Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

ntintina

ntintina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω εδω,εχει μια εβδοαμαδα που ξεκινησα,Λενα ζυγιστηκες?εγω το ξεχασα,θα ζυγιστω αυριο!

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λείπει ο Μάης απο την σαρακοστή????Τέρμα δεν πάει άλλο απο σήμερα και εγώ μαζί σας θέλω να χάσω τα τελευταία 5 κιλά της εγκυμοσύνης μέχρι να χρονίσει ο μικρός δηλαδή σε ένα μήνα και μετά να συνεχίσω και για τα υπόλοιπα που είχα παραπάνω γενικότερα... Embarassed Σήμερα θα φτιάξω μπριζόλα μοσχαρίσια και μπροκολάκι για πρώτη μέρα και υπόσχομαι να πιώ τουλάιστον δύο ποτήρια πράσινο τσάι!!!Φιλάκια...και καλό κουράγιο να έχουμε!!!

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ! και εγω εδω! αλλα εγω κανω διαιτα και δε χανω! 10 μηνεσ εχουν περασει απο τη γεννα και ειμαι ακριβωσ Mad τα ιδια κιλα!!!!!!!!1 εμαθα πριν 1 1/2 μηνα οτι μου δημιουργηθηκε υποθειρεοδισμοσ ξεκινησα το χαπι αλλα τιποτα ακομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι να πω!!!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes μαζι σασ ομωσ!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε ρε κοριτσια, δεν ζυγιστηκατε;
α αν ντρεπομαστε μεταξυ μας καλα κρασια, ολες μαμαδες γιναμε και μας εχουν μεινει κιλα, καταλαβαινουμε η μια την αλλη, λοιπον κανω την αρχη και λεω, ζυγιστικα και ειμαι 60.0 νταν, και το πρωι εφαγα μισο κουλουρη θεσσαλονικης το υπολοιπο θα το φαω αργοτερα γιατο κανω φακες που δεν μου αρεσουν καθολου οποτε ειναι πολη καλη μερα για να ξεκινησω διαιτα!!
αντε για να περνουμε μπρος

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:τι εγινε ρε κοριτσια, δεν ζυγιστηκατε;
α αν ντρεπομαστε μεταξυ μας καλα κρασια, ολες μαμαδες γιναμε και μας εχουν μεινει κιλα, καταλαβαινουμε η μια την αλλη, λοιπον κανω την αρχη και λεω, ζυγιστικα και ειμαι 60.0 νταν, και το πρωι εφαγα μισο κουλουρη θεσσαλονικης το υπολοιπο θα το φαω αργοτερα γιατο κανω φακες που δεν μου αρεσουν καθολου οποτε ειναι πολη καλη μερα για να ξεκινησω διαιτα!!
αντε για να περνουμε μπρος
den exw zygaria spiti scratch ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 536304 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 4872 !!!!!!!!!!!

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγώ έχω άλλα αυτό που δείχνει δεν λέγεται πόσο μάλλον γράφεται ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 4872 όταν αύτο που γράφει δεν θα είναι της ντροπής θα σας το πω Laughing προς το παρόν θα γράφω την πρόοδο μου τι να κάνω εκτός απο παχουλοκομψή είμαι και λίγο κομπλεξάρα...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως εβαλα και το τικερακι μου, αν ειμαι η μονη θα σας παρατησω ε; το θεμα ειναι ολες μαζι, μια για ολες και ολες για μια! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 654316

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:εγω παντως εβαλα και το τικερακι μου, αν ειμαι η μονη θα σας παρατησω ε; το θεμα ειναι ολες μαζι, μια για ολες και ολες για μια! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 654316

ΑΧ Μιλουπάκι ποσο θα ήθελα να σε ακολουθήσω αλλα δυστυχώς δεν μπορω γιατι είμαι πάλι εγκυος.... Αλλα η αλήθεια είναι οτι προσέχω και εγώ πολύ γιατι δεν είχα χάσει τα κιλά της προηγούμενης εγκυμοσύνης....

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι μεχρι να μεινω εγκυος ειχα πολυ καλο σωμα,δν ημουνα κοκκαλο,αλλα λογω καταγωγης ειχα καμπυλες ωραιες ομως,δλδ δεν περνουσα απαρατηρητη αλλα παντα ημουνα στην διαιτα γτ επαιρνα κιλα με τον αερα ποσο μαλλον να φαω κιολας,και οταν εμεινα εγκυος φοβομουνα πολυ να παρω κιλα και εκανα διατροφη και εκτος αυτου εκανα 24 ωρες εμετο,οποτε πηρα μονο 8 κιλα συνολικα και ειχα παει 64κιλα,και μολις γεννησα λεω μολις σταματησω να θηλαζω θα ξεκινησω διαιτα,και οταν πηγα να δω,ενα χρονο μετα ειχα παρει αλλα 30 κιλα. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
και τωρα πασχιζω να τα χασω.κανω διαφορες διαιτες χημικες χανω αλλα μολις φαω κανονικα μερικες μερες κατευθειαν παιρνω.
τωρα ψαχνω εναν πλαστικο σητν αθηνα μαλλον να κανω γαστρικο μανικι γτ ειναι πολλα κιλα.για να τα χασω ολα με διαιτα κανονικη οχι χημικη,θελω 4 χρονια.και πως να αντεξω 4 χρονια συνεχεια στην πεινα?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για μενα που εχω κανει διαιτα και οταν γεννησα τον γιο μου, ειναι να τρωμε απο ολα, οχι μονο σαλατες και κρεας, ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ, εγω ετσι δεν τα ξαναεβαλα τα κιλα που εχασα μεχρι να ξαναμεινω εγκυος και ας ετρωγα και πολυ καποιες φορες, απλα χανονται αργα και θελει υπομονη, εχανα ενα κιλο το μηνα τοτε αλλα καταφερα να χασω 16 κιλα ετσι παιδια και δεν τα πηρα, επισης αλλο μυστικο ειναι οταν τελειωνει η διαιτα προσθετουμε ποσοτητα στο φαι για να τρωμε κανονικα πλεον αλλα σιγα σιγα, αν παμε να φαμε κατευθειαν παραπανω επειδη τελειωσε η διαιτα ειναι λογικο να παρουμε, φανταστειτε οτι εγω πινω πολυ γλυκο τον καφε μου με 4 κουταλιες ζαχαρη και πινω 2 την ημερα, ε οταν εκανα διαιτα συνεχισα να πινω τον καφε μου ετσι και ομως εχανα, αλλα ειπαμε αργα και σταθερα, αν βιαζεστε θα φατε τα μουτρα σας, τωρα μπορει να φαινεται λιγο 1 κιλο το μηνα ή δυο αλλα απο το ενα καλοκαιρι στο αλλο εχεις τεραστια διαφορα και επειδη χανεις αργα δεν χαλαρωνει και πολυ το σωμα, εγω ετσι θα το κανω και αυτη την φορα

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:εγω παλι μεχρι να μεινω εγκυος ειχα πολυ καλο σωμα,δν ημουνα κοκκαλο,αλλα λογω καταγωγης ειχα καμπυλες ωραιες ομως,δλδ δεν περνουσα απαρατηρητη αλλα παντα ημουνα στην διαιτα γτ επαιρνα κιλα με τον αερα ποσο μαλλον να φαω κιολας,και οταν εμεινα εγκυος φοβομουνα πολυ να παρω κιλα και εκανα διατροφη και εκτος αυτου εκανα 24 ωρες εμετο,οποτε πηρα μονο 8 κιλα συνολικα και ειχα παει 64κιλα,και μολις γεννησα λεω μολις σταματησω να θηλαζω θα ξεκινησω διαιτα,και οταν πηγα να δω,ενα χρονο μετα ειχα παρει αλλα 30 κιλα. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
και τωρα πασχιζω να τα χασω.κανω διαφορες διαιτες χημικες χανω αλλα μολις φαω κανονικα μερικες μερες κατευθειαν παιρνω.
τωρα ψαχνω εναν πλαστικο σητν αθηνα μαλλον να κανω γαστρικο μανικι γτ ειναι πολλα κιλα.για να τα χασω ολα με διαιτα κανονικη οχι χημικη,θελω 4 χρονια.και πως να αντεξω 4 χρονια συνεχεια στην πεινα?

αλήθεια το κόστος μια τέτοιας επέμβασης πόσο είναι???

ΛΕΝΑΚΙ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ήρθα και εγώ......έχω φτάσει μετά από διατροφή τα 66-67 κιλάκια, παράτησα την διατροφή και λέω να ξαναρχίσω να χάσω και άλλα κιλάκια. θα ζυγιστώ αύριο το πρωί και θα σας πω πόσο είμαι!

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:εγω παντως εβαλα και το τικερακι μου, αν ειμαι η μονη θα σας παρατησω ε; το θεμα ειναι ολες μαζι, μια για ολες και ολες για μια! ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 654316 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 654316

ax ayto to tickeraki pws to vazeis??

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πατα πανω στο δικο μου και θα σε βγαλει στη σελιδα, πηγαινε weight loss επιλογη για τικερ, γινεται οπως βαζουμε και για τα μωρακια μας αλλα επιλεγουμε αυτο

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν ανοιξεις γραφει all στο κουτακι πατα εκει και με το βελακι πηγαινε weigth loss και διαλεγεις το αρχικο, κατεβαινεις στη σελιδα και κανεις το ιδιο για να διαλεξεις και την κοπελα πχ που εχω βαλει εγω τον δεικτη και μετα γραφεις τα τωρινα κιλα, τα κιλα μεχρι τωρα που εχεις(δηλ παλι τα τωρινα αφου τωρα αρχισαμε και δεν εχουμε χασει) και τα κιλα που θες να πας, και ολοκληρωνεις και αντιγραφεις το bbcode και το βαζεις στην υπογραφη σου, οταν χανεις κιλα πατας πανω και συμπληρωνεις τα κιλα που εχεις τωρα καθε φορα και ετσι κατεβαινει το τικερακι και δειχνει πως εχασες

ΛΕΝΑΚΙ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμένα γιατί δεν δείχνει τα tickers μου ενώ έχω βάλει;;;;;;

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπόν χθες ζυγιστηκα μετά από πολύ καιρό....δεν τολμουσα....εκανα λοιπον την καρδιά μου πετρα και ανεβηκα στην ζυγαριά....εδειχνε 2 κιλα λιγοτερο απ' ότι πιστευα (62kgr) ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 328109
Απ' την χαρά μου εφαγα μια πίτσα...χαχαχα Embarassed
Επειδή ομως γυρίζω στην ελλάδα για το καλοκαιράκι και θελω να με δουν ανανεωμενη θέλω να χασω άλλα 5 κιλά Sad Δεν μπορώ να μπω σε προγραμμα διαιτας γιατί νιώθω ότι στερούμαι...αυτό που κάνω ειναι να προσεχω τις ποσότητες και τις ατασθαλίες...αν καταφέρω να ελαττώσω και τα γλυκά, κάτι θα γίνει Smile Αχ αυτα τα παλιά μου τζιν στην ντουλάπα με περιμένουν Sad Sad

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
puccarina έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:εγω παλι μεχρι να μεινω εγκυος ειχα πολυ καλο σωμα,δν ημουνα κοκκαλο,αλλα λογω καταγωγης ειχα καμπυλες ωραιες ομως,δλδ δεν περνουσα απαρατηρητη αλλα παντα ημουνα στην διαιτα γτ επαιρνα κιλα με τον αερα ποσο μαλλον να φαω κιολας,και οταν εμεινα εγκυος φοβομουνα πολυ να παρω κιλα και εκανα διατροφη και εκτος αυτου εκανα 24 ωρες εμετο,οποτε πηρα μονο 8 κιλα συνολικα και ειχα παει 64κιλα,και μολις γεννησα λεω μολις σταματησω να θηλαζω θα ξεκινησω διαιτα,και οταν πηγα να δω,ενα χρονο μετα ειχα παρει αλλα 30 κιλα. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
και τωρα πασχιζω να τα χασω.κανω διαφορες διαιτες χημικες χανω αλλα μολις φαω κανονικα μερικες μερες κατευθειαν παιρνω.
τωρα ψαχνω εναν πλαστικο σητν αθηνα μαλλον να κανω γαστρικο μανικι γτ ειναι πολλα κιλα.για να τα χασω ολα με διαιτα κανονικη οχι χημικη,θελω 4 χρονια.και πως να αντεξω 4 χρονια συνεχεια στην πεινα?

αλήθεια το κόστος μια τέτοιας επέμβασης πόσο είναι???

ακομα δεν ξερω,περιμενω απαντηση απο εναν γιατρο στην αθηνα στο γιασω.απλα κοιταξα σαυτον γτ ειδα οτι εχει κανει στο συγκεκριμενο 400 επιτυχημενες επεμβασεις.μολις μαθω αν θες θα σου πω.

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πες μου αν μπορέσεις...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει αυριο θα μιλησω τηλεφωνικως μαζι τους,αλλα νομιζω οτι τα ταμεια καλυπτουνε καποιο κοστος και μενει ενα ελαχιστο ποσο.
αλλα αξιζει γτ η συγκεκριμενη επεμβαση ειναι πολυ καλη.εχω δει ατομο που το εκανε και σε λιγοτερο απο χρονο εχασε πολλα κιλα.αλλα επειδη ηταν πανω απο 50 κιλα χρειαστηκε μετα πλαστικη επεμβαση.
αλλα αν εχεις δεικτη μαζας πανω απο 38 μπορεις να την κανεις.

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω ζυγιστηκα σημερα, εχασα 2.5 κιλα!1!!!
ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 875502 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 875502 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 875502 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 875502

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο Λενα ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 328109 ΔΙΑΙΤΑ!!! ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ - Σελίδα 2 328109
αντε και στα δικα μας χαχα cheers cheers

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπράβο ρε Λένα σε μια βδομάδα???Τέτοια να ακούμε να παίρνουμε κουράγιο και οι υπόλοιπες!!! Άντε και στα δικά μας και μετά το "είμαι μαμα" θα κάνουμε "είμαι σούπερ μόντελ μαμά"!!!

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι σε μια βδομαδα αλλα τις 3 πρωτες μερες βογκηξα!!!! το καλο ειναι οτι κανει κ ο αντρας μου μαζι και εχω συμπαρασταση!!!

κοριτσια αντε να γινουμε κορμαρες!!!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lena έγραψε:ναι σε μια βδομαδα αλλα τις 3 πρωτες μερες βογκηξα!!!! το καλο ειναι οτι κανει κ ο αντρας μου μαζι και εχω συμπαρασταση!!!

κοριτσια αντε να γινουμε κορμαρες!!!!!!!

λενα τι διαιτα κανεις?αν μπορεις βαλε την εδω
ευχαριστω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις