Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Σαβ Οκτ 29, 2011 5:50 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι τατιανακι αυτο εννοουσα Very Happy

κατερινα μου φυσικα και ισχυει... με την προυποθεση οτι τηρουνται ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕς ΥΓΕΙΗΝΗς ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΗΡΩΣΗΣ δεν συντρεχει κανενας απολυτως κινδυνος Smile

27ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty http://forum.eimaimama.gr/t8537-topic Σαβ Οκτ 29, 2011 6:12 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΚ!
ΠΕΣ ΜΑΣ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΣΧΕΔΙΑΚΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΜΕ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

28ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Σαβ Οκτ 29, 2011 6:55 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θελω να κανω!!απλα πρεπει να το αποφασισω!δεν φοβαμαι!και εχω βρει και τι θελω και που!!το μονο που σκεφτομαι προς το παρον ειναι το κοστος!

29ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Σαβ Οκτ 29, 2011 8:42 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κινητο Τατιανακι θα γινω οπως παω με τα τατου..

30ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Κυρ Απρ 21, 2013 4:31 am

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια!Εγω εχω κανει ενα στην μεσα πλευρα του χεριου στον καρπο διπλα δυο φτερα με το μονογραμμα του γιου μου και δεν καταλαβα τιποτα και εχω αλλο ενα στον σβερκο ψηλα 3 αστερακια και εκει παλι τιποτα!Μαλλον ειμαι χοντροπετση!!! Very Happy Razz

31ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Κυρ Απρ 21, 2013 4:33 am

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tattooed_snowhite έγραψε:ναι τατιανακι αυτο εννοουσα Very Happy

κατερινα μου φυσικα και ισχυει... με την προυποθεση οτι τηρουνται ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕς ΥΓΕΙΗΝΗς ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΗΡΩΣΗΣ δεν συντρεχει κανενας απολυτως κινδυνος Smile
Στην Αθηνα εισαι?Γιατι θελω να φτιαξω τα αστερακια που εχω στον σβερκο μου αν ειναι να σε προτιμησω!Ειμαι απο Αθηνα αλλα μενω μονιμα στην Ροδο αλλα Ιουνιο θα ειμαι Αθηνα!

32ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Κυρ Απρ 21, 2013 5:08 am

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χιονατη αληθεια απο που εισαι γιατι δεν τα διαβασα ολα? αθηνα?

33ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Κυρ Απρ 21, 2013 5:28 am

monokerina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την monokerina στις Δευ Οκτ 21, 2013 12:15 pm, 1 φορά

34ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Ταττουάζ <---------- Δευ Ιουν 10, 2013 2:39 pm

Nanu

Nanu
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια!!! Like a Star @ heaven είχα κι εγώ την ίδια απορία,αλλά 9έλω πάρα πολύ να κάνω ένα για αρχή στον καρπό,φοβάμαι όμως λιγουλάκι Crying or Very sad

35ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Δευ Ιουν 10, 2013 2:57 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πιστευω οτι το τατου ειναι καθαρα προσωπικη υποθεση. δεν μπορει κανεις να σου πει που στο σωμα σου θα κανεις τατου!!
Εμενα μου αρεσουν πολυ! Εχω 4 προς το παρον!
Ενα στο εσωτερικο του αριστερου χεριου κατω απο τον αγκωνα που ειναι η ημερομηνια της γεννησης κορης μου, ενα μικρο αστερακι στο δεξι καρπο, ενα πισω στον αυχενα που ειναι δυο φτερα και ενα το οποιο ειναι λευκο στο δαχτυλο παραμεσο του δεξι χεριου σαν μια βερα που το εκανα οταν παντρευτικα. τωρα μετα το καλοκαιρι σκεφτομαι να κανω το πεμπτο στην πλατη λιγο πιο χαμηλα απο τον αυχενα, και ισως κανω και κατι κατω απο την ημερομηνια της κορης μου, αλλα ακομη το σκεφτομαι..

36ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Δευ Ιουν 10, 2013 9:38 pm

EBENOS


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Όποια μόδα-βλακεία έρχεται από το εξωτερικό την υθοθετούμε και την καθιστούμε ως ανάγκη ή ως κάτι που δεν ενοχλεί.
Θέλω να πω ότι μεγαλύτερη σαχλαμάρα από το να κάνει κανείς τατουάζ στο σώμα του, δεν υπάρχει.Εγώ θέλω να μείνω όπως με έκανε η φύση ,μαγκιά δεν είναι να κάνω καρδούλες ,αστεράκια και άλλα σχήματα στο σώμα μου για να με βλέπουν οι άλλοι και να με δείχνουν λέγοντας πόσο μοντέρνα είμαι !Βλέπω στις παραλίες που κάνουν στο κώλο τους,στον αυχένα τους,στο μπράτσο τους,στη πλάτη τους,στο ... τους και γελάω κάθε φορά.Έναν δεν έχω δει να έχει τατουάζ στη πατούσα του.
Και σιγά το sexy look.
Looky look θα έλεγα πως ναι.
Η σεξουαλικότητα και η ομορφιά αλλού βρίσκεται και δεν μπορεί ως υποκατάστατο να βρεθεί αλλού.
Τα τατουάζ είναι μια μόδα που ξεκίνησε από τους φυλακισμένους στις φυλακές.Τι δουλειά έχουμε να κάνουμε τατουάζ με πεταλούδες και άλλα ζώα της φύσης ; Επειδή τα έχουν τα σημερινά πρότυπα,οι ποδοσφαιριστές και οι μπασκετμπολίστες ;
Σιγά τα πρότυπα.....μη ξεράσω πρωί πρωί !
Εμένα το σώμα μου θα παραμείνει άνευ τατουάζ μέχρι να πεθάνω,δεν μου αρέσουν ούτε να τα έχω ούτε να τα βλέπω σε άλλες και άλλους και πολύ περισσότερο σε παιδάκια που οι γονείς τα βάζουν για πλάκα και χαβαλέ.

37ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Δευ Ιουν 10, 2013 9:43 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμενα τα τατουαζ δεν μαρεσουν καθολου. ειδικα οταν βλεπω γερους και γριες με κατι ξεχασμενα τατοο, πραγματικα ειναι τελειως εναντια στην αισθητικη μου. αλλα περι ορεξεως...

38ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Δευ Ιουν 10, 2013 9:52 pm

EBENOS


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κι εμένα όχι μόνο σε γέρους και γριές αλλά και σε νέους και νέες.
Είναι μια μόδα που ντε και καλά υποδηλώνει ότι αν έχεις τατουάζ είσαι μάγκας ή πολύ sexy.
.....ΜΥΘΟΣ !

Σιγά μη κάνω tatoo στο κόγγυκα για να κα....νει ο άντρας μου περισσότερο όταν με π........στα τέσσερα !
Μεγαλύτερη ανοησία δεν υπάρχει από αυτή ,συγνώμη δηλαδή που το λέω έτσι αλλά πραγματικά είναι αυτό που ισχύει,πως να το πω δηλαδή ; ;Όταν συνουσιαζόμαστε σε θέση πισωκολλητού ; Ε ρε κορίτσια,η υποκρισία πρέπει να πάψει να περισσεύει πια στις μέρες μας.

39ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Δευ Ιουν 10, 2013 10:04 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμένα δεν μου αρέσουν τα τατουάζ. γενικά οτιδήποτε γίνεται ΄΄σούπα΄΄ δεν μου αρέσει. Απο γύφτους μέχρι....Δεν πιστεύω που λένε οτι ΄΄το κάνω για εμένα΄΄ Μούσι. αν το κάνεις για εσένα γιατί θα πρέπει να έιναι σε σημείο που το βλέπουν όλοι και αν δεν έιναι κάνεις οτι μπορείς για να φαινεται. Το χειρότερο είναι κάτι χοντρες με τατουάζ Laughing Laughing Χασε ενα κιλό κυρά μου τι το θες το τατού???????????? Razz Razz Razz Βέβαια περι ορέξεως που είπε και κοπελιά παραπάνω..........κολοκυθόπιτα. Razz

40ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Τρι Ιουν 11, 2013 12:23 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατί να τρυπιόμαστε και να πονάμε?

Και για τα τρυπήματα σε αυτιά ή όπου αλλού έχω την ίδια σκέψη.

41ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Τρι Ιουν 11, 2013 12:30 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamarena έγραψε:Ρε κοριτσια.. κι εγω ψηνομαι εδω και πολυ καιρο για τατουαζ... Θελω να γραψω πανω μου το Γ και το Τ. Τα αρχικα του γιου μου και του αντρα μου. Θελω ομως να βρισκονται μεσα σε σχεδιο.. Δε θελω απλα 2 γραμματα. Να ξεχωριζουν μεν τα γραμματα αλλα να πρεπει να το προσεξεις πολυ για να τα ξεχωρησεις...και δε μου ερχεται κανενα σχεδιο στο μυαλο. Εχετε καμια ιδεα?
mia kardia kai apo mesa to Τ kai to Γ kai ena keravno sth mesh andi gia tokso.........

42ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Τρι Ιουν 11, 2013 12:36 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
mamarena έγραψε:Ρε κοριτσια.. κι εγω ψηνομαι εδω και πολυ καιρο για τατουαζ... Θελω να γραψω πανω μου το Γ και το Τ. Τα αρχικα του γιου μου και του αντρα μου. Θελω ομως να βρισκονται μεσα σε σχεδιο.. Δε θελω απλα 2 γραμματα. Να ξεχωριζουν μεν τα γραμματα αλλα να πρεπει να το προσεξεις πολυ για να τα ξεχωρησεις...και δε μου ερχεται κανενα σχεδιο στο μυαλο. Εχετε καμια ιδεα?
mia kardia kai apo mesa to Τ kai to Γ kai ena keravno sth mesh andi gia tokso.........
o κεραυνός τι συμβολίζει μέσα στην καρδιά?

43ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Τρι Ιουν 11, 2013 12:40 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κορίτσια!

εχω και εγω τατουαζ στη μεση μου και μπορω να πω πως η αποτριχωση με κερι ποναει πολυ περισσοτερο .Πιο πολυ μαλλον ειναι η ιδεα παρα ο πονος.
Εγω το εκανα στη μεση γιατι δεν ηθελα να φαινεται παντα, δε θα μου αρεζε δηλ να ειμαι ντυμενη επισημα και να ειχα ενα τατουαζ στο ποδι ή στον αυχενα.Φυσικα αυτο ειναι καθαρα προσωπικη μου αποψη αλλα σκεψου λιγο σε ποιο σημειο θα σου ταιριαζε καλυτερα να το κανεις

44ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Τρι Ιουν 11, 2013 12:43 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:Και εμένα δεν μου αρέσουν τα τατουάζ. γενικά οτιδήποτε γίνεται ΄΄σούπα΄΄ δεν μου αρέσει. Απο γύφτους μέχρι....Δεν πιστεύω που λένε οτι ΄΄το κάνω για εμένα΄΄ Μούσι. αν το κάνεις για εσένα γιατί θα πρέπει να έιναι σε σημείο που το βλέπουν όλοι και αν δεν έιναι κάνεις οτι μπορείς για να φαινεται. Το χειρότερο είναι κάτι χοντρες με τατουάζ Laughing Laughing Χασε ενα κιλό κυρά μου τι το θες το τατού???????????? Razz Razz Razz Βέβαια περι ορέξεως που είπε και κοπελιά παραπάνω..........κολοκυθόπιτα. Razz
ego otan kakaro diladi sta geramata tha xtipiso tatou ena stauro gia na thimitho sthn deytera parousia na mhn mou xtipisi sfragida o antixristos to 666......xaxaxaxx ola xamares einai eidika merikh pou exoun parapano apo 4 mia vlakia kai misi...........kane ena mikro kai diakritiko ti mou gemizeis oloi thn plath.......

45ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Τρι Ιουν 11, 2013 12:45 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
anampel έγραψε:
mamarena έγραψε:Ρε κοριτσια.. κι εγω ψηνομαι εδω και πολυ καιρο για τατουαζ... Θελω να γραψω πανω μου το Γ και το Τ. Τα αρχικα του γιου μου και του αντρα μου. Θελω ομως να βρισκονται μεσα σε σχεδιο.. Δε θελω απλα 2 γραμματα. Να ξεχωριζουν μεν τα γραμματα αλλα να πρεπει να το προσεξεις πολυ για να τα ξεχωρησεις...και δε μου ερχεται κανενα σχεδιο στο μυαλο. Εχετε καμια ιδεα?
mia kardia kai apo mesa to Τ kai to Γ kai ena keravno sth mesh andi gia tokso.........
o κεραυνός τι συμβολίζει μέσα στην καρδιά?
eee more andi gia to sinithizmeno tokso kane ena kerayno amesos esi petaxtikes vre ede vre ede.........

46ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Τρι Ιουν 11, 2013 1:54 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
ede έγραψε:
anampel έγραψε:
mamarena έγραψε:Ρε κοριτσια.. κι εγω ψηνομαι εδω και πολυ καιρο για τατουαζ... Θελω να γραψω πανω μου το Γ και το Τ. Τα αρχικα του γιου μου και του αντρα μου. Θελω ομως να βρισκονται μεσα σε σχεδιο.. Δε θελω απλα 2 γραμματα. Να ξεχωριζουν μεν τα γραμματα αλλα να πρεπει να το προσεξεις πολυ για να τα ξεχωρησεις...και δε μου ερχεται κανενα σχεδιο στο μυαλο. Εχετε καμια ιδεα?
mia kardia kai apo mesa to Τ kai to Γ kai ena keravno sth mesh andi gia tokso.........
o κεραυνός τι συμβολίζει μέσα στην καρδιά?
eee more andi gia to sinithizmeno tokso kane ena kerayno amesos esi petaxtikes vre ede vre ede.........
Τι να κάνω είσαι η αδυναμία μου. Δεν χάνω ποστ δικό σου για τίποτα στον κόσμο. Very Happy

47ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Τρι Ιουν 11, 2013 2:02 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα τατουαζ ειτε αρεσουν ειτε δεν αρεσουν. δεν σημαινει οτι οποιος το κανει το κανει μονο και μονο γιατι ειναι στη μοδα (αυτο ειναι τεραστια βλακεια). εγω θυμαμαι οτι απο μικρη, πολυ μικρη ηθελα να κανω τοτε που στην Ελλαδα δεν ηταν μοδα. Μου αρεσει παρα πολυ και το βρισκω μια μορφη τεχνης. Επησεις χαιρομαι που ζω σε μια χωρα που κανεις δεν παρατηρει τα τατου σου γιατι πολυ απλα αυτοι τα εκαναν δεκαετιες πριν, δεν τους νοιαζει και δεν θεωρει κανεις οτι το κανεις μονο και μονο γιατι ειναι μοδα. φυσικα υπαρχουν και αυτοι που το κανουν για μοδα και κατ εμε αυτοι θα επρεπε να μην κανουν γιατι λογικα θα το μετανοιωσουν. εγω τα αγαπαω τα τατου μου! το πρωτο το εκανα στα 18 οταν ηραθα στο λονδινο να σπουδασω! α, και ο πονος ειναι ανεπαισθητος, τον ξεχνας αμεσως..

48ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Σαβ Ιουν 15, 2013 9:14 am

Fairy87

Fairy87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και γω το σκέφτομαι κάτι μήνες , να κάνω πίσω στη πλάτη μια μικρή κοκκινομάλλα νεράιδα το μαγαζι το εχω βρει τωρα μενει να παρω τηλ κλείσω ραντεβου όταν θα είμαι 100% έτοιμη για την ωρα είμαι 80% έτοιμη.

49ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Παρ Ιουλ 05, 2013 1:32 am

stav


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ έχω ήδη ένα κάτω δεξιά στη μέση μου. Το έχω 10 χρόνια τώρα και θέλω να κάνω ένα πάνω αριστερά στην ωμοπλάτη μου ένα δελφίνι με το όνομα της κόρης μου. Ήθελα να το κάνω πριν τις διακοπές...να δούμε αν προλάβω...

50ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΤΟΥΑΖ,ΠΟΥ??? Παρ Ιουλ 05, 2013 1:38 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υπαρχει καμια που να χτυπησε τατουαζ πανω σε ραγαδες?κ αν ναι πως φαινεται?
ειναι ο μοναδικος τροπος να"εξαφανιστουν" αλλα θελω τη γνωμη σας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις