Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
455 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 455 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κι εμεις εδω και 4 χρονια σαλονι παιδοτοπο εχουμε. το τραπεζακι του σαλονιου εχει λυθει κι εχει παει υπογειο και εχουμε εγκαταστησει το ωραιοτατο μας παρκοκρεβατο. επισης φεραμε και τους υπολογιστες μας απο το γραφειο και τους εγκαταστησαμε στη τραπεζαρια κι ενα αλλο τραπεζακι κι ετσι καθομαστε οικογενειακως ολοι παρεα. εχει βεβαια να κανει κ το γεγονος πως τα υπνοδωματια ειναι σε αλλο οροφο οποτε δεν υπηρχε ετσι κ αλλαιως περιπτωση να τις βαλουμε στο δωματιο τους να παιξουν!

http://vickyandanna.wordpress.com/

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και η μικρουλα μου απο τη πρωτη μερα που ηρθε στο σπιτι μας παμε πακετο!! Εχω βαλει πλεον στην ακρη το τραπεζι του σαλονιου και παιζει εκει τα παιχνιδια της. Απλα ξερει τα ορια της, δεν θα παει στο τζακι σταματαει απο μακρυα και μου κανει νοημα με το δαχτυλο το ιδιο και με το χριστουγεννιατικο δεντρο! Ειναι μικρη για να παιζει στο δωματιο της και η μερα μικρη για να μην κανω τιποτα στο σπιτι!!

gkoumbou

gkoumbou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα!! Είται παίζουν στο σαλόνι είται στο δωματίο τους αυτό που μετράει είναι να είναι χαρούμενα!!Εμένα έπαιζε στο σαλόνι αλλά τον τελαυταίο καιρό προτιμάέι να παίζει σε όοοοοοοοοοοοοοοοοολο το σπίτικαι στο δωμάτιο της μπέμπας μας ακόμη πιο πολύ!
Έιναι 3.5 και βρίσκω παιχνίδια ακόμη και μέσα στο πληντύριο!! Very Happy Ε και? Πότε άλλοτα θα ξαναέχω μικρουλίνι?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 2,5 ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ, ΜΟΝΗ ΤΗΣ Ή ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Ή Ο ΜΠΑΜΠΑΣ.

ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ΦΕΡΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ.

irene1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ ΣΥΓΓΕΝΩΝ Κ ΦΙΛΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΝ ΠΟΤΕ,ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ.ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΗ ΩΡΑ ΗΘΕΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΣΕΙΡΑ...ΕΤΣΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ Κ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ,ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ Κ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΝ ΑΡΑΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΕΡΝςΙ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ Κ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΣΤΟ ΧΑΛΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗΣ ΕΜΑΘΑ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΔΩΜΑΤΙΟΥ Κ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ... Very Happy

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στη δική μας περίπτωση το παιδικό δωμάτιο ίσα-ίσα χωράει τα δυο μονά κρεββάτια τους. Όλα τους τα παιχνίδια καθώς και το τραπεζάκι με τις καρεκλίτσες τους που κάθονται και απασχολούνται είναι σε έναν χώρο που είναι εννιαίος με τη κουζίνα και που κανονικά έχει τη χρήση καθιστικού (το σαλόνι είναι σε άλλο χώρο του σπιτιού). Εκεί λοιπόν περνάνε τις περισσότερς ώρες της ημέρας όταν είναι στο σπίτι και στο υπνοδωμάτιο πηγαίνουν μόνο για ύπνο Τα παιδακια παιζουν στο δωματιο τους ή στο σαλονι για να ειναι μαζι μας?? - Σελίδα 2 215994

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα η μικρη μου παιζει παντου....εχει και παιδικο...και ποτε παιζουμε μαζι στο παιδκο,,ποτε στην κουζινα ....μετα πιανουμε και το κρεβατι του μπαμπα για οπα οπα....και παλι στο σαλονι....τηλεοραση εχω σταματηει να βλεπω απο την εποχη που ημουν εγκυος και ηταν ο Η1Ν1 στα φορτε του γιατι το μονο που εκανε ηταν να με κανει χαλια και ψυχωτικη με τα παντα...οποτε δεν βλεπει και η μικρη....τα παιδια πρεπει να ειναι ελευθερα με ορια μονο σε οτι μπορει να τα βλαψει!!!!!σε οποιον δεν αρεσει το σπιτι μου επιδη εχει παντου παιχνιδια...να μην ξαναερθει!!!!!!!το βραδυ τα μαζευουμε και την αλλη μερα παλι χαμος...γινομαστε κι εμεις παιδια!!!!

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene1 έγραψε:ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ ΣΥΓΓΕΝΩΝ Κ ΦΙΛΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΝ ΠΟΤΕ,ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ.ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΗ ΩΡΑ ΗΘΕΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΣΕΙΡΑ...ΕΤΣΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ Κ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ,ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ Κ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΝ ΑΡΑΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΕΡΝςΙ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ Κ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΣΤΟ ΧΑΛΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗΣ ΕΜΑΘΑ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΔΩΜΑΤΙΟΥ Κ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ... Very Happy


κι αυτο ειναι μια πολυ καλη ιδεα....

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω φετος που ειναι 3 ετων πηγα τα παιχνιδια του στο δωματιο του και μια χαρα πηγε μονος του και παιζει εκει. Στο Σαλονι εχουμε μονο τα μεγαλα φαγανες, τρενα κτλ που δεν τα πατας συνεχεια και μαζευονται ευκολα. γενικα δεν ειδα να εννοχλειτε που του αλλαξα μερος. Θελω ομως να παιζει οπου νοιωθει ανετα αρκει μετα να τα μαζευει Smile Αυτη ειναι η συμφωνια μας

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξέρω αν είναι σωστό ή λάθος....

αλλά σε μας ισχύει ο κανονας

"ΟΧΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ" .....τελος!

Αν εργάζεσαι και έχεις και παιδιά.....πρέπει να μπαινουν κανόνες για το καλό ολων και την ψυχική ηρεμία όλων!!!!!!!!!! Wink Wink

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μπεμπινι 1 στις Παρ Μάης 25, 2012 9:39 am, 1 φορά

christina80

christina80
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ας ένα το κοριτσάκι μου είναι 15 μηνών κ τώρα αρχίζει να περπατάει Μονή της οπότε δΥσκολο να την αφήνω Μονή της. Οπότε κ εμάς το σαλόνι είναι παιδοτοπος!!!

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαι μας το σπιτι ειναι μεζονετα,οποτε δεν μπορω να τον αφηνω μονο του πανω και μεις να ειμαστε κατω.Αλλα και να μην ηταν,δε θα με πειραζε καθολου να εχει τα παιχνιδια του εκει που καθομαστε εμεις,οικογενεια ειμαστε,εξαλλου του αρεσει η παρεα,τι να κανα,να τον απομακρυνα;;;Το σωστο ειναι να τα μαζευουνε πριν πανε για υπνο,αλλα προς Θεου,δεν ειναι ουτε βρωμια ουτε ακαταστασια τα παιχνιδια των παιδιων μας...η χαρα του Θεου ειναι!

matina.karvela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμενα ο μικρος μου παιζει και στα δυο και στο σαλονι και στο δωματιο του αναλογα με την διαθεση του. Δεν με πειραζει ομως, ας παιζει και στο σαλονι αρκει μετα να μαζεψει τα παιχνιδια του!!! Very Happy Very Happy

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω τα αφηνω και παιζουν οπου θελουν, αλλωστε τις περισσοερες ωρες της ημερας τις περναμε στο σαλονι. παιδια εχουμε, ακαταστασια θα υπαρχει οπως και να χει!!!

Daphne

Daphne
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είναι φύση αδύνατον να περιορίσεις τα παιδάκια είτε είναι μωρά, είτε νήπια, είτε μεγαλύτερα σε ένα και μόνο χώρο όπως το παιδικό δωμάτιο, όσο ονειρεμένο και υπερτέλειο μπορεί να φαντάζει στα δικά μας μάτια.

Είναι πολύ απλό... τα παιδιά βαριούνται παρα μα πάρα πολύ εύκολα και συν τοις άλλοις επιζητούν συνέχεια την προσοχή και την συντροφιά μας!

Βέβαια με ένα παιδί 3 ετών και δίδυμα 16 μηνών σχεδόν στο σπίτι μας γίνεται πανηγύρι...τα κυνηγάμε προς όλες τις κατευθύνσεις!!!!!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο δωματιο τους!!! οκ θα τυχει να φερει κανα παιχνιδι στο σαλονι η να παιξουμε κατι ολοι μαζι αλλα χαλαρα. το σαλονι για μενα ειναι σαλονι.οχι παιδικο... αναλογα την ηλικια ετσι? τωρα που καταλαβαινουν εμενα ειναι πολυ ευκολο. ακομα και να παιξουν σε αλλο μερος τα μαζευουν μετα. ειμαι πολυ της ταξης...

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο Σταύρος παίζει στο δωμάτιο του με τα παιχνίδια έχει και δική του τηλεόραση και το playstaison και όποτε θέλει παρέα έρχεται στο σαλόνι και φέρνει και κανένα παιχνίδι το οποίο παίρνει μετά αν όχι το πάω εγώ . Βασικά βρίσκω παιχνίδια σε πολλούς χώρους ακόμα και στο μπάνιο επειδή κάνει μπάνιο μόνο του μέσα στη μπανιέρα έχει ένα πλοίο. Επίσης κάνει πτήσεις με το αεροπλάνο που μόλις αγόρασε απο τον ένα ώρο στο άλλο. Στο δωμάτιο του δεν εισβάλλω είναι κρανίο τόπος μπορεί να είναι μαζεμένο αλλά μπορεί να γίνεται και της τρελής είναι ρακοσυλλέκτης κάνει συλλογή από πολλά τελευταία από καπάκια μπύρας η αναψυκτικών είναι τα λεγόμενα στοιχεία . Ποτέ δεν ήμουν υπερβολική απλά θέλω να μαζεύονται αλλά το θεωρώ κάπως να μένει ώρες μόνο του ένα παιδάκι υπάρχουν ώρες που θα κάτσει στο δωμάτιο του και άλλες που θα είναι μαζί μου στο σαλόνι και άλλες στην κουζίνα με το μπαμπά του είναι εκεί ο σταθερός υπολογιστής

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις