Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Κυρ Οκτ 30, 2011 1:00 pm

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KANENAS GIATROS DEN ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ! ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ. ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΕ ΟΛΕΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΕΓΩ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΧΙ.ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ. ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ!!!

27ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Κυρ Οκτ 30, 2011 1:10 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΟΧΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ 2.ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΦΥΣΙΚΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΧΑΝΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΤΙ ΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΜΜΕΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΑΜΜΑΤΑ.ΑΛΛΟ Η ΚΟΙΛΙΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΠΧ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ.

οχι βρε Ρανια δεν ειναι θεμα επιλογης.Κ εγω ηθελα πολυ συντομα να ερθω σε επαφη ο γυναικολογος μου ειπε να περιμενω,κ οχι λογω καισαρικης,ειχα γραψει νομιζω στο αλλο ποστ οτι περιμενουμε να "καθαρισουμε" εντελως απο τα λοχεια. Μπορεις να ρωτησεις κ τον γιατρο σου,θα στο εξηγησει καλυτερα απο εμενα σιγουρα.


Στην καισαρική δεν είναι μόνο τα λόχεια που πρέπει να περιμένεις όμως, βασικά η μήτρα σε αυτό το διάστημα αρχίζει και μικραίνει ώσπου να έρθει στα φυσιολογικά της και εκτός αυτού η περιοχή της κοιλιάς είναι πολύ ευαίσθητη. Εγώ χωρίς να ρωτήσω τον γιατρό βέβαια, επειδή μου τελείωσαν τα λόχεια γύρω στις 18-20 μέρες, κάναμε σεξ, αλλά πααααρα πολυ προσεκτικά και πάλι μια ελαφρά πίεση στην περιοχή της εγχείρησης την ένιωθα..μετά βέβαια περιμέναμε να περάσει αρκετό διάστημα για να το ξανακάνουμε..

28ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Κυρ Οκτ 30, 2011 2:06 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
RANIAASIKIDOY έγραψε:KANENAS GIATROS DEN ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ! ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ. ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΕ ΟΛΕΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΕΓΩ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΧΙ.ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ. ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ!!!


ναι σωστα εσυ αποφασιζεις Smile

mommy12585 έγραψε:
litsakos έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΟΧΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ 2.ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΦΥΣΙΚΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΧΑΝΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΤΙ ΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΜΜΕΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΑΜΜΑΤΑ.ΑΛΛΟ Η ΚΟΙΛΙΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΠΧ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ.

οχι βρε Ρανια δεν ειναι θεμα επιλογης.Κ εγω ηθελα πολυ συντομα να ερθω σε επαφη ο γυναικολογος μου ειπε να περιμενω,κ οχι λογω καισαρικης,ειχα γραψει νομιζω στο αλλο ποστ οτι περιμενουμε να "καθαρισουμε" εντελως απο τα λοχεια. Μπορεις να ρωτησεις κ τον γιατρο σου,θα στο εξηγησει καλυτερα απο εμενα σιγουρα.


Στην καισαρική δεν είναι μόνο τα λόχεια που πρέπει να περιμένεις όμως, βασικά η μήτρα σε αυτό το διάστημα αρχίζει και μικραίνει ώσπου να έρθει στα φυσιολογικά της και εκτός αυτού η περιοχή της κοιλιάς είναι πολύ ευαίσθητη. Εγώ χωρίς να ρωτήσω τον γιατρό βέβαια, επειδή μου τελείωσαν τα λόχεια γύρω στις 18-20 μέρες, κάναμε σεξ, αλλά πααααρα πολυ προσεκτικά και πάλι μια ελαφρά πίεση στην περιοχή της εγχείρησης την ένιωθα..μετά βέβαια περιμέναμε να περάσει αρκετό διάστημα για να το ξανακάνουμε..


γιες ντηαρ,αϊ νοου!το ανεφερα στην αλλη σελιδα Smile

29ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Κυρ Οκτ 30, 2011 3:04 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:KANENAS GIATROS DEN ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ! ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ. ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΕ ΟΛΕΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΕΓΩ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΧΙ.ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ. ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ!!!


ναι σωστα εσυ αποφασιζεις Smile

mommy12585 έγραψε:
litsakos έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΟΧΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ 2.ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΦΥΣΙΚΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΧΑΝΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΤΙ ΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΜΜΕΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΑΜΜΑΤΑ.ΑΛΛΟ Η ΚΟΙΛΙΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΠΧ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ.

οχι βρε Ρανια δεν ειναι θεμα επιλογης.Κ εγω ηθελα πολυ συντομα να ερθω σε επαφη ο γυναικολογος μου ειπε να περιμενω,κ οχι λογω καισαρικης,ειχα γραψει νομιζω στο αλλο ποστ οτι περιμενουμε να "καθαρισουμε" εντελως απο τα λοχεια. Μπορεις να ρωτησεις κ τον γιατρο σου,θα στο εξηγησει καλυτερα απο εμενα σιγουρα.


Στην καισαρική δεν είναι μόνο τα λόχεια που πρέπει να περιμένεις όμως, βασικά η μήτρα σε αυτό το διάστημα αρχίζει και μικραίνει ώσπου να έρθει στα φυσιολογικά της και εκτός αυτού η περιοχή της κοιλιάς είναι πολύ ευαίσθητη. Εγώ χωρίς να ρωτήσω τον γιατρό βέβαια, επειδή μου τελείωσαν τα λόχεια γύρω στις 18-20 μέρες, κάναμε σεξ, αλλά πααααρα πολυ προσεκτικά και πάλι μια ελαφρά πίεση στην περιοχή της εγχείρησης την ένιωθα..μετά βέβαια περιμέναμε να περάσει αρκετό διάστημα για να το ξανακάνουμε..


γιες ντηαρ,αϊ νοου!το ανεφερα στην αλλη σελιδα Smile

αϊ ντιντν΄τ σι ιτ αϊ εμ σορυ

30ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Κυρ Οκτ 30, 2011 11:20 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
litsakos έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:KANENAS GIATROS DEN ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ! ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ. ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΕ ΟΛΕΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΕΓΩ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΧΙ.ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ. ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ!!!


ναι σωστα εσυ αποφασιζεις Smile

mommy12585 έγραψε:
litsakos έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΟΧΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ 2.ΕΙΜΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΦΥΣΙΚΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΧΑΝΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΤΙ ΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΜΜΕΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΑΜΜΑΤΑ.ΑΛΛΟ Η ΚΟΙΛΙΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΠΧ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ.

οχι βρε Ρανια δεν ειναι θεμα επιλογης.Κ εγω ηθελα πολυ συντομα να ερθω σε επαφη ο γυναικολογος μου ειπε να περιμενω,κ οχι λογω καισαρικης,ειχα γραψει νομιζω στο αλλο ποστ οτι περιμενουμε να "καθαρισουμε" εντελως απο τα λοχεια. Μπορεις να ρωτησεις κ τον γιατρο σου,θα στο εξηγησει καλυτερα απο εμενα σιγουρα.


Στην καισαρική δεν είναι μόνο τα λόχεια που πρέπει να περιμένεις όμως, βασικά η μήτρα σε αυτό το διάστημα αρχίζει και μικραίνει ώσπου να έρθει στα φυσιολογικά της και εκτός αυτού η περιοχή της κοιλιάς είναι πολύ ευαίσθητη. Εγώ χωρίς να ρωτήσω τον γιατρό βέβαια, επειδή μου τελείωσαν τα λόχεια γύρω στις 18-20 μέρες, κάναμε σεξ, αλλά πααααρα πολυ προσεκτικά και πάλι μια ελαφρά πίεση στην περιοχή της εγχείρησης την ένιωθα..μετά βέβαια περιμέναμε να περάσει αρκετό διάστημα για να το ξανακάνουμε..


γιες ντηαρ,αϊ νοου!το ανεφερα στην αλλη σελιδα Smile

αϊ ντιντν΄τ σι ιτ αϊ εμ σορυ

Laughing Laughing Laughing

31ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Κυρ Οκτ 30, 2011 11:52 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν τα σαράντα κανονικά δεν πρεπει να έχεις επαφή!!
Οι γιατροί κάτι ξέρουν παραπάνω..!!..όταν λενε να μην κάνεις σεξ πριν τα 40 ..η ακόμη να μην κάνεις όταν είσαι αδιαθετη...κάποιο λόγο έχουν...
Οκ...και εμείς θέλουμε να βρεθούμε με τον άντρα μας...αλλά η λογική δεν είναι κακό να υπάρχει....

Το έχω διαβάσει σε πολλά θέματα και πραγματικά πιστεύω πως κάποιες σαν να το ΄΄κοκορεύονται΄΄ 'οτι ηρθαν πολύ γρηγορα σε επαφή!!...σιγά τα αίματα ρε παιδια...!!!αλλοίμονο αν δε μπορούμε να κάνουμε ΄΄κρατει΄΄ όταν πρέπει...δεν ειμαστε ζώα να μας οδηγούν μόνο τα ένστικτα...

32ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 1:06 am

smor


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!
Να σας ρωτήσω κάτι; Γιατί όλες λέτε ότι οι γυναικολόγοι δεν επιτρέπουν την επαφή πριν τις 40 μέρες;
Ο δικός μου γυναικολόγος μου επέτρεψε επαφή μια εβδομάδα μετά την ημέρα που επέστρεψα σπίτι από το μαιευτήριο.

33ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 1:15 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:Πριν τα σαράντα κανονικά δεν πρεπει να έχεις επαφή!!
Οι γιατροί κάτι ξέρουν παραπάνω..!!..όταν λενε να μην κάνεις σεξ πριν τα 40 ..η ακόμη να μην κάνεις όταν είσαι αδιαθετη...κάποιο λόγο έχουν...
Οκ...και εμείς θέλουμε να βρεθούμε με τον άντρα μας...αλλά η λογική δεν είναι κακό να υπάρχει....

Το έχω διαβάσει σε πολλά θέματα και πραγματικά πιστεύω πως κάποιες σαν να το ΄΄κοκορεύονται΄΄ 'οτι ηρθαν πολύ γρηγορα σε επαφή!!...σιγά τα αίματα ρε παιδια...!!!αλλοίμονο αν δε μπορούμε να κάνουμε ΄΄κρατει΄΄ όταν πρέπει...δεν ειμαστε ζώα να μας οδηγούν μόνο τα ένστικτα...

bouboukitsa εγώ προσωπικά δεν το είπα για να κοκορευτώ! ελεος! ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 585182 ίσα ίσα που θεωρώ ότι ήταν λάθος γιαυτό και μετά περίμενα καιρό!

34ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 1:31 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:Πριν τα σαράντα κανονικά δεν πρεπει να έχεις επαφή!!
Οι γιατροί κάτι ξέρουν παραπάνω..!!..όταν λενε να μην κάνεις σεξ πριν τα 40 ..η ακόμη να μην κάνεις όταν είσαι αδιαθετη...κάποιο λόγο έχουν...
Οκ...και εμείς θέλουμε να βρεθούμε με τον άντρα μας...αλλά η λογική δεν είναι κακό να υπάρχει....

Το έχω διαβάσει σε πολλά θέματα και πραγματικά πιστεύω πως κάποιες σαν να το ΄΄κοκορεύονται΄΄ 'οτι ηρθαν πολύ γρηγορα σε επαφή!!...σιγά τα αίματα ρε παιδια...!!!αλλοίμονο αν δε μπορούμε να κάνουμε ΄΄κρατει΄΄ όταν πρέπει...δεν ειμαστε ζώα να μας οδηγούν μόνο τα ένστικτα...

bouboukitsa εγώ προσωπικά δεν το είπα για να κοκορευτώ! ελεος! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ίσα ίσα που θεωρώ ότι ήταν λάθος γιαυτό και μετά περίμενα καιρό!

προς Θεού δεν το είπα για σένα!!...δεν θυμόμουνα οτι το είχες πει και εσυ...απλά γενικα λεω πως μου έχει μείνει αυτή η εντύπωση όχι μόνο από αυτό το θέμα..αλλα και άλλα παλιότερα....καποιες πάντως το λένε με άλλο υφος...

35ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 1:36 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:Πριν τα σαράντα κανονικά δεν πρεπει να έχεις επαφή!!
Οι γιατροί κάτι ξέρουν παραπάνω..!!..όταν λενε να μην κάνεις σεξ πριν τα 40 ..η ακόμη να μην κάνεις όταν είσαι αδιαθετη...κάποιο λόγο έχουν...
Οκ...και εμείς θέλουμε να βρεθούμε με τον άντρα μας...αλλά η λογική δεν είναι κακό να υπάρχει....

Το έχω διαβάσει σε πολλά θέματα και πραγματικά πιστεύω πως κάποιες σαν να το ΄΄κοκορεύονται΄΄ 'οτι ηρθαν πολύ γρηγορα σε επαφή!!...σιγά τα αίματα ρε παιδια...!!!αλλοίμονο αν δε μπορούμε να κάνουμε ΄΄κρατει΄΄ όταν πρέπει...δεν ειμαστε ζώα να μας οδηγούν μόνο τα ένστικτα...

bouboukitsa εγώ προσωπικά δεν το είπα για να κοκορευτώ! ελεος! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ίσα ίσα που θεωρώ ότι ήταν λάθος γιαυτό και μετά περίμενα καιρό!

προς Θεού δεν το είπα για σένα!!...δεν θυμόμουνα οτι το είχες πει και εσυ...απλά γενικα λεω πως μου έχει μείνει αυτή η εντύπωση όχι μόνο από αυτό το θέμα..αλλα και άλλα παλιότερα....καποιες πάντως το λένε με άλλο υφος...

Εντάξει και γω το έχω διαβάσει κατά καιρούς σε διάφορα φόρουμ δεν είναι ψέμματα, αλλά έτσι όπως το είπες, υπέθεσα ότι πήρες αφορμη από την ποστιά μου! ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 403793 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 403793

36ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 1:37 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΚΟΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑΣ! ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΆΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!!! ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ?? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΕΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ!ΕΣΥ Η ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.Η ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ!Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑ ΝΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΗ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΗ! ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ!

37ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 1:40 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΚΟΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑΣ! ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΆΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!!! ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ?? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΕΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ!ΕΣΥ Η ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.Η ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ!Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑ ΝΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΗ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΗ! ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ!

ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 587529 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 587529 ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 587529

38ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 2:00 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΚΟΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑΣ! ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΆΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!!! ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ?? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΕΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ!ΕΣΥ Η ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.Η ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ!Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑ ΝΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΗ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΗ! ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Κανείς δεν θέλει να μαλώσει...αλλά εσύ σε όλα τα θέματα το παρουσιάζεις σαν επιλογή σου και επιμένεις...και οκ μπραβο σου που ολα πανε καλα και ειναι στο χερι σου...δεν ειναι σε όλους όμως..και να λες δεν μπορω να περιμένω ειναι λίγο ανώρημο...σίγουρα κάποια στιγμή στη ζωή σου θα πρεπει να ακολουθήσεις κάποιους κανόνες ειδικά όσον αφορά θέματα υγείας...και αυτό δεν σημαίνει πως είσαι συντηριτική όπως είπες παραπάνω!!!


χίλια συγνώμη ...αλλά εσύ ναι δίνεις την εντύπωση ότι το ΄΄κοκορεύεσαι΄΄...

39ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 2:14 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν είναι θέμα συντηρητισμού ή όχι κορίτσια...είμαστε ενήλικες και υπεύθυνος ο καθένας για τον εαυτό του! Αν κάποια δεν κρατιέται και η άλλη κρατιέται είναι δικό της θέμα...δεν σημαίνει ότι είναι ζώο που δεν συγκρατεί τις ορμές του ή ότι είναι συντηρητικός σε άλλη περίπτωση! Δεν είναι ωραίο να κατακρίνει ο ένας τον άλλον για αυτά που κάνει σε καμία περίπτωση..Εγώ δεν το έλαβα σαν κοκόρεμα πάντως που είπε ότι δε μπορεί να κρατηθεί για 40 μέρες, γιατί καταλαβαίνω ότι είμαστε άνθρωποι πάνω από όλα...και κάνουμε και τα λάθη μας και μας τρώνε τα πάθη μας καμιά φορά...σε όλους έχει τύχει έτσι δεν είναι??

40ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 2:40 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:Δεν είναι θέμα συντηρητισμού ή όχι κορίτσια...είμαστε ενήλικες και υπεύθυνος ο καθένας για τον εαυτό του! Αν κάποια δεν κρατιέται και η άλλη κρατιέται είναι δικό της θέμα...δεν σημαίνει ότι είναι ζώο που δεν συγκρατεί τις ορμές του ή ότι είναι συντηρητικός σε άλλη περίπτωση! Δεν είναι ωραίο να κατακρίνει ο ένας τον άλλον για αυτά που κάνει σε καμία περίπτωση..Εγώ δεν το έλαβα σαν κοκόρεμα πάντως που είπε ότι δε μπορεί να κρατηθεί για 40 μέρες, γιατί καταλαβαίνω ότι είμαστε άνθρωποι πάνω από όλα...και κάνουμε και τα λάθη μας και μας τρώνε τα πάθη μας καμιά φορά...σε όλους έχει τύχει έτσι δεν είναι??

θα το ξαναπώ ..δεν έχω κάτι μαζί σου...και συμφωνω με αυτά που λες και όπως το θέτεις...το ΄΄υφος΄΄ που λέγονατι καποια πραγματα ενοχλει..και σίγουρα όχι το δικό σου!

41ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 3:20 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όσο παραλογο μου ακουγεται το να μην μπορει κάποια να περιμένει 20-40 μέρες ή ακόμα και 9 μήνες αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, γιατι εχει ορέξεις και ορμές και δεν μπορει να τις ελέγξει, τόσο παραλογο μου ακουγεται και το να ειναι μια γυναικα ετοιμη, νια νιωθει υπεροχα και να θελει να κάνει σεξ, αλλά να φοβαται επειδη δεν εχουν περάσει 40 μερες αλλά 37μιση...
Αλλά επειδη το θεμα δεν είναι παιξε γέλασε, και τιθεται ζητημα υγείας, αν δεν εισαι σθγουρη κι εχεις ενδοιασμούς, κάλλιο γαϊδουρόδενε ειναι η δική μου άποψη, παρά γαϊδουρογύρευε.

42ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 4:09 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Δεν είναι θέμα συντηρητισμού ή όχι κορίτσια...είμαστε ενήλικες και υπεύθυνος ο καθένας για τον εαυτό του! Αν κάποια δεν κρατιέται και η άλλη κρατιέται είναι δικό της θέμα...δεν σημαίνει ότι είναι ζώο που δεν συγκρατεί τις ορμές του ή ότι είναι συντηρητικός σε άλλη περίπτωση! Δεν είναι ωραίο να κατακρίνει ο ένας τον άλλον για αυτά που κάνει σε καμία περίπτωση..Εγώ δεν το έλαβα σαν κοκόρεμα πάντως που είπε ότι δε μπορεί να κρατηθεί για 40 μέρες, γιατί καταλαβαίνω ότι είμαστε άνθρωποι πάνω από όλα...και κάνουμε και τα λάθη μας και μας τρώνε τα πάθη μας καμιά φορά...σε όλους έχει τύχει έτσι δεν είναι??

θα το ξαναπώ ..δεν έχω κάτι μαζί σου...και συμφωνω με αυτά που λες και όπως το θέτεις...το ΄΄υφος΄΄ που λέγονατι καποια πραγματα ενοχλει..και σίγουρα όχι το δικό σου!


Το ξέρω καλέ ότι δεν έχεις κάτι μαζί μου..μίλησα γενικώς ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 564595

43ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 6:48 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ.Η ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑΤΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ!ΔΕΝ ΠΑΡΟΤΡΙΝΑ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΜΑΦΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙ.ΤΟΝΙΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΤΑ ΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΖΗΤΗΣΑ ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ ΚΤΛ! ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΦΕΡΟΝΤΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΗΡΑ.

44ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ??? Δευ Οκτ 31, 2011 6:55 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΕΙ Η ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΣΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΟΚΟΡΕΥΟΜΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΥΤΑ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις