Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
META OI NYFES EINAI KAKES! ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΝΥΦΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΝΥΦΕΣ.....
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.. ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΕ! ΣΕ ΟΛΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ! ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ!ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΘΑΛΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΑΣ! ΝΑ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΕΣ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΕΡΟΝΤΕ ΣΩΣΤΑ. ΑΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΕΜΕΙΣ. ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΙΛΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥΣ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΓΡΙΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΗΣ.ΕΓΩ ΕΞΑΛΛΗ ΓΙΝΟΜΑΙ.ΟΠΩΣΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΤΛ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ¨΄ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ¨¨ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΙΣΑ!ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΣ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΟΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΙΟΥΝΤΕ!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω λεω θα μπορουσε να σε σκεφτει.Μηπως σου εχει ετοιμασει κατι ομως ξεχωριστα κ απλα δεν το ανεφερε?

Οποτε κανω τραπεζι παντως δεν κανω μεν ξεχωριστα φαγητα αναλογα με τα γουστα των καλεσμενων αλλα εδω εσυ εχεις ενα θεμα σοβαρο δεν ειναι οτι δεν τρως κοκκινιστο πχ...για τον πεθερο μου κανω παντα ψητο που ξερω οτι μονο αυτο τρωει,και ας ειναι διαφορετικο το υπολοιπο μενου,θα τον σκεφτω.Θα μπορουσε να σε σκεφτει λοιπον. Παρε κ δικο σου φαγητο μαζι

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το θεμα δεν ειναι το φαγητο...
Αν πραγματικα σε ενδιαφερει να λυσεις το προβλημα με την πεθερα σου, τοτε ψαξε να βρεις την αιτια που δημιουργηθηκε ολο αυτο.
Πιστευω οτι αν μιλησεις μαζι της καλοπροαιρετα, υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να βρεθουν λυσεις. Εγω δε λεω οτι ξαφνικα θα γινετε οι καλυτερες φιλες, αλλα να βρεθει ρε παιδι μου μια χρυση τομη..να μπορειτε να συνυπαρχετε τουλαχιστον χωρις προβληματα.
Τωρα βεβαια δε ξερω τι εχεις περασει και ποσο ευκολο σου ειναι αυτο που σου προτεινω.. Εσυ ξερεις. Ευχομαι να βρεθει μια λυση και να καλυτερεψουν τα πραγματα.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamarena έγραψε:Το θεμα δεν ειναι το φαγητο...
Αν πραγματικα σε ενδιαφερει να λυσεις το προβλημα με την πεθερα σου, τοτε ψαξε να βρεις την αιτια που δημιουργηθηκε ολο αυτο.
Πιστευω οτι αν μιλησεις μαζι της καλοπροαιρετα, υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να βρεθουν λυσεις. Εγω δε λεω οτι ξαφνικα θα γινετε οι καλυτερες φιλες, αλλα να βρεθει ρε παιδι μου μια χρυση τομη..να μπορειτε να συνυπαρχετε τουλαχιστον χωρις προβληματα.
Τωρα βεβαια δε ξερω τι εχεις περασει και ποσο ευκολο σου ειναι αυτο που σου προτεινω.. Εσυ ξερεις. Ευχομαι να βρεθει μια λυση και να καλυτερεψουν τα πραγματα.

Νομιζω οπως και στην δικη μου περιπτωση,οτι απλα ΔΕΝ την γουσταρει οπως πολλες πεθερες δε γουσταρουν τις νυφες τους....Απλα τα πραγματα...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
mamarena έγραψε:Το θεμα δεν ειναι το φαγητο...
Αν πραγματικα σε ενδιαφερει να λυσεις το προβλημα με την πεθερα σου, τοτε ψαξε να βρεις την αιτια που δημιουργηθηκε ολο αυτο.
Πιστευω οτι αν μιλησεις μαζι της καλοπροαιρετα, υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να βρεθουν λυσεις. Εγω δε λεω οτι ξαφνικα θα γινετε οι καλυτερες φιλες, αλλα να βρεθει ρε παιδι μου μια χρυση τομη..να μπορειτε να συνυπαρχετε τουλαχιστον χωρις προβληματα.
Τωρα βεβαια δε ξερω τι εχεις περασει και ποσο ευκολο σου ειναι αυτο που σου προτεινω.. Εσυ ξερεις. Ευχομαι να βρεθει μια λυση και να καλυτερεψουν τα πραγματα.

Νομιζω οπως και στην δικη μου περιπτωση,οτι απλα ΔΕΝ την γουσταρει οπως πολλες πεθερες δε γουσταρουν τις νυφες τους....Απλα τα πραγματα...

καμια φορα ειναι ΤΟΣΟ απλα τα πραγματα!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:
mamarena έγραψε:Το θεμα δεν ειναι το φαγητο...
Αν πραγματικα σε ενδιαφερει να λυσεις το προβλημα με την πεθερα σου, τοτε ψαξε να βρεις την αιτια που δημιουργηθηκε ολο αυτο.
Πιστευω οτι αν μιλησεις μαζι της καλοπροαιρετα, υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να βρεθουν λυσεις. Εγω δε λεω οτι ξαφνικα θα γινετε οι καλυτερες φιλες, αλλα να βρεθει ρε παιδι μου μια χρυση τομη..να μπορειτε να συνυπαρχετε τουλαχιστον χωρις προβληματα.
Τωρα βεβαια δε ξερω τι εχεις περασει και ποσο ευκολο σου ειναι αυτο που σου προτεινω.. Εσυ ξερεις. Ευχομαι να βρεθει μια λυση και να καλυτερεψουν τα πραγματα.

Νομιζω οπως και στην δικη μου περιπτωση,οτι απλα ΔΕΝ την γουσταρει οπως πολλες πεθερες δε γουσταρουν τις νυφες τους....Απλα τα πραγματα...

καμια φορα ειναι ΤΟΣΟ απλα τα πραγματα!

Μεχρι αηδιας ομως....

????????


Επισκέπτης
mamarena έγραψε:Το θεμα δεν ειναι το φαγητο...
Αν πραγματικα σε ενδιαφερει να λυσεις το προβλημα με την πεθερα σου, τοτε ψαξε να βρεις την αιτια που δημιουργηθηκε ολο αυτο.
Πιστευω οτι αν μιλησεις μαζι της καλοπροαιρετα, υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να βρεθουν λυσεις. Εγω δε λεω οτι ξαφνικα θα γινετε οι καλυτερες φιλες, αλλα να βρεθει ρε παιδι μου μια χρυση τομη..να μπορειτε να συνυπαρχετε τουλαχιστον χωρις προβληματα.
Τωρα βεβαια δε ξερω τι εχεις περασει και ποσο ευκολο σου ειναι αυτο που σου προτεινω.. Εσυ ξερεις. Ευχομαι να βρεθει μια λυση και να καλυτερεψουν τα πραγματα.

Απλα θεωρει οτι δεν ειναι σοβαρο το σακχαρο και οτι δε πρεπει να ακουω το γιατρο... Δε μπορει να σεβαστει οτι εγω το θεωρω σοβαρο...Λες και εγω τη βρισκω να καθομαι να τους κοιταω να τρωνε γλυκα... Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787
Και το εχω εξηγησει απειρες φορες, αλλα το μονο που ξερει να λεει ειναι να οτι ειναι βλακειες ολα αυτα και να μην ακουω τον γιατρο γιατι ειναι υπερβολικος... Shocked
Τι εγινε σημερα τελικα;;; Ολοι ηρθαν φαγωμενοι Laughing και της εμειναν τα φαγητα !!Ισως ειμαι κακια, αλλα το χαρηκα... Γιατι αν ειχε σκεφτει εμενα, θα τρωγαμε παρεα της και δε θα ειχε μαγειρεψει τσαμπα!!!!
Περιττο να πω οτι με επρηξε να φαω φαγητο (ειχε μουσακα και κοκκινιστο μονο-τιποτα που θα μπορουσα εγω να φαω), ειπα οχι και μετα με επρηζε να φαω τουρτα... Εννοειται οτι δεν εφαγα!!!Και ενοχληθηκε παλι, δε καταλαβαινει η γυναικα μιλαμε!!!
Και δεν εχει να κανει με το αν με συμπαθει... μιλαμε οτι στη μεση ειναι το εγγονι της...
Εγω παντως οταν κανω τραπεζι , μαγειρευω με βαση τα γουστα τους. Δε το ξανακανω. Και εννοειται οτι αν ειχε καποιος προβλημα υγειας θα τον υπολογιζα!!! Αλλα πλεον δε τους ξανασκεφτομαι.
Ειναι αξια της μοιρας της...

Και οπως ξαναειπα, δε πηγα να φαω σε μια ξενη, εκει δε θα ειχα την απαιτηση να με σκεφτει... Υποτιθεται ομως οτι ειμαστε οικογενεια... Νομιζω οτι αλλα περιμενεις απο την οικογενεια σου....

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
mamarena έγραψε:Το θεμα δεν ειναι το φαγητο...
Αν πραγματικα σε ενδιαφερει να λυσεις το προβλημα με την πεθερα σου, τοτε ψαξε να βρεις την αιτια που δημιουργηθηκε ολο αυτο.
Πιστευω οτι αν μιλησεις μαζι της καλοπροαιρετα, υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να βρεθουν λυσεις. Εγω δε λεω οτι ξαφνικα θα γινετε οι καλυτερες φιλες, αλλα να βρεθει ρε παιδι μου μια χρυση τομη..να μπορειτε να συνυπαρχετε τουλαχιστον χωρις προβληματα.
Τωρα βεβαια δε ξερω τι εχεις περασει και ποσο ευκολο σου ειναι αυτο που σου προτεινω.. Εσυ ξερεις. Ευχομαι να βρεθει μια λυση και να καλυτερεψουν τα πραγματα.

Απλα θεωρει οτι δεν ειναι σοβαρο το σακχαρο και οτι δε πρεπει να ακουω το γιατρο... Δε μπορει να σεβαστει οτι εγω το θεωρω σοβαρο...Λες και εγω τη βρισκω να καθομαι να τους κοιταω να τρωνε γλυκα... Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787
Τι εγινε σημερα τελικα;;; Ολοι ηρθαν φαγωμενοι Laughing και της εμειναν τα φαγητα !!Ισως ειμαι κακια, αλλα το χαρηκα... Γιατι αν ειχε σκεφτει εμενα, θα τρωγαμε παρεα της και δε θα ειχε μαγειρεψει τσαμπα!!!!
Περιττο να πω οτι με επρηξε να φαω φαγητο, ειπα οχι και μετα με επρηζε να φαω τουρτα... Εννοειται οτι δεν εφαγα!!!Και ενοχληθηκε παλι, δε καταλαβαινει η γυναικα μιλαμε!!!
Και δεν εχει να κανει με το αν με συμπαθει... μιλαμε οτι στη μεση ειναι το εγγονι της...
Εγω παντως οταν κανω τραπεζι , μαγειρευω με βαση τα γουστα τους. Δε το ξανακανω. Και εννοειται οτι αν ειχε καποιος προβλημα υγειας θα τον υπολογιζα!!! Αλλα πλεον δε τους ξανασκεφτομαι.
Ειναι αξια της μοιρας της...

στο ειπα ρε συ δεν καταλαβαινουν! ισως να μην ειναι και απο κακια απλα αυτο που ειπες νομιζουν πως δεν εγινε και τιποτα αμα φας και πως αυτοι στα χρονια τους κανανε τα παντα τρωγανε τα παντα χωρις εξετασεις χωρις τιποτα! ειναι απλα στον κοσμο τους

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν τα διαβασα όλα τα ποστς, θυμαμαι που ειχες γραψει και σε άλλα θεματα σχετικα με τη λοξα της πεθερας σου οσον αφορα το διαβητη κυησης.
Θα έλεγα οτι το μονο ατομο που θα μπορουσε να κάνει κατι γι'αυτο ειναι ο άντρας σου. Εσενα δεν θα σε παρει στα σοβαρα, τους γιατρους σου δεν τους πιστευει, αρα ο μονος που θα ειχε αποτελεσμα θα ηταν ο γιος της, εφοσον αυτον εκτιμα.
Θα μπορουσε να της πει, την ωρα που τον πηρε τηλεφωνο, οτι εσυ, η γυναικα του, λογω διαβητη δεν μπορεις να φας κάποια φαγητα. Εφόσον δεν θα μπορεις να φαει αυτα που ετοιμασε, δεν υπαρχει και λογος να ερθεις (οκ, αυτο ακουστηκε κοιλιοδουλο, αλλα καταλαβαινεις τι εννοω) και οτι αν δεν ερθει η γυναικα του, τι να παει να κανει αυτος?
Θα ειχε λες καποιο αποτελεσμα? Μερικες ψαρωνουν ετσι. Μερικες παλι οχι... Rolling Eyes Rolling Eyes
Αλλά θα πρεπει ο άντρας σου να τη βαζει στη θεση της, οχι μονο στο θεμα διαβητη, αλλα και σε όλα τα θεματα. Που θα ειναι πολλά μετα τον ερχομο του παιδιου...

????????


Επισκέπτης
Nena έγραψε:Δεν τα διαβασα όλα τα ποστς, θυμαμαι που ειχες γραψει και σε άλλα θεματα σχετικα με τη λοξα της πεθερας σου οσον αφορα το διαβητη κυησης.
Θα έλεγα οτι το μονο ατομο που θα μπορουσε να κάνει κατι γι'αυτο ειναι ο άντρας σου. Εσενα δεν θα σε παρει στα σοβαρα, τους γιατρους σου δεν τους πιστευει, αρα ο μονος που θα ειχε αποτελεσμα θα ηταν ο γιος της, εφοσον αυτον εκτιμα.
Θα μπορουσε να της πει, την ωρα που τον πηρε τηλεφωνο, οτι εσυ, η γυναικα του, λογω διαβητη δεν μπορεις να φας κάποια φαγητα. Εφόσον δεν θα μπορεις να φαει αυτα που ετοιμασε, δεν υπαρχει και λογος να ερθεις (οκ, αυτο ακουστηκε κοιλιοδουλο, αλλα καταλαβαινεις τι εννοω) και οτι αν δεν ερθει η γυναικα του, τι να παει να κανει αυτος?
Θα ειχε λες καποιο αποτελεσμα? Μερικες ψαρωνουν ετσι. Μερικες παλι οχι... Rolling Eyes Rolling Eyes
Αλλά θα πρεπει ο άντρας σου να τη βαζει στη θεση της, οχι μονο στο θεμα διαβητη, αλλα και σε όλα τα θεματα. Που θα ειναι πολλά μετα τον ερχομο του παιδιου...

Α,καλα...ο αντρας μου απο πισω το παιζει μαγκας και απο μπροστα μουγκα... Ασε, εχω χωνεψει πλεον οτι θα ειμαι εγω η κακια, αιωνια. Ειδικα μετα με το παιδι, που θα μου το παιζουν ολοι εξυπνοι παλι...
Δε παλευεται η κατασταση. Και εχουν βρει πατημα, για ολα φταινε οι ορμονες... 8 μηνες δεν εβγαζα αχνα, ουτε νευρα ουτε τιποτα, ξαφνικα τρελαθηκα απο τις ορμονες σημερα Laughing , χωρις λογο... Η μαμα τους δε φταιει ποτε...

amarylis

amarylis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
etoile! έγραψε:
Α,καλα...ο αντρας μου απο πισω το παιζει μαγκας και απο μπροστα μουγκα... Ασε, εχω χωνεψει πλεον οτι θα ειμαι εγω η κακια, αιωνια. Ειδικα μετα με το παιδι, που θα μου το παιζουν ολοι εξυπνοι παλι...
Δε παλευεται η κατασταση. Και εχουν βρει πατημα, για ολα φταινε οι ορμονες... 8 μηνες δεν εβγαζα αχνα, ουτε νευρα ουτε τιποτα, ξαφνικα τρελαθηκα απο τις ορμονες σημερα Laughing , χωρις λογο... Η μαμα τους δε φταιει ποτε...

etoile ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΑΚΧΑΡΟ(ΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ) ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ.ΑΝΤΕ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ!!!!!
ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ,ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΤΡΩΓΕ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΙ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΒΓΑΛΕ. ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Η΄ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΦΑΓΗΤΟ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΤΑΝ.ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑ? ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΟΥΤΕ ΣΑΛΑΤΑ!!! ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΚΑΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ. ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ....
ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΘΗΜΗΣΟΥ ΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΝΤΟ.ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΨΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΡΩΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΝΕ.(ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΕΓΩ ΤΟ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ!!!)ΑΠΛΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΨΙΛΟΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ, ΕΝΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΟΧΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ(ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ)ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΗΝ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΗΡΕΜΙΑ...
Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 90233 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 90233 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 90233

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
etoile! έγραψε:
mama katerina έγραψε:
etoile! έγραψε:Αυτή τη στιγμή θέλω να σκοτώσω άνθρωπο...
Έχω διαβήτη κύησης... Έχω βαρεθεί να με πρήζει η πεθερά μου ότι δεν έχω κάτι και να μην ακούσω το γιατρό και να τρώω ό,τι θέλω.
Σήμερα λοιπόν έχει τραπέζι το βράδυ. Με παίρνει ο άντρας μου τηλέφωνο (πριν 10 λεπτά...) και μου λέει ότι η μανούλα του θα μαγειρέψει μουσακά Shocked και κοκκινιστό Shocked το βράδυ και να μη μαγειρέψω (δεν ήξερα τίποτα πριν για το τραπέζι...). Του λέω λοιπόν για χιλιοστή φορά, δε της είπες ότι κάνω διατροφή; Και τι μου απαντάει βρε κορίτσια;;; Ε, θα φάω εγω, τί σε πειράζει; Δηλαδή πολύ λογικό, να τρώνε όλοι και να τους κοιτάω. Και η άλλη, μην την πω τίποτα, δε μπορεί να σεβαστεί αυτό που συμβαίνει και να φτιάξει κάτι που να τρώω και εγώ;;;Η λογική της είναι να μην ακούσω το γιατρό;;;Δηλαδή αυτή άμα αποκτήσει σάκχαρο και της κάνω το τραπέζι, να τη γράψω και να της φτιάξω τούρτα;;;
Σκέφτομαι να μη πάω καθόλου το βράδυ, να τον στείλω μόνο του και να χλαπακιάσουν το μουσακά τους.

Α,και για όλα φταίνε οι ορμόνες της εγκυμοσύνης, εγώ έχω άδικο.... Twisted Evil Twisted Evil

εχεις δικιο εγω θα εφτιαχνα κατι για μενα απο το σπιτι και θα το επαιρνα μαζι! και αν μου λεγε τιποτα θα της απαντουσα κανονικοτατα και με το αναλογο υφος! ρε συ δεν καταλαβαινουν παει και τελειωσε και δεν το κανουν μονο αυτες καμια φορα το κανει και η ιδια μας η μανα μη δινεις σημασια

Καλα,μ αρεσε η ιδεα σου!!!
Αλλα να τρωω τοστ και αυτοι να τρωνε μουσακα;;; Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787
Αλλα θα ηταν τελειο, γιατι θα την εκανα και ρομπα, οτι με εγραψε...
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΙΔΕΑ..ΡΟΜΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΗΣ.ΦΤΙΑΞΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ. Wink

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κούκλα μου είχα παρόμοιο πρόβλημα με σένα γιατί δεν κάνει να τρώω αλάτι λόγω πίεσης και λευκώματος!
Της το είπα 1-2-3 ΤΙΠΟΤΑ αυτή, λες και το έλεγα για την πλάκα μου..
Τον 15Αύγουστο ΕΝΩ ξέρει οτι δεν τρώω τίποτα αλμυρό, ουτε τυρί σαλάμι ΤΙΠΟΤΑ, κανονίζει τραπέζι με την θεία απο την Γερμανία και λέω ΟΚ θα με θυμηθεί δεν μπορεί να με αφήσουν έτσι στο χωριό που δεν έχει τίποτα άλλο να φάω..
Την παίρνει και τηλ ο άντρας μου μάλιστα το πρωί να της τι θυμίσει να μου κάνει τίποτα χωριστά και λέει ναι ναι την θυμάμαι την Χρύσα, θα της κάνω κότα και δεν θα βάλω καθόλου αλάτι.
Ρε παιδιά τρώω ΜΙΑ μπουκιά και ήταν ΤΟΣΟ λύσσα....ΝΑΙ δεν έβαλε αλάτι, είχε πάρει έτοιμη κότα μαριναρισμένη με μπαχαρικά....ΦΥΣΙΚΑ δεν έφαγα, αλλά ΟΥΤΕ και με ρώτησε γιατί δεν τρώω, κατάλαβε την μαλακία της και έγινε και ρεζίλι στο σοϊ της..Ψάχναμε μετά εκεί κοντά στο χωριό 15Αύγουστο να βρούμε κάτι να φάω με την ηλίθια, μια πατάτα δεν μπορούσε να μου κάνει ....!
Έκανε κανα 2-3 φορές πάλι βλακείες, ρίξαμε άκυρο μερικές φορές γιατί δεν της είχα εμπιστοσύνη να φάω το φαγητό της, και αφού της το είπα άλλες 15 φορές και της το Ξαναθύμισα άλλες 20,τώρα όταν είναι να πάμε να φάμε, δεν χρειάζεται να της πω να με προσέξει..
Αλλά και ο άντρας μου της τα έχωνε, ευτυχώς δεν με άφηνε έτσι.
Αν και είσαι κοντά στο τέλος πια, μην την αφήσεις έτσι, αν σας ξανακαλέσει, να πας με το φαγητό σου (το έκανα και αυτό) Η να πεις οτι δεν μπορείς να φας και να μην πας καθόλου. Έλεος δηλαδή..

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια το συμπερασμα είναι ένα! Στις πεθερές δεν πρέπει να δίνουμε πολύ θάρρος από την αρχή... Νομίζω ότι οι νύφες που δεν έχουν πολλά πολλά και κρατάνε τυπική σταση από την αρχή, και τις υπολογίζουν πιο πολύ και έχουν το κεφάλι τους ήσυχο!!!! Γι αυτό όσες έχετε κοριτσάκια όταν μεγαλώσουν καλό θα είναι αυτό να τους το περάσετε κατά την άποψή μου πάντα.... Όσα περισσότερα κάνεις για την πεθερά σου τόσο δεν σε εκτιμάει και αρχίζει να θεωρεί δεδομένα αυτά που κάνεις λες και της έχεις υποχρέωση... Η μόνη σου "υποχρέωση" (και αυτό όπως είδατε το έβαλα εντος εισαγωγικών) είναι να αγαπάς και να φροντίζεις τον γιο της κι αυτό γιατί τον επέλεξες και σε επέλεξε... Αλλα ούτε αυτό εκτιμούν....
Τελικά, etoile τι έκανες??? πήγες??

????????


Επισκέπτης
Evaggelitsa 26 έγραψε:Κορίτσια το συμπερασμα είναι ένα! Στις πεθερές δεν πρέπει να δίνουμε πολύ θάρρος από την αρχή... Νομίζω ότι οι νύφες που δεν έχουν πολλά πολλά και κρατάνε τυπική σταση από την αρχή, και τις υπολογίζουν πιο πολύ και έχουν το κεφάλι τους ήσυχο!!!! Γι αυτό όσες έχετε κοριτσάκια όταν μεγαλώσουν καλό θα είναι αυτό να τους το περάσετε κατά την άποψή μου πάντα.... Όσα περισσότερα κάνεις για την πεθερά σου τόσο δεν σε εκτιμάει και αρχίζει να θεωρεί δεδομένα αυτά που κάνεις λες και της έχεις υποχρέωση... Η μόνη σου "υποχρέωση" (και αυτό όπως είδατε το έβαλα εντος εισαγωγικών) είναι να αγαπάς και να φροντίζεις τον γιο της κι αυτό γιατί τον επέλεξες και σε επέλεξε... Αλλα ούτε αυτό εκτιμούν....
Τελικά, etoile τι έκανες??? πήγες??

Ποσο δικιο εχεις... Και εμεις που τρεχαμε για ολα, ολο παραπονα κανει. Αλλα για τον κουνιαδο που ειναι εξαφανισμενος, κουβεντα!!! Εκεινοι τα κανουν ολα σωστα...
Τελικα πηγα,για να μη λενε... Αλλα ηρθαν ολοι φαγωμενοι Laughing Laughing Laughing Laughing και της εμειναν ολα τα φαγητα!!!! Το καταχαρηκα!! Βεβαια με κυνηγουσε να φαω γλυκο, αλλα δε το αγγιξα...Τους εβλεπα να τρωνε και μου ετρεχαν τα σαλια!!!! Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Laughing

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην στεναγχωριέσαι κοπέλα μου... Όλα εδω πληρώνονται!!! Εσύ κοίτα να ακολουθείς τις συμβουλές του γιατρού σους και σου εύχομαι να έχεις μια εύκολη γέννα και ένα υγιέστατο και πανέμορφο μωρακι!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπομονή τελειώνεις!
Μόλις γεννήσεις πάρε μια τουρτάρα να σκάσεις! Very Happy

????????


Επισκέπτης
Σας ευχαριστω κοριτσακια μου...

Αυτο που με τρελαινει ειναι οτι ο αντρας μου ακομα θεωρει οτι φταινε οι ορμονες και οτι ηταν λογικο η μαμα του να μη με υπολογισει...
Αλλα καποια στιγμη στη ζωη μας θα τυχει να του πει ο γιατρος να μη τρωει κατι, ε θα βαλω τη μανα μου να το φτιαξει και αμα θυμωσει θα του πω οτι ειναι απο τις ορμονες Laughing Laughing Laughing Laughing !!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααα μεγάλο λάθος, ΙΣΑ ΙΣΑ εσύ είσαι η έγκυος και πρέπει να σε προσέχουν..Δηλαδή να τρώνε οι άλλοι τα κοκκινιστά και τα κοψίδια και εσύ η καϊμένη να κοιτάς?..
Μου φαίνεται του έλειψε του άντρα σου το κοκκινιστό και λέει δικαιολογίες χαχα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακι δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα μολις γεννησει που ΕΚΕΙ οι ορμονες θα τρελλαθουν τελειως εκει να δεις πως θα γινεται κωλος και συγγνωμη για την εκφραση,με πεθερα και αντρα.......Εκει θα βλεπεις πρωτα το παιδι σου και μετα ολοι οι αλλοι....Υπομονη μικρη μου...

????????


Επισκέπτης
tatijana έγραψε:Κοριτσακι δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα μολις γεννησει που ΕΚΕΙ οι ορμονες θα τρελλαθουν τελειως εκει να δεις πως θα γινεται κωλος και συγγνωμη για την εκφραση,με πεθερα και αντρα.......Εκει θα βλεπεις πρωτα το παιδι σου και μετα ολοι οι αλλοι....Υπομονη μικρη μου...

Ναι,ναι, το ξερω... Ειδικα οταν θα θελει να την εχω καθε μερα στα ποδια μου για να ''βοηθαει'' , εκει να δεις γλεντι!!
Εχει κανει και προγραμμα η κυρια οτι θα της πηγαινω το μωρο και θα το αφηνω για να το χαζευουν τα εγγονια της (που πανε δημοτικο και νηπιο Shocked )... Laughing Laughing Laughing

Εκει να δεις γλεντι!!!! Laughing

????????


Επισκέπτης
pumpkin έγραψε:ααα μεγάλο λάθος, ΙΣΑ ΙΣΑ εσύ είσαι η έγκυος και πρέπει να σε προσέχουν..Δηλαδή να τρώνε οι άλλοι τα κοκκινιστά και τα κοψίδια και εσύ η καϊμένη να κοιτάς?..
Μου φαίνεται του έλειψε του άντρα σου το κοκκινιστό και λέει δικαιολογίες χαχα

Ε,αν ηταν για ενα ρημαδι κοκκινιστο, θα του το εφτιαχνα εγω Laughing Laughing Laughing Laughing

Παντως κοριτσια τραγικο να εισαι γλυκατζου και να τρωνε ολοι τουρτα και εσυ να τους κοιτας Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
pumpkin έγραψε:ααα μεγάλο λάθος, ΙΣΑ ΙΣΑ εσύ είσαι η έγκυος και πρέπει να σε προσέχουν..Δηλαδή να τρώνε οι άλλοι τα κοκκινιστά και τα κοψίδια και εσύ η καϊμένη να κοιτάς?..
Μου φαίνεται του έλειψε του άντρα σου το κοκκινιστό και λέει δικαιολογίες χαχα

Ε,αν ηταν για ενα ρημαδι κοκκινιστο, θα του το εφτιαχνα εγω Laughing Laughing Laughing Laughing

Παντως κοριτσια τραγικο να εισαι γλυκατζου και να τρωνε ολοι τουρτα και εσυ να τους κοιτας Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787 Μην ακούς το γιατρό... Πεθερούλα για κλωτσιές!!!! - Σελίδα 2 534787

ναι ειναι σου μιλαει μια φανατικη γλυκατζου! παντως ειναι και το απαγορευμενο στη μεση οτι απαγορευεται το θες μαθηματικα βεβαιο ειναι αυτο! εγω στην εγκυμοσυνη ηθελα σαν τρελη τσιγαρο μεσα στο αυτοκινητο που πηγαιναμε βολτα με τον αντρα μου ενω τωρα οταν παμε δεν τρελαινομαι να κανω Laughing

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
tatijana έγραψε:Κοριτσακι δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα μολις γεννησει που ΕΚΕΙ οι ορμονες θα τρελλαθουν τελειως εκει να δεις πως θα γινεται κωλος και συγγνωμη για την εκφραση,με πεθερα και αντρα.......Εκει θα βλεπεις πρωτα το παιδι σου και μετα ολοι οι αλλοι....Υπομονη μικρη μου...

Ναι,ναι, το ξερω... Ειδικα οταν θα θελει να την εχω καθε μερα στα ποδια μου για να ''βοηθαει'' , εκει να δεις γλεντι!!
Εχει κανει και προγραμμα η κυρια οτι θα της πηγαινω το μωρο και θα το αφηνω για να το χαζευουν τα εγγονια της (που πανε δημοτικο και νηπιο Shocked )... Laughing Laughing Laughing

Εκει να δεις γλεντι!!!! Laughing

Ωχχχχ!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
etoile! έγραψε:
tatijana έγραψε:Κοριτσακι δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα μολις γεννησει που ΕΚΕΙ οι ορμονες θα τρελλαθουν τελειως εκει να δεις πως θα γινεται κωλος και συγγνωμη για την εκφραση,με πεθερα και αντρα.......Εκει θα βλεπεις πρωτα το παιδι σου και μετα ολοι οι αλλοι....Υπομονη μικρη μου...

Ναι,ναι, το ξερω... Ειδικα οταν θα θελει να την εχω καθε μερα στα ποδια μου για να ''βοηθαει'' , εκει να δεις γλεντι!!
Εχει κανει και προγραμμα η κυρια οτι θα της πηγαινω το μωρο και θα το αφηνω για να το χαζευουν τα εγγονια της (που πανε δημοτικο και νηπιο Shocked )... Laughing Laughing Laughing

Εκει να δεις γλεντι!!!! Laughing

Ωχχχχ!!!



Αυτο ξανα πες το... !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις