Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
346 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 346 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1wii nitendo Empty wii nitendo Σαβ Νοε 19, 2011 10:37 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΟ WII? ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΤΕΛΑΘΗΚΑ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΟΡΦΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΕΝΝΟΩ. ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΝΕΝΑ ΚΙΛΑΚΙ??? ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ

2wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 1:04 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είχα ένα ανάλογο πρόγραμμα στον υπολογιστή, αλλά το θέμα είναι καθαρά αν θα κάνεις γυμναστική ή αν θα το πάρεις και σε μια βδομάδα θα κάθεται στο επιπλο της TV σου!! Παρόλο που μου αρέσει πολύ η αερόβια γυμναστική κι έχω πολλά προγράμματα (τσάμπα κιόλας, ας είναι καλά το ίντερνετ! Razz Razz ), κουράζομαι τόσο πολύ από καθημερινά πράγματα που όταν έχω λίγο ελεύθερο χρόνο, θέλω να κάτσω να ξεκουραστω! Embarassed Embarassed Embarassed Οπότε πριν κανεις την αγορα,σκέψου αν αξίζει!Οτι και να σου πουν οι άλλες κοπέλες, σημασία έχει τι θα έκανες εσύ! Wink Wink Φιλικά πάντα!

3wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 6:26 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγώ σκέφτομαι να το πάρω, τώρα που είμαι σπίτι και έχω χρόνο, και για να χάσω τα κιλάκια της γέννας....Ωστοσο, νομίζω οτι εξασκείς μόνο το πάνω μέρος του σώματος (χέρια)...Τί λέτε όσες το έχετε;

4wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 6:35 am

mkiam


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έχω wii αλλά όχι την πλατφόρμα γυμναστικής. Στην αρχή τη γλυκοκοίταζα, μετά όμως αποφάσισα να μην την πάρω γιατί μάλλον θα τη βαριόμουν γρήγορα και θα την παρατούσα.

Ωστόσο, αν έχεις wii μπορείς πολύ καλά να γυμναστείς και με παιχνίδια όπως το τένις, που απαιτεί αρκετή φυσική κίνηση και είναι και διασκεδαστικό, τουλάχιστον για εμένα! Να φανταστείς ότι τις πρώτες μέρες που έπαιζα ήμουν συνέχεια πιασμένη, το οποίο μάλλον ήταν καλό σημάδι ότι έκανα κάποιου είδους γυμναστική!

5wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 7:52 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mkiam σαν να έγραψα εγώ την απάντησή σου. Very Happy
Κι εγώ τα αθλήματα έχω όχι την πλατφόρμα γυμναστικής και παίζω συνέχεια πίνκ πόνκ.
Πάντως είναι πολύ διασκεδαστικό, ιδρώνεις και πιάνεσαι. Άρα μάλλον κάτι κάνει.

6wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 8:12 am

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ έχω την πλατφόρμα γυμναστικής και μπορώ να σε βεβαιώσω ότι κάνει δουλειά, με την προϋπόθεση ότι κάνεις συστηματική χρήση. έχει και πολύ ωραίο πρόγραμμα γιόγκα, ενώ η ζυγαριά του είναι πολύ ακριβής (τσεκαρισμένο με την πλάστιγγα του διαιτολόγου).΄

αλλά και το απλό πρόγραμμα με τα αθλήματα είναι καλό και με μερικά από αυτά (μποξ και τένις) έχω ρίξει τόνους ιδρώτα. και το καλό είναι ότι μπορείς να κάνεις γυμναστική παίζοντας ταυτόχρονα με το σύζυγο ή τα παιδιά σου.

7wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 2:00 pm

bliss

bliss
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou mipws mporeis pws mporoume ki emeis na vroume kati antistoixo dwrean apo to internet giati me endiaferei? euxaristwww! Very Happy

8wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 3:19 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο στελνω πμ

9wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 10:08 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:στο στελνω πμ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ..... Very Happy

10wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 10:11 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΜΩΡΕ... ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΞΕΣΚΟΝΙΖΩ ΜΟΝΟ... ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΑΝΕΙΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy

11wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Κυρ Νοε 20, 2011 10:54 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχεις π.μ. , καλημερα!

12wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 12:15 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.nintendo.gr/el-gr/Console.aspx?ElementId=44b50e68-1adc-4b52-bea0-aa419a5b080f

Kοριτσια, για πειτε κι εμενα.. βρηκα αυτη την σελιδα. ο αντρας μου θελει να παρει κατι τετοιο για τα παιδια κυριως! εχει και παιχνιδια και γυμναστικη? η' ειναι ξεχωριστα?

13wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 12:20 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
H σελιδα που εβαλες εχει διαφορα πακετα.. αναλλογα πιο απολες τις προσφορες θα διαλεξεις θα εχει και το αναλογο παιχνιδι, το τελευταιο απ οτι ειδα ειναι με το προγραμμα της γυμναστικης, τα αλλα ειναι με παιχνιδια!

14wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 12:28 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:H σελιδα που εβαλες εχει διαφορα πακετα.. αναλλογα πιο απολες τις προσφορες θα διαλεξεις θα εχει και το αναλογο παιχνιδι, το τελευταιο απ οτι ειδα ειναι με το προγραμμα της γυμναστικης, τα αλλα ειναι με παιχνιδια!

δηλαδη, αν αγορασω ενα απο αυτα τα πακετα, μετα δεν γινεται να αγοραζω ξεχωριστα αλλα?
εννοω, δεν ειναι σαν το πλει στεισον που αγοραζεις ξεχωριστα κασετες με παιχνιδια?

15wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 12:33 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι βρε, κανονικα μπορεις να παρεις και ξεχωριστα παιχνιδια οσα θες.. αυτο ειναι το αρχικο πακετο με την κονσολα μαζι με μια προσφορα... που συνηθως δν ειναι προσφορα, απλα ειναι και το παιχνιδι πληρωμενο Razz Razz Razz Razz Αν θες παιρνεις και τελειως σκετη την κονσολα και παιρνεις ξεχωριστα ενα ενα μετα τα παιχνιδια Wink Wink

16wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 1:06 am

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα Very Happy
ειναι ευκολο και σε μενα πμακι με το προγραμμα απο ιντερνετ;;; Laughing

17wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 1:11 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ

18wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 1:47 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Οχι βρε, κανονικα μπορεις να παρεις και ξεχωριστα παιχνιδια οσα θες.. αυτο ειναι το αρχικο πακετο με την κονσολα μαζι με μια προσφορα... που συνηθως δν ειναι προσφορα, απλα ειναι και το παιχνιδι πληρωμενο Razz Razz Razz Razz Αν θες παιρνεις και τελειως σκετη την κονσολα και παιρνεις ξεχωριστα ενα ενα μετα τα παιχνιδια Wink Wink

σ'ευχαριστω πολυ μπουμπου για τις πληροφοριες.. εγω πιο πολυ για τα παιχνιδια ενδιαφερομαι.. να σε ρωτησω η τιμη του ειναι 150 ευρω? ξερεις?

19wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 1:52 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eδω εχει τιμες απο διαφορα καταστηματα

http://www.skroutz.gr/c/108/game_consoles.html?keyphrase=wii

20wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 4:32 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς έχουμε το wii με την κονσόλα γυμναστικής & το προτείνω ανεπυφύλακτα Very Happy Very Happy Very Happy

Δηλαδή απο παιχνιδομηχανές δεν το συζυτώ καν, είναι μακράν η καλύτερη (για εμάς)

Βέβαια εγώ δεν μπορώ να πω οτι το χρησιμοποιώ, γιατί δεν είμαι πολύ της γυμναστικής (γκουχ γκουχ) αλλά ο σύζυγος κάνει και γυμναστική και παίζουμε όλοι μαζί με την αδερφή μου & τον γαμπρό μου. Γενικά πολύ ωραίο είναι και αν σε ενδιαφέρει να κάνεις γυμναστική έχει και πρόγραμμα γιογκα και αερόμπικ Very Happy Very Happy

21wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 11:46 am

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

chicken έγραψε:Εμείς έχουμε το wii με την κονσόλα γυμναστικής & το προτείνω ανεπυφύλακτα Very Happy Very Happy Very Happy

Δηλαδή απο παιχνιδομηχανές δεν το συζυτώ καν, είναι μακράν η καλύτερη (για εμάς)

Βέβαια εγώ δεν μπορώ να πω οτι το χρησιμοποιώ, γιατί δεν είμαι πολύ της γυμναστικής (γκουχ γκουχ) αλλά ο σύζυγος κάνει και γυμναστική και παίζουμε όλοι μαζί με την αδερφή μου & τον γαμπρό μου. Γενικά πολύ ωραίο είναι και αν σε ενδιαφέρει να κάνεις γυμναστική έχει και πρόγραμμα γιογκα και αερόμπικ Very Happy Very Happy

Παρομοίως! Εμείς το έχουμε ένα χρόνο και είμαστε ενθουσιασμένοι και με τη γυμναστική (αφού έχω αποκλείσει εδώ και καιρό ότι θα ξεκινήσω γυμναστήριο, δεν υπάρχει ούτε χρόνος ούτε αντοχή) και με τα παιχνίδια. Μου αρέσει, γιατί κρατάει και τα παιδιά σε κίνηση και δεν χαζεύουν ακίνητα μπροστά σε μια οθόνη. Βέβαια, θέλει μέτρο όπως όλα τα βιντεοπαιχνίδια.

22wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 11:56 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι κ γω κοριτσια το πηρα πριν γεννησω για μετα που θαγεννησω και εχω ανοιξει 4 φορες μονο!!!απο γυμναστικη εχει τα παντα γυμναζεις ολο το σωμα εγω παντως οσο ειχα χρονο με το νεογεννητο δεν μπορουσα να κατσω καλα καλα ενα 3μηνο και μετα η μπουμπου δεν μου αφηνε χρονο καθολου.παντως αν εχετε χρονο ειναι πολυ καλο εχεις κανονικα και το προγραμμα που θες κραταει στην μνημη τα κιλα σου τις θερμιδες το κεντρο βαρους σου ολα τα κανει σαν ενας προσωπικος γυμναστης

23wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 1:23 pm

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
k gw to 8elw alla fovamai mhn paei tsampa!! alh8eia poso exei re paidia?

24wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Δευ Νοε 21, 2011 10:08 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
veny έγραψε:k gw to 8elw alla fovamai mhn paei tsampa!! alh8eia poso exei re paidia?
ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 250 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ....ΑΚΡΙΒΟ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ ΕΝ ΜΕΣΩ ΚΡΙΣΗΣ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΝ ΟΨΕΙ ΕΟΡΤΩΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ

25wii nitendo Empty Απ: wii nitendo Τρι Νοε 22, 2011 12:23 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bonheur έγραψε:
chicken έγραψε:Εμείς έχουμε το wii με την κονσόλα γυμναστικής & το προτείνω ανεπυφύλακτα Very Happy Very Happy Very Happy

Δηλαδή απο παιχνιδομηχανές δεν το συζυτώ καν, είναι μακράν η καλύτερη (για εμάς)

Βέβαια εγώ δεν μπορώ να πω οτι το χρησιμοποιώ, γιατί δεν είμαι πολύ της γυμναστικής (γκουχ γκουχ) αλλά ο σύζυγος κάνει και γυμναστική και παίζουμε όλοι μαζί με την αδερφή μου & τον γαμπρό μου. Γενικά πολύ ωραίο είναι και αν σε ενδιαφέρει να κάνεις γυμναστική έχει και πρόγραμμα γιογκα και αερόμπικ Very Happy Very Happy

Παρομοίως! Εμείς το έχουμε ένα χρόνο και είμαστε ενθουσιασμένοι και με τη γυμναστική (αφού έχω αποκλείσει εδώ και καιρό ότι θα ξεκινήσω γυμναστήριο, δεν υπάρχει ούτε χρόνος ούτε αντοχή) και με τα παιχνίδια. Μου αρέσει, γιατί κρατάει και τα παιδιά σε κίνηση και δεν χαζεύουν ακίνητα μπροστά σε μια οθόνη. Βέβαια, θέλει μέτρο όπως όλα τα βιντεοπαιχνίδια.

κοριτσακια, εσεις οι δυο που το εχετε με προγραμμα γυμναστικης αλλα κ παιχνιδια για παιδια- αν καταλαβα καλα-για πειτε μου κι εμενα πιο ακριβως πακετο ειναι, και ποσο περιπου κοστιζει, γιατι θελουμε να παρουμε ενα τα χριστουγεννα στα παιδια και ειπαμε "οχι play station", καλυτερα αυτο νομιζω.. σωστα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις