Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
465 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 465 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΛΥΜΟΡΦΙΚΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ  429657 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Η ΠΑΡΟΜΟΙΟ ???
https://www.youtube.com/watch?v=9IXf7R323c0&feature=player_embedded#!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επειδη μπαινω απο κινητο δεν ανοιγει το βιντεακι.ειδα τν τιτλο..Λοιπον εγω πηρα το 3-tec abc design...δν ξερω αν προκειται για το ιδιο! Επειδη ειδα εγραφε Kinderwagen.Παντως τωρα που το εβγαλα κι απτην κουτα και το εχω στο παιδικο δεν υπαρχει αυτο το καροτσι.Ερωτας!Ερωτας!ειναι πανεμορφο !γερο!με αναρτηση!τα παντα ολα!πατα να το δεις με τιτλο 3-tec abc design...περιμενω την cyta να κανει την συνδεση γαμωτι...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:επειδη μπαινω απο κινητο δεν ανοιγει το βιντεακι.ειδα τν τιτλο..Λοιπον εγω πηρα το 3-tec abc design...δν ξερω αν προκειται για το ιδιο! Επειδη ειδα εγραφε Kinderwagen.Παντως τωρα που το εβγαλα κι απτην κουτα και το εχω στο παιδικο δεν υπαρχει αυτο το καροτσι.Ερωτας!Ερωτας!ειναι πανεμορφο !γερο!με αναρτηση!τα παντα ολα!πατα να το δεις με τιτλο 3-tec abc design...περιμενω την cyta να κανει την συνδεση γαμωτι...

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ GOOGLE ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 3 ΡΟΔΕΣ ΧΡΩΜΑ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ???

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο εχω! ...το πηρα περισυ,αλλα δεν το χρησημοποιησα γιατι το μπεμπουλη τον εχασα τελικα...αλλα τωρα το ανοιξα το εφτιαξα και το ετοιμασα στο παιδικο της μπουμπουκας μου που την περιμενω!Κοιτα,εγω το ειχα ψαξει πολυ!κοιταξα εκατονταδες καροτσια και κατεληξα οτι αυτο θελω.Ο σκελετος του ειναι αλουμινιου και η αναρτηση ειναι πλεονεκτημα που εχει,απορροφα τους κραδασμους.Τα υφασματα του και το νττυσιμο του καροτσιου ειναι κατα την γνωμη μου πολυ ποιοτικα.πλενονται στο πλυντηριο.Το κλεισιμξ ειναι πανευκολο καθως κ το ανοιγμα!το πορτ μπεμπε πολυ καλο,μεγαλο και το στρωματακι π.καλο επισης.Εμενα και βολτα που το εκανα στο σπιτι με καλυπτει πληρως,θαρρω και το μωρακι μου.Ειναι 2 σε 1 και καλοκαιρινο και χειμερινο.Βεβαια γουστα ειναι αυτα.Ο καθενας αναλογα με την τσεπη και το γουστο σωστα?Αυτο θα επαιρνα και παλι.Το παρηγγειλα απτα ΚουΚου και το φερνουν απο Γερμανια,μεσα σε 1 μηνα.Εγω επειδη εχω μπεμπα σκεφτομαι να παρω τα ροζ-φουξια καλυματα στο καθισμα!Θα ειναι γλυκα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Αυτο εχω! ...το πηρα περισυ,αλλα δεν το χρησημοποιησα γιατι το μπεμπουλη τον εχασα τελικα...αλλα τωρα το ανοιξα το εφτιαξα και το ετοιμασα στο παιδικο της μπουμπουκας μου που την περιμενω!Κοιτα,εγω το ειχα ψαξει πολυ!κοιταξα εκατονταδες καροτσια και κατεληξα οτι αυτο θελω.Ο σκελετος του ειναι αλουμινιου και η αναρτηση ειναι πλεονεκτημα που εχει,απορροφα τους κραδασμους.Τα υφασματα του και το νττυσιμο του καροτσιου ειναι κατα την γνωμη μου πολυ ποιοτικα.πλενονται στο πλυντηριο.Το κλεισιμξ ειναι πανευκολο καθως κ το ανοιγμα!το πορτ μπεμπε πολυ καλο,μεγαλο και το στρωματακι π.καλο επισης.Εμενα και βολτα που το εκανα στο σπιτι με καλυπτει πληρως,θαρρω και το μωρακι μου.Ειναι 2 σε 1 και καλοκαιρινο και χειμερινο.Βεβαια γουστα ειναι αυτα.Ο καθενας αναλογα με την τσεπη και το γουστο σωστα?Αυτο θα επαιρνα και παλι.Το παρηγγειλα απτα ΚουΚου και το φερνουν απο Γερμανια,μεσα σε 1 μηνα.Εγω επειδη εχω μπεμπα σκεφτομαι να παρω τα ροζ-φουξια καλυματα στο καθισμα!Θα ειναι γλυκα!

ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΥΚΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΜΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ??? ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ???

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια γνωστη το πηρε απο γερμανια κ ειναι πολυ ικανοποιημενη! κ εγω ζηλευω Embarassed

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ έχω το quinny Buzz και απο ότι είδα αυτό είναι αντιγραφή του Shocked Shocked ή το ανάποδο? Shocked Shocked
μνησθητί μου κύριε Shocked Shocked
πάντως και εγώ πολύ ευχαριστημένη είμαι Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειναι τελεια αυτα αλλα ειναι κ ολιγον τι πανακριβα... κ εγω κατι τετοιο ηθελα αλλα οι τιμες ειναι αποθαρυντικες

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ καλο καροτσι μαρεσε! μοιαζει με το quinny buzz αν και το buzz επειδη το εχει η κολλητη μου ειναι τρελλα αβολο, δεν χωραει καλα καλα στο πορτ παγκαζ λογο του σωληνα στην μεση, τουλαχιστον σε αυτο διπλωνει... και αλλο ενα μειον για μενα ειναι που οι ροδες του ειναι με σαμπρελακι! αμα παθεις λαστιχο στο δρομο? κανεις στην ακρη και τρομπαρεις? Razz Razz Razz Razz

εγω πηρα αυτο...(Spin mothercare) πανακριβο μεν αλλα το ξεκοκκαλησα μεχρι να αποφασισω ,εχει και ωραιο συστημα μπρος πισω με μια κινηση Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγαπη το πηρα οσο το ειδες στο ΚουΚου 480 ευρω και ηρθε πακετο με το πορτ μπεμπε του! Παντως εμενα με καλυπτει πληρως! Το μονο που ειναι εξτρα ειναι το καθισμα αυτ/του το οποιο κοστιζει 120 ευρω και θα το παρω!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολυ ωραίο το συγκεκριμένο, εμένα βέβαια δε μου αρέσουν αυτά με τις τρεις ρόδες, δεν με βολεύουν.

Γενικότερα όταν περίμενα την μπουμπου να γεννηθεί να σας πω την αλήθεια δεν ήθελα να δώσω τόσα λεφτά, μου φαίνονται πολλά 400-500 ευρώ για καρότσι αν και δούλευα τότε και μπορούσα να το πάρω.. 600 ευρώ έκανε η κούνια(κομπλέ) και η συρταριέρα της μικρής μου και πολύ καλά ποιοτικώς, αλλά τώρα για το καρότσι να δώσω τόσα δεν ξέρω...

Εγώ πήρα ένα απλο της just baby σε άσπρο κόκκινο με 180 ευρώ προσφορά μαζί με την τσαντούλα του (όχι όλο το σύστημα), καθισματάκι αυτοκινήτου μας έδωσαν αυτό για τα πολύ μωρά και όταν μεγάλωσε της πήρα της chicco με 130 ευρώ τέλειο βέβαια αυτό... Και τώρα που είναι πιο μεγάλη της πήρα το καλοκαιρινό καροτσάκι της chicco με 60 ευρώ, πανάλαφρο και πολύ πρακτικό, με 2 κινήσεις κλείνει...

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι τελειο καροτσι μου αρεσει παρα πολυ αλλα και πολυ ακριβω,νομιζω πολλα χρηματα για ενα καροτσι,εγω τισ πηρα ενα με 200Ε ειναι καλο ειδικα τωρα που μεγαλωσε δεν το χρισιμοπειο πολυ.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:πολυ καλο καροτσι μαρεσε! μοιαζει με το quinny buzz αν και το buzz επειδη το εχει η κολλητη μου ειναι τρελλα αβολο, δεν χωραει καλα καλα στο πορτ παγκαζ λογο του σωληνα στην μεση, τουλαχιστον σε αυτο διπλωνει... και αλλο ενα μειον για μενα ειναι που οι ροδες του ειναι με σαμπρελακι! αμα παθεις λαστιχο στο δρομο? κανεις στην ακρη και τρομπαρεις? Razz Razz Razz Razz



Εγώ έχω το Buzz και με έχει βολέψει τρελλά. Είναι το μόνο που χώραγε στο πορτ-μπαγκάζ γιατί διπλώνει στα δύο και δεν κλείνει σαν ομπρέλα όπως τα περισσότερα καρότσια, γιαυτό μου κάνει και εντύπωση αυτό που λες.
Και μην φανταστείς πως έχουμε κανένα μεγάλο αμάξι, WV polo 11ετίας Rolling Eyes

Λάστιχο δεν έχω πάθει ποτέ, (15 μήνες το χρησιμοποιούμε) αν όμως πάθεις μπορείς μια χαρά να το γυρίσεις σπίτι και εκεί να το φτιάξεις Very Happy
Αυτό το ξέρω γιατί μου είχαν ξεφουσκώσει τα λάστιχα και δεν το είχα πάρει είδηση Cool, μόνο μια δυσκολία στην κύλιση αντιμετώπιζα και επειδή μου έκανε εντύπωση, φούσκωσα τα λάστιχα σπίτι και μετά όλα μια χαρά Very Happy Very Happy

Εγώ μένω Α. Γλυφάδα, οι δρόμοι είναι λίγο περίεργοι και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ μα ποτέ πρόβλημα.

Βέβαια είναι πάρα πολλά τα χρήματα για καρότσι οπότε αν δεν έχεις σκοπό να κάνεις απόσβεση (βολτούλες κάθε μέρα x 6 παιδιά Razz Razz ) καλό είναι να επενδύσεις σε μάρσιπο....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chιcken και γω στην αρχη ημουνα αναμεσα στο buzz και στο icandy strawberry
το buzz οταν το ειδα απο κοντα -της κολλητης μου- αλλαξα γνωμη γιατι δεν χωραγε οπως ειπα στο δικο μου πορτ παγκαζ -toyota yaris- Crying or Very sad και με χαλασε λιγο αυτο με το σαμπρελακι -ειμαι της ευκολιας- Razz
παρολα αυτα μαρεσε παρα πολυ σαν design και ειναι και παναλαφρο και ευκολο

ετσι κατεληξα στο spin , πανακριβα καροτσακια και τα 3 αλλα αξιζει Very Happy

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite πανάκριβα δε λες τίποτα!!!

Καλά να είναι τα μωράκια μας να κάνουμε βολτούλες να τα ευχαριστηθούμε!
Πάντως εγώ το ερωτεύτηκα το quinny. Πραγματικά όμως. Απο την στιγμή που το είδα, κανένα άλλο δεν ήθελα. Κερευνοβόλος και απόλυτος έρωτας Razz Razz
Πάντως το έχω ακούσει και απο μια άλλη κοπέλα στον δρόμο πως δεν την βόλεψε.
Τι να πω? ...
Προφανώς είναι ανάλογα με το τι θέλει και περιμένει ο καθένας απο το καρότσι του.
Ας πούμε ο άντρας μου, για να δώσουμε τα 700 ευρώ τότε για να πάρουμε το Buzz επέμενε να μας δώσουν και μια πωλήτρια μαζί να πηγαίνει εκείνη το καρότσι ΠΟΛΥΜΟΡΦΙΚΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ  536304 ΠΟΛΥΜΟΡΦΙΚΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ  536304

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing δεν ειχε και αδικο!!! χαχαχα

παντως κοριτσια πρωτα να τα δοκιμαζετε τα καροτσια σε πορτ παγκαζ ασανσερ και γενικα να το τσουλησετε λιγο πριν το παρετε, απαραιτητως να δειτε αν βολευει! ΠΟΛΥΜΟΡΦΙΚΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ  328109

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τετοιο στυλ καροτσι εχω και εγω και ειμαι παρα πολύ ικανοποιημενη! Τα έχει βγάλει τα λεφτα του και με το παραπανω! Το δικό μου ειναι το my3 από mothercare.

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
¨εχουμε το pliko p3 της perego. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις