Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
320 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 320 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:εγω παιδια την εχω βαλει στη στρατα τη μικρη απο 6 μηνων και τρεχει!!!!!!! τρελαινεται!!! αυτο μηπως το παρω τσαμπα? δεν ξερωω..
δεν θα της αρέσει αν έμαθε με περπατούρα, γιατί είναι στατικό και θα νευριάζει...

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το παρήγγειλα και εγώ... 140 για το jumperoo δεν τα έδινα... άντε να δούμε αν θα της αρέσει!!! πάντως έκανες καλό σεφτέ Έλενα 5 είχε το πρωί 2 έμειναν τώρα...

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΩΡΑΙΑ ΑΝΤΕ ΜΕΓΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ…. ΣΟΒΑΡΑ;;; ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΣΟ ΛΙΓΑ. ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ… ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ… ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΑΝΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΟΡΘΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ.
ΝΑΙ 140 € ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κ μεις το παραγγείλαμε! είπε ο μπαμπάς μου να τις το πάρει δώρο αλλά αφού έδωσε η γιαγιά του άντρα μου λεφτά και ο θείος του και η πεθερά μου δεν αξιώθηκε ακόμα να μου τα δώσει είναι ευκαιρία να τα πάρω για να πληρώσω αυτό το παιχνιδάκι για να μην μου πει "αχ δεν έχω τώρα" και κάνει κανένα χρόνο να μου τα δώσει. (αν καταλάβατε είμαι και πεθεροκαμμένη) ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 186566

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anthi_1987 έγραψε:Κ μεις το παραγγείλαμε! είπε ο μπαμπάς μου να τις το πάρει δώρο αλλά αφού έδωσε η γιαγιά του άντρα μου λεφτά και ο θείος του και η πεθερά μου δεν αξιώθηκε ακόμα να μου τα δώσει είναι ευκαιρία να τα πάρω για να πληρώσω αυτό το παιχνιδάκι για να μην μου πει "αχ δεν έχω τώρα" και κάνει κανένα χρόνο να μου τα δώσει. (αν καταλάβατε είμαι και πεθεροκαμμένη) ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 186566

ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΕΓΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ…
ΑΝΤΕ ΜΕΓΙΑ ΣΑΣ ΑΝΘΗ …

ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 215994

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΘΗ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΟ…
ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΤΕ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ; ΕΜΕΝΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΛΙΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ E-MAIL ΛΕΕΙ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0,00 €.
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 10,00€. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΗΧΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ 0,00€ ΕΕΕΕ;;; ΑΧ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.
Rolling Eyes Rolling Eyes

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astero2000 έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω παιδια την εχω βαλει στη στρατα τη μικρη απο 6 μηνων και τρεχει!!!!!!! τρελαινεται!!! αυτο μηπως το παρω τσαμπα? δεν ξερωω..
δεν θα της αρέσει αν έμαθε με περπατούρα, γιατί είναι στατικό και θα νευριάζει...

εχεις δικιο.. κι εγω αυτο σκεφτηκα..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:ΑΝΘΗ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΟ…
ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΤΕ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ; ΕΜΕΝΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΛΙΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ E-MAIL ΛΕΕΙ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0,00 €.
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 10,00€. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΗΧΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ 0,00€ ΕΕΕΕ;;; ΑΧ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.
Rolling Eyes Rolling Eyes

Ελενα αυτο δεν θα ισχυει για σενα! τωρα το βαλανε...αν σε χρεωσουν να τους το πεις! (αν και δεν νομιζω)

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΑΝΘΗ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΟ…
ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΤΕ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ; ΕΜΕΝΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΛΙΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ E-MAIL ΛΕΕΙ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0,00 €.
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 10,00€. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΗΧΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ 0,00€ ΕΕΕΕ;;; ΑΧ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.
Rolling Eyes Rolling Eyes

και εμένα 0 είναι... σήμερα μάλλον το αλλάξανε δεν μπορεί να μας το χρεώσουν. Θα πήγαν να στείλουν τα δικά μας και κάτι θα είδαν και το αλλάξαν...

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και μένα 0 ήταν τα έξοδα αποστολής! Αλλά επειδή με δέρνει μια τρέλα έτσι κ έχει έξοδα αποστολής όταν έρθει θα το στείλω πίσω! Να μάθουν να μην κοροϊδεύουν τον κόσμο.

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eleni-lydia έγραψε:aaaaaaaa kai to exoyn sto lyto...emeis apo ekei to phrame



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΛΥΔΙΑ!!ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΑ ΚΟΙΛΑ ΕΙΝΑΙ??ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΜΙΣΙ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 7200 ΜΗΝ ΤΟ ΔΩ ΤΖΑΜΠΑ!!!Α ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣΣ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ I love you

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑ…. ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 328109 ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 875502 ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 893968 ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΗΡΘΕ. ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ, ΚΑΙ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ. ΜΑΣ ΕΙ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΤΗΛ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 50€ ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ. ΧΑΧΑΧΑ

ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 215994 ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 215994 ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 215994

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
angel-1 έγραψε:
eleni-lydia έγραψε:aaaaaaaa kai to exoyn sto lyto...emeis apo ekei to phrame



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΛΥΔΙΑ!!ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΑ ΚΟΙΛΑ ΕΙΝΑΙ??ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΜΙΣΙ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 7200 ΜΗΝ ΤΟ ΔΩ ΤΖΑΜΠΑ!!!Α ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣΣ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ I love you

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΘΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΛΕΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΙΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΛΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ…

Rolling Eyes Rolling Eyes

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια ρώτησα εχθές την παιδίατρο... από 4 μηνών!!! Αλλά δεν πρέπει να πατάνε στο έδαφος... ίσα-ίσα να αγγίζουν τα ποδαράκια το δάπεδο. Να μην μπορούν να βάλουν δύναμη στα πόδια!!! Και μου είπε ότι είναι πάρα πολύ καλά παιχνίδια που βοηθάνε πολύ στο να "ξεδιπλωθεί" το σώμα του μωρού!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:κορίτσια ρώτησα εχθές την παιδίατρο... από 4 μηνών!!! Αλλά δεν πρέπει να πατάνε στο έδαφος... ίσα-ίσα να αγγίζουν τα ποδαράκια το δάπεδο. Να μην μπορούν να βάλουν δύναμη στα πόδια!!! Και μου είπε ότι είναι πάρα πολύ καλά παιχνίδια που βοηθάνε πολύ στο να "ξεδιπλωθεί" το σώμα του μωρού!!!

Α ΝΑΙ;;; ΩΡΑΙΑ… ΤΟ ΕΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ…. ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ. ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕΣΑ ΓΙΑ 2 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ…. ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ…

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!! Η ΜΙΚΡΗ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ! ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 4,5 ΜΗΝΩΝ!!! ΚΑΙ ΓΩ 50 ΕΥΡΩ ΠΛΗΡΩΣΑ!

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και το δικό μας ήρθε!!! Φοβεροί κορίτσια πάντως στην εξυπηρέτηση ε;;; Δεν το ανοίξαμε ακόμη... περιμένουμε τον μπαμπά!!!
Ανθή εμένα η παιδιάτρος μου είπε από 4 μηνών κάνει να την βάλω... αν θες βέβαια, ρώτα και εσύ...

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΕΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑΣ;;;
ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ… ΧΑΧΑΧΑ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
είμαστε μικρές ακόμη... σε ένα μήνα εμείς θα μπούμε...

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:
Anthi_1987 έγραψε:Γεια σας και από μένα!
Έλενα συντοπίτισσα και γω λέω να το πάρω για την μπουμπού μου! Τώρα είναι 4 μηνών κ θέλει να είναι όρθια από τώρα. Το καλό είναι ότι η μικρή κάθεται και χωρίς κάτι τέτοιο, την έχει καταβρεί στο ριλάξ!

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΝΕΤΕ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ Η ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ.
ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.. ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΛΕΣ;; ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΕΕ;;;



ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΟΛΑ ΒΙΑΖΟΝΤΑΙ!!!ΚΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ!!ΑΧΧΧΧΧ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 654316 ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;; - Σελίδα 2 654316

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μεγειες!!!!!!!! δεν ξερω τι να κανω κι εγω να το παρω η οχι!?? εμενα ειναι 7500 και χοροπηδαει νομιζω θα της αρεσει! εχω μπερδευτει scratch

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:κοριτσια μεγειες!!!!!!!! δεν ξερω τι να κανω κι εγω να το παρω η οχι!?? εμενα ειναι 7500 και χοροπηδαει νομιζω θα της αρεσει! εχω μπερδευτει scratch
εγώ πάντως Κατερίνα είχα πάρει στον βαφτισιμιό μου κάτι αντίστοιχο (που το κρεμούσες σε κούφωμα και χοροπηδούσε) και κόντεψε να πάθει κατάθλιψη το παιδάκι... είχε μάθει με την στράτα να κινείτε και ένοιωθε ότι τον είχαμε δεμένο... μιλάμε για τοοοο κλάμα!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ….
ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΩΝ…. ΑΝΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ…
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΕΙ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑΛΛΑΞ… ΜΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ…


Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ! ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ! ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!! ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ! ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΞΟΔΕΥΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ! ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡΙΑ ΠΙΑ (ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΡΔΟΝ)! ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ!!! Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΦΤΑ ΞΟΔΕΥΩ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ, ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να ρωτησω...σε ποια ηλικια μπορω να βαλω το μωρο στο jumperoo? flower
διαβασα μολις τις τελευταιες καταχωρησεις ..4-5 μηνων περιπου ε?!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις