Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Σημαντικό! Θηλασμός και Ρούχα Σαβ Ιουν 19, 2010 12:39 pm

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια..

Για δώστε μου τα φώτα και τις ιδέες σας, τις πιο δημιουργικές...
Οσες θηλάζετε, τι ρούχα φορατε??
Εννοώ οτι οι μπλούζες και τα φορέματα πρέπει να είναι έτσι φτιαγμένα ώστε να βολεύουν στο θηλασμό..! Δηλαδή να κατεβαίνει η τιραντα ή να ειναι ελαστικά κτλ.

Το θέμα μου είναι πως ότι ρούχα θηλασμού εχω δει, είναι επιεικώς απαράδεκτα, παλιομοδίτικα - ούτε η γιαγιά μου δεν θα τα φορούσε και πανακρίβου!!!

Τα περισσότερα απο τα ρουχα της γκαρνταρόμπας μου δεν κάνουν για θηλασμό- οπότε βγαινουν για καποιο καιρό off...
Ως τότε ομως τι να κανω? Να τη βγαζω με δύο μπλουζες ή ενα φορεμα που κανει??
Sorry αν ακουγομαι εγωιστρια αλλά δεν μπορώ, θελω να αισθανομαι και να νιωθω καλά για να μπορώ να ανταπεξέλθω ως μαμά!

Για πείτε λοιπόν καμια καλή ιδέα, αγορά, μεταποίηση κτλ

Ευχαριστώωωω πολύ Very Happy Θηλασμός και Ρούχα 654316

2Σημαντικό! Θηλασμος και Ρουχα Σαβ Ιουν 19, 2010 12:42 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ βολικα ειναι τα πουκαμισακια!!αλλα και ποιο φαρδιες μπλουζες.εμενα βεβαια με βολεψαν οι μπλουζες.

3Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Σαβ Ιουν 19, 2010 12:44 pm

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπον επειδη θηλασα αρκετο καιρο και δεν την παλευα ουτε εγω με αυτα τα ρουχα ουτε με τα σουτιεν θηλασμου (δε με βολευαν καθολου)θα σου πω τι εκανα και ελπιζω να σε βοηθησω

οταν ο μικρος εγινε 3 μηνων και το στηθος μου δεν ηταν τοσο πρησμενο οσο στην αρχη, πηγα και αγορασα σουτιεν χωρις μπανελες και με το κλιπσακι που φευγει και το κανει στραπλες. με καταβολεψε!

οσον αφορα στα ρουχα, επειδη επεφτε και καλοκαιρι τοτε πηγα και αγορασα μπλουζες με ανοιχτο μπουστο και χαλαρα μπροστα και φορεματακια με μαλακο υφασμα. ενα φορεμα μαλιστα το ειχα παρει απο τη λαικη!! χαχαχα

4Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Σαβ Ιουν 19, 2010 2:20 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΡΑ Η ΤΟ H&M ΘΑ ΤΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΗΡΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ

5Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Σαβ Ιουν 19, 2010 10:30 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ φορούσα τα κανονικά μου ρουχαλάκια και δεν πήρα τίποτα! Θήλαζα ή στο αυτοκίνητο που δεν φαινόμουν ή σε αίθουσες θηλασμού (μόνο στο εμπορικό έχει μη φανταστείς)! Αλλά έχω θηλάσει μέχρι και σε δοκιμαστήρια! Όχι όμως δημόσια, οπότε δεν είχα πρόβλημα με τα ρούχα...

6Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Σαβ Ιουν 19, 2010 11:37 pm

jona

jona
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χα!Πολύ ωραίο θεματάκι! Wink
Zara και H&M θα βρεις σίγουρα αρκετά πράγματα.Εγώ πήρα μπλουζοφορεματάκια με κουμπιά(να φτάνουν χαμηλά, όχι δυο-τρία πάνω πάνω..),στράπλες μπλουζάκια και φορεματάκια, πουκαμίσες κα.Επίσης σκέφτομαι να πάρω και μία μπλούζα θηλασμού από εδώ www.perithilasmou.gr για να την δοκιμάσω!
Αλλη μια αγορά η οποία αποδείχτηκε πολύ καλή είναι κάτι στραπλες "μπουστάκια"(έτσι τα λέω ε΄γω!),ελαστικά και χωρίς μπαλένες.Γιατί τώρα που καλοκαίριασε τα σουτιέν θηλασμού είναι λιγουλάκι ζεστά και άβολα.
Αυτάαα!!!
Αν αγοράσω κάτι που θα με βολέψει θα σας ενημερώσω!! Wink

7Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Κυρ Ιουν 20, 2010 5:48 am

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστω για τις συμβουλές κοριτσακια..
Δυστυχως το στηθος μου εχει γίνει μεγαλύτερο από της Παμελα κι ετσι οτιδήποτε στραπλες απλά δεν θα μεινει στη θεση του (και ειναι σούπερ ιδέα!!)
Σκέφτομαι να παρω μερικα φανελακια και να κανω καμια μετατροπή μπας και δω ασπρη μερα...
Αν σας βολέψει κατι ή σας γυαλίσει κάτι ενημερώστεεεεε! Very Happy Very Happy Very Happy

8Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Κυρ Ιουν 20, 2010 7:44 am

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όπου βρεις κρουαζέ μπλούζες βουρ! Είναι πολύ βολικές!

9Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Κυρ Ιουν 20, 2010 7:55 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΣΤΡΑΠΛΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΛΑ,ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΛΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ (ΤΙΣ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΕΙΣ!).ΓΕΝΙΚΑ,Ο,ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΥΜΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΙΚΟ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΔΡΟΣΕΡΑ ΕΙΝΑΙ!ΟΥΦ!!

10Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Κυρ Ιουν 20, 2010 8:22 am

tinker

tinker
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
foraw kanonika ta rouxa mu!
den leo...kapoies mplouzes voleuoun pio polu..opos me ta koumpia i i krouaze..alla den tis mporw!
tha deis stin praxi poio tha se volepsei..to xeimona eixa parei polla apo zara kai apo ta hm..alla tora pou kalokairiase zestainomai!
sto karavi as poume pou o mikros peinase..evala mia panoula gyro mou kai ton taisa..voleuoun genika oi panes..alla mes tin zesti einai...vasano!
epeidi les exeis megalo stithos exo tin entiposi oti oi mplouzes thilamsou tha se volepsoun!

11Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Κυρ Ιουν 20, 2010 11:40 pm

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν εχω αγορασει ρουχα θηλασμου κι ετσι δεν ξερω για αυτα.
φορουσα μπλουζες που να εχουν σχημα v η που να σηκωνονται ευκολα.
φορεμα μονο με σχημα v θα μπορουσες να βαλεις.
σουτιεν θηλασμου που ειχα, τα κατηργησα μετα τον τεταρτο μηνα που ειχε ξεπρηστει το στηθος. πηρα σουτιεν ελαστικα, εβγαλα τις μπανελες και οταν ηταν να θηλασω απλα κατεβαζα το υφασμα που καλυπτει το στηθος. τα κλιψακια δεν με βολεψαν καθολου.κ δεν το συζητω για στραπλες..θα πεφτε...κι εχω κ μικρο στηθος, δεν το λες μεγαλο με την καμια!

http://nov08mommies.forumotion.net

12Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Δευ Ιουν 21, 2010 1:56 am

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!
Εγώ πήγα στα prenatal και αγόρασα μπλούζες θηλασμού!!!Είναι απλά άνετα και οικονομικά και με έχουν καταβολέψει στο θηλασμό έκτος σπιτιού!!!

13Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Τρι Ιουλ 06, 2010 1:26 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπλουζες με V ή κουμπακια,ή φαρδιες ή ελαστικες στενες.Με τα φορεματα ζοριστηκα λιγο,μονο ζερσει ή ελαστικα βαμβακερα με βολεψαν.Σουτιεν εχω βολευτει πολυ με του θηλασμου.Δοκιμασα στραπλες φορεμα και σουτιεν και βλαστημαγα...καθολου βολικο για μενα.

14Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Τρι Ιουλ 06, 2010 1:53 pm

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aκόμη δεν εχω αξιωθεί να βγω για μπλουζο-ψώνια...
Σιγουρα θα περάσω και από H&M!

15Σημαντικό! ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ Δευ Αυγ 23, 2010 8:49 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς που θα γεννήσουμε το φθινόπωρο,πώς βολεύει να θηλάζουμε;Δηλαδή με τι ρούχα; Θα φοράμε και μπλούζα και φούτερ,σηκώνονται όλα αυτά για να θηλάσουμε από κάτω; Εγώ που είμαι κρυουλιάρα θα ξηλιάζω με γυμνό όλο το χέρι και το στήθος;;

16Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Δευ Αυγ 23, 2010 10:11 am

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ που γέννησα το Φεβρουάριο,παρότι ήταν ζεστός ο καιρός και δε κατάλαβα χειμώνα,φορούσα ένα ζακετάκι με κουμπάκια,λεπτό,σαν μπλουζάκι.Ξεκουμπωνα το ζακετάκι,κι ήταν πολύ εύκολος ο θηλασμός.

Και τη νύχτα,στον ύπνο,φορούσα απλές βαμβακερές πυζάμες με κουμπιά πάλι,από το στομάχι και πάνω.Το κουμπί με βόλεψε πολύ εμένα..Και φυσικά το σουτιέν θηλασμού!Παρότι θήλασα μόνο 2,5 μήνες.

17Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Δευ Αυγ 23, 2010 10:19 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α,ωραία!Έχω πολλές ζακέτες και φούτερ με φερμουάρ μπροστά.Δεν έχω όμως πιτζάμες και νυχτικά με κουμπιά και θα περιμένω να βγουν τα φθινοπωρινά για να πάω να πάρω!!
Ευχαριστώ!

18Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Δευ Αυγ 23, 2010 10:27 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΤΟΥ PRENATAL ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕ ΘΑ ΦΟΡΙΟΥΝΤΑΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΑΠΟ ΤΟ PULL N BEAR ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 4 Ε ΤΗ ΜΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ!!!!! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΕΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΩΜΟΣ ΕΞΩ. ΟΠΟΤΕ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΩ.
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ PERITHILASMOY.GR. ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ, ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΔΑ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΠΗΡΑ 1 ΜΑΥΡΗ ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΚΡΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ, ΜΙΑ ΧΑΚΙ ΓΙΑ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΗ ΓΙΑ ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ. ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ, ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΒΟΟΡ. ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΤΡΑΠΛΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΕΦΤΕΙ ΕΝΑ ΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΑ. ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MOTHERCARE ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑ.ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ, ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ

http://www.perithilasmou.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=80&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=54&lang=el

http://www.perithilasmou.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=79&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=54&lang=el

MOY ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΕΛΑΒΑ!!!!

19Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Δευ Αυγ 23, 2010 11:02 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maya έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΤΟΥ PRENATAL ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕ ΘΑ ΦΟΡΙΟΥΝΤΑΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΑΠΟ ΤΟ PULL N BEAR ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 4 Ε ΤΗ ΜΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ!!!!! ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΕΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΩΜΟΣ ΕΞΩ. ΟΠΟΤΕ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΩ.
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ PERITHILASMOY.GR. ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ, ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΔΑ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΠΗΡΑ 1 ΜΑΥΡΗ ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΚΡΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ, ΜΙΑ ΧΑΚΙ ΓΙΑ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΗ ΓΙΑ ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ. ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ, ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΒΟΟΡ. ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΤΡΑΠΛΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΕΦΤΕΙ ΕΝΑ ΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΤΟ ΜΕΣΑ. ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MOTHERCARE ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑ.ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ, ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ

http://www.perithilasmou.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=80&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=54&lang=el

http://www.perithilasmou.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=79&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=54&lang=el

MOY ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΕΛΑΒΑ!!!!

MEΓΕΙΑ!ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΑΠΟ MOTHERCARE ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙΑ ΣΤΑ BERSHKA ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ...ΕΧΟΥΝ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΜΠΙΡ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!! Wink ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 12,90 ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΣΕ ΧΡΩΜΑΤΑ!

20Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Δευ Αυγ 23, 2010 11:55 pm

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ Η BERSHKA ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ! ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΞΑΝΑ, ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑLL!!!!
(ΛΟΓΩ ΜΙΚΡΩΝ ΣΥΣΠΑΣΕΩΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ!!)

21Σημαντικό! Απ: Θηλασμός και Ρούχα Τρι Αυγ 24, 2010 1:06 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα και απο μένα, και γω φοράω κανονικά τα ρούχα μου αυτα που φορούσα πριν βεβαια δεν έτυχε να θηλάσω δημόσια οποτε στο σπιτι οταν θηλάζω φοράω μπυτζαμάκια τωρα το καλοκαιρι και κανονικά μπυτζάμες το χειμώνα και σηκωνα την μπλούζα, μην σε αγχώνει θα δεις στην πορεία τι σε βολέυει. τώρα όσο για το σουτιες θηλασμου ειναι καπως αυτα γιατι ειναι τεραστια και δεν μπορω να φορεσω στραπλες ααλα δεν πειραζει φοραω άλλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις