Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 12:01 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimeraaaaaaaaaaaa!!!!!! Ti kanete koritsakia mou??? To ekana epitelous to testaki mou... den eimai apolyta sigouri gia to apotelesma alla tha to moirastw mazi sas. Katarxin epsaxna olo to apogevma gia farmakeio. eixa ksexasei oti einai tetarti.. xixixi
Telika vrika ena alla den eixe to ilekroniko to clear blue pou deixnei apo nwris. Pira ena diplo predictor.To opoio omos elege oti prepei na to kaneis apo tin prwti mera kathysterisis. Diladi tha eprepe na to kanw avrio. ekana ena xtes to vrady telika kai perimenontas emfanistike mia axni poly axni grammi, isa pou fainotan. Ekana kai ena simera to prwi kai pali to idio. Pws na to eklavw ayto?? eimai h' oxi telika??? Perimenw na perasei i wra na parw kai ton giatro mou... Mia trella tin exw pathei!!!!

27Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 12:06 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσαρα μου ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ ΑΧΝΟΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΩς ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 80 ΤΙς ΕΚΑΤΟ ΕΙΣΑΙ....ΑΝΤΕ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ..ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑς ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ

28Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 12:11 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:κοριτσαρα μου ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ ΑΧΝΟΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΩς ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 80 ΤΙς ΕΚΑΤΟ ΕΙΣΑΙ....ΑΝΤΕ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ..ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑς ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ
Se efxaristw poly poly. Apla agxonomai mi tyxon kai exei deiksei lathos epeidi itan prin tin kathysterisi. Paizei rolo ayto? Yparxei periptwsi na mou exei vgalei grammoula kai avrio na mi mou vgalei as poume? Exw trelathei... Niwthw toso xaroumeni alla prospathw na sygkratithw, min exei ginei kanena lathos kai apogoiteftw.

29Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 12:15 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ.....ΑΦΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΓΡΑΜΟΥΛΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕς .ΑΧ ΜΩΡΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ Very Happy

30Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 12:18 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΠΟ ΤΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΧΟΥΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕς ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΛΑΘΟς ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΕς ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ..

31Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 12:19 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Egw prospathw na to syneiditopoihsw... O kalos mou de extes, kokkalo. oute milouse oti tipota. To mono pou elege itan "Katse na mas dei ki o giatros". Very Happy

32Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 12:21 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elpizw na min pesw stin periptwsi... Ax ti mas ekanan ta genethliakia mou.. Itan karpera. Kai na fantasteite oti esvisa ta kerakia mou mesa se maieftirio giati eixe mpei i kouniada mou gia eksetaseis. Simadiako???

33Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 12:24 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΚΡΙΒΩς ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΑΧΝΟΦΑΕΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΣΑΙ ΜΑΠΩς ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ...ΕΙΣΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΚΟΥΣΤΟΥΦΛΟΥΣΑ ΓΕΛΟΥΣΑ ΜΟΝΗ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ.......................

34Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 1:54 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκλα μου συγχαρητηριααααα!!!πηγαινε να κανεις και μια χωριακη τωρα και ασε τα τεστακια, αφου την χωριακη θα σου την ζητησει και ο γιατρος!!! χαρηκα που ευτυχως καποιες απο εμας εχουν το αποτελεσμα που θελουν!!! συγχαρητηρια και παλι! cheers cheers

35Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 8:41 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΚΡΙΒΩς ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΑΧΝΟΦΑΕΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΣΑΙ ΜΑΠΩς ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ...ΕΙΣΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΚΟΥΣΤΟΥΦΛΟΥΣΑ ΓΕΛΟΥΣΑ ΜΟΝΗ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ.......................
De mporeis na fantasteis poso kala me kanei niwthw kserontas oti ayta pou aisthanomai den einai trella kai yparxoun kai alloi pou ta exoun zisei. Ayto pou me anhsyxei poly omos einai oi anagoules mou. An apo twra eimai etsi, pou poloi lene oti ayto einai kati pou se pianei poly argotera, pio meta pws tha eimai? Einai poly enoxlitiko symptwma kai aporw kai pws kratiemai kai sti douleia... Yparxei giatreia gi ayto?

36Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 10:52 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελικα πηρες τηλ τον γιατρο αν ναι τι λεει?δυστηχως εαν εχεις απο τωρα ειναι δυσκολο,συνηθως ειναι μεχρι τον τριτο μηνα..εαν εχεις αναγουλες μην πολυ τρως εγω ετσι εκανα θα περασει...ειναι δυσκολο συμπτωμα αλλα και ωραιο γιατι στο προκαλει το νινι σου Very Happy

37Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Πεμ Νοε 03, 2011 1:41 pm

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ego eixa anagoules apo tin arxi,prin tin kathisterisi k oso pernouse o kairos xeirotera.me pedepsane mexri pou ekleisa ton tetarto mina.eine diskolo simptoma omos dilonei mia kali egimosini.dixnei oti leitourgoun oi ormones sou cheers

38Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Παρ Νοε 04, 2011 8:08 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalispera Koritsakia mou. Milisa me ton giatro mou simera. Tou eipa pws exoun ta pragmata kai mou eipe na me dei tin Paraskevi pou tha mas erthei, giati leei twra einai poly nwris akoma gia na dei kati. To mono pou mou eipe einai oti thewroume oti yparxei egkymosynh efoson yphrxe i axnh grammi kai ta symptwmata me to roz. Tou eipa an einai na kanw mia xoriaki kai mou eipe oxi akoma. Tha ton parw sta misa tis vdomadas gia to rantevou mono. A kai mou eipe na ksekinisw na pairnw filicin. Twra de kserw ti na kanw. Na xarw? H' na to afisw gia tin paraskevi? Mipws na paw kai egw gia mia xoriaki kai as mou eipe oxi gia na to epivevaiwsw 100%?

39Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Παρ Νοε 04, 2011 8:09 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Oso gia tis anagoules mou eipe na prosexw ligo tis trofes mou kai ta ygra gia na mi me dyskolevoun.

40Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Παρ Νοε 04, 2011 9:00 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσι ,εγω ειχα κανει το predictor 3 μερες πριν την καθυστερηση κ ηταν θετικο!και αληθες! Τωρα με 2 αχνες γραμμες . . . .το κοβω θετικοτατο!Και γιατι να μην κανεις χοριακη?καλυτερα απτο να εισαι αγχωμενη να το δεις με τα ματακια σου το σιγουρο που...θεωρω θα ειναι +++!!με το καλο!

41Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Παρ Νοε 04, 2011 10:05 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσι μου συγχαρητήρια! Εύχομαι όλα να σου έρθουν δεξιά! Να μην έχεις αμφιβολίες. Πρεντίκτορ είχα κάνει κι εγώ στην κόρη μου μετά από μιά βδομάδα καθυστέρησης και ήταν και μένα αχνή η γραμμή...άλλα αληθής!

42Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 3:40 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:Κορίτσι μου συγχαρητήρια! Εύχομαι όλα να σου έρθουν δεξιά! Να μην έχεις αμφιβολίες. Πρεντίκτορ είχα κάνει κι εγώ στην κόρη μου μετά από μιά βδομάδα καθυστέρησης και ήταν και μένα αχνή η γραμμή...άλλα αληθής!
Se efxaristw poly... I axnh grammi itan gia na me kratisei ligo se agwnia telika. Pio eggyoula de ginetai na eimai... Esy eisai twra egkyoula? eida ti photo sou ...einai twrini?

43Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 3:43 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koritsia mou, an den ekana allo ena test ha eskaga. Vrika telika to clearblue to ilektroniko. To ekana extes. Edeikse ena wraiotato EGKYOS 2-3 . Diladi 5 evdomadwn oso ypologizw.
Exw na sas kanw mia erwtisi omos. Rantevou me ton giatro exw tin paraskevi. Tha fainetai tipota? Mou eipan kapoies gnwstes oti an den mporei na dei me ton yperixo mporei na mou pei na kanoume kolpiko, kai na mi to dextw. Ti gnwmi exete gia ayto?

44Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 3:45 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:κοριτσι ,εγω ειχα κανει το predictor 3 μερες πριν την καθυστερηση κ ηταν θετικο!και αληθες! Τωρα με 2 αχνες γραμμες . . . .το κοβω θετικοτατο!Και γιατι να μην κανεις χοριακη?καλυτερα απτο να εισαι αγχωμενη να το δεις με τα ματακια σου το σιγουρο που...θεωρω θα ειναι +++!!με το καλο!
Eixes apolyto dikio... Itan thetikotato alla to epivevaiwsa me ena test psifiako. I xara mou einai apergigrapti....

45Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 3:47 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gt_love έγραψε:
markella01 έγραψε:Κορίτσι μου συγχαρητήρια! Εύχομαι όλα να σου έρθουν δεξιά! Να μην έχεις αμφιβολίες. Πρεντίκτορ είχα κάνει κι εγώ στην κόρη μου μετά από μιά βδομάδα καθυστέρησης και ήταν και μένα αχνή η γραμμή...άλλα αληθής!
Se efxaristw poly... I axnh grammi itan gia na me kratisei ligo se agwnia telika. Pio eggyoula de ginetai na eimai... Esy eisai twra egkyoula? eida ti photo sou ...einai twrini?


Ναι, είμαι κι εγώ, το Σάββατο το ανακάλυψα. Έλα να τα λέμε στις εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου , άνοιξα θέμα.

Εμένα μέχρι τον τρίτο τουλάχιστο κολπικό υπέρηχο μου έκανε ο γιατρός και ο τωρινός επίσης. Μια χαρά όλα, δεν υπαρχει πρόβλημα. Αφού είναι τόσο μικρό το έμβρυο που δε φαίνεται από την κοιλιά. Με τι αιτιολογία σου είπαν να μην το δεχτείς?

46Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 3:47 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΚΤΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ

47Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 3:49 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ston Giatro mou exw apolyti empistosyni alla mou eipan oti mporei na ginei kamia vlakeia kamia fora kai na kanei kako sto emvryo. Kai me fovisan ligo.

48Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 3:55 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:
gt_love έγραψε:
markella01 έγραψε:Κορίτσι μου συγχαρητήρια! Εύχομαι όλα να σου έρθουν δεξιά! Να μην έχεις αμφιβολίες. Πρεντίκτορ είχα κάνει κι εγώ στην κόρη μου μετά από μιά βδομάδα καθυστέρησης και ήταν και μένα αχνή η γραμμή...άλλα αληθής!
Se efxaristw poly... I axnh grammi itan gia na me kratisei ligo se agwnia telika. Pio eggyoula de ginetai na eimai... Esy eisai twra egkyoula? eida ti photo sou ...einai twrini?
Psaxnw na vrw to themataki sou. Se poia enotita to exeis anoiksei? An mporeis vale mou to link. Thanks



Ναι, είμαι κι εγώ, το Σάββατο το ανακάλυψα. Έλα να τα λέμε στις εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου , άνοιξα θέμα.

Εμένα μέχρι τον τρίτο τουλάχιστο κολπικό υπέρηχο μου έκανε ο γιατρός και ο τωρινός επίσης. Μια χαρά όλα, δεν υπαρχει πρόβλημα. Αφού είναι τόσο μικρό το έμβρυο που δε φαίνεται από την κοιλιά. Με τι αιτιολογία σου είπαν να μην το δεχτείς?

49Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 3:58 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gt_love έγραψε:Ston Giatro mou exw apolyti empistosyni alla mou eipan oti mporei na ginei kamia vlakeia kamia fora kai na kanei kako sto emvryo. Kai me fovisan ligo.

Σόρρυ που θα εκφραστώ έτσι αλλά λένε "μπούρδες" όποιοι σου τα λένε αυτά.
Η τεχνολογία εξελίσσεται και ο κολπικός υπέρηχος σαφώς είναι πιο εξελιγμένος από τον απλό που γίνεται εξωτερικά.
Το έμβρυο δεν πρόκειται να πάθει τίποτα. Είναι πολύ καλά προφυλαγμένο εκεί που βρίσκεται και μην ανησυχείς γι' αυτό.
Μην ακούς τον καθένα τι σου λέει. Αφού εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου μόνο αυτόν να ακούς.
Μέχρι και την αυχενική διαφάνεια μου έκανε κολπικό ο γιατρός.
Όταν το έμβρυο μεγαλώνει αρκετά τότε το βλέπουν από πάνω.
Με τον κολπικό υπέρηχο βλέπουν καλύτερα και νομίζω ότι όλες αυτό θέλουμε.

50Σημαντικό! Απ: agwniaaa.. eimai h' oxi?? Δευ Νοε 07, 2011 4:04 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συγχαρητήρια κοριτσάκια για τις εγκυμοσύνες σας!!!

Εμένα στις δίδυμες μου έκαναν κολπικό υπέρηχο μέχρι τον 3ο μήνα και δεν έπαθαν τίποτα.Ανοησίες είναι αυτά που σου είπαν.Ο γυναικολόγος ξέρει τη δουλειά του.Μην αγχώνεσαι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις