Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
613 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 613 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 30]

26ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 10:34 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!!το πρωτο ατομο που ξερω με εμμονες ειμαι εγω!!αλλα αστειες,οχι για ψυχιατρο....χμμμ μαλλον!!!! Razz Razz Razz
τελικα ομως με συζητησεις που εχω κανει εχω καταληξει οτι ολοι εχουμε εστω τουλαχιστον μια εμμονη με κατι!!!η πιο ''περιεργη'' που ακουσα τωρα τελευταια ειναι οτι μια κοπελα οποια πινακιδα βλεπει στο δρομο μετραει τα γραμματα της για να δει αν καταληγουν σε μονο η' ζυγο αριθμο!! Laughing

αν μπορουσες ν'αλλαξεις κατι στο χαρακτηρα σου ποιο θα ηταν αυτο κ γιατι??? Smile

27ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:15 pm

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula3 έγραψε:καλημερα!!το πρωτο ατομο που ξερω με εμμονες ειμαι εγω!!αλλα αστειες,οχι για ψυχιατρο....χμμμ μαλλον!!!! Razz Razz Razz
τελικα ομως με συζητησεις που εχω κανει εχω καταληξει οτι ολοι εχουμε εστω τουλαχιστον μια εμμονη με κατι!!!η πιο ''περιεργη'' που ακουσα τωρα τελευταια ειναι οτι μια κοπελα οποια πινακιδα βλεπει στο δρομο μετραει τα γραμματα της για να δει αν καταληγουν σε μονο η' ζυγο αριθμο!! Laughing

αν μπορουσες ν'αλλαξεις κατι στο χαρακτηρα σου ποιο θα ηταν αυτο κ γιατι??? Smile


Τώρα που το σκέφτομαι θα ήθελα να είμαι λιγότερο νευρική Twisted Evil αλλά δεν τα καταφέρνω. Τι να κάνω;

Αν έχετε τσακωθεί με τον άντρα σου και μετά αυτός θέλει να κάνετε έρωτα, δέχεστε;;;; Laughing

28ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:21 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα!!οταν τσακωνομαστε με τον αντρα μου δεν θελει ουτε να με βλεπει,ουτε να με ακουει,ουτε να τον πλησιαζω πολυ......το να κανουμε κ κατι ειναι αδυνατον!!!θα με εκσφεντονισει!!!καταλαβαινετε ποσο σπαστικια ειμαι που δεν με αντεχει οταν τσακωνομαστε!!χαχαχαχαχα!!!! ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 215994

τι ειναι αυτο που θα ηθελες να πεις σε καποιον κ δεν εχεις ακομα καταφερει να το πεις!!!????? Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την manoula3 στις Κυρ Νοε 20, 2011 11:22 pm, 1 φορά

29ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:21 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgina έγραψε:
manoula3 έγραψε:καλημερα!!το πρωτο ατομο που ξερω με εμμονες ειμαι εγω!!αλλα αστειες,οχι για ψυχιατρο....χμμμ μαλλον!!!! Razz Razz Razz
τελικα ομως με συζητησεις που εχω κανει εχω καταληξει οτι ολοι εχουμε εστω τουλαχιστον μια εμμονη με κατι!!!η πιο ''περιεργη'' που ακουσα τωρα τελευταια ειναι οτι μια κοπελα οποια πινακιδα βλεπει στο δρομο μετραει τα γραμματα της για να δει αν καταληγουν σε μονο η' ζυγο αριθμο!! Laughing

αν μπορουσες ν'αλλαξεις κατι στο χαρακτηρα σου ποιο θα ηταν αυτο κ γιατι??? Smile


Τώρα που το σκέφτομαι θα ήθελα να είμαι λιγότερο νευρική Twisted Evil αλλά δεν τα καταφέρνω. Τι να κάνω;

Αν έχετε τσακωθεί με τον άντρα σου και μετά αυτός θέλει να κάνετε έρωτα, δέχεστε;;;; Laughing

Ναι αμέ μέσα είμαι!! Razz

Συγχωρείτε εύκολα??

30ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:26 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
giorgina έγραψε:
manoula3 έγραψε:καλημερα!!το πρωτο ατομο που ξερω με εμμονες ειμαι εγω!!αλλα αστειες,οχι για ψυχιατρο....χμμμ μαλλον!!!! Razz Razz Razz
τελικα ομως με συζητησεις που εχω κανει εχω καταληξει οτι ολοι εχουμε εστω τουλαχιστον μια εμμονη με κατι!!!η πιο ''περιεργη'' που ακουσα τωρα τελευταια ειναι οτι μια κοπελα οποια πινακιδα βλεπει στο δρομο μετραει τα γραμματα της για να δει αν καταληγουν σε μονο η' ζυγο αριθμο!! Laughing

αν μπορουσες ν'αλλαξεις κατι στο χαρακτηρα σου ποιο θα ηταν αυτο κ γιατι??? Smile


Τώρα που το σκέφτομαι θα ήθελα να είμαι λιγότερο νευρική Twisted Evil αλλά δεν τα καταφέρνω. Τι να κάνω;

Αν έχετε τσακωθεί με τον άντρα σου και μετά αυτός θέλει να κάνετε έρωτα, δέχεστε;;;; Laughing

Ναι αμέ μέσα είμαι!! Razz

Συγχωρείτε εύκολα??

ναι,

ξεχνατε ευκολα?

31ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:28 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:ξεχνατε ευκολα?
Αυτο θα εγραφα, forgive but not forget... Κακο, ε???

Ο πιο ωραιος χαρακτηρισμος που σας εχουν αποδωσει?

32ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:29 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:ξεχνατε ευκολα?
Αυτο θα εγραφα, forgive but not forget... Κακο, ε???

Ο πιο ωραιος χαρακτηρισμος που σας εχουν αποδωσει?



οτι είμαι καλόκαρδη.



τι θα άλλαζες στο χαρακτήρα σου;

33ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:36 pm

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα νευρα μου,οταν νευριαζω δεν κλεινω το στομα μου!χαχαχ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΚΙΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ?

34ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:42 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι!!

τι ειναι αυτο που σε χαραχτηριζει?

35ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:43 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:τα νευρα μου,οταν νευριαζω δεν κλεινω το στομα μου!χαχαχ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΚΙΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ?
κακία δεν κρατάω - αν το ατομο δεν με ενδιαφερει -ουτε που με απασχολει- το προσπερνω- αν ομως προκειται για ανθρωπο κοντινο μου- που νοιαζομαι- ναι παραμενω πληγωμένη.

αν σου έλεγαν να πας για μια βδομαδα επιβιωση στη ζουγκλα με ενα ακομη άτομο -θα τα καταφερνες? εισαι δυνατη με λιγα λογια?

36ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Κυρ Νοε 20, 2011 11:54 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
zoyzoynitsa moy έγραψε:τα νευρα μου,οταν νευριαζω δεν κλεινω το στομα μου!χαχαχ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΚΙΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ?
κακία δεν κρατάω - αν το ατομο δεν με ενδιαφερει -ουτε που με απασχολει- το προσπερνω- αν ομως προκειται για ανθρωπο κοντινο μου- που νοιαζομαι- ναι παραμενω πληγωμένη.

αν σου έλεγαν να πας για μια βδομαδα επιβιωση στη ζουγκλα με ενα ακομη άτομο -θα τα καταφερνες? εισαι δυνατη με λιγα λογια?



νομίζω πως ναι. αντέχω

με ποιο άτομο θα πήγαινες για μια εβδομάδα στη ζούγκλα;

37ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:05 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:



νομίζω πως ναι. αντέχω

με ποιο άτομο θα πήγαινες για μια εβδομάδα στη ζούγκλα;

τον αντρα μου θα επερνα-

τι προτιμας- αδιαφορία, ή ζηλεια? (απο τον συζυγο εννοειται)

38ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:09 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζηλεια..

Αντεχετε την τσιγκουνια (απο τον αντρα)

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

39ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:14 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Έλα ρε Κάθρην, πες μας! Με έχει φάει η περιέργεια! Μήπως αερίστηκες; Ρεύτηκες; Τι; Πες μας!

θα σου απο κοντα..ενας ακομη λογος για να ερθεις την Κυριακη! Wink χεχεχεχε...

lidiaki έγραψε:Ζηλεια..

Αντεχετε την τσιγκουνια (απο τον αντρα)

ασχετο τι κουκλακια ειναι αυτα χριστε μουυυυυυυ!!!!!! ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 379767
να σου ζησουν!!!!!

απανταω...

ΔΕΝ αντεχω με τιποτα τη τσιγκουνια και απο κανεναν ανθρωπο.......

ποια λεξη μπορει να σε πληγωσει?

40ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:15 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Έλα ρε Κάθρην, πες μας! Με έχει φάει η περιέργεια! Μήπως αερίστηκες; Ρεύτηκες; Τι; Πες μας!

θα σου απο κοντα..ενας ακομη λογος για να ερθεις την Κυριακη! Wink χεχεχεχε...

lidiaki έγραψε:Ζηλεια..

Αντεχετε την τσιγκουνια (απο τον αντρα)

ασχετο τι κουκλακια ειναι αυτα χριστε μουυυυυυυ!!!!!! ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 379767
να σου ζησουν!!!!!

απανταω...

ΔΕΝ αντεχω με τιποτα τη τσιγκουνια και απο κανεναν ανθρωπο.......

ποια λεξη μπορει να σε πληγωσει?

Ευχαριστω πολυ!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

41ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:46 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Έλα ρε Κάθρην, πες μας! Με έχει φάει η περιέργεια! Μήπως αερίστηκες; Ρεύτηκες; Τι; Πες μας!

θα σου απο κοντα..ενας ακομη λογος για να ερθεις την Κυριακη! Wink χεχεχεχε...

lidiaki έγραψε:Ζηλεια..

Αντεχετε την τσιγκουνια (απο τον αντρα)

ασχετο τι κουκλακια ειναι αυτα χριστε μουυυυυυυ!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
να σου ζησουν!!!!!

απανταω...

ΔΕΝ αντεχω με τιποτα τη τσιγκουνια και απο κανεναν ανθρωπο.......

ποια λεξη μπορει να σε πληγωσει?



αν δεν εκτιμώ τον άλλον καμία λέξη του δεν μπορεί να με πληγώσει. αν τον αγάπω πολλές



που θα θέλατε να είστε τώρα;

42ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:50 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Έλα ρε Κάθρην, πες μας! Με έχει φάει η περιέργεια! Μήπως αερίστηκες; Ρεύτηκες; Τι; Πες μας!

θα σου απο κοντα..ενας ακομη λογος για να ερθεις την Κυριακη! Wink χεχεχεχε...

lidiaki έγραψε:Ζηλεια..

Αντεχετε την τσιγκουνια (απο τον αντρα)

ασχετο τι κουκλακια ειναι αυτα χριστε μουυυυυυυ!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
να σου ζησουν!!!!!

απανταω...

ΔΕΝ αντεχω με τιποτα τη τσιγκουνια και απο κανεναν ανθρωπο.......

ποια λεξη μπορει να σε πληγωσει?



αν δεν εκτιμώ τον άλλον καμία λέξη του δεν μπορεί να με πληγώσει. αν τον αγάπω πολλές



που θα θέλατε να είστε τώρα;

...καπου που ξερω καλα οτι δεν προκειτε να ειμαι ποτε...αλλα ελπιζω..
καθε ποτε πας για καφε?

43ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:52 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σχεδόν ποτέ δεν πάω για καφέ γιατί δεν μου αρέσει. τελευταία φορά πήγα πριν λιγες ημέρες

πότε θα στολίσεις το δέντρο ;

44ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:55 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την Κυριακη!!!!!

εσυ??

45ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:57 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:την Κυριακη!!!!!

εσυ??

το Σαββατο....

αγαπημενη ωρα της ημερας?

46ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 12:58 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:την Κυριακη!!!!!

εσυ??



στην οικογενειά μας πάντα το στολίζαμε 6/12. του Αγ. Νικολάου



τι χρώμα μπάλες έχεις για το δέντρο;

47ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 1:03 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
7 το απόγευμα είναι ώρα που χαλαρώνω πίνοντας το φραπεδάκι μου και βλέποντας τα μυστικά της Εδέμ .
τι θεωρείτε διπροσωπία σε έναν άνθρωπο;

48ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 1:08 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:7 το απόγευμα είναι ώρα που χαλαρώνω πίνοντας το φραπεδάκι μου και βλέποντας τα μυστικά της Εδέμ .
τι θεωρείτε διπροσωπία σε έναν άνθρωπο;



το προφανές!!!! άλλα να λέει και άλλα να κάνει

αν κερδίζατε το λοττο τι θα αγοράζατε πρωτα πρώτα;

49ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 1:08 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:7 το απόγευμα είναι ώρα που χαλαρώνω πίνοντας το φραπεδάκι μου και βλέποντας τα μυστικά της Εδέμ .
τι θεωρείτε διπροσωπία σε έναν άνθρωπο;
Το να σου το παιζει καλος μπροστα σου, και απο πίσω σου να σε θαβει, σε άλλα άτομα, χωρις ουσιαστικά να του εχεις κανει τίποτα. Και φυσικα, το να ασχολειται μαζι σου όπου σταθει κι όπου βρεθει. get a life λεω εγω...

Το ονομα της κολλητης σας

50ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΕΑΣ #2 Δευ Νοε 21, 2011 1:09 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:αν κερδίζατε το λοττο τι θα αγοράζατε πρωτα πρώτα;
Θα ξεχρέωνα το αυτοκίνητο. Θα αγοραζα βιβλία κυρίως. Θα πηγαινα ταξίδια. Πολλά ταξίδια. Πάρα πολλά ταξίδια.

Το διιο με πριν, Το ονομα της κολλητης σας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 30]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις