Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
162 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 162 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο βραδυ ελπιδακι καλη ακροαση! το καλητερο κανετε!!!

καλε που ειστε ολες οι αλλες? ελπιζω να μην μου εχετε μελαγχολησει???????

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιονατουλίνο...βαλλε καμια φωτο να χαζέψουμε!!!

Και στα Benetton νομίζω θα βρείς κάτι special για την μικρή σου Νιόβη!!!

Καλά ε μιλάμε σκίζω απο διάθεση τις τελευταίες μέρες...ζω την επιλόχειο κατάθλιψη πριν την λοχεία πλάκα έχει!!!

Νατασάκι μας μπράβο ο μπεμπούλης!Επειδί είμαι γκάου-τσίου...τι σημαίνει η αύξηση των αμνιακών υγρών?Πάντως ο'τι και να είναι ξεκουράσου και προσπάθησε να τα αποφύγεις τα άτιμα τα γλυκουλίνια!

Κορίτσια τις τελευταίες 2 μέρες νοιώθω ένα πράγμα σαν δύσπνοια-σαν δυσκολία στην αναπνοή και που και που με πιάνουν πόνοι στη μέση ρυθμικοί όμως...σαν χτύπος που διαρκεί για 2-3 λεπτάκια και μετά μπορεί να επαναλαμβάνεται μπορεί και όχι...αλλά δεν συμβαίνει συνέχεια... ποιος ξέρει θα μάθω μια και καλή την Δευτέρα!

Φιλιά πολλά πολλά

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Στελλακι μου! τι φωτο θελεις να βαλω? χιχιχ
καλα να σου πω αγχωσου τωρα γιατι μετα θα σε τρεχει η μπουμπου με καψωνακια Razz Razz
η δυσπνοια παιζει να ειναι και ψυχοσωματικη -χωρις να ειμαι γιατρος- τωρα πονακια λιγο πολυ θα εχουμε ε? το ειπες στον δοκτορα?
εγω λεω να χουχουλιασεις το σαββατοκυριακο να χαλαρωσεις I love you I love you I love you

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σου Στελλακι μου! τι φωτο θελεις να βαλω? χιχιχ
καλα να σου πω αγχωσου τωρα γιατι μετα θα σε τρεχει η μπουμπου με καψωνακια Razz Razz
η δυσπνοια παιζει να ειναι και ψυχοσωματικη -χωρις να ειμαι γιατρος- τωρα πονακια λιγο πολυ θα εχουμε ε? το ειπες στον δοκτορα?
εγω λεω να χουχουλιασεις το σαββατοκυριακο να χαλαρωσεις I love you I love you I love you

Απο το δωμάτιο (εννοείται εαν θέλεις)...θα περάσει μωρέ που θα πάει...απλώς τώρα που τα έχω τελειώσει όλα, κάθομαι και περιμένω και περιμένωωωωωωωω...

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3.3ΟΟ ΓΡΜ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΛΗ ΗΤΑΝ. ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΛΑΣΗ!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααα! Στελλακι μου! ναιιι εννοειτε μολις τελιωσουμε βαψιματακια θα βαλω εννοειτεεεεε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 215994 αυριο θα συνεχισουμε Very Happy

βρε θα περασουν οι μερες θα δεις και μετα θα αναπολουμε τις κοιλουμπες μας! Laughing Laughing Laughing

μορα μου ολα καλα ε?? και τι κοπελαρα ολοκληρη!!!!!!!! με το καλο να περνεις σειρα κοκονα μου και συ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 654316

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mora μου τι καλά νέα είναι αυτά!!!Μπράβο στην μπουμπού σου!!!Προηγείσαι...σου παραχωρώ τη θέση μου ευχαρίστως...χοχοχο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 215994

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου βρε Μώρα με τη μπεμπάρα σου!!!μια χαρά!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 235182

Στέλλα δεν μου φαίνεται κάτι ανησυχητικό αυτό που περιέγραψες...Κι εγώ το έχω συχνά...Πιστεύω πως είναι η Μαρίζα που τεντώνεται, κουνιέται, λυγιέται, χοροπηδάει, κάνει σπαγκάτο κτλ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 90233 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 90233

Κοριτσάρες εγώ σήμερα δεν ξεπόρτισα καθόλου.Ολη μέρα surfing, ταινίες, παιχνίδια στο Zoo.gr και ανελέητο λιώσιμο!!!Αυτά είναι!!!

ΥΓ. περί Mothercare: είναι αθάνατα!!έχω κληρονομήσει πολλά από τον ανηψιό μου, και είναι σαν καινούρια!!
καλό βραδάκι bellies!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 315810 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 315810

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα γκαστρουλες. ειμαι πτωμα αν σημερα δεν εκανα και τιποτα ιδιατερο σε μια καρεκλα ημουν και εδινα οδηγιες απλα παλι ημουν απο τις 8:30 μεχρι τις 13:30. ποναω ολο σου το σωμα και φοβαμαι μην κρυωσω. την κυριακη εχουμε γενεθλια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 12978 ο αντωνης κλεινει τα 3, σαν χτες ηταν που γεννηθηκε.
σαν την ποιοτητα των mothercare και marks and spencer δεν υπαρχει πουθενα χαλαλι τα λεφτα

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ,γυρισα σπιτακι μου!Ο αντρουλης μου εχει μια συναντηση και θα μου αργησει λιγο οποτε ειμαι ακομα μοναχουλα Sad ...γυρνωντας σπιτι πηρα και μια νυχτικια για το χειρουργειο μεθαυριο μηπως χρειαστει.Δεν εχω την εχω σε φωτο να τη δειτε αλλα πιστεψτε με δεν χανετε και τπτ Smile αφου και στην πωλητρια το ειπα με τετοια απαξιωση "ο,τι πιο φτηνο βαλε μου,για πεταμα θα την εχω!"...προσβολη για το εμπορευμα,χοχο!

Μορα,η μπεμπα σου ειναι μια χαρουλα!Αντε με το καλο να την εχεις στην αγκαλια σου!!! cheers cheers cheers cheers

Αυριο το μεσημερι θελω να πεταχτω μεχρι τα ΛΗΤΩ να εξοφλησω μια δωροεπιταγη που ειχα ξεχασμενη που μου ειχαν δωσει με τα τελευταια προικια του νινιου-μικρου.Αντε μηπως τελειωσω ολα τα συμμαζεμματα αυτο το Σ.Κ επιτελους η ανεπροκοπη η μανα.

Ηρθε η κουβερτουλα της allouette που μου πηρε η μαμα μου και ειναι υπεροχη!Ακριβουλα αλλα αξιζει τα λεφτα της.Τωρα περιμενουμε ακομα το καθισματακι του αυτοκινητου που μας εκαναν λαθος και μας εφεραν αλλο χρωμα (λευκο!!!!σε μωρο???? affraid affraid affraid πλακα μας κανουνε!!!) και το καροτσι,που τελικα αλλαξαμε και θα μας παρουν αυτο:
http://www.bugaboo.com/learn/bugaboo-cameleon?id=1820 σε μπεζ-κοκκινο

Ασχετο λιγο αλλα φτιαχνω τη βαλιτσουλα μου τωρα:ποσα φορμακια/κορμακια θα παρετε για τα νινια?

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωωω, χαμομηλάκι τί High-tech καρότσι είναι αυτό!!!πολύ μπροστά!!
Καλά, ανυπομονώ βέβαια να δω το κορακί καροτσάκι της Χιονατούλας (πόσταρε τώρα!!!!)
Λευκό καθισματάκι αυτοκινήτου; τόσο επιμελή είναι τα μωράκια εις τα εξωτερικά; Γιατί τα δικά μας γίνονται γουρουνάκια pig για πλάκα!!Εμείς πήραμε ένα από τα Mothercare (το πρώτο που λέει seville, σε γκρι- για ευνόητους λόγους καθαριότητας!!)
http://www.mothercare.gr/O1plus.asp






ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τοτούλα να χαίρεσαι τον μικρούλη σου!!!Να τον καμαρώνεις πάντα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 130627
με το σπίτι πώς τα πάτε; μπήκατε σε σειρά; πότε με το καλό μπαίνετε; (ξέρεις ότι τα πέρασα προσφάτως και σε κατανοώ απόλυτα!)Να έχεις στο μυαλό σου μόνο πως θα περάσει, και αυτή θα είναι η τελευταία σας μετακόμιση...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι έγραψε:Αχ,γυρισα σπιτακι μου!Ο αντρουλης μου εχει μια συναντηση και θα μου αργησει λιγο οποτε ειμαι ακομα μοναχουλα Sad ...γυρνωντας σπιτι πηρα και μια νυχτικια για το χειρουργειο μεθαυριο μηπως χρειαστει.Δεν εχω την εχω σε φωτο να τη δειτε αλλα πιστεψτε με δεν χανετε και τπτ Smile αφου και στην πωλητρια το ειπα με τετοια απαξιωση "ο,τι πιο φτηνο βαλε μου,για πεταμα θα την εχω!"...προσβολη για το εμπορευμα,χοχο!

Μορα,η μπεμπα σου ειναι μια χαρουλα!Αντε με το καλο να την εχεις στην αγκαλια σου!!! cheers cheers cheers cheers

Αυριο το μεσημερι θελω να πεταχτω μεχρι τα ΛΗΤΩ να εξοφλησω μια δωροεπιταγη που ειχα ξεχασμενη που μου ειχαν δωσει με τα τελευταια προικια του νινιου-μικρου.Αντε μηπως τελειωσω ολα τα συμμαζεμματα αυτο το Σ.Κ επιτελους η ανεπροκοπη η μανα.

Ηρθε η κουβερτουλα της allouette που μου πηρε η μαμα μου και ειναι υπεροχη!Ακριβουλα αλλα αξιζει τα λεφτα της.Τωρα περιμενουμε ακομα το καθισματακι του αυτοκινητου που μας εκαναν λαθος και μας εφεραν αλλο χρωμα (λευκο!!!!σε μωρο???? affraid affraid affraid πλακα μας κανουνε!!!) και το καροτσι,που τελικα αλλαξαμε και θα μας παρουν αυτο:
http://www.bugaboo.com/learn/bugaboo-cameleon?id=1820 σε μπεζ-κοκκινο

Ασχετο λιγο αλλα φτιαχνω τη βαλιτσουλα μου τωρα:ποσα φορμακια/κορμακια θα παρετε για τα νινια?

Χαμομηλίνο εγώ πήρα 7 ζιπουνάκια, 1 πιτζαμούλες, 2 φλις κουβερτούλες, 6 ζευγάρια κάλτσες, 2 γαντάκια, 5 βελουτέ φόρμες, 1 πικέ κουβέρτα, 5 σαλιάρες, 2 σκουφάκια, 5 πάνες αγκαλιάς-σεντονάκια για το πυρέξ, 2 πετσέτες για το μπάνιο της την φόρμα εξόδου!Όλη της την προίκα με λίγα λόγια να ζήσουν τα δημόσια νοσοκομεία...α επίσης πάνες και μωρομάντιλα...την sudocrem δεν την παίρνω...ε τι στο καλό τόσο πια έλλειψη θα έχουν? Twisted Evil

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρετή όσο θα σε ξέρω θα μαθαίνω απο εσένα και θα μου δίνεις ιδέες...πολύ ωραίο το καθισματάκι, εμείς ακόμη δεν έχουμε πάρει οπότε σε κάτι σαν το δικό σας θα καταλήξουμε,,,καλά για χρώμα γκρι για να ταιριάζει και με το πολυτελέστατο αυτοκίνητό μας!!!χιχιχιχ


Χαμομηλίνο με γειά το καροτσάκι σας!!!Καλές βολτούλες εύχομαι !!!

Τοτούλα να χαίρεσαι τον ΑΝτώνη σου!!!Να τα χιλιάσει και πάντα ευτυχισμένος και χαρούμενος να είναι στη ζωή του!!!Σιγά σιγά να μπείτε και στο καινούργιο σπίτι και να είναι όλα καλορίζικα!!!

Μάαααααακια

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:Τοτούλα να χαίρεσαι τον μικρούλη σου!!!Να τον καμαρώνεις πάντα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 130627
με το σπίτι πώς τα πάτε; μπήκατε σε σειρά; πότε με το καλό μπαίνετε; (ξέρεις ότι τα πέρασα προσφάτως και σε κατανοώ απόλυτα!)Να έχεις στο μυαλό σου μόνο πως θα περάσει, και αυτή θα είναι η τελευταία σας μετακόμιση...

σε ευχαριστω για τις ευχες σου. σημερα ηρθαν τα επιπλα. περιμενουμε δεη και φυσικο αεριο και μπαινουμε μεσα. ελπιζω να μπορεσουμε να μετακομισουμε στις 28, το αλλο σαββατο εχουμε και το γαμο. θελω να τελειωνω δεν μπορω να βλεπω ακαταστασια παντου απο την αλλη το αλλο σπιτι ειναι τεραστιο και μεχρι να γεννησω δεν θα καθαριζετε τοσο ευκολα, μωρε ας μπουμε και ολα βολευοντε

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

τοτουλα μου να χαιρεσε το ομορφο σου αντρακι!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 860530 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 130627 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 12978

χαμομηλακι πολυ μαρεσε η κουβερτουλα και το καροτσι!!

Αρετουλα κατσε να σου ποσταρω το κορακι μας καροτσι χαχαχαχα γιατι θα αργησει να ερθει μεσα δεκεμβρη , η ειδικη παραγγελεια μου ελειπε τρομαρα μου! Laughing Laughing Laughing Laughing


http://www.google.gr/imgres?q=mothercare+spin+black+special+edition&um=1&hl=el&sa=N&biw=1600&bih=690&tbm=isch&tbnid=W7D420YwO-PfuM:&imgrefurl=http://www.secondtimemummy.com/2010/11/im-spinning-around.html&docid=XaO4ZgKyLAHKdM&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_5BgPRFfbfZ4/TNBW4a0dhNI/AAAAAAAAAoI/d9Dax8Ua7IA/s400/spin.jpg&w=315&h=375&ei=WLWhTqukJovFswbjxoikAw&zoom=1&iact=hc&vpx=183&vpy=136&dur=203&hovh=245&hovw=206&tx=104&ty=95&sig=108887708183128786830&page=1&tbnh=162&tbnw=136&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:0,s:0

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Totula σωστή!!!

Στελλάκι κι εμείς με αυτό το κριτήριο πήραμε σε γκρι το καθισματάκι: να ταιριάζει με τη στολή του μπάτλερ και την γκρι λίμο μας!!χαχαχαχαχα!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 328109 Very Happy Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 328109

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:
Χαμομηλίνο εγώ πήρα 7 ζιπουνάκια, 1 πιτζαμούλες, 2 φλις κουβερτούλες, 6 ζευγάρια κάλτσες, 2 γαντάκια, 5 βελουτέ φόρμες, 1 πικέ κουβέρτα, 5 σαλιάρες, 2 σκουφάκια, 5 πάνες αγκαλιάς-σεντονάκια για το πυρέξ, 2 πετσέτες για το μπάνιο της την φόρμα εξόδου!Όλη της την προίκα με λίγα λόγια να ζήσουν τα δημόσια νοσοκομεία...α επίσης πάνες και μωρομάντιλα...την sudocrem δεν την παίρνω...ε τι στο καλό τόσο πια έλλειψη θα έχουν? Twisted Evil [/quote]

Εγω η ανεπροκοπη η μανα δεν εχω τοσα!προς το παρον εχω βαλει 4 κορμακια κοντομανικα,3 μακρυμανικα,2 φορμακια ολοσωμα,1 σκουφακι,10 πανες,μωρομαντηλα,4 πανες αγκαλιας,3 πετσετακια για γουλιτσες και τη φορμα εξοδου.Ακομα εχω να αγορασω κουβερτουλες,πετσετουλες,γαντακια και μαλλον αυτα τα νυχτικακια που ειναι σουρωτα στα ποδαρακια(τα 2 στα 12 ευρω στο λητω)-αυριο εχω σκοπο να τα παρω ολα αυτα.Επειδη ομως ειμαι στον κοσμο μου,μολισ παρηγγειλα αυτο για τα Χριστουγεννα http://viewitem.eim.ebay.gr/BNWT-03-months-New-Baby-Girl-Boys-1st-Christmas-4pc-Sleepsuit-Bodysuit-Hat-Bib/270835541294/item ειμαι μια γελοια μανα,το ξερω αλλα υπεκυψα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 328109 αν γεννησω Δεκεμβριο,ετσι θα το εχω το μωρο στο νοσοκομειο!!! Laughing Laughing Laughing

Τοτουλα,υπομονη και κουραγιο με το σπιτι,σημασια εχει οτι ειναι δικο σας και θα το χαρειτε με τον αντρα σου,το μπεμπε και τον Αντωνη σου(να τον χαιρεσαι,παρεπιπτοντως).Μην αγχωθεις με τις δουλειες,ολα θα γινουν!Και κοιτα μην κουραστεις!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ρε Αρετουλίνο...είσαι τρέλα...ε μα ναι χρυσό μου πως να το κάνουμε!!! Razz Razz Razz

Πήρα τον ντόκτορ τηλ για να το παίξω ψυχασθενής μάνα Shocked Shocked Shocked ...και μου λέει πως η δυσκολία στην αναπνοή οφείλετε στο ότι η μικρή κάνει "παιχνίδια" Twisted Evil Twisted Evil με το διάφραγμά μου και πως είναι απολύτως φυσιολογικό!

Χαμομηλίνο μια χαρά σε βρίσκω!!!ΑΠλώς είμαι λίγο(όσο πατάει ο ελέφαντας) υπερβολικό όν alien alien alien ...Και φαντάσου το κορυφαίο ε?Να την βάλλουν θερμοκοιτίδα,,,θα μείνω η μάνα κοιτάζοντας την βαλιτσάρα affraid affraid affraid ...κορίτσια αφού κάνω χούμορ και με την miss thermo πάει να πεί πως δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα!!! cheers

Με γειά το κορμάκι σας Χαμομηλένια μας πολύ γουστόζικο!!! I love you I love you I love you

Χιονατουλίνο...ένα σου λέω i like it!!!rock style η Νιόβη μας!!! pirat I love you pirat

Κορίτσια πόσο πολύ θα ήθελα να είχα τώρα κάτι σε πανε κοτόπουλο σε σαντουιτσοειδές!!!...αχ...βαχ... confused confused confused

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε: Κορίτσια πόσο πολύ θα ήθελα να είχα τώρα κάτι σε πανε κοτόπουλο σε σαντουιτσοειδές!!!...αχ...βαχ... confused confused confused

εγω θα το χοντρυνω τωρα...ποσο θα θελα ενα πιτογυρο περιποιημενο! pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω για τις ευχες. εμενα μου αρεσει πολυ το μαυρο και τον μικρο τον ντυνω πολυ στα μαυρα.
κατι σε kfc? και σε πιτογυρο δεν θα ελεγα οχι αν και μολις τωρα τσακισα μια σοκολατα υγειας γεμιστη

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανετε κορτσουδια??????

τετοια ωρα μιλατε για φαγητο???Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

φατε κανενα φρουτακι να ξεγελασετε τον εαυτο σας!!!!



τοτουλα αν καταλαβα καλα εχει γεννεθλια ο γιος???να σου ζησει να τον χερεσαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ειδα ωραια πραγματακια με γεια !!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νομίζω νικάω στον διαγωνισμό κραιπάλης:μόλις τσακισα πατατούλες τηγανιτές και 3 φέτες ψωμί με μερέντα!!!! pig pig pig

καλά, το καρότσι Χιονάτη πολύ ντιζαινάτο!!!πρέπει να έχει και φραπεδιέρα, φλογοβόλο, σύστημα GPS και πιστολάκι ταξιδίου!!πολύ μπροστά!!!!με γεια σας, άντε να έρθει να μας το περιγραψεις και από κοντά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 429657 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 429657

Τοτουλίνα υπομονή, το φάγατε το γάιδαρο!!!Και για τις δουλειές, μην αγχώνεσαι βρε!δεν τελειώνουν ποτέ οι άτιμες!!!!Ολα θα γίνουν... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 990599 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 612298 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 834918 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 334589 Θα είστε σπιτάκι σας, σε νέο κεφάλαιο στη ζωή σας, και όλα τα τωρινά θα μοιάζουν μακρινό παρελθόν...

Οσο για τα φορμάκια κτλ., επειδή θα γεννήσω στο Λητώ, θα πάρω μόνο 1-2 πανάκια για το τάισμά της (αν χρειαστούν κι αυτά), 1 πάνα αγκαλιάς για να μην το κατσιάσουν οι ξένοι το μωρό με τις χερούκλες τους, και από ρούχα μόνο τα ρούχα εξόδου...Καλά, Χαμέμηλο, το φορμάκι τα-σπά-ει !!!santa clauss is coming tonight!!!ααχ, σκέφτομαι τα Χριστούγεννα που θα στολίζω δέντρο ακούγοντας Σινάτρα και θα κοιτάζει η μπεμπουλίνα μασουλώντας την πιπίλα της!!Τί γαλήνη............

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TOTYLA ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟ ΣΟΥ!!! ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!
ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ,ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΕΦΑΓΑ ΠΑΓΩΤΟ ΜΗΧΑΝΗΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ....ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΣΙΜΠΗΣΩ ΙΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΓΟΥΡΑ...
ΕΠΙΣΗΣ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΔΙΣΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑΣ.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΟΡΕΞΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ......

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χααχαχαχ Αρετουλα ευχαριστουμε! Laughing Laughing Laughing

εσεις ποιο πηρατε δε θυμαμαι Embarassed ??

συνηθως απο βραδυ παντως ολο για φαι μιλαμε Razz

εγω εφαγα μια τοσταρια καρακαμμενη με ζαμπον τυρι και τωρα ενα ποτηρι γαλα και μια φετα μπριος με νουτελα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 4872

κικιτσακι τσακισαμε παγωτακι μηχανης????? ειναι ωραια αυτα τα ατιμα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 912791 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 884648 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #8 - Σελίδα 32 9664

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις