Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
472 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 472 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 12:33 pm

????????


Επισκέπτης
xazomammy έγραψε:Για να συμπληρώσω αυτό που εννοούσα..οτι είναι θέμα παιδείας κτλ... Οταν ήμουν εγκυος στην κόρη μου, 39 εβδομάδων (μια ημέρα πριν γεννήσω) με την κοιλιά τούρλα, σε γνωστο σουπερ μαρκετ ήμουν στην ουρα, πίσω απο 6-7 άτομα με γεμάτα καρότσια (εγω ειχα λιγα παραπάνω απο 10 πραγματάκια), η κοιλιά τούρλα κ ολοι εκαναν οτι δεν εβλεπαν, ειδικα οι γυναίκες (δυστυχώς). Η ταμειας στο τέλος όταν με ειδε <<ξεχεσ..ε>> για τα καλά την μαμα με κόρη που ήταν μπροστά μου κ ΄αυτές δεν μιλησαν καθόλου γιατι ειχαν εντελώς χεσμένη την φωλίτσα τους. Δεν μπορούσαν να πουν οτι δεν με ειδαν γιατι ήμουν ακριβώς πίσω τους...

Α αυτο γινεται μονιμα. Και ενα πραγμα να εχεις δε σε αφηνουν να περασεις...
Κοιτουν τη κοιλια και μετα κοιτουν το ταβανι. Λες και ειμαστε ηλιθιες και δε το καταλαβαινουμε...

Σημερα στον ΟΑΕΔ το θεϊκο ηταν οτι μετα απο ολη αυτη τη ταλαιπωρια, φτανω στην υπαλληλο, αφου ειχα ανεβω-κατεβει 3 φορες 2 οροφους επειδη με εστελνε ο ενας στον αλλο, και μου λεει η ηλιθια ''εχεις παρει νουμερο;''. Τι να της ελεγα μου λετε;;; Ηθελα να τη χαστουκισω!!! Αν δεν ειχα τι θα εκανε αραγε;;; Θα με εβαζε να περιμενω ορθια στην ουρα;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

27Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 12:39 pm

????????


Επισκέπτης
βανια έγραψε:Δεν έχει να κάνει αν εργάζεσαι σε ιδιωτικό η δημόσιο τομέα την αγωγή στο κοινό και στους συνανθρώπους σου την έχεις πάρει από παιδί πριν πιάσεις δουλειά .
Βέβαια μπορώ να πω ότι από τότε που ξεκίνησαν οι περικοπές στο δημόσιο τομέα κάποιοι συμπεριφέρονται με ένα τρόπο και όχι τόσο καλό λες και είναι υπεύθυνοι οι άνθρωποι απέναντι τους για τις αλλαγές .
Εγώ πάντως πιστεύω ότι όλο αυτό που γίνεται στην Ελλάδα μας έχει κάνει να έχουμε τα νεύρα μας τσατάλια. Τώρα τη να σου πω κοπέλα μου για τους υπαλλήλους στον ΟΑΕΔ; απαράδεκτοι τουλάχιστον αλλά μερικές φορές και κάποιοι σαν κοινό στους οργανισμούς προκαλούν με τη συμπεριφορά τους και να το έχετε προσέξει κυρίως είναι οι ηλικιωμένοι

Εγω δεν εχω καθολου νευρα, αντιθετως ειμαι μονιμως μες την τρελη χαρα επειδη θα κανω μωρο... Φαντασου , καταφεραν να με τρελανουν, οταν ο αντρας μου εχει να λεει οτι ειμαι μονιμως σαν χαζοχαρουμενο...

Και οντως, πολλες φορες ψαχνεται ο κοσμος και ειναι μες τα νευρα και ξεσπα στους υπαλληλους, αλλα ειδα και εγω που μιλαω με ευγενεια και χαμογελο... Καλα τους κανουν οι γεροι τελικα!!!

Και απο τον καιρο που τους εκοψαν λεφτα εχει πεσει συρμα και δουλευουν λιγοτερο και καλα για να πανε κοντρα στο συστημα... Αλλα εμεις τι φταιμε;;;; Στην τελικη και πολλα παιρνουν γι αυτα που κανουν... Και ειναι ανεργοι νεοι ανθρωποι που εχουν ορεξη...

Και δε βαζω στο τσουβαλι ολους τους υπαλληλους, αλλα δυστυχως ειναι ενα πολυ μεγαλο ποσοστο... Και δυστυχως πληρωνω και τα κοπροσκυλα αυτα,δε μπορω να επιλεξω!!!

28Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 12:43 pm

????????


Επισκέπτης
μαμακα μου έγραψε:ΕΡΙΞΑ ΕΝΑ ΚΡΑΞΙΜΟ ΠΡΟΧΘΕΣ... ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ... ΞΕΣΠΑΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ ΜΟΥ. ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΛΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΛΕΩ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ Η ΚΥΡΙΑ... ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΕ Η Μ
@Λ@ΚΩ ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕ. 2 ΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΠΗΚΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΝΟΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ. ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ Η Μ@Λ@ΚΩ ΣΠΡΩΧΝΟΝΤΑΣ ΜΕ. Twisted Evil . ΤΙ ΑΚΟΥΣΕ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ.
ΤΟ ΚΟΥΛΟ ΟΜΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ Π Α Ν Τ Α ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΠΩΣ Η ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ??????

Εγω το ιδιο βοδια βλεπω οτι ειναι ολοι... Μονο οι νεοι προσεχουν, 20-25 ετων!!! Απλα οι γυναικες ψαχνονται και για μανουρα, γι αυτο φαινονται. Και οι περισσοτερες εχουν ψωνια ή τσαντα και δε σε υπολογιζουν...
Αλλα ειλικρινα, αμα το εκανε καποια στην εγκυο κορη τους θα ηταν ετσι ανετες;;;;

29Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 12:52 pm

????????


Επισκέπτης
Α, μια μερα περασα θεϊκα στο λεωφορειο.. Μιση ωρα η διαδρομη...
Ειμαι ορθια σε ολη τη διαδρομη. Μια γιαγια με το εγγονι, ενω ηταν μικρο και μπορουσε να το παρει αγκαλια, το ειχε σε αλλο καθισμα...
Μετα απο ωρα ακολουθει ο εξης διαλογος με εμενα (αφου ειχα φτασει σχεδον εκει που θα κατεβαινα..)
Ε-εγω
Γ-γιαγια

Γ: Μα καλα,εισαι εγκυος;;;
Ε: ναι
Γ: Ε καλα και γιατι δε ζητας να κατσεις; (μου τα εψαλε κιολας!!!)
Ε: Εγω θα ζητησω;; Το θεμα ειναι να προσφερθει μονος του καποιος...
Γ: Ε, μα δε φαινεται αν η κοιλια ειναι απο εγκυμοσυνη ή παχος Shocked Shocked ..
Ε: Ε, ναι , μπορει να πρήστηκε απο τα πολλα φασολια που εφαγα !!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Το σωμα μου ειναι αδυνατο, η κοιλια πεταει, ολοι στο δρομο με καταλαβαινουν, αλλα αυτη δε καταλαβε!!! Αλλα με την απαντηση μου καταπιε τη γλωσσα της!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

30Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 12:54 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω να σας πω την αληθεια συνηθως μπαινω απο την πορτα του οδηγου στο λεοφωρειο που δεν μπαινει πολυς κοσμος, με βλεπει ο οδηγος και εχουν εντολη να μην ξεκινανε αν δεν κατσει η εγκυος

http://stefxon@gmail.com

31Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 1:18 pm

????????


Επισκέπτης
stefaniandreas έγραψε:εγω να σας πω την αληθεια συνηθως μπαινω απο την πορτα του οδηγου στο λεοφωρειο που δεν μπαινει πολυς κοσμος, με βλεπει ο οδηγος και εχουν εντολη να μην ξεκινανε αν δεν κατσει η εγκυος

Α,δε το ηξερα αυτο!!! Θα το εφαρμοσω!!! Very Happy

32Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 1:32 pm

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ! ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΥΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΑΝ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΓΙΝΕ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΟΙΛΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΚΑΜΩΜΕΝΗ. ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΚΑΕΙ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΕ ΓΛΩΣΣΑ ΝΑ ΚΑΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ. ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΥΤΗ: "Ε ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΙΑ! ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΣΤΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑΚΙΑ!!" ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΕΛΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΓΡΙΟΚΟΙΤΑΖΕ ΑΥΤΗ Η ΚΑΡΓΙΑ! ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΩ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΜΙΑ ΗΛΙΘΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ: "ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ" ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ "ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΝΑΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ!". ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ.

33Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 3:03 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mias k anoiksate auto to thema , poia exei proterreotita? I egkios i mia me ena brefos, paidi, stin agkalia Very Happy ? Simera piga sto giatro ( gia mena ) kai eixa k ton mikro mazi. Tsirize , eklege giati perimename ekei 2 ores se mia karekla, gia mia erotisi, eixa k rantebou. Molis anoigi i porta nase k moukari mesa mia mana me tin kori tis pou itan 6 minon egkios.oloi oi antres tis fonazan k auti to xaba tis.Eixe leei protereotita giati itan alles 3 ores kato apo to giatrio pou eixe kati kounies kai perimene ekei. ospou den anteksa k ego k tin mountara.O giatros gia na mas iremisei olous tin afise na perasi ekane mia gkrimatsa aganaktiseis blepontas tin k mou leei esu tha eisai i epomeni.Alloi 6 asthenois sikothikan k efugan meta apo auto. Na prostheso oti i kori tis fenotan mia xara k ego eixa maura xalia.

34Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 3:37 pm

giwtoulitsats


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αμαν πια δεν θελω να γινω και γω ετσι οταν γερασω!!δυστηχως πιο πολυ παραξενες ειναι οι γυναικες που ψαχνονται για καβγα οι γριες κυριως, εγω παντα σηκωνομαι για εγκυο,γυναικα με παιδι,και γερο/γρια που βλεπω οτι εχει προβλημα η δεν μπορει να κατσει ορθιος/α..ειναι ζωα πολλοι ανθρωποι γενικα στο γιατρο κοιτανε να μπουν εκεινοι και ας προηγεισε στην τραπεζα κοιτουν να σου παρουν τη θεση και με τσαμπουκα κιολας!και μετα λεμε οτι ο κοσμος εχει απομονωθει λογικο ειναι αν ο καθενας σκεφτεται μονο την παρτη του αυτα γινονται..δεν μαρεσει να τσακωνομαι και να προσπαθω να βρω το δικιο μου οταν βλεπω οτι ο αλλος δεν παει καλα τον αποφευγω ειδικα στο λεοφορειο που απο τη μεση και πισω μπαινουν ολες οι περιπτωσεις!!οσο για την εγκυμοσυνη και το λεοφορειο ειναι πολυ καλο που δεν ξεκιναει με εγκυο ορθια δεν το ηξερα αυτο!

35Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 9:38 pm

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ατάκα μαλ.... γέρου έξω από το ΙΚΑ, 7:30 το πρωί που πήγα να πιάσω ουρά: "ε βέβαια, εσάς τις γκαστρωμένες σας στέλνουν οι άντρες σας για να μπείτε πρώτες πρώτες". !!!!!
Λες και δεν είχα άλλη δουλειά να κάνω φίλε μου, πρωινιάτικα!!!!!
(εδώ θα έπρεπε να υπάρχει ένα emoticon με τη φιγούρα από το Ψυχώ-με μαχαίρι που μπήγεται!!!!)χαχαχαχαχαχαα

36Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Παρ Οκτ 14, 2011 11:18 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχει τύχει περιστατικό να βρίσκεται άτομο στις παροχές στο ΙΚΑ και να είναι η υπάλληλος απο μέσα και να λεει στην κοπέλα που πήγε να καταθέσει τα χαρτιά :μισό λεπτό να στεγνώσουν τα νύχια μου Twisted Evil τη να κάνει η γυναίκα να μην στεγνώσουν; εκεί τι πρέπει να κάνει το άτομο που πήγε να εξυπηρετηθεί; μου έχει τύχει να είμαι με το Σταύρο τότε ήταν 4 περίπου και πήγαμε στο Μενίδι στο ΙΚΑ στις παροχές από το σπίτι έφυγα με ένα καιρό συννεφιασμένο και ξαφνικά έπιασε τη μπόρα . Το Μενίδι ως γνωστό δεν έχει αποχετευτικό δίκτυο με αποτέλεσμα αν βρέξει 10 λεπτά γίνονται ποτάμια παίρνω το παιδί αγκαλιά εμένα το νερό ήταν στα γόνατα οπότε φανταστείτε στο παιδί και προσπαθούσα να περάσω απέναντι να μπω στο ΙΚΑ , να με βλέπουν οι οδηγοί και να μην σταματάει κανείς για να περάσω .
Με τα πολλά μπαίνω μέσα και ως συνήθως χαμός απο κόσμο παίρνω το νούμερο βγάζω το μπουφάν του παιδιού που έσταζε καλά εγώ είχα γίνει λούτσα και κάποια στιγμή βγαίνει ο προϊστάμενος και ρωτάει ποιανού είναι το παιδάκι ; τον είχα βάλει σε μια καρέκλα . Δικό μου του λέω και μου λέει ελάτε κυρία μου να δω τι έχετε; του δίνω τα χαρτιά της λογοθεραπείας και μου λεει να σας τα φτιάξω να φύγετε να μην αρρωστήσει το παιδί με τα βρεγμένα ρούχα .
Ε!Ο συγκεκριμένος υπάλληλος σωστός δεν μπορούμε παρά να συμφωνήσουμε . Αν βλέπατε κορίτσια τη έκαναν εκεί μέσα κάποιοι γέροι που θα ήθελα να δω τη θα έλεγαν αν ήταν το εγγόνι τους .Βέβαια εγώ τους απάντησα ανάλογα και ο άνθρωπος μου έφτιαξε τα χαρτιά και έφυγα .
Τώρα όσο αφορά ειδικά το ΟΑΕΔ απο τη μια το μεγάλο ποσοστό των ανέργων και η άγνοια κάποιων υπάλληλων κάνουν την κατάσταση τραγική . Οι περισσότεροι υπάλληλοι του ΟΑΕΔ είναι με τα προγράμματα stage παίρνουν πολλοί λίγα χρήματα και δεν έχουν ασφάλιση τώρα βέβαια θα μου πείτε τη φταίει το κοινό να ταλαιπωρείτε; Α !το άλλο που κάνουν σε κάποιες δημόσιες υπηρεσίες ; επειδή αν έχουν κουτί με νούμερα τα νούμερα είναι πάνω απο 200 και επειδή κανονικά μέχρι της 2,00 πρέπει να εξυπηρετούν χαλάνε και καλά το κουτί με τα νούμερα και πάνε αργοκίνητα καράβια και όποιος προλάβει πρόλαβε

37Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 14, 2011 11:47 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ <ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΧΙΧΙΧΙ> ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΧΩΡΩ ΘΕΣΕΙΣ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΕ ΕΓΚΥΕΣ!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ!ΕΧΩ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ ΕΓΚΥΟ ΣΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ!ΣΕ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟΥΣ ΔΙΝΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΥΣΤ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!

38Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Σαβ Οκτ 15, 2011 5:04 am

????????


Επισκέπτης
Βρε κοριτσια ξερετε ποιο ειναι το τραγικο;;; Οτι γεροι και γριες ολο γκρινιαζουν, δε σεβονται τιποτα και μετα καθονται και βριζουν τη γενια μας, οτι εμεις δε τους σεβομαστε... Αλλα εγω βλεπω οτι τα νεα παιδια μια χαρα ειναι και αν κανουν και μια βλακεια, οκ ειναι παιδια!! Οι γεροι που δε σεβονται τιποτα και κανεναν;; Και να μην πω οτι τις περισσοτερες φορες γεμιζουν τα λεωφορεια για να πανε βολτα, οχι για δουλειες και εχουν την απαιτηση εμεις να κανουμε κωλοτουμπες!!!

39Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Σαβ Οκτ 15, 2011 5:22 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο για τις μεγαλες ηλικιες αλλα και τι να τους πεις??
εγω πλεον το εχω παρει αποφαση οτι γραμμενη στα @@ με εχουν , σιγα ενα παιδι εχω στην κοιλια μου τι εγινε? Laughing Laughing Laughing Laughing

λοιπον κοριτσια θα το ξαναπω! οι ελληνες ειμαστε ΠΟΛΥ ρατσιστες αλλα ξερετε κατι?
2 φορες ετυχε καποιος να μου δωσει την θεση του την μια ηταν ενας Αλβανος σε γυραδικο, ημουν η δεκατη στην ουρα κλασικα γυρισαν κοιταξαν ΟΛΟΙ την κοιλια μου και μετα σφυριζαν αδιαφορα, και σκαει μυτη ο τυπος και φωναζει '' να εξυπηρεπετηθει το κοριτσι πρωτα! δεν ντρεπεστε λιγο?''

και η δευτερη φαση ηταν σε ενα χωρο αναμονης τεσπα μου προσφερε ενας Πακιστανος -μαλλον- την θεση του κα κατσω με το πιο ΦΑΡΔΥ και καλοπροερετο χαμογελο που ειχα δει ποτε!

Η φαση ειναι οτι στη λενε και απο πανω!
''εγκυος εισαι δε εισαι αρρωστη'' το πιο κλασσικο

υγ: Κριστι ευχομαι γρηγορα να μεινεις εγκυουλα, κλεισε το pc και ξεκινα την συνταγη :p Razz Razz Razz

40Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Σαβ Οκτ 15, 2011 12:54 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:εχεις δικιο για τις μεγαλες ηλικιες αλλα και τι να τους πεις??
εγω πλεον το εχω παρει αποφαση οτι γραμμενη στα @@ με εχουν , σιγα ενα παιδι εχω στην κοιλια μου τι εγινε? Laughing Laughing Laughing Laughing

λοιπον κοριτσια θα το ξαναπω! οι ελληνες ειμαστε ΠΟΛΥ ρατσιστες αλλα ξερετε κατι?
2 φορες ετυχε καποιος να μου δωσει την θεση του την μια ηταν ενας Αλβανος σε γυραδικο, ημουν η δεκατη στην ουρα κλασικα γυρισαν κοιταξαν ΟΛΟΙ την κοιλια μου και μετα σφυριζαν αδιαφορα, και σκαει μυτη ο τυπος και φωναζει '' να εξυπηρεπετηθει το κοριτσι πρωτα! δεν ντρεπεστε λιγο?''

και η δευτερη φαση ηταν σε ενα χωρο αναμονης τεσπα μου προσφερε ενας Πακιστανος -μαλλον- την θεση του κα κατσω με το πιο ΦΑΡΔΥ και καλοπροερετο χαμογελο που ειχα δει ποτε!

Η φαση ειναι οτι στη λενε και απο πανω!
''εγκυος εισαι δε εισαι αρρωστη'' το πιο κλασσικο

υγ: Κριστι ευχομαι γρηγορα να μεινεις εγκυουλα, κλεισε το pc και ξεκινα την συνταγη :p Razz Razz Razz

Είμαστε ρατσιστές οι Έλληνες, αλλά μη νομίζεις οι ξένοι είναι πιο ρατσιστές με εμάς, αυτά που είπες είναι τυχαία περιστατικά με τον Αλβανό και τον Πακιστανό, εγώ πιστεύω αυτοί να μας φάνε δε θα χορτάσουν.. και ξέρω περιστατικό με Πακιστανό που τον είχε οικογένεια σαν παιδί της, τον τάιζε και δούλευε μαζί τους και ήταν σαν όλους φυσικά με το φαρδύ καλοπροαίρετο χαμόγελο , όπως λες και όταν έμεινε μόνος του με την κόρη της οικογένειας τη βίασε και τη μαχαίρωσε πόσες φορές, τελικά επέζησε η κοπέλα και αυτόν ακόμα τον ψάχνουν...Εγώ αυτούς που βλέπω κάθε μέρα, τους βλεπω μέ ένα βρώμικο, πονηρό και θρασύτατο χαμόγελο....συγνώμη αλλά έχω γίνει ρατσίστρια πλέον και με αυτά που ακούω και με αυτά που συναντώ, μένοντας κοντά στο κέντρο της Αθήνας.... Rolling Eyes Rolling Eyes

41Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Σαβ Οκτ 15, 2011 11:54 pm

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κανένας σχεδόν δεν σέβεται τις έγκυες.Αυτό το έχουμε καταλάβει όλες μας.
Όταν ήμουν έγκυος κι εγώ την έπαθα από ταξιτζή.Είχα πάει στο νοσοκομείο για υπέρηχο λίγο πριν γεννήσω.Κιλά δεν είχα πάρει σχεδόν καθόλου.Έβλεπες μία αδύνατη σχετικά κοπέλα με μία κοιλιά τεράστια.Σταματάει ένα ταξί να κατέβει κάποιος και του έκανα νόημα να με περιμένει.Υπάρχει πιάτσα κάπου 5 λεπτά πιο κάτω αλλά με 10 βήματα ένιωθα τα μικρά να βγαίνουν πως να πάω?Ο ταξιτζής μου λέει να πάω στην πιάτσα και του έδειξα την κοιλιά μου.Τσατισμένος με περιμένει να μπω.Του λέω να πηγαίνει νορμάλ και να αποφεύγει τις λακκούβες αλλά αυτός πήγαινε σαν τον δαιμονισμένο και δεν άφησε λακκούβα να μην την τιμήσει.Λίγο πριν φτάσουμε στο σπίτι ήμουν έτοιμη να του πω να με ξαναπάει στο νοσοκομείο για γέννα.Τόσο πολύ πονούσα.Έπρεπε να πάρω τα στοιχεία του τότε αλλά έχε χάρη...

42Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Σαβ Οκτ 15, 2011 11:59 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κακως δεν τα πηρες.εγω εκανα καταγγελια σε εναν γιατι με εβριζε που θα πηγαινα εγκυος σε συναυλια και ειμαι ανευθυνη κ.λπ.οποτε εξω απο το χωρο της συναυλιας λυσαμε τις διαφορες μας με τους αστυνομικους

http://stefxon@gmail.com

43Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Κυρ Οκτ 16, 2011 12:05 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:κακως δεν τα πηρες.εγω εκανα καταγγελια σε εναν γιατι με εβριζε που θα πηγαινα εγκυος σε συναυλια και ειμαι ανευθυνη κ.λπ.οποτε εξω απο το χωρο της συναυλιας λυσαμε τις διαφορες μας με τους αστυνομικους

Δυστυχώς από τους πόνους που είχα τότε δεν το σκέφτηκα αλλά μετά από τόσα χρόνια δεν μπορώ να το ξεπεράσω.Καλά του έκανες.Τι θράσος έχουν ρε παιδί μου.Τίποτα δεν σέβονται πια.Όχι όλοι βέβαια αλλά αρκετοί από αυτούς.

44Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Κυρ Οκτ 16, 2011 1:19 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Eγω στην πρωτη εγκυμοσυνη δν μπορω να πω οτι αντιμετωπισα καποια κακομεταχειριση,αλλα σαυτην πηγα να πληρωσω τη τραπεζα κι να ποναει η μεση μου να βλεπουν ολοι τη κοιλια κι κανεις να μη συγκινηθει να πει τπτ,κι γω δν μιλησα μεχρι να δω τι θα κανει ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΤΑΜΕΙΑΣ,τεσπα σε μια φαση καποια πρεπει να ειπε κατι κι τι ειπε?Γιαυτο λειτουργει το ταδε καταστημα που δν εχει κοσμο να εξυπηρετουνται απο κει ατομα με ειδικες αναγκες! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Κι ερχεται η σειρα μου μετα απο λιγο κι του ταεψαλλα ενα χερακι,γτ πολυ την εχουνε δει,δλδ θα παθουν τπτ να δωσουν προτεραιοτητα??ελεος δλδ.

45Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Κυρ Οκτ 16, 2011 6:59 am

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giwtoulitsats έγραψε:καλα στον οαεδ ετσι ειναι!εγω περιμενα 1 ωρα για ανανεωση καρτας και μια ωρα στο συμβουλο εργασιας γιατι μιλαγε στο τηλεφωνο!!!το εχω παρει πλεον αποφαση οτι δεν προκειται να βρω ακρη εκει μεσα οποτε παω αναγκαστικα μονο για ανανεωση καρτας και τιποτα αλλο!ειχα παει τις προαλλες να βρω κανενα σεμιναριο και τσαντιστικε αυτη επειδη δεν ειχα κατι συγκεκριμενο στο μυαλο και αναγκαστικε να ψαξει το χαρτι για να βρει κατι σχετικο με αυτα που εχω τελιωσει αμα ειναι να κανουν τη δουλεια τους τσαντιζονται Ο.Α.Ε.Δ Οταν
Αποτυχεις
Ελα
Δω!!!
Γιωτουλιτσα δεν εχει δικαιωμα η συμβουλος εργασιας να νευριασει γιατι αυτη ειναι η δουλεια της να ενημερωνει τους ανεργους για σεμιναρια.... Εγω παω και ρωταω και μου λενε αν εχει... αν εχει μετα με ρωτανε τι εχω τελειωσει για να δουμε αν μπορω να κανω τα χαρτια μου.... Ομορφα και ωραια...

46Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Κυρ Οκτ 16, 2011 7:26 am

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συμφωνω οτι ολοι οι δημοσιοι υπαλληλοι δεν ειναι ιδιοι αλλα δυστηχως καποιοι το εχουν παρακανει... Δεν μπορω να θυμηθω λεπτομερειες αλλα ημουν 8 μηνων και ειχα παει στο ΙΚΑ στο Κιλκις να ζητησω τα χρηματα... Απο τη Σαμο ενας πολυ εξυπηρετικος προισταμενος μου ειπε πως μπορω να τα παρω απο οποιο καταστημα θελω αρκει να προσκομησω τα χαρτια μου... Πηγα λοιπον στην προισταμενο εκει για να μου βαλει καποιες υπογραφες και εγινε ο κακως χαμος.... Εγω με την κοιλια τουρλα κι εκεινη να ωριεται οτι πρεπει να παω στη Σαμο να τα παρω και τι δουλεια ειχα εκει και μου ειπε πολλα... Εγω στεκκομουν αποσβολομενη και την κοιταγα... δεν πιστευα σε αυτα που ακουγα.... Εχουν γνωση ομως οι φυλακες.... Τα λεφτα τα πηρα ΟΛΑ απο εκει... Δεν θυμαμαι με ποιον τροπο αλλα τα πηρα ΟΛΑ...
Δεν υπαρχει σεβασμος κι αν δεν εχουν σεβασμο οι μεγαλυτεροι πως θα μαθουν οι μικροτεροι να σεβονται... Οσο για τον ιδιωτικο τομεα εχω να πω το εξης... ειδα στις δουλειες μου ατομα που μπηκαν με μεσον και συμπεριφερονταν πολυ χειροτερα απο δημοσιο υπαλληλο και δεν τους αγγιζε κανεις γιατι τους ειχε βαλει "ο ταδε"... Ποιο συγκεκριμενα δουλευα σε ενα καταστημα ρουχον γνωστης εταιρειας απο το οποιο με εδιωξαν( αφου ανοιξαμε καλα καλα το μαγαζι και καναμε ολα τα χαμαλικια και τρεχαμε καποιοι απο μας) γιατι δεν ημουν ψηφοφορος του ταδε, οπως και ολες τις γυναικες στρατιωτικων.... Δυστηχως υπαρχει και στον ιδιωτικο τομεα αυτο... Απλα στον δημοσιο με πειραζει ποιο πολυ γιατι τους πληρωνω εγω μεσο τον φορον μου και δεν εχω επιλογη... ενω στον ιδιωτικο τομεα μπορω απλα να μην παω στο σουπερ που δεν με εξυπηρετησαν και να παω σε ενα αλλο που μου συμπεριφερθηκαν καλυτερα...
Ειμαι γυναικα στρατιωτικου και ξερω οτι ολοι θεωρουν και τον αντρα μου δημοσιο υπαλληλο... Αυτο το μηνα πηρε 1050 με δοση αυτοκινητου ( το οποιο παρθηκε πριν με απολυσουν) 200 ευρω.... με 800 ευρω να πληρωσω τι; Και πως να ζησω; Κι ομως ο αντρας μου καθε πρωι σηκωνεται και παει στη δουλεια του, και οταν εχει νυχτερινη ή καθολικη ή υπηρεσια παει .... απληρωτος και δεν διαμαρτυρεται γιατι το κανει για την πατριδα... Και ειμαισιγουρη οτι και μεσα στο στρατο θα υπαρχουν "δημοσιοι υπαλληλοι" με την κακη εννοια....
Αυτο που βλεπω ειναι οτι ολα ειναι μια αλυσιδα τελικα... εξαρτιωμαστε ο ενας απο τον αλλο και θα πρεπει να μεινουμε εννωμενοι για να διωξουμε τα παρασιτα απο το δημοσιο γιατι καποιοι πρεπει να φυγουν επιτελους, αλλα να φυγουν αυτοι που πρεπει, οχι τα ευκολα θυματα.... Και οσο απαισιοδοξο κι αν ακουγεται, στην Ελλαδα δεν το κοβω να γινεται αυτο παρα μονο αν τα αφεντικα μας ειναι ξενοι και δεν καταλαβαινουν απο μεσον κι απο τετοια.... Ουτε στο δημοσιο ουτε στον ιδιωτικο τομεα...

47Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Πεμ Οκτ 20, 2011 3:14 am

????????


Επισκέπτης
Κοριτσια να σας πω το καλυτερο;;;
Εφαγα σχεδον 2 ωρες στον ΟΑΕΔ, για ενα χαρτι που μου ειπαν οτι το θελουν στο ΙΚΑ και τελικα δε το ηθελαν, με εβαλαν να υπογραψω υπευθυνη δηλωση....

Τους κοπανας τωρα ή δε τους κοπανας;;; Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 679259 Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 679259 Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 679259 Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 679259

48Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Πεμ Οκτ 20, 2011 3:27 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KAI MENA O ANTΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΕΙΝΑΙ..ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΙΟΚΡΑΤΙΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΞΗΠΥΡΕΤΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.. ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ! ΠΗΡΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΕΝΟΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΡΤΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΗΡΑ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΑΝ.ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΑΝ ΕΦΑΓΑ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΔΕΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΡΤΙ.ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ!!!!

49Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Πεμ Οκτ 20, 2011 9:44 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:Κοριτσια πηγα στον ΟΑΕΔ για ενα κωλοχαρτο και εφαγα 1,5 ωρα πανω κατω, ο ενας υπαλληλος με εστελνε στον αλλο,απο τον εναν οροφο στον αλλο.
Και το αποκορυφωμα... στο τελος περιμενα 15 λεπτα εναν υπαλληλο που δεν ηταν καν εκει!!! Και για να με εξυπηρετησει αλλος με αναγκασαν να φωναζω,εγω που δεν εχω φωναξει ποτε!!!Και αυτοι καθονταν και ετρωγαν κουλουρακια!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Απορω με αυτη τη κατασταση. Ειλικρινα με εφτασαν σε σημειο να λεω οτι πρεπει να τους διωξουν ολους, οχι να τους κοβουν απλα λεφτα...

Και αλλοι ανθρωποι με 100 πτυχια και ορεξη για δουλεια, ειναι ανεργοι!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



Ο ΟΑΕΔ ειναι η πιο άχρηστη υπηρεσία που διαθέτει αυτή τη στιγμή το Ελληνικό Δημόσιο... Όσο για τους υπαλλήλους είναι (οι περισσότεροι) για να τους στέλνουν στα σπίτια τους... Η γραφειοκρατία σε όλο της το μεγαλείο!!! Και απ'οτι διαπιστώνω δεν ισχύει αυτό μόνο για το υποκατάστημα της περιοχής μου αλλά είναι γενικό το φαινόμενο!!!

50Σάλταρα σήμερα!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σάλταρα σήμερα!! Πεμ Οκτ 20, 2011 9:56 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οταν ημουν εγκυος οπου και να πηγαινα πηγαινα παντα μπροστα δε ρωτουσα κανεναν. Στο ικα, στις τραπεζες, στο ταχυδρομειο, στο ικεα σε οποιδηποτε ταμειο ακομη και σε πιατσα ταξι ποτε δε ρωτουσα και οταν κοιτουσαν στραβα απλα ελεγα εγκυος προηγουμαι!!!!!!!!!!!!!! δεν αφηνα κανενα περιθωριο αντιδρασης.

http://www.worldjamboree.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις