Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
399 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 399 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 15]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δηλαδή δε θα μάθουμε τι έγινε στο προηγούμενο;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Δηλαδή δε θα μάθουμε τι έγινε στο προηγούμενο;

εγω το προηγουμενο το εχασα εντελως!!!! πρεπει να σταματαμε καπου... τελειωσε εσυ και μετα συνεχιζουμε αυτην εδω η αλλη..αντε συγγραφεα μου εσυ

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο προηγουμενο η Ελπίδα φοβηθηκε και σταματησε να το ψαχνει και ζησαν αυτοι καλα και μεις καλυτερα οκ?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πλα οι δυο τρεις τελευταιες κοπελες ειχαν μεινει στην Ευλαμπία που ηταν έγκυος..
...
ενώ από τοτε είχε γεννησει...είχε πεθάνει και αυτή και ο Ανδρεασ-Βαγγέλης ..ειχαν μιΑ κόρη την Ελπίδα...
που την μεγάλωνε η γιαγιά..
η γιαγια δολοφονηθηκε..κει εκει ειχαμε μεινει..


νομίζω πάντως πως πρεπει να έχουμε άδεια της Ελενας που άνοιξε το θέμα για να την τελειωσουμε την ιστορία...!!!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπο αυτες τις συνθηκες δεν γινεται να συνεχιστει ομως...

ΕΛΕΝΑ ... ΕΛΕΝΑ... ΟΥΟΥΟΥΟΥΥΥΥΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΝΕΑ ΙΣΤΟΡΙΑ? ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΣΥ?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:ενα Αυγουστιατικο πρωι η Μελινα σκεφτηκε να παρει το πρωινο της στη Θαλασσ που τοσο λατρευε! πηρε λοιπον το δισκο της και κατεβηκε απο τη βεραντα του σπιτου για να κατσει ξυπολητη στην αμμουδια...συντροφια λοιπον με τον σκυλο της τον Τιτο καθησε στην αμμουδια..ειχε υπεροχη μερα δεν ειχε πολυ ζεστη και ετσι το ευχαριστηθηκε...αφου απολαυσε το πρωινο της σηκωθηκε να παει μεσα και ξαφνικα ειδε στη θαλασσα κατι να γυαλιζει..πλησιασε τοτε αδιαφορωντας αν θα βρεξει τη λευκη φουστα της και ειδε ενα μπουκαλι με ενα χαρτι μεσα ...ηταν γραμμα ..μπηκε λοιπον στον πειρασμο και το ανοιξε....

Το γράμμα φαινόταν να είναι αρκετό καιρό κλεισμένο στο μπουκάλι... Η Μελίνα ξεκίνησε να διαβάζει τις πρώτες γραμμές..
"Αγαπημένε μου,
Εχω απελπιστεί. Δεν ξερω αν είσαι ζωντανός ή όχι. Δεν ξέρω καν που βρίσκεσαι. Αύριο είναι ο γάμος μου. Η καρδιά μπαίνει στην άκρη και για τους γονείς μου μετράει μόνο το συμφέρον. Πως θα κοιμάμαι με ένα άνδρα που δεν αγαπώ, έχοντας εσένα στην καρδιά μου...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:


νομίζω πάντως πως πρεπει να έχουμε άδεια της Ελενας που άνοιξε το θέμα για να την τελειωσουμε την ιστορία...!!!!!


Ευχαριστώ Μπουμπουκίτσα μου αλλά δεν τίθεται τέτοιο θέμα! Όπως θέλετε κάντε το, δεν έχω κανένα πρόβλημα απολύτως! Για το μυστικό απλά έλεγα, δε θα μάθουμε ποτέ δηλαδή ποιο είναι;

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Δηλαδή δε θα μάθουμε τι έγινε στο προηγούμενο;


κοριτσια η ιστορια ηταν τελεια κ οντως καπου μπερδευτηκε στο τελος με την εγκυμοσυνη... πρεπει να μαθουμε το τελος μη το χαλατε....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:


νομίζω πάντως πως πρεπει να έχουμε άδεια της Ελενας που άνοιξε το θέμα για να την τελειωσουμε την ιστορία...!!!!!


Ευχαριστώ Μπουμπουκίτσα μου αλλά δεν τίθεται τέτοιο θέμα! Όπως θέλετε κάντε το, δεν έχω κανένα πρόβλημα απολύτως! Για το μυστικό απλά έλεγα, δε θα μάθουμε ποτέ δηλαδή ποιο είναι;


ναι πρεπει να μαθουμε το μυστικο... εγω θα σκασω αν δεν μαθω

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάντως ....
οσες διαβαζαν τη συνεχεια παντως ξερανε τι γραφανε...κατα τα αλλα οσες ιστοριες και να αρχισουμε το ιδιο θα γινει...γιατι ειμαστε πολλοι με πολλες ιδεες...αυτη ειναι και η μαγεια!!!


και εγω θα ηθελα να φτασουμε σε ενα τελος....αυτο το θεμα ετσι ειχε ανοιξει εξ αρχης...
τα ασχετα που γραφτηκαν μπορουνε να τα σβησουν οι κοπελες που τα εγραψαν αν θελουν...


τεσπα....

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην το παρατάτε, εγώ δεν έχω ταλέντο για να συμμετέχω. Το πρωί πέθανα στο γέλιο μόλις ονομάσατε τον έναν "Βαγγέλη-Ανδρέα" Laughing Laughing και μετά με τράβηξε η ιστορία. Άντε συνεχίστε...

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ προτείνω να κάνει μια ανακεφαλαίωση η Έλενα ( αν θέλει και αν το καταφέρει) και να το πιάσουμε πάλι...κάτι σαν το "previously on Lost..."

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω δεν εχω ταλεντο κ γι'αυτο δεν συμμετηχα αλλα διαβαζω την ιστορια με αγωνια... η πλοκη ειναι συγκλονιστικη... πρεπει να μαθουμε το μυστικο...
μην το παρατατε....

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια , το "μυστικό" ήταν δική μου ιδέα, αλλά δεν μου 'ρχετε κάτι για μυστικό...

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε κοριτσια συνεχιστε.απλα αυτες που γραφουν,οι σεναριογραφοι δηλαδη να διαβαζουν και τα προηγουμενα για να μην χανετε τελειως η υποθεση.
ευχαριστω.
περιμενουμε την συνεχεια.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermom έγραψε:Η Ελπίδα ήταν απαρηγόρητη. Η γιαγιά είχε πεθάνει με τόσο φρικιαστικό τρόπο...

Και αυτός ο άνδρας που της προκαλούσε περίεργα συναισθήματα και εμφανίστηκε από το πουθενά. Μπορούσε να τον εμπιστευτεί;

Πήρε μια βαλίτσα από την ντουλάπα και έβαλε μέσα το ημερολόγιο, μερικά ρούχα της, εσώρουχα και την αγαπημένη της φωτογραφία που είχε πάνω στο κομοδίνο, δίπλα στο κρεββάτι της. Οι γονείς της, χαμογελούν συγκρατημένα και αινιγματικά στον φακό και αυτή είναι ένα περίπου ενός έτους στην αγκαλιά του μπαμπά της.

Άνοιξε την παλάμη της και διάβασε το τσαλακωμένο χαρτάκι που της είχε δώσει ο Πασχάλης. Αν και δεν κυκλοφορούσε πολύ...αυτή η διεύθυνση της ήταν γνωστή. Ήταν κοντά σε ένα καφέ που αγαπούσε πολύ η γιαγιά της και πήγαιναν που και που.

Πριν φύγει από το σπίτι κάλεσε το 100. Ο δολοφόνος της γιαγιάς της ήταν ακόμη εκεί έξω. Δεν τόλμησε όμως να την ξανακοιτάξει. Ήθελε να την θυμάται έτσι όπως την έζησε. Την αγαπούσε και ας της πήγαινε συνεχώς κόντρα.

Άνοιξε την πόρτα και κατευθύνθηκε στην στάση να πάρει το λεωφορείο.


Αν θέλετε να το συνεχίσουμε όλες (δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με ό,τι και αν κάνετε!) θα πρότεινα να το πιάσουμε από εδώ. Μετά τη συνάντηση με τον Πασχάλη όταν πήγαινε να τον βρει για να αρχίσει να ξετυλίγεται σιγά σιγά το κουβάρι!

Previously on "Ah Evlampia"...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ξεκινηστε νεο να το παρακολουθησω απο την αρχη γιατι δε γινεται αλλιως....
Ευχαριστω..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παω για υπνο οποτε θα σας καληνυχτησω...
με τη πρωτη ευκαιρια αυριο θα μπω να διαβασω το τελος κ να μαθω επιτελους το ΜΥΣΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.....
ειμαι σιγουρη οτι καποια απο τα ταλεντα εδω μεσα θα σκεφτει κατι...
καληνυχτα κ περιμενω την συνεχεια

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Ναι ξεκινηστε νεο να το παρακολουθησω απο την αρχη γιατι δε γινεται αλλιως....
Ευχαριστω..


οχι βρε εσυ... διαβασε το απο την αρχη ειναι τελειο δεν πρεπει να μεινει ετσι... πρεπει να μαθουμε το τελος... παω για υπνο... καληνυχτα!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μα ποσα βιβλια και ποσες ταινιες εχετε δει χεχε ειστε τελειες στην πλοκη,οποιος μπει και αρχισει να διαβαζει την ιστορια κολλαει!
Παντως ειμαι και εγω της αποψης να δωθει ενα τελος(δηλαδη μην το αφησουμε στον αερα),ετσι ειναι το σωστο γιατι θα μεινουμε με την αγωνια,αν θελουν λιγο τα αλλα κοριτσια να περιμενουν και αν δεν μπορουν θα μπορουσε να ανοιχτει και αλλο θεμα?
keep writing!!!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...πήρε από το δίσκο ένα λαχταριστό κρουασάν με μαρμελάδα βύσσινο και το δάσκωσε. Μια σταγόνα μαρμρελάδας έπεσε πάνω στην κατάλευκη φούστα της, αφήνοντας έναν πορφυρό λεκέ. "Θα το πλύνει η Σταυρούλα " σκέφτηκε.
Η Σταυρούλα δούλευε εδώ και 4 χρόνια στο αρχοντικό τους σαν παραδουλεύτρα. Ήταν 26 χρονών, μελαχρινή, με πλούσια μακριά μαλιά.
Τα ρούχα της δουλειάς δεν έκρυβαν την καλίγραμμη σιλουέτα της. Μπορεί να ήταν άχαρα, αλλά αναδείκνυαν την λεπτή της μέση και τη λυγερή της κορμοστασιά.
Το δέρμα του προσώπου της, σαν από περσελάνη, δεν μαρτυρούσε με τίποτα ότι δούλευε σκληρά. Ήταν πάντα ευδιάθετη και καλοκαρδη, ενώ όταν χαμογελούσε μια τέλεια λευκή οδοντοστοιχία ξεπρόβαλε πίσω από τα σαρκώδη χείλη της.
Ξαφνικά ακούστηκε καλπασμός αλόγου. Σηκωσε το κεφάλι της να δει... ήταν ο αδελφός της. Ένας γοητευτικός άνδρας 28 χρονών. Τίποτα δεν μαρτυρούσε ότι 2 χρόνια πριν το παλικάρι αυτό παρα λίγο να ¨φυγει".
Ήταν και αυτός εκεί στο ατύχημα του εργοστασίου. Η έκρηξη μπορεί να ήταν δυνατή, το χτύπημα στο κεφάλι επίσης, αλλά δεν άφησε τίποτα άλλο παρά μόνο μια μικρή αμνησία... Ένα κομμάτι της ζωής του χάθηκε τελέιως από τη μνύμη του... δεν γνωρίζει καν τους καρδιακούς του φίλους... δεν θυμάται καν την Άννα΄ τον κρυφό δεσμό του με την κόρη του Φράγκου... Κανείς άλλωστε δεν ήξερε για τη σχέση τους...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bell στις Δευ Νοε 14, 2011 1:59 pm, 5 φορές συνολικά

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...Ηλπιζε τουλαχιστον αυτος ο τοσο οικειος και γοητευτικος αντρας να εχει απαντησεις στα ερωτηματα που την "καινε" απο μικρο παιδι....δεν αντεχε αλλα ψεμματα...επρεπε παση θυσια να μαθει τα παντα για το παρελθον....πως πεθαναν οι γονεις της....κατι της ελεγε μεσα της πως αυτος ο τοσο αγνωστος αλλα και συναμμα γνωριμος αντρας ηξερε πολλα....

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εν τω μεταξυ συνεχισα απο εκει που προτεινε η ελενα.... Embarassed

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συνεχίζω και εγώ..
..(λοιπον ας το τελειωσουμε..λιγη υπομονη και θα αρχισετε το αλλο..)

...σε λίγο έφτασε στη διεύθυνση που της ειχε δωσει ..ο Πασχάλης ηταν ήδη εκεί και την περίμενε...
η Ελπίδα δεν ήξερε αν μπορεί να τον εμπιστευτεί..όμως δεν είχε και άλλη επιλογη...

-θα σου πω αυτό που ψάχνεις ,της είπε ..αλλά μην βιαστείς να βγάλεις συμπεράσματα...

η μαμά σου η Ευλαμπία και ο Ανδρεασ-Βαγγέλης ήταν αδέρφια!!
αυτό ηταν το μυστικό που έψαχναν ...όταν το έμαθε η Ευλαμπία ..λόγομ πριν σε γεννησει...έπεσε σε κατάθληψη..απο την κατασταση στην οποια είχε φτάσει γέννησε πρόωρα και την χάσαμε στη γέννα...

η Ελπίδα είχε κοκαλώσει..

ένα μήνα μετά πέθανε και ο Ανδρεας-Βαγγέλης γιατί και αυτός δεν μπορεσε να αντέξει το βάρος αυτου του μυστικού...

η Ελπίδα έκλεγε πια γοερα και άρχισε να τρέχει...

περίμενε φώναξε ο Πασχάλης...ισως μπορώ να βοηθήσω...

αλλα η κοπελα ηταν πια μακρια...
τοτε..

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...θυμηθηκε το ημερολογιο....το εβγαλε απο την τσαντα της κι αρχισε να το ξεφφυλιζει σαν τρελλη....οπου εφτασε στο τελος και διαβασε τις τελευταιες λεξεις που εγραφε η Ευλαμπια λιγο πριν την πιασουν προφανως οι πονοι της γεννας...

-ευτυχως τουλαχιστον που δεν ημουν εγκυος οταν νομιζα πως ειμαι γιατι το παιδι θα ηταν τοτε του ιδιου μου του αδερφου....ευτυχως εκανε λαθος το τεστ....Θεε μου πως θα με συγχωρησει ομως το παιδι μου οταν μαθει οτι ο πραγματικος της πατερας ειναι ο Πασχαλης....???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις