Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
439 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 439 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:
siren έγραψε:misspigi Και εγω θελω!!!!! Πες μας πως γινεται? Ειναι καλες αυτες οι πανες?

Τις έπαιρνα και γω siren, δεν μου πολυαρέσαν σαν εφαρμογή, αλλά κατα τάλλα ούτε διαρροές είχαν, ούτε καμια αλλεργία είχαν δημιουργήσει στη κόρη μου..


Εμεις τις δοκιμασαμε ολες και περνουμε κατα κυριο λογο λιμπερο,τις πανες nannys σαν να τις επιασε το ματι μου στα jumbo!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:τις εχω παρει και τις πορτοκαλι που λετε αλλα δεν ιεναι λιγο σαν χαρτι αυτες ρε κοριτσια;καπως μου εκαναν δεν ξερω

ναι γραμματικη μου αποξω μπορει να ειναι σαν χαρτι κ να μην ειναι τοσο ελκυστικες στο ματι οπως τα αλλα pampers με φιγουρες απο κινουμενα σχεδια οπως το σουσαμι ανοιξε αλλα δεν με πειραζει εμενα αυτο...
εξαλλου αυτο το υλικο ειναι που δεν υγραινονται τα ρουχα του μωρου γιατι δεν αφηνει να περασει υγρασια....
αυτο που ελεγα δλδ σε προηγουμενο ποστ..
απο μεσα ομως εχουν το ιδιο ακριβως υλικο που εχουν κ τα αλλα.. Cool

https://www.youtube.com/cretanvenus

katia19

katia19
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τις πάνες PAMPERS - BABY DRY. Πραγματικά κοιμούνται 12 ώρες συνεχόμενες και δεν βγαίνει τίποτα έξω. Έχουν τεράστια απορροφητικότητα.

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΕ LIBERO.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ PAMPERS ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ,ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕ ΤΗΝ ΕΤΡΕΧΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΛΙΑ.ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΑ LIBERO,ΑΛΛΑΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ!!ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΛΕΠΤΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ,ΟΠΟΤΕ LIBERO ΚΑΙ ΠΑΛΙ LIBERO.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάντα φόραγα στον μικρό της libero ή της babylino και ήμουν πολύ ευχαριστημένη.
Με τα pambers δεν θα το έλεγα.
Παρατήρησα ένα διάστημα ότι ο μικρούλης μου ξύπναγε ενδιάμεσα για αλλαγή.Εκείνη την περίοδο του φόραγα pambers και την μάρκα από τα lidl.
Τώρα του πήρα τα babylino baby-go,κάπως έτσι,τις πάνες βρακάκι και δεν ξαναξύπνησε στο ενδιάμεσο.
Το θέμα είναι ότι πρέπει να κάνουμε πολλές δοκιμές και ιδίως καθώς μεγαλώνει το παιδί,και αλλάζει νούμερο,μέχρι να πούμε ότι καταλήξαμε κάπου.
Και φυσικά,παίζει ρόλο και η εποχή,γιατί το καλοκαίρι πίνουν και πιο πολύ νεράκι (για τα πιο μεγάλα μωράκια)και μπορεί αυτό που το κάλυπτε μέχρι εκείνη την στιγμή να μην το καλύπτει πλέον.

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συγνωμη που αργησα να απαντησω, αλλα μολις σημερα καταφερα να σηκωσω το πτωμα μου απο το κρεβατι. εχω ιωση Crying or Very sad . λοιπον εγω με τα παμπερς ειχα και στα 3 παιδια το εξης προβλημα: εβγαζαν σπυρια με πυον. με τις μπειμπιλινο το δερματακι του μωρου μου μυριζει ασχημα οσο και αν τον πλενω σε καθε αλλαγη. οι λιμπερο ειναι καλες, αλλα εχω βρει πιο φτηνες τις ναννυς. το τηλ. ειναι 22620 71710-71711 και ζητατε την Μαρια για να παραγγειλετε.

http://pigikalimeriblogspot.com

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα!! Πάντως εδω και 4 μερες που της βάζω pampers η πληγουλα μας έχει γιάνει!!!!!! Θα της ξαναβάλω babylino για να δω αν όντωε φταιει η πάνα ή ήταν τυχαίο γεγονός!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
misspigi έγραψε:συγνωμη που αργησα να απαντησω, αλλα μολις σημερα καταφερα να σηκωσω το πτωμα μου απο το κρεβατι. εχω ιωση Crying or Very sad . λοιπον εγω με τα παμπερς ειχα και στα 3 παιδια το εξης προβλημα: εβγαζαν σπυρια με πυον. με τις μπειμπιλινο το δερματακι του μωρου μου μυριζει ασχημα οσο και αν τον πλενω σε καθε αλλαγη. οι λιμπερο ειναι καλες, αλλα εχω βρει πιο φτηνες τις ναννυς. το τηλ. ειναι 22620 71710-71711 και ζητατε την Μαρια για να παραγγειλετε.

Ευχαριστούμε πολύ Misspigi...Καλά πολλά χρόνια θα ζήσει αυτή η Μαρία από τα Nannys...όλος τυχαίως με πήρε την Παρασκευή μετά από αρκετό καιρό που είχα χάσει το τηλ.. αν θέλω να παραγγείλω και της παρείγγηλα παλι!! Θα έρθουν την Τρίτη!!! ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΑΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΤΕ??? - Σελίδα 3 379767

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τα ναννυς γιατι ειναι καλα και φτηνα. μονο στις αλλαγες νουμερου εχω διαρροες αλλα αυτο το παθαινω με ολες τις πανες.

http://pigikalimeriblogspot.com

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμας τα Pampers δεν μας βολεψαν καθόλου! Κατα τη γνωμη μου ειναι μακραν τα χειρότερα! Εμεις καταλήξαμε στα babylino και καμια φορα αν τυχει και δεν βρουμε libero. Τα pampers που ειναι και πανάκριβα κολουσαν τα κακακια της και γινόταν χαμος. Και ολα τα γνωστα μου ζευγαρια που εχιυν παιδακια λένε μακρια από τα Pampers!!! Όλοι εχουν τα babylino ta sensitive ή τα libero.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Εμας τα Pampers δεν μας βολεψαν καθόλου! Κατα τη γνωμη μου ειναι μακραν τα χειρότερα! Εμεις καταλήξαμε στα babylino και καμια φορα αν τυχει και δεν βρουμε libero. Τα pampers που ειναι και πανάκριβα κολουσαν τα κακακια της και γινόταν χαμος. Και ολα τα γνωστα μου ζευγαρια που εχιυν παιδακια λένε μακρια από τα Pampers!!! Όλοι εχουν τα babylino ta sensitive ή τα libero.

Εμας τα babylino sensitive μας δημιουργησαν περιτριμμα (πληγουλα) στο κολαρακι !!! Μολις αλλαξα πανα εξαφανιστηκε!! Θα της ξαναβαλω μπας κι ηταν τυχαιο ( εχω 4 πακετα άθικτα!) , μακαρι να μην το ξαναπαθει γιατι ειναι και πιο οικονομικες!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenikal έγραψε:
stefy έγραψε:Εμας τα Pampers δεν μας βολεψαν καθόλου! Κατα τη γνωμη μου ειναι μακραν τα χειρότερα! Εμεις καταλήξαμε στα babylino και καμια φορα αν τυχει και δεν βρουμε libero. Τα pampers που ειναι και πανάκριβα κολουσαν τα κακακια της και γινόταν χαμος. Και ολα τα γνωστα μου ζευγαρια που εχιυν παιδακια λένε μακρια από τα Pampers!!! Όλοι εχουν τα babylino ta sensitive ή τα libero.

Εμας τα babylino sensitive μας δημιουργησαν περιτριμμα (πληγουλα) στο κολαρακι !!! Μολις αλλαξα πανα εξαφανιστηκε!! Θα της ξαναβαλω μπας κι ηταν τυχαιο ( εχω 4 πακετα άθικτα!) , μακαρι να μην το ξαναπαθει γιατι ειναι και πιο οικονομικες!

Τι να σου πω και γω βρε κοριτσακι μου μην σε παρω στο λαιμο μου! Αλλα 6 παιδακια στο φιλικο μας περιβαλλον ολα με babylino sensitive μεγαλωσαν κι ολοι ειναι πολυ ευχαριστημενοι! Εγω σου λεω ειλικρινα δεν κοιταξα καθολου την τιμη. Δοκιμασα τις babylino τις libero και τα pampers. Σε σειρα προτιμησεις βαζω τα babylino , libero και τελευταια με διαφορα απο τα αλλα τα pampers. Δεν με βολεψαν καθολου καθολου! Γινοταν η καημενη χαλια. Ασε που ειχαμε και πολλες διαρροες απο δεξια κι αριστερα. Ενω με τα babylino ΠΟΤΕ! Ουτε 1 φορα! Δεν παιρνω ποσοστα απο τη babylino Very Happy αλλα πραγματικα θα τα συνιστουσα ανεπιφυλακτα.

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο μικρός μου με τα babylino sensitive γέμισε σπυράκια Crying or Very sad Τα pampers μας βόλεψαν πολύ και τώρα δοκιμάζουμε του lidl... Θα δείξει ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΑΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΤΕ??? - Σελίδα 3 612298

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Apo oti katalaveno apo ta legomena olon ton mamadon, to symperasma einai oti kapoia paidakia ta peirazoyn kapoies panes kai kapoia oxi, ara den exei na kanei me to an einai kales h kakes panes, alla ti tairiazei me to dermataki tou kathe morou kai san efarmogi fysika..einai opws ta galata se skoni, pou alla morakia tous aresoun kai alla pou de tous aresoyn i tous prokaloun emetous klp klp..opote exei na kanei me to kathe paidi ksexorista ...

maria 30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμέις χρησιμοποιούμε μόνο Pampers Baby dry και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι.κανένας ερεθισμός και πολύ απορροφητικές!! Very Happy

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω Pampers και LIbero εβαζα, ομως μετα τα 2 μονο Pampers γιατι μεγαλωσαμε και η πανα αυτη ειναι πιο μαλακη και ειναι λιγοτερο χοντρη απο την αλλη που εβαλα. Babylino βαλαμε η φορα και ειναι πολυ σκληρα. Δεν δοκιμασα καμια αλλη.

γκαρης

γκαρης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τις εχω δοκιμασει ολες....οι μονες που για μενα πληρουν τα παντα ειναι τα μπεμπιλινο....και μετα τα λιμπερο...
τα παμπερς ειναι χαλια....και οι πανες απο τα λιντιλ μας κανουν ερεθισμους.....

vivliolatreia

vivliolatreia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
love έγραψε:και εγω δοκιμασα ολες τις πανες!!
στην αρχη επαιρνα κ εγω newborn(pampers)μια χαρα ηταν
μετα πηρα libero εβγαζε σπυρακια και βγαιναν τα τσισακια απο εξω και ηταν μεχρι την πλατη μουσκεμα.
τωρα του βαζω babylino ειναι μια χαρα ηταν σε προσφορα και ειχα και κουπονια!!
επισης τωρα πηρα και απο τα lidl
του δοκιμασα 3 4 πανες και δεν ειχα προβλημα ειναι απορροφητικες και δεν βγαζει σπυρακια..
το πακετο του lidl εχει 50 πανες 10 ευρω. Wink


και εγώ τα ίδια προβλήματα είχα! μόλις έφτασε στα κιλά,γεννήθηκε 1800, άρχισα lidl και δεν τα αλλάζω με τίποτα!!!!

http://www.ksanthompoumpouras.blogspot.com

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΛΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΕΣ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΩ ΤΙΣ ΤUJOURS ΑΠΟ ΤΟ LIDL KAI EIMAI EYΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΚΑΙ Η ΤΙΜΕ 8-9 ΕΥΡΩ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΡΑΑΑΑ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΜΑΡΚΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΠΩΣ ΓΑΛΑ ΚΤΛ. ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΕΠΕΡΝΑ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις