Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
398 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 398 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ affraid

Στις 16/11 παω για την 2η συζητηση του διαζυγίου μου (συναινετικό) και έιμαι ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ με τον 2ο μου αντρα που ακόμη όμως δεν παντρευτήκαμε, αφού δεν βγήκε το διαζύγιο Sleep


Ξέρει καμία πόσο καιρό μετά τη 2η συζήτηση παίρνεις την απόφαση και τι διαδικασίες πρέπει να κάνεις μετά για έκδοση ΑΔΕΙΕΣ ΓΑΜΟΥ???

ΠΑΝΑΓΙΑ μουυυυυυ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ και να μην έχω παντρευτέι!!!!

Απο ότι ξέρω θέλει ΤΡΕΛΛΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ για ανύπαντρες μητέρες Crying or Very sad Crying or Very sad


ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ????????? Crying or Very sad Crying or Very sad

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ affraid

Στις 16/11 παω για την 2η συζητηση του διαζυγίου μου (συναινετικό) και έιμαι ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ με τον 2ο μου αντρα που ακόμη όμως δεν παντρευτήκαμε, αφού δεν βγήκε το διαζύγιο Sleep


Ξέρει καμία πόσο καιρό μετά τη 2η συζήτηση παίρνεις την απόφαση και τι διαδικασίες πρέπει να κάνεις μετά για έκδοση ΑΔΕΙΕΣ ΓΑΜΟΥ???

ΠΑΝΑΓΙΑ μουυυυυυ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ και να μην έχω παντρευτέι!!!!

Απο ότι ξέρω θέλει ΤΡΕΛΛΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ για ανύπαντρες μητέρες Crying or Very sad Crying or Very sad


ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ????????? Crying or Very sad Crying or Very sad


καλε γιατι δεν ρωτας τον δικηγορο σου????

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ affraid

Στις 16/11 παω για την 2η συζητηση του διαζυγίου μου (συναινετικό) και έιμαι ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ με τον 2ο μου αντρα που ακόμη όμως δεν παντρευτήκαμε, αφού δεν βγήκε το διαζύγιο Sleep


Ξέρει καμία πόσο καιρό μετά τη 2η συζήτηση παίρνεις την απόφαση και τι διαδικασίες πρέπει να κάνεις μετά για έκδοση ΑΔΕΙΕΣ ΓΑΜΟΥ???

ΠΑΝΑΓΙΑ μουυυυυυ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ και να μην έχω παντρευτέι!!!!

Απο ότι ξέρω θέλει ΤΡΕΛΛΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ για ανύπαντρες μητέρες Crying or Very sad Crying or Very sad


ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ????????? Crying or Very sad Crying or Very sad

Εγώ όταν γέννησα και ήμουν ανύπαντρη η μόνη διαδικασία ήταν να πάμε στο συμβολαιογράφο για πράξη αναγνώρισης, άλλα δεν ξέρω τι συμβαίνει με το διαζύγιο, δλδ πότε θεωρείται λήξαν...Η ξαδέρφη μου 17/11 έχει το 2ο δικαστήριο για το διαζύγιο, και άν δεν απατώμαι είναι η τελευταία διαδικασία (για το συναινετικό πάντα), νομίζω απο κει και πέρα βγαίνει η απόφαση και θεωρείσαι διαζευγμένη....Δυστυχώς δεν είμαι σίγουρη γιαυτό που σου λέω, οποτε ίσως μια μανούλα που βρέθηκε στη θέση σου να μπορεί να το επιβεβαιώσει...

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απ΄όσο ξέρω πρέπει να μεσολαβἠσουν 6 μήνες από την έκδοση του διαζυγίου για να βγουν οι άδειες γάμου. Για σίγουρα όμως ρώτα δικηγόρο.



Μην αγχώνεσαι! Όλα θα γίνουν! Και να μην προλάβεις δεν τρέχει τίποτα. Οι γαμοβαπτίσεις είναι πολύ trendy τελευταία!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ affraid

Στις 16/11 παω για την 2η συζητηση του διαζυγίου μου (συναινετικό) και έιμαι ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ με τον 2ο μου αντρα που ακόμη όμως δεν παντρευτήκαμε, αφού δεν βγήκε το διαζύγιο Sleep


Ξέρει καμία πόσο καιρό μετά τη 2η συζήτηση παίρνεις την απόφαση και τι διαδικασίες πρέπει να κάνεις μετά για έκδοση ΑΔΕΙΕΣ ΓΑΜΟΥ???

ΠΑΝΑΓΙΑ μουυυυυυ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ και να μην έχω παντρευτέι!!!!

Απο ότι ξέρω θέλει ΤΡΕΛΛΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ για ανύπαντρες μητέρες Crying or Very sad Crying or Very sad


ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ????????? Crying or Very sad Crying or Very sad

Κοιτα να δεις μονο συμβολαιογραφο θες αμα δεν εισαι παντρεμενη,αλλα εσυ εισαι και το παιδι θα παρει αυτοματα το επωνυμο του 1ου συζυγου....Τωρα παρε τον δικηγορο σου για να σου πει καλυτερα...

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα τα χαρτια τα παιρνεις αμεσως πας και τα καταθετεις στο ληξιαρχειο και εισαι επισημως διαζευγμενη τωρα οσον αφορα τις αδειες γαμου δεν γνωριζω.Το μονο που ξερω σιγουρα ειναι οτι απο την ημερομηνια που θα βγει το διαζυγιο σου μεχρι την ημερομηνια γεννησης του παιδιου σου πρεπει να μεσολλαβουν 300 μερες ειδαλλως το παιδι παιρνει το επωνυμο του Α αντρα σου.Ρωτα ομως το δικηγορο σου αυτος θα σε κατατοπισει καλυτερα.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katarina έγραψε:Καλησπέρα τα χαρτια τα παιρνεις αμεσως πας και τα καταθετεις στο ληξιαρχειο και εισαι επισημως διαζευγμενη τωρα οσον αφορα τις αδειες γαμου δεν γνωριζω.Το μονο που ξερω σιγουρα ειναι οτι απο την ημερομηνια που θα βγει το διαζυγιο σου μεχρι την ημερομηνια γεννησης του παιδιου σου πρεπει να μεσολλαβουν 300 μερες ειδαλλως το παιδι παιρνει το επωνυμο του Α αντρα σου.Ρωτα ομως το δικηγορο σου αυτος θα σε κατατοπισει καλυτερα.

Γεια σου Καταρινα μου ομορφη....Τι κανετε ολα τα κοριτσουδια???

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ affraid

Στις 16/11 παω για την 2η συζητηση του διαζυγίου μου (συναινετικό) και έιμαι ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ με τον 2ο μου αντρα που ακόμη όμως δεν παντρευτήκαμε, αφού δεν βγήκε το διαζύγιο Sleep


Ξέρει καμία πόσο καιρό μετά τη 2η συζήτηση παίρνεις την απόφαση και τι διαδικασίες πρέπει να κάνεις μετά για έκδοση ΑΔΕΙΕΣ ΓΑΜΟΥ???

ΠΑΝΑΓΙΑ μουυυυυυ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ και να μην έχω παντρευτέι!!!!

Απο ότι ξέρω θέλει ΤΡΕΛΛΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ για ανύπαντρες μητέρες Crying or Very sad Crying or Very sad


ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ????????? Crying or Very sad Crying or Very sad

Εγώ είχα ξεκινήσει Σεπτέμβριο για συναινετικό διαζύγιο(από πολιτικό γάμο) και βγήκε Μάιο-Ιούνιο απότι θυμάμαι η τελική απόφαση και μετά από λίγο πήρα και το διαζευκτήριο στα χέρια μου...

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν θυμάμαι καλά απο τη 2η συζήτηση καιμέχρι να βγει το διαζύγιο έκανε 3 μήνες.Και μετα πρέπει να πας στη μητρόπολη αν είχες κάνει θρησκευτικό για να γίνει και η λύση του γάμου και για την εκκλησία. Μετά πρέπει να πας και στο δημαρχείο για να βγεις απο τη μερίδα του πρώην άντρα σου.Μετά πρέπει να πας και στην εφορία για να βγεις και απο την κοινη δήλωση.Και απο κει και πέρα,αν θα κάνεις θρησκευτικό πάλι πας με μάρτυρες και με το διαζευκτηριο στην εκκλησία και παίρνεις πάλι αδεια.Αυτό για θρησκευτικό,για πολιτικό δεν ξέρω.Αυτα τα ολιγα...και καλα ξεμπερδεματα!!! Rolling Eyes Laughing

http://shineon-n-on.blogspot.com

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
shineon έγραψε:Αν θυμάμαι καλά απο τη 2η συζήτηση καιμέχρι να βγει το διαζύγιο έκανε 3 μήνες.Και μετα πρέπει να πας στη μητρόπολη αν είχες κάνει θρησκευτικό για να γίνει και η λύση του γάμου και για την εκκλησία. Μετά πρέπει να πας και στο δημαρχείο για να βγεις απο τη μερίδα του πρώην άντρα σου.Μετά πρέπει να πας και στην εφορία για να βγεις και απο την κοινη δήλωση.Και απο κει και πέρα,αν θα κάνεις θρησκευτικό πάλι πας με μάρτυρες και με το διαζευκτηριο στην εκκλησία και παίρνεις πάλι αδεια.Αυτό για θρησκευτικό,για πολιτικό δεν ξέρω.Αυτα τα ολιγα...και καλα ξεμπερδεματα!!! Rolling Eyes Laughing

Τι λες τωρα?Καλα κανω και δεν παντρευομαι.....Χαχαχ..Τι τρεξιμο ειναι τουτο καλεεεε?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ.ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ!!! Cool

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joannakuba έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ affraid

Στις 16/11 παω για την 2η συζητηση του διαζυγίου μου (συναινετικό) και έιμαι ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ με τον 2ο μου αντρα που ακόμη όμως δεν παντρευτήκαμε, αφού δεν βγήκε το διαζύγιο Sleep


Ξέρει καμία πόσο καιρό μετά τη 2η συζήτηση παίρνεις την απόφαση και τι διαδικασίες πρέπει να κάνεις μετά για έκδοση ΑΔΕΙΕΣ ΓΑΜΟΥ???

ΠΑΝΑΓΙΑ μουυυυυυ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ και να μην έχω παντρευτέι!!!!

Απο ότι ξέρω θέλει ΤΡΕΛΛΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ για ανύπαντρες μητέρες Crying or Very sad Crying or Very sad


ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ????????? Crying or Very sad Crying or Very sad
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ Κ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΑΩ....8Α ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΟΣΩΟΛΗ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΡΟΗΕΙΠΕ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ 8ΕΛΕΙ 200 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ 8Α ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ...ΑΥΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ...ΑΛΛΑΑΑ....ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ Ο ΔΙΚΙΓΟΡΟΣ Κ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕ ΤΟΝ ΔΙΚΑΣΤΗ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΜΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΙΘΑΝΗΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑΣ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ...ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ ΑΠΛΆ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΖΕΥΓΜΕΝΗ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΜΕΣΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ...ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ..ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕΕΕΕ......

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουχχχχχχχ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑ..........ευχαριστώ......αλλά ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑΑΑΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να κάνεις τη βλακεία να παντρευτείς δεν σε αφήνουν να το σκεφτείς 6 μήνες, αλλά για να πάρεις διαζύγιο σου βγάζουν την πίστη Twisted Evil

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΑ......ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ λεμε.....

Έστειλα τώρα μνμ στη δικηγόρο μου να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε.....

είμαι που είμαι αγχοτική εγώ Embarassed Embarassed

ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΒΑΨΑ.....αν δεν αποβάλω...θαύμα θα είναι.....

Την έιχα ρωτήσει και μου είπε οτι σε 2 μηνες θα πάρω το διαζύγιο....τωρα πρεπει να δώ αν ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ να ξαναπαντρευτώ ΑΚΟΜΗ και με πολιτικό.....

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
OUFFFFFFFFFFFFFFFFF........... ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ & ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΓΑΜΟΣ!!!! 328109 ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ & ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΓΑΜΟΣ!!!! 328109 ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ & ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΓΑΜΟΣ!!!! 328109 ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ & ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΓΑΜΟΣ!!!! 328109


Μόλις μίλησα με την δικηγόρο μου και ΟΛΑ Ο.Κ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Στη χειρότερη των περιπτώσεων μου είπε θα πάρω το διαζύγιο σε 2 μήνες...και άμεσα μπορώ να ξεκινήσω για τις άδειες γάμου....

Έτσι αν προλάβω να παντρευτώ έστω και 10 μέρες πρίν γεννήσω....δεν ισχύει αυτό για τις 300 ημέρες....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ όλες για τις απαντήσεις σας

και ΚΑΛΟ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ που είμαστε σε παρόμοια κατάσταση και...

ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΡΕΙ.... Very Happy Very Happy

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:για να κάνεις τη βλακεία να παντρευτείς δεν σε αφήνουν να το σκεφτείς 6 μήνες, αλλά για να πάρεις διαζύγιο σου βγάζουν την πίστη Twisted Evil
Αυτό ξαναπέστο.Αν ήξερα ότι για να χωρίσεις θέλει τέτοιο ζόρι δε θα παντρευόμουν (την πρωτη φορα!!!). ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ & ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΓΑΜΟΣ!!!! 966307

http://shineon-n-on.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις