Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
568 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 568 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ? ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΜΗ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΩΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubouka έγραψε:ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ? ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΜΗ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΩΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

Βρε πάρε την κόρη σου και τον άντρα σου κι ελάτε σπίτι μου για καφέ!!!Δεν καπνίζουμε και θα παίξουν και τα κορίτσια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν πιστευω οτι υπαρχει πιθανοτητα να βρεις καφετερεια που να μην καπνιζουν..δν εφαρμοστηκε σωστα ποτε αυτος ο νομος.. δν ελεγχει κανεις , δν εχει ανατεθει σε κανεναν να κανει ελεγχους κι ετσι κι αυτοι που ξεκινησαν στην αρχη σαν μη καπνιζοντων επειδη εχασαν πολυ κοσμο επετρεψαν ξανα το καπνισμα!!

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπάρχουν τα Starbucks. Είναι βέβαια όλες στο κέντρο αλλά σίγουρα δεν καπνίζουν!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!Αν εχετε σταρμπακσ σιγουρα εχει μη καπνιζοντων!Εδω Λαρισα εκλεισαν εδω και 2 χρονια και δν πηγε καθολου το μυαλο μου εκει!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κανονικά από πέρυσι απαγορεύεται το κάπνισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους... Οποτε λογικά θα έπρεπε να μην επιτρεπεται πουθενά το κάπνισμα... Εγώ στη θέση σου θα πήγαινα όπου ήθελα και αν κάπνιζε κάποιος θα ζητούσα από τον υπεύθυνο του καταστήματος να τους κάνει παρατήρηση... Και σου το λέει αυτό μια καπνίστρια (!) που τη νεύριαζει να μην καπνιζει όταν βγαίνει έξω αλλα αφού έτσι είναι ο νόμος τι να κάνουμε... Η ανοχη όσων δεν καπνίζουν επιτρέπουν την παράβαση του νόμου...

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubouka έγραψε:ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ? ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΜΗ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΩΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

δεν ξερω καποια συγκεκριμενη να σου πω.. και λιγο δυσκολο να βρεις καποια αφου ο νομος αυτος δεν ισχυει τελικα!!
δεν ξερω ποσο ειναι η κορουλα σου.. αλλα σιγουρα μπορειτε να πατε σε εναν παιδοτοπο που ειναι κ η πιο καλη λυση για το παιδι.. επισης σε καταστηματα goody's εχει παιδοτοπους κ μπορεις ανετα να πιεις το καφεδακι σου!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδη δουλευω σε καταστημα που καπνιζουν σου λεω οτι ο καταστηματαρχης θα παρει το ρισκο να του κανει καταγγελια γιατι μαλλον θα παει στον βροντο, μιας και δν υπαρχει κανεις να ερθει..και απο το να χασει 10 που καπνιζουν,θα προτιμισει να χασει 1 που δν καπνιζει!Δυστυχως!!!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kira έγραψε:
boubouka έγραψε:ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ? ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΜΗ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΩΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

Βρε πάρε την κόρη σου και τον άντρα σου κι ελάτε σπίτι μου για καφέ!!!Δεν καπνίζουμε και θα παίξουν και τα κορίτσια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω που ειμαι καπνιστρια νατασα μου, δεν μπορω να ερθω?? θα βγω στο μπαλκονι καλε αν χρειαστει! Laughing Laughing

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ακου λέει!!!!Και φυσικά μπορείς!!!!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορεις να πας σε μια που να εχει τελειο εξαερισμο Η τωρα με τον ηλιο να κατσετε καπου εξω που να καιει το μανιταρι

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
kira έγραψε:
boubouka έγραψε:ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ? ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΜΗ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΩΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

Βρε πάρε την κόρη σου και τον άντρα σου κι ελάτε σπίτι μου για καφέ!!!Δεν καπνίζουμε και θα παίξουν και τα κορίτσια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω που ειμαι καπνιστρια νατασα μου, δεν μπορω να ερθω?? θα βγω στο μπαλκονι καλε αν χρειαστει! Laughing Laughing

εγω δε καπνιζω?Με θετε?ΟΧΙ????
Καλα σας..

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δυστυχως μονο τα starbacks υπαρχουν και αυτα δεν ειναι πολύ βολικα για παιδακια γιατι ειναι πολυ κοντα τα καθυσματα και με το ζορι χωραει το καροτσακι.... Sad
Υπαρχει επισης ενα μαγαζι κοντα στη καμαρα που λεγεται IHeart και δεν επιτρεπεται εκει το καπνισμα, δεν εχω παει ακομα ομως, εχουν παει ολοι οι φιλοι μου και τους αρεσει πολύ https://www.facebook.com/#!/pages/IHeart/199695586742430
εμεις παντως την βγαζουμε στα ΙΚΕΑ που εχει και παιδοτοπο για μεγαλυτερα παιδακια, και χωρο για μικροτερα παιδακια και χωρο για να αλλαξω την πανα.... και ειναι πιο κοντα στο σπιτι μου.

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κακό και αυτό με το τσιγάρο...starbucks...μόνο εκεί δεν καπνίζουν σίγουρα.

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς πηγαίνουμε σε έναν παιδότοπο, που έχει μόνο πάγκους με πλέιμομπίλ και μπάρμπι. Δεν ιδρώνουν, δεν τσιρίζουν και αφοσιώνονται απολύτως στο παιχνίδι, είναι εντυπωσιακό! Το κάπνισμα επιτρέπεται αυστηρά μόνο έξω από το μαγαζί. Είναι σε μια μεγάλη στροφή επί της Βασ. Γεωργίου, δε θυμάμαι την οδό Embarassed κοντά στη στάση Ευζώνων.

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε πάρε την κόρη σου και τον άντρα σου κι ελάτε σπίτι μου για καφέ!!!Δεν καπνίζουμε και θα παίξουν και τα κορίτσια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ! ΤΟΥΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΛΛΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΩΡΑ! ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΡΕΦΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ! ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ... ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ! ΔΕΝ ΑΚΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΚΑΠΝΙΣΤΩΝ Η ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΠΝΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ! ΟΥΦ... ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bonheur έγραψε:Εμείς πηγαίνουμε σε έναν παιδότοπο, που έχει μόνο πάγκους με πλέιμομπίλ και μπάρμπι. Δεν ιδρώνουν, δεν τσιρίζουν και αφοσιώνονται απολύτως στο παιχνίδι, είναι εντυπωσιακό! Το κάπνισμα επιτρέπεται αυστηρά μόνο έξω από το μαγαζί. Είναι σε μια μεγάλη στροφή επί της Βασ. Γεωργίου, δε θυμάμαι την οδό Embarassed κοντά στη στάση Ευζώνων.
Απο ποσο χρονων παιδακια δεχονται εκει??

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoekopa έγραψε:
bonheur έγραψε:Εμείς πηγαίνουμε σε έναν παιδότοπο, που έχει μόνο πάγκους με πλέιμομπίλ και μπάρμπι. Δεν ιδρώνουν, δεν τσιρίζουν και αφοσιώνονται απολύτως στο παιχνίδι, είναι εντυπωσιακό! Το κάπνισμα επιτρέπεται αυστηρά μόνο έξω από το μαγαζί. Είναι σε μια μεγάλη στροφή επί της Βασ. Γεωργίου, δε θυμάμαι την οδό Embarassed κοντά στη στάση Ευζώνων.
Απο ποσο χρονων παιδακια δεχονται εκει??

Κοίτα, έχει και πλέιμομπίλ 1-2-3, τη σειρά για μικρά, οπότε υποθέτω ότι δέχονται και μικρά. Οι γονείς είναι στον ίδιο χώρο με τα παιδιά και έχουν πολύ καλή εποπτεία., εκτός από τις κοπέλες που τα προσέχουν έτσι κι αλλιώς. Α, με την είσοδο (5Ε) δίνουν τσουρεκάκι αρτοποιείου και χυμό.

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bonheur έγραψε:
zoekopa έγραψε:
bonheur έγραψε:Εμείς πηγαίνουμε σε έναν παιδότοπο, που έχει μόνο πάγκους με πλέιμομπίλ και μπάρμπι. Δεν ιδρώνουν, δεν τσιρίζουν και αφοσιώνονται απολύτως στο παιχνίδι, είναι εντυπωσιακό! Το κάπνισμα επιτρέπεται αυστηρά μόνο έξω από το μαγαζί. Είναι σε μια μεγάλη στροφή επί της Βασ. Γεωργίου, δε θυμάμαι την οδό Embarassed κοντά στη στάση Ευζώνων.
Απο ποσο χρονων παιδακια δεχονται εκει??

Κοίτα, έχει και πλέιμομπίλ 1-2-3, τη σειρά για μικρά, οπότε υποθέτω ότι δέχονται και μικρά. Οι γονείς είναι στον ίδιο χώρο με τα παιδιά και έχουν πολύ καλή εποπτεία., εκτός από τις κοπέλες που τα προσέχουν έτσι κι αλλιώς. Α, με την είσοδο (5Ε) δίνουν τσουρεκάκι αρτοποιείου και χυμό.

κι εγω εκει ημουν με τα παιδια την κυριακη που μας περασε!! πραγματι, ειναι ωραιος κ πρωτοτυπος παιδοτοπος!

υ.γ. η εισοδος για το παιδακι ειναι 6 ευρω, κι οχι 5.. και για τα πιο μικρα μωρακια, αντι για τσουρεκακι δινουν γιαουρτακι αν θελεις..

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CHRISLA2216 έγραψε:
bonheur έγραψε:
zoekopa έγραψε:
bonheur έγραψε:Εμείς πηγαίνουμε σε έναν παιδότοπο, που έχει μόνο πάγκους με πλέιμομπίλ και μπάρμπι. Δεν ιδρώνουν, δεν τσιρίζουν και αφοσιώνονται απολύτως στο παιχνίδι, είναι εντυπωσιακό! Το κάπνισμα επιτρέπεται αυστηρά μόνο έξω από το μαγαζί. Είναι σε μια μεγάλη στροφή επί της Βασ. Γεωργίου, δε θυμάμαι την οδό Embarassed κοντά στη στάση Ευζώνων.
Απο ποσο χρονων παιδακια δεχονται εκει??

Κοίτα, έχει και πλέιμομπίλ 1-2-3, τη σειρά για μικρά, οπότε υποθέτω ότι δέχονται και μικρά. Οι γονείς είναι στον ίδιο χώρο με τα παιδιά και έχουν πολύ καλή εποπτεία., εκτός από τις κοπέλες που τα προσέχουν έτσι κι αλλιώς. Α, με την είσοδο (5Ε) δίνουν τσουρεκάκι αρτοποιείου και χυμό.

κι εγω εκει ημουν με τα παιδια την κυριακη που μας περασε!! πραγματι, ειναι ωραιος κ πρωτοτυπος παιδοτοπος!

υ.γ. η εισοδος για το παιδακι ειναι 6 ευρω, κι οχι 5.. και για τα πιο μικρα μωρακια, αντι για τσουρεκακι δινουν γιαουρτακι αν θελεις..

Ευχαριστώ που με διόρθωσες Smile
Εμάς μας κρατάνε από 5 λόγω 4 παιδιών και ξεκινήσαμε να πηγαίνουμε από λίγο μεγάλα,οπότε το γιαουρτάκι βγήκε αμέσως από τις επιλογές μας. Παράλειψη που δεν το ανέφερα Smile

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="bonheur"][quote="CHRISLA2216"]
bonheur έγραψε:
zoekopa έγραψε:
bonheur έγραψε:
quote]


υ.γ. η εισοδος για το παιδακι ειναι 6 ευρω, κι οχι 5.. και για τα πιο μικρα μωρακια, αντι για τσουρεκακι δινουν γιαουρτακι αν θελεις..

Ευχαριστώ που με διόρθωσες Smile
Εμάς μας κρατάνε από 5 λόγω 4 παιδιών και ξεκινήσαμε να πηγαίνουμε από λίγο μεγάλα,οπότε το γιαουρτάκι βγήκε αμέσως από τις επιλογές μας. Παράλειψη που δεν το ανέφερα Smile

4 παιδια? να σου ζησουν βρε, χαρα στο κουραγιο σου!!! Laughing Laughing

αφου πηγαινεις συχνα, να κανονισουμε καμια μερα να βρεθουμε εκει να γνωριστουμε!! κι οσες αλλες θελουν βεβαια να ερθουν...

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="CHRISLA2216"][quote="bonheur"]
CHRISLA2216 έγραψε:
bonheur έγραψε:
zoekopa έγραψε:
bonheur έγραψε:
quote]


υ.γ. η εισοδος για το παιδακι ειναι 6 ευρω, κι οχι 5.. και για τα πιο μικρα μωρακια, αντι για τσουρεκακι δινουν γιαουρτακι αν θελεις..

Ευχαριστώ που με διόρθωσες Smile
Εμάς μας κρατάνε από 5 λόγω 4 παιδιών και ξεκινήσαμε να πηγαίνουμε από λίγο μεγάλα,οπότε το γιαουρτάκι βγήκε αμέσως από τις επιλογές μας. Παράλειψη που δεν το ανέφερα Smile

4 παιδια? να σου ζησουν βρε, χαρα στο κουραγιο σου!!! Laughing Laughing

αφου πηγαινεις συχνα, να κανονισουμε καμια μερα να βρεθουμε εκει να γνωριστουμε!! κι οσες αλλες θελουν βεβαια να ερθουν...

Γιατί όχι, αν και έπεσε και αυτή η έξοδος θύμα των περικοπών Laughing Με δυσκολεύει λίγο και η εγκυμοσύνη, περιμένω σε δυο μήνες, οπότε μάλλον θα το αργήσουμε. Ας υπάρχει όμως στο τραπέζι η πρόταση Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις