Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ BABYLINO -50%

2BABYLINO -50% ΣΤΑ CARREFOUR ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Empty http://forum.eimaimama.gr/t9050-topic Δευ Νοε 21, 2011 6:24 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ,μπραβο να εισαι καλα! ευχαριστουμε για την ενημερωση...
να χαιρεσαι το μπεμπε...

bellyda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν κάνει τίποτε κορίτσια! Τώρα πια έτσι όπως έχουν τα πράματα θα κυνηγάμε τις προσφορές! Χθες πήγα στα καρφουρ και δεν υπήρχε ούτε για δείγμα συσκευασία από babylino και στο τέλος πήγα και στον μαρινόπουλο και βρήκα 3 τελευταίες συσκευασίες μικρές.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mias k diabasa auto to thema, tin perasmeni ebdomada eixa paei sto super market beropoulos. Den ksero an exete eseis tetoio magazi sta meroi sas.Eixe prosfora ta bebylino - 50%. Rotisa kathe pote bgazoun prosfores k mou eipan oti sxedon kathe ebdomada ta babylino kanoun -50% i - 75% , i -20 % . exete to nou sas giati den to diafimizoun, mono sta ebdomadiea filadia to grafoun.

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
erwtoulis έγραψε:Mias k diabasa auto to thema, tin perasmeni ebdomada eixa paei sto super market beropoulos. Den ksero an exete eseis tetoio magazi sta meroi sas.Eixe prosfora ta bebylino - 50%. Rotisa kathe pote bgazoun prosfores k mou eipan oti sxedon kathe ebdomada ta babylino kanoun -50% i - 75% , i -20 % . exete to nou sas giati den to diafimizoun, mono sta ebdomadiea filadia to grafoun.

Στο Βερόπουλο τώρα τα έχει -35% τα babylino.
Α επίσης στο Βερόπουλο πριν 2-3 εβδομάδες που τα είχαν -50% δέχονταν και τα κουπόνια που στέλνει η εταιρεία και έβγαινε η μεγάλη συσκευασία 4.60 ευρώ και όχι 6.60
όπως έγραψε μια κοπέλα πιο πάνω για τo μαρινόπουλο. Τα υπολόγισαν στο ταμείο διαφορετικά από το μαρινόπουλο

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
άντε καλά......αυτό με τα 6.60 ευρώ στο μαρινόπουλο ήταν σε άλλο θέμα Embarassed

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
panta έγραψε:
erwtoulis έγραψε:Mias k diabasa auto to thema, tin perasmeni ebdomada eixa paei sto super market beropoulos. Den ksero an exete eseis tetoio magazi sta meroi sas.Eixe prosfora ta bebylino - 50%. Rotisa kathe pote bgazoun prosfores k mou eipan oti sxedon kathe ebdomada ta babylino kanoun -50% i - 75% , i -20 % . exete to nou sas giati den to diafimizoun, mono sta ebdomadiea filadia to grafoun.

Στο Βερόπουλο τώρα τα έχει -35% τα babylino.
Α επίσης στο Βερόπουλο πριν 2-3 εβδομάδες που τα είχαν -50% δέχονταν και τα κουπόνια που στέλνει η εταιρεία και έβγαινε η μεγάλη συσκευασία 4.60 ευρώ και όχι 6.60
όπως έγραψε μια κοπέλα πιο πάνω για τo μαρινόπουλο. Τα υπολόγισαν στο ταμείο διαφορετικά από το μαρινόπουλο

Αν λες για αυτό που είχα πει εγώ, ήταν για carrefur, οχι για Βερόπουλο.
Στο carrefur για να σου βγάλει την έκπτωση 50% πρέπει να "κλείσει" λογαριασμό και αν κλείσει, δεν περνάει το κουπόνι μετά!
Δηλαδή χτυπάει πάνα 17€ -4€ κουπόνι πάει 13€ -50% πάει στα 6.5€
ΑΝΤΙ για 17€ - 50% που πάει 8.5€ - 4€ κουπόνι 4.5€
Και εγώ απογοητεύτηκα όταν είδα αντί για 4.5 -6.5€!
Απατεώνες! Laughing Laughing
ΑΣΕ που κανονικά γράφει με μικρά γράμματα οτι αν έχεις 2 προσφορές, ισχύει η μεγαλύτερη δηλαδή στην περίπτωσή μας το 50% και οχι το κουπόνι.Απλά η δική μου ταμίας ήταν μάλλον στον κόσμο της! (αυτό ισχύει για προσφορά του καταστήματος και οχι του προϊόντος).
Πριν κανα 2 εβδομάδες είχε η pampers προσφορά στο carrefur και χρησιμοποίησα κανονικά κουπόνια μαζί με την έκπτωση 30%.

Επίσης το carrefur έχει προσφορά στα pampers ΝΟ4 (52τεμ) απο 18.47 στα 14.47 και στα babylino ΝΟ4 (20τεμ) απο 7.42 στα 4€ μέχρι 6/12/2011

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι γι αυτο που έγραψες λέω. Θυμάμαι ότι ήταν για το carefour. Απλά ήταν σε άλλο θέμα σχετικό πάλι με τις προσφορές. αλλά ένα μυαλό.......πού πρώτα; Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την ιδια ακριβως προσφορα εχει και ο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ και παιρνει και το κουπονι εαν εχεις!εγω πηρα 2 με 9,80(εαν δεν κανω λαθος)

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου καλά....

Εχθές είδα στον ύπνο μου οτι ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..........και ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΗΚΑ......

Οχι για το φύλλο...αλλά για την ποσότητα!!!

Εσεις?????

για πείτε εμπειρίες ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ Razz Razz Razz Razz Razz

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια ξέρετε για καμία προσφορά babylino ή pampers?

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπα δεν έχω ακούσει τίποτα τώρα πρόσφατα και σήμερα ήμουν carrefur.Τελειώνει το απόθεμα σου? Razz
Είσαι γραμμένη στο babylino για κουπόνια?

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καμια προσφορα babylino? ενα 50% θα μας εσωζε τωρα!

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin έγραψε:μπα δεν έχω ακούσει τίποτα τώρα πρόσφατα και σήμερα ήμουν carrefur.Τελειώνει το απόθεμα σου? Razz
Είσαι γραμμένη στο babylino για κουπόνια?

βέβαια είμαι...αλλά έλεγα να τα συνδιάσω με προσφορά!όντως τελειώνει το απόθεμα!χαχαχα!

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΤΟΥ CARREFOUR? ΕΓΩ ΤΗΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Η ΣΤΕΛΕΝΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΜΗΝΩΝ (ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟΣ ΤΗΣ (ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΤΑ ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ, ΟΥΤΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΟΥΤΕ ΣΥΓΚΑΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΝ ΤΙΣ BABYLINO ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΠΑΝΩ. ΟΙ 35 ΠΑΝΕΣ ΕΧΟΥΝ 6,80 ΚΑΙ ΟΙ 100 19,90. ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ!!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ PAMBERS ΚΑΙ ΤΑ LIBERO. ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΖΟΥΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΑΗΔΙΑΣΑ).

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anthi_1987 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΤΟΥ CARREFOUR? ΕΓΩ ΤΗΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Η ΣΤΕΛΕΝΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΜΗΝΩΝ (ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟΣ ΤΗΣ (ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΤΑ ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ, ΟΥΤΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΟΥΤΕ ΣΥΓΚΑΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΝ ΤΙΣ BABYLINO ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΠΑΝΩ. ΟΙ 35 ΠΑΝΕΣ ΕΧΟΥΝ 6,80 ΚΑΙ ΟΙ 100 19,90. ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ!!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ PAMBERS ΚΑΙ ΤΑ LIBERO. ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΖΟΥΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΑΗΔΙΑΣΑ).

εγω τις δοκιμασα μια φορα- κ μαλιστα φετος το καλοκαιρι που φορουσαμε μονο στον υπνο μεσημερι-βραδι- αλλα δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη απο την απορροφητικοτητα τους.. χωρις να θελω να αποτρεψω καμια μανουλα να τις αγορασει Wink
οσο για τις διαρροες που λες, ως συνηθως οφειλονται σε λαθος νουμερο..

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:κορίτσια ξέρετε για καμία προσφορά babylino ή pampers?

στο γράφω και εδώ, ο μασούτης έχει -30% σε όλα τα pampers με την mas card απο 27/12 μέχρι 31/12.

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
http://www.shopnsave.gr/


βαζετε το ειδος και σας δειχνει ποιο sm εχει προσφορα..τυχερες οι της Αθηνας..ο Σκλαβενιτης κανει συχνα προσφορες....

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΣΟΥΤΗ !!!ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΒΥΛΙΝΟ??ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΦΟΡΑΜΕ!!!!!

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
PUMKIN phga masoyth den eixe προσφορα στα pampers ρωτησα και με ειπαν οχι!!!τι να πω...εισαι σιγουρη?? που το ειδεσ???

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι φυσικά και είμαι σίγουρη είδα το φυλλάδιο!Μάλιστα δεν ήταν φυλλάδιο όπως βγάζουν κάθε μήνα 8-10 σελίδες, αλλά μία Α4 κόλλα με 5-6 προϊόντα σε προσφορά και μάλιστα είχα μπροστά μου το φυλλάδιο όταν έκανα το ποστ :/
Θα ψάξω να το βρω πάλι. Mad

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηγα και γω στο μασουτη αλλα δυστυχως προσφορα δεν ειχεεεεε κριμα και πηγα για να παρω πολλα και κατεληξα μονο με 1. Sad Sad Sad

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
angel-1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΣΟΥΤΗ !!!ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΒΥΛΙΝΟ??ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΦΟΡΑΜΕ!!!!!

ο σκλαβενιτης ειχε πριν μερες προσφορα στα babylino δε ξερω αν την εχει ακομη .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις