Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 2:25 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
erwtoulis έγραψε:
elena25 έγραψε:Βρε κορίτσια, αυτά εννοούνται ότι είναι αυτά που θέλουμε πάνω από όλα! Αυτά όλες τα ευχόμαστε! Εννοείται πως θέλουμε να είναι καλά τα αγαπημένα μας πρόσωπα και να είμαστε όλοι χαρούμενοι και υγιείς! Το θέμα είναι, αν μπορούσαμε να κακομάθουμε τον εαυτό μας για λίγο, τι θα θέλαμε! Αν σας ρωτούσαν δηλαδή τι δώρο θέλετε για τη γιορτή σας τι θα απαντούσατε;

Με όλο το θάρρος, έτσι;


3 Eisitiria, ena gia mena , ena gia ton antra mou k ena gia ton gioka mou , na pigename "DIAKOPES" , Opou na'nai , den me apasxolei. Ektos apo ta anagkastika pou pigenoume, thelo na pao kapou gia na xalarosooooooooo. Yparxei arage kaneis na mou kanei auto to doro ? Mpaaaaa. Ara elena 25 , arkoumaste sto klasiko ugeia k xara se olous. Sad

τωρα αρχιζουμε και μιλαμε.... ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 328109

27ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 2:30 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν τα βαζω σε σειρα προτεραιοτητας.ενα ταξιδι στην βιεννη και να ειναι και χιονισμενα.ενα καινουριο διπλο κρεβατι.μποτες.παλτο.μια ανανεωση της ντουλαπας μου.αυτα,μην το παρακανω κιολας.αγιε βασιλη ημουν καλο κοριτσι την χρονια αυτη,φερε κατι απο αυτα 'η και ολα δεν εχω προβλημα.

28ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 2:55 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:δεν τα βαζω σε σειρα προτεραιοτητας.ενα ταξιδι στην βιεννη και να ειναι και χιονισμενα.ενα καινουριο διπλο κρεβατι.μποτες.παλτο.μια ανανεωση της ντουλαπας μου.αυτα,μην το παρακανω κιολας.αγιε βασιλη ημουν καλο κοριτσι την χρονια αυτη,φερε κατι απο αυτα 'η και ολα δεν εχω προβλημα.

κι εγω τα θελω ολα αυτααααααααα.. Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

29ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 3:04 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ithela tora pou girnousame apo agglia na kaname k mia mikri stasi stin galia stin Disney na eblepe o mikros mou pou tha ta eixan ola stolismena gia ta xristougena, einai mageftika. Alla dustixos den mas eutanan ta xrimata. Basika eisitiria dorean exo apo tis kartes milion, xrimata gia to ksenodoxeio mas lipoun Sad .

30ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 11:11 pm

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:ζηταμε δωρο η δινουμε ευχες? γιατι η ευχη μου φυσικα και μενα ειναι υγεια πανω απο ολα.. αλλα για δωρο θελω ενα ταξιδακι...

μηπως το ξαναπα? scratch
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Κατερινάκι μου, με όλο το θάρρος, αλλά επειδή εγώ ανέφερα την υγεία πρώτη, εδώ που έχουμε φτάσει, η υγεία είναι το καλύτερο δώρο που μπορούμε να ζητήσουμε αυτή τη στιγμή!!!! Μαζί με το δωράκι που ζητάμε, αναφερόμαστε και στην υγεία, πειράζει??


ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

31ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty http://forum.eimaimama.gr/t8785-topic Τετ Νοε 09, 2011 11:19 pm

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ!
ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΚΑΣΕΤΙΝΑ ΜΕ ΣΚΙΕΣ Κ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΑΡΩΜΑ.
ΟΛΕΣ ΜΟΥ Η ΣΚΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ...
ΕΠΕΙΓΟΝ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ...

32ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 11:39 pm

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφού αναφερθήκατε σε ευχές, έυχομαι να κάνουμε χιονισμένα Χριστούγεννα!cheers

33ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 11:41 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντα αφού επιμένετε Very Happy Very Happy
Μια καινούρια αυθεντικά τσάντα LV,θα την δεχόμουνα πολύ ευχαρίστως!!!!!!!!!!!!!Ε είμαι πολύ καταδεκτική!!!!!!!!!!!

34ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 11:52 pm

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗ8ΕΙ ΥΓΕΙΗ ΤΟ 6 ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Κ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΓΕΜΑΤΟΙ ΥΓΕΙΑ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΨΥΧΙΚΗ !!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΙ 2 ΜΑΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΑ!!!!ΑΑΑΑΧ!!! I love you I love you I love you

35ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Τετ Νοε 09, 2011 11:56 pm

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:δεν τα βαζω σε σειρα προτεραιοτητας.ενα ταξιδι στην βιεννη και να ειναι και χιονισμενα.ενα καινουριο διπλο κρεβατι.μποτες.παλτο.μια ανανεωση της ντουλαπας μου.αυτα,μην το παρακανω κιολας.αγιε βασιλη ημουν καλο κοριτσι την χρονια αυτη,φερε κατι απο αυτα 'η και ολα δεν εχω προβλημα.

ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΣΥΝ ΕΝΑ ΜΑΞΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΑΠΛΗΣΤΗ...ΕΛΑ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΔΩΡΟ....

36ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 12:00 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προσπαθώ να σκεφτώ απο χθες τι θα ήθελα αλλά δεν μου έρχεται τιποτα... Περίεργο μου φαινεται μια και παντα ήθελα κάτι συγκεκριμενο... Αλλά αυτό είναι καλό μαλλον, ε; Μάλλον φέτος θα ήθελα παιχνίδια για όλους! Θέλω ένα τρενάκι για τον Γιάννη μου που έχει φάει κόλλημα τον τελευταίο καιρό με τα τρένα, και θέλω για εμας τα μεγάλα παιδιά 2 ομαδικά παιχνίδια για το ps3, για να παίζουμε τώρα τον χειμώνα που δεν θα βγαίνουμε τόσο συχνά! Πιο πολύ σκέφτομαι τα δώρα που θα κάνουμε εμείς φέτος στους δικούς μας! Θα είναι δώρα απο το Γιαννάκη στους παππούδες και στους θείους του! Θα είναι κατι προσωπικό για τον καθένα! Επίσης σκέφτομαι εδώ και καιρό το δώρο του μικρουλη βαπτιστίκου!

Επίσης εύχομαι να έχουμε όλοι την υγεία μας. Αφού όλα τα χάνουμε σιγά σιγά ας μας μείνει το πιο βασικό. Θέλω ο άντρας μου να κρατησει την δουλειά του, ο πατέρας μου να βρει μια καλή περίπτωση για δουλειά και ένα αγαπημένο μου πρόσωπο να μάθει τα καλύτερα νέα της ζωής της μέσα στο 2012.

Ειδικά φέτος, νιώθω πως οι άνθρωποι έχουμε περισσότερη ανάγκη να ευχηθουμε ένα καλό μέλλον και να το ονειρευτούμε...

37ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 12:58 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ηθελα 509384636473 λιτρα βενζινη για το αυτοκινητο, να πηγαινω όπου γουσταρω, όποτε γουσταρω... Να κανω το γυρο της Ευρωπης με το αυτοκινητο!!!

ΥΓ - Ααααα, ναι, υγεια, ευτυχια και παγκοσμια ειρηνη, να μην ξεχνιόμαστε ε! Wink Wink Wink Wink

38ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 1:02 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια καλη γεννα!
εχω πητ κοντα στα χριστουγεννα I love you

39ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 1:09 am

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
Ειδικά φέτος, νιώθω πως οι άνθρωποι έχουμε περισσότερη ανάγκη να ευχηθουμε ένα καλό μέλλον και να το ονειρευτούμε...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

40ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 1:57 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κάθε χρόνο το ίδιο θέλω!

να πάω στη Ν.Υόρκη!

η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

41ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 1:59 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:δεν τα βαζω σε σειρα προτεραιοτητας.ενα ταξιδι στην βιεννη και να ειναι και χιονισμενα.ενα καινουριο διπλο κρεβατι.μποτες.παλτο.μια ανανεωση της ντουλαπας μου.αυτα,μην το παρακανω κιολας.αγιε βασιλη ημουν καλο κοριτσι την χρονια αυτη,φερε κατι απο αυτα 'η και ολα δεν εχω προβλημα.

Μια ανανέωση της ντουλάπας μου αλλά και της παπουτσοθήκης μου θα την ήθελα και εγώ....
Αν και κάποτε αυτό ήταν δεδομένο τα Χριστούγεννα.... Crying or Very sad Γινόταν ούτως ή άλλως... Τώρα εκει που μας καταντήσαν το ευχόμαστε και αυτό....

42ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 2:03 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Θα ηθελα 509384636473 λιτρα βενζινη για το αυτοκινητο, να πηγαινω όπου γουσταρω, όποτε γουσταρω... Να κανω το γυρο της Ευρωπης με το αυτοκινητο!!!

ΥΓ - Ααααα, ναι, υγεια, ευτυχια και παγκοσμια ειρηνη, να μην ξεχνιόμαστε ε! Wink Wink Wink Wink



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μην με ξεχάσεις μόνο!

43ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 2:08 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Nena έγραψε:Θα ηθελα 509384636473 λιτρα βενζινη για το αυτοκινητο, να πηγαινω όπου γουσταρω, όποτε γουσταρω... Να κανω το γυρο της Ευρωπης με το αυτοκινητο!!!

ΥΓ - Ααααα, ναι, υγεια, ευτυχια και παγκοσμια ειρηνη, να μην ξεχνιόμαστε ε! Wink Wink Wink Wink



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μην με ξεχάσεις μόνο!


και μενα!και μενα!να με παρετε μαζι!

44ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 2:12 am

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μη βγάλω κανένα θερμόμετρο από το ντουλάπι, να ξεχάσουμε οικογενειακώς τα αντιπυρετικά και να μην ξαναμπούμε σε νοσοκομείο για πολύυυυυυυ καιρό (παρά μόνο για τη γέννα Cool )!

45ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 2:23 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σαν υλικο αγαθο, θα ηθελα μια αποτριχωτικη μηχανη οπωσδηποτε!! Την ζητησα δωρο για τα γενεθλια μου τον Οκτωβρη απο τον συζυγο μου, αλλα ντρεποταν λεει να παει να ζητησει κατι τετοιο... Shocked Shocked
Αν και τωρα που εχω την ευκαιρια μεσα απο αυτο το θεματακι, θα προτιμουσα σαν δωρο μια ριζικη κ οριστικη αποτριχωση σε ποδια, μουστακι, μασχαλες!!! αντε γιατι αγανακτησα....
δεν ζηταω πολλα ε?
μακαρι να πιασει η ευχουλα μου, αγιε μου βασιλη ακους?!! I love you I love you

46ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 2:54 am

dolfin


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πανω απο ολα υγεια γιατι αρκετα εχω μπει στα νοσοκομεια.
κ
οσο για δωρα κι εγω ταξιδι και ας ειναι και ελλαδα.

47ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 4:03 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα υγεια για την οικογενεια μου κι τους γυρω μου κι ευτυχια πανω απολα.
Μετα απο αυτα,μια δωρεπιταγη με 3ψηφιο αριθμο για τα χοντος σεντερ δν θα με χαλουσε.Να ανανεωσω ολο το νεσεσερ μου κ οτι αλλο θελω αποκει.Αρωματα κτλ κτλ...
Αυτα για μενα προσωπικα.
Τωρα για τα παιδια μου,πρωτον θελω να μπορεσω να κανω την πολυποθητη ανακαινιση στο παιδικο κι ευελπιστω να μπορεσω,Θεου θελοντος.

48ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 8:14 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:εγω θα ηθελα να ερθει ο αη βασιλης με αδειο ολοαδειο το ελκηθρο του και να μαζεψει ολα τα κοπροσκυλα της βουλης και να παρει στη λαπωνια μαζι του!!!!!!!!ας μας αφησουν αυτοι στην ησυχια μας και θα την βρουμε εμεις την ακρη μας............ Very Happy

Να τους ρίξει και σε μια παγωμένη λίμνη!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

49ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 8:16 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ θα ήθελά να πάω σε ένα σπα, να με ζυμώσουν από πάνω μέχρι κάτω!!!! να κάνω μασάαααααζ, περιποίηση σώματος & προσώπου, Peeling Κλπ κλπ .... I NEED IT!!!!!!

50ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Πεμ Νοε 10, 2011 8:30 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
Nena έγραψε:Θα ηθελα 509384636473 λιτρα βενζινη για το αυτοκινητο, να πηγαινω όπου γουσταρω, όποτε γουσταρω... Να κανω το γυρο της Ευρωπης με το αυτοκινητο!!!

ΥΓ - Ααααα, ναι, υγεια, ευτυχια και παγκοσμια ειρηνη, να μην ξεχνιόμαστε ε! Wink Wink Wink Wink
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μην με ξεχάσεις μόνο!

και μενα!και μενα!να με παρετε μαζι!


Οκ, αναδιατυπωνω, θελω λιγα χρηματα παραπανω για να πουλησω το Οκταβια και να παρω ενα μινι-bus, να χωσω μεσα τη Λιτσα, τη Φλω, την Κουκι, και οσες άλλες φιλεναδομανουλες θελουν ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - Σελίδα 2 669659 , μετα παιδιών και συζυγων (ή και άνευ, δεν τιθεται θεμα) και να οργωσουμε την Ευρωπη οδικώς.
Την διαδρομη την εχω καταστρωσει προ πολλου διοτι το συγκεκριμενο ταξιδι το εχω σκεφτει ΠΟΛΛΑΚΙΣ... Το Google-earth να ειναι καλα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις