυχως φυσαει μπας κ ερθει η σκονη και απο εδω!να κανουμε κ tandem nursing να μπορω να πουλαω μουρη στο φορουμ μετα Razz Razz

Ευάκι έγραψε:
Maya έγραψε:
litsakos έγραψε:αυτο θα ηταν καλο για την περιπτωση σου

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειναι καπως σαν..μπουργκα αλλα αφου νιωθεις αβολα.

http://www.babyselections.com/index.php?main_page=product_info&cPath=21_26&products_id=130

Λιτσακο, αν κανεις μου ελεγε να το φορεσω, ξερεις τι θα του ελεγα ε??
'if breastfeeding offends you, put a blanket on your head!' ε οχι και να καταχωνιασω το παιδι και να εχει και καυσωνα!!! ααα και στις χωρες που φορανε τη μπουργκα, ο θηλασμος με το βυζι εξω κανονικοτατα επιτρεπεται με το νομο!!! αρκει να εχεις βεβαια την κεφαλα σου μεσα χιχιχιχι

πλακα μου κανεις τωρα ε????θα παραχωσω το μωρο μου που κανει το πιο φυσικο πραγμα του κοσμου????τρωει!!!!!!!!!!!ελεος βρε παιδια τι αλλο θα ακουσουμε!!!στον γιο μου -για να απαντησω στην κοπελα- θηλαζα οπου πηγαιναμε στο αμαξι ή αν ημασταν σε σπιτι σε αλλο δωματιο.ειχε ενα θεμα ο αντρας μου επειδη ολες οι παρεες μας στον εβρο ηταν συναδελφοι του και οι περισσοτεροι ανυπαντροι.δεν ειχα ομως το κολλημα που εχει η κοπελα που ανοιξε το θεμα να μην ξερουν οι αλλοι τι κανω...με το ιδιο σκεπτικο οταν θες να πας τουαλετα και εχεις παρεα στο σπιτι δεν πας γιατι ολοι θα ξερουν τι κανεις εκει μεσα?ή ακομη καλυτερα ντραπηκες να ανακοινωσεις την εγκυμοσυνη σου γιατι ολοι ξερουν πως αυτη προεκυψε????στην κορη μου θηλασα ΠΑΝΤΟΥ!!!με μπλουζοφορεματα που ειχανε τοπακι απο μεσα,με το σλινγκ...ανταξει δε τα πεταξα κι εξω αλλα ποτε κανεις δε με κοιταξε περιεργα!
αλλα και αν με κοιταζε κακο του κεφαλιου του!!!!!!
υγ Κατερινα εχω τρελαθει με τα νεα σου!!!!!!!!!!!με το καλο να εχεις μονο ευχαριστες στιγμες απο δω και περα!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πεσατε να με φατε!!κακουργες!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ είχα ένα θέμα τον πρώτο καιρό που θήλαζα και οφειλόταν στο ότι η μπέμπα δεν έπιανε εύκολα το στήθος και με πονούσε και δεν ήταν και πολύ ευχάριστη η όλη διαδικασία, πόσο μάλλον αν έπρεπε να γίνει σε κοινή θέα. Οπότε το απέφευγα. Μετά όμως που πήρα το κολάει...φέτος θήλαζα στην παραλία μέσα στην θάλασσα...αλλά πλέον για εμάς ο θηλασμός είναι υπόθεση 5 λεπτών! Μπορεί κάποιος να μην το πάρει είδηση ενώ το κάνω δίπλα του!

Σου εύχομαι να τα καταφέρεις!

Maya συγχαρητήρια για τα νέα. Τι ωραία!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω κοριτσια θηλαζω παντου, δεν εχω δει ακομα "περιεργα βλεμματα". τι να κανουμε δηλαδη? να κλειστουμε στο σπιτι επειδη θηλάζουμε???
Μaya, με το καλο να ερθουν τα δίδυμα και να μας γραψεις τοτε την ιστορια θηλασμου σου για παραδειγματισμό, χεχε!!!! Very Happy

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θηλάζω παντού κ πάντα...!!!
κάποιες από εδώ μέσα ξέρουν...!!!


Razz Razz Razz Razz

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όταν θήλαζα ,θήλαζα όπου βόλευε ,στο αμάξι στην παραλία ,αυτό που πρόσεχα είναι να καλύπτω ο στήθος μου .Πάντως επειδή έτυχε να θηλάσω στο λιμάνι της Καβάλας μέρα μεσημέρι ,δεν με κοιτούσαν κάν, πόσο μάλλον παράξενα.βέβαια έτσι όπως είχα κουκουλώσει τον μικρό δεν φαινόταν τίποτα.Αν έχω ένα ταμπού σε αυτό το θέμα είναι να μην φαίνεται τίποτα κατα τα αλλα ήταν μια χαρά !Το χάρηκα όσο δεν πάει!Ασε που γλίτωνα έξω μπουκάλια σκόνες θερμό και γενικότερα μπαγάζια που κουβαλούσα στον μεγάλο μου!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω δε μπορω να πω οτι ειμαι ντιπ ανετη, δεν μου αρεσει να με κοιτανε ρε παιδακι μου, ειδικα αυτοι που κοιταν λες και βλέπουν εξωγήινο!
Κι εγω σκεπαζα το μωρο με τροπο ωστε να μη φαινεται το στηθος αλλα να μη σκασω και το μωρο. Πάντως στη θαλασσα που θηλαζα περσι, εισέπραξα αρκετα βλέμματα, οχι απαραιτητα αποδοκιμασιας, αλλά περίεργα! Άκουσα και το υπέροχο "τωρα αυτη έβγαλε το βυζι στην παραλία?" τη στιγμή που τα μαγιο ορισμένων κάλυπταν ΜΟΝΟ τα επίμαχα σημεία, και αυτο όχι εντελώς!!! ΕΛΕΟΣ δηλαδη! Το δικο μου βυζι τους καύλ%^&???? όχι τα υπόλοιπα τσιτσιδια??
Μάλιστα ενας θειός πέρασε απο μπροστά μου ενω θήλαζα, ρίχνει ενα βλέφαρο, ξαναπερνάει, ξαναριχνει βλέφαρο, και ξαναπερνάει επίσης κοιτώντας. Μου ηρθε να τον ρωτησω "Μήπως θες κι εσυ θείο??"

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΟΣ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΚΟΛΙΕΣ, ΔΕ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΕΞΩ ΑΦΟΥ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ.
Embarassed

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

θηλασμος μπροστα σε αλλους..μπορειτε? - Σελίδα 2 911307

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Κι εγω δε μπορω να πω οτι ειμαι ντιπ ανετη, δεν μου αρεσει να με κοιτανε ρε παιδακι μου, ειδικα αυτοι που κοιταν λες και βλέπουν εξωγήινο!
Κι εγω σκεπαζα το μωρο με τροπο ωστε να μη φαινεται το στηθος αλλα να μη σκασω και το μωρο. Πάντως στη θαλασσα που θηλαζα περσι, εισέπραξα αρκετα βλέμματα, οχι απαραιτητα αποδοκιμασιας, αλλά περίεργα! Άκουσα και το υπέροχο "τωρα αυτη έβγαλε το βυζι στην παραλία?" τη στιγμή που τα μαγιο ορισμένων κάλυπταν ΜΟΝΟ τα επίμαχα σημεία, και αυτο όχι εντελώς!!! ΕΛΕΟΣ δηλαδη! Το δικο μου βυζι τους καύλ%^&???? όχι τα υπόλοιπα τσιτσιδια??
Μάλιστα ενας θειός πέρασε απο μπροστά μου ενω θήλαζα, ρίχνει ενα βλέφαρο, ξαναπερνάει, ξαναριχνει βλέφαρο, και ξαναπερνάει επίσης κοιτώντας. Μου ηρθε να τον ρωτησω "Μήπως θες κι εσυ θείο??"

χαχαχα ετσι ωραια που τα λες μου'ρχεται να ξεζουμισω τον αντρα μου αυτο το μηνα για να γεννησω καλοκαιρακι και να δουν οι μορτες στην παραλια τι χαμο εχω να κανω αν με κοιταν να θηλαζω το βρεφακι μου!!!!!!!!!!! Razz
υγ λες???καλη φαση......... Shocked Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:Κι εγω δε μπορω να πω οτι ειμαι ντιπ ανετη, δεν μου αρεσει να με κοιτανε ρε παιδακι μου, ειδικα αυτοι που κοιταν λες και βλέπουν εξωγήινο!
Κι εγω σκεπαζα το μωρο με τροπο ωστε να μη φαινεται το στηθος αλλα να μη σκασω και το μωρο. Πάντως στη θαλασσα που θηλαζα περσι, εισέπραξα αρκετα βλέμματα, οχι απαραιτητα αποδοκιμασιας, αλλά περίεργα! Άκουσα και το υπέροχο "τωρα αυτη έβγαλε το βυζι στην παραλία?" τη στιγμή που τα μαγιο ορισμένων κάλυπταν ΜΟΝΟ τα επίμαχα σημεία, και αυτο όχι εντελώς!!! ΕΛΕΟΣ δηλαδη! Το δικο μου βυζι τους καύλ%^&???? όχι τα υπόλοιπα τσιτσιδια??
Μάλιστα ενας θειός πέρασε απο μπροστά μου ενω θήλαζα, ρίχνει ενα βλέφαρο, ξαναπερνάει, ξαναριχνει βλέφαρο, και ξαναπερνάει επίσης κοιτώντας. Μου ηρθε να τον ρωτησω "Μήπως θες κι εσυ θείο??"

χαχαχα ετσι ωραια που τα λες μου'ρχεται να ξεζουμισω τον αντρα μου αυτο το μηνα για να γεννησω καλοκαιρακι και να δουν οι μορτες στην παραλια τι χαμο εχω να κανω αν με κοιταν να θηλαζω το βρεφακι μου!!!!!!!!!!! Razz
υγ λες???καλη φαση......... Shocked Very Happy

ειστε λιγουρια ρε!

basilikaki τι λες?? Very Happy

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ.
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ (ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ) ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΜΕ ΧΥΔΑΙΟ ΤΡΟΠΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝ ΟΥΤΟ ΣΥ ΑΛΛΟΣ Mad ΑΥΤΟΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπαρχουν γυναικες που το βγαζουν γιανα προκαλεσουν!??? ε ειπαμε! τωρα τι θυμηθηκα! προχθες ειδα πανω σε μια μηχανη ενα ζευγαρι. μια γυφτισα ηταν βασικα.(δε το λεω υποτιμητικα αλλα γιανα κανετε εικονα) ειχε το μωρο και το θηλαζε τελειως χυμα ομως..ενω η μηχανη προχωρουσε κανονικα. μαλλον αυτην επρεπε να ρωτησω...χαχαχα

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θηλαζα παντου αλλα με τροπο !! ποτε δεν ενιωσα αμηχανα αλωστε δεν εκανα κατι πονηρο !

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΓΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.

cheers

ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο λεω.. ο τροπος..
ειμασταν στην κλινικη. ακουγαμε οτι ξεκινησαν να φερνουν ταμωρα. εμεις ειμασταν στο τελος του διαδρομου οποτε τα φερναν τελευταια. ηταν μια μαμα απεναντη απο μενα που με το που ακουγε τα καροτσακια ταβγαζε ολα εξω! και τα 2 στηθη Shocked ηταν και οι μπαμπαδες μεσα. απλα ταβγαζε και περιμενε. δεν ειναι θεμα ντροπης η κομπλεξ αλλα.. δεν μου αρεσε σαν θεαμα. ε πως να το κανουμε. λιγη λεπτοτητα δε βλαπτει.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας πουμε για παραδειγμα , πηγα στο μοναστηρακι για ζουμερο ,( στον θαναση χαχαχαχα ) η εβελινα μου ηταν τοτε χρονιαρικο μωρο , δεν μπορουσα να τσακιζω εγω το ζουμερο μου και το μωρο να πειναει και να με κοιταζει ! ετσι λοιπον την εβαλα στο στηθος και θηλασε χωρις να καταλαβει κανενεας τιποτα και ξερετε τι κοσμο εχει στο μοναστηρακι ! σηκωσα την μπλουζα μου και θηλασα δεν εβγαλα το στηθος ολο εξω !

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν επιδειξιας δλδ?δεν το χα σκεφτει ετσι ποτε...ειναι κ θεμα μεγεθους ομως.Εγω θελω κουβερτα για να καλυφθω εξω Razz

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ βάζω κάλυμμα, περισσότερο για τους γνωστούς μου παρά για τους αγνώστους.Μπροστα σε γυναίκες θηλάζω ελευθερα, και μπροστά στον πατέρα μου.

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θηλαζω κανονικα μπροστα σε γυναικες,και σε γιατρους ας πουμε στον παιδιατρο γυναικολογο,αλλα οταν υπαρχουν και αντρες ή θα απομακρυνθω καπου πιο απομερα ή αν αυτο δεν ειναι εφικτο θα ριξω απο πανω μια πανα,εχω γινει βετερανος πλεον!!!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η αληθεια να λεγεται παντως οτι την ωρα του θηλασμου θες την ανεση σου και την βολεψη σου

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οπου μπορεις να φανταστεις εχω θηλασει!!!δεν με ενοιαζε καθολου!ενταξει προσπαθουσα να ριξω κατι επανω μου αλλα και στο mall εχω θηλασει και μεσα σε εστιατοριο εχω παει σε μια ακρουλα!!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΘΑ ΘΥΛΑΣΕΙΣ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ!ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΥΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!ΝΤΡΟΠΗ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΟΣ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ! ΜΠΟΡΕΙ ΠΧ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΕΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΔΙΑΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗ! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΛΕΩ ΤΩΡΑ.. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kι εγω κοριτσια και τα δυο παιδακια μου τα θηλαζα ανενοχλητη παντου,οπουδηποτε,οποιαδηποτε ωρα και στιγμη.Δεν εκανα στριπτηζ,δεν γλυκοκοιταζα κανεναν...ΤΑΙΖΑ τα παιδια μου.Οποιος εχει προβλημα με αυτην την εικονα μπορει πολυ ανετα να γυρισει το κεφαλι του απο την αλλη μερια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις